Iphone update posao po zlu

poruka: 18
|
čitano: 3.068
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Iphone update posao po zlu

Znaci ovako imam Iphone 4S i stalno mi dolazi obavijest za iOS update na 9.3.5 i dns se odlucim na update i skine se prek moba zatrazi me spajanje na itunes skine se jos 1.5gb softwera i kod instalacije mi izbaci error 29 i nmg vise upalit mob ni nista. Odem na net i kaze neki fraer da je on stavio originalnu bateriju i da je radilo nista ja u kos za smece i trazi staru bateriju koju sam tek srecom jucer bacio pronađem ju postavim u mob upalim ga pokaze mi da ga spojim na itunes, ali itunes mi ne prepoznaje uopce mob. Jel postoji neka sansa da vratim stari iOS ili nesto? Hvala!

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone update posao po zlu

Za početak skini za 4S ipsw firmware trebat će ti za restore preko itunesa, kad skineš potrebno ga je ubacit u DFU mode, razlika je od recovery moda, tada bi ti itunesi trebali prepoznat iphone da je u DFU, i onda tipka SHIFT (obavezno) i Restore i odaberi mu poziciju gdje ti se nalazi firmware koji si skinuo prije.

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Iphone update posao po zlu
Flying Dutchman kaže...

Za početak skini za 4S ipsw firmware trebat će ti za restore preko itunesa, kad skineš potrebno ga je ubacit u DFU mode, razlika je od recovery moda, tada bi ti itunesi trebali prepoznat iphone da je u DFU, i onda tipka SHIFT (obavezno) i Restore i odaberi mu poziciju gdje ti se nalazi firmware koji si skinuo prije.

 Ne zeli uci u DFU mode

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone update posao po zlu
macgyver 53 kaže...

 Ne zeli uci u DFU mode

 Onda probaj softverski DFU preko redsnow-a (valjda radi link za skinut), skini raspakiraj, pokreni kao administrator, pod extras imaš DFU, prati točno upute tj. koju tipku kad trebaš stisnut i pustit

 

 

edit: Power/Sleep tipka i Home 10 sec, zatim pustiš Power i držiš home i trebalo bi te prebacit u DFU, naravno i otvoreni itunesi i vrati se na korak iz prvog posta gdje piše SHIFT i na restore

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 20:57 (Flying Dutchman).
11 godina
offline
Re: Iphone update posao po zlu
Flying Dutchman kaže...
macgyver 53 kaže...

 Ne zeli uci u DFU mode

 Onda probaj softverski DFU preko redsnow-a (valjda radi link za skinut), skini raspakiraj, pokreni kao administrator, pod extras imaš DFU, prati točno upute tj. koju tipku kad trebaš stisnut i pustit

 

 

edit: Power/Sleep tipka i Home 10 sec, zatim pustiš Power i držiš home i trebalo bi te prebacit u DFU, naravno i otvoreni itunesi i vrati se na korak iz prvog posta gdje piše SHIFT i na restore

 Pokusao sam i to ali nista opet

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone update posao po zlu
macgyver 53 kaže...

 Pokusao sam i to ali nista opet

  Jel uopće čuješ kakav zvuk kad spojiš telefon u komp, USB zvuk (kao kad spajaš stick ili ext.disk)

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
11 godina
offline
Re: Iphone update posao po zlu
Flying Dutchman kaže...
macgyver 53 kaže...

 Pokusao sam i to ali nista opet

  Jel uopće čuješ kakav zvuk kad spojiš telefon u komp, USB zvuk (kao kad spajaš stick ili ext.disk)

 Cuje se da se konekta i onda kad pokusavam uci u DFU cuje se kak se konekta i diskonekta i tak par puta

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone update posao po zlu
macgyver 53 kaže...

 Cuje se da se konekta i onda kad pokusavam uci u DFU cuje se kak se konekta i diskonekta i tak par puta

 Bar nekaj, probaj updejtat itunese, DFU ti je skroz crni ekran na telefonu, za razliku od restore-a gdje su itunesi na ekranu

 

 ovim redosljedom

 

 

1 1
2 2
3 3
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 21:23 (Flying Dutchman).
11 godina
offline
Re: Iphone update posao po zlu
Flying Dutchman kaže...
macgyver 53 kaže...

 Cuje se da se konekta i onda kad pokusavam uci u DFU cuje se kak se konekta i diskonekta i tak par puta

 Bar nekaj, probaj updejtat itunese, DFU ti je skroz crni ekran na telefonu, za razliku od restore-a gdje su itunesi na ekranu

 

 ovim redosljedom

 

 

 

Kuzim to sve ali iTunes mi ne zeli prepoznat mob, pokusao sam i s ovim programom ali isto ne prepoznaje...

 

https://www.technobezz.com/enter-recovery-mode-broken-home-button-iphone/

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
11 godina
offline
Iphone update posao po zlu

Ja mislim da mob uđe u DFU mod ali da komp to ne prepozna

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone update posao po zlu
macgyver 53 kaže...

Kuzim to sve ali iTunes mi ne zeli prepoznat mob, pokusao sam i s ovim programom ali isto ne prepoznaje...

 

https://www.technobezz.com/enter-recovery-mode-broken-home-button-iphone/

 Jedino kaj mi pada na pamet je install itunesa na neki drugi komp, pa pokušat isto ( masu puta sličnih problema oko itunesa, od nemogućnosti reinstalacije itd.) isto tako kablovi su isto bili problem.

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 21:38 (Flying Dutchman).
11 godina
offline
Re: Iphone update posao po zlu
Flying Dutchman kaže...
macgyver 53 kaže...

Kuzim to sve ali iTunes mi ne zeli prepoznat mob, pokusao sam i s ovim programom ali isto ne prepoznaje...

 

https://www.technobezz.com/enter-recovery-mode-broken-home-button-iphone/

 Jedino kaj mi pada na pamet je install itunesa na neki drugi komp, pa pokušat isto ( masu puta sličnih problema oko itunesa, od nemogućnosti reinstalacije itd.) isto tako kablovi su isto bili problem.

 

 Evo upravo sam krenuo na drugi komp instalirat itunes

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone update posao po zlu
macgyver 53 kaže...

 Evo upravo sam krenuo na drugi komp instalirat itunes

 Nemoj spajat iphone sve dok se ne instalira, restart i onda spajanje

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
11 godina
offline
Iphone update posao po zlu

Evo instalirao itunes spojim mob i prepozna ga sad se skida ios pa se nadam de ce uspjet instalacija

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone update posao po zlu
macgyver 53 kaže...

Evo instalirao itunes spojim mob i prepozna ga sad se skida ios pa se nadam de ce uspjet instalacija

 Skini ipsw preko gornjeg linka, pa SHIFT na restore

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
11 godina
offline
Iphone update posao po zlu

Odabrao sam u Itunes da mi obrise sve s moba i instalira iOS hoce li to biti dovoljno ili trebam i ipsw?

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone update posao po zlu
macgyver 53 kaže...

Odabrao sam u Itunes da mi obrise sve s moba i instalira iOS hoce li to biti dovoljno ili trebam i ipsw?

 Ja sam uvijek skidao ipsw pa restore, a ako si imao icloud backup uključen na mobu, ponudit će ti restore from backup na welcome screenu poslije kad napravi restore.

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
11 godina
offline
Iphone update posao po zlu

Evo samo sam obnovio iOS i radi sa novim softverom, hvala puno na pomoci a ako netko u buducnosti bude trebao pomoc oko ovog neka mi se slobodno javi

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice