Aplikacija za snimanje razgovora

poruka: 5
|
čitano: 3.799
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Aplikacija za snimanje razgovora

Dok nisam promijenio mob od prije par mjeseci imao sam jednu finu aplikaciju za snimanje razgovora kako odlaznih tako i dolaznih crvene boje. Kako je Google to zabranio ima li neka koja to zaobilazi? To nisam koristio u nikakve loše svrhe, služilo mi je da bolje poslušan opet neki važan razgovor ili zabilježim dobar ženski glas...🤔😁

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Aplikacija za snimanje razgovora
robertini kaže...

Dok nisam promijenio mob od prije par mjeseci imao sam jednu finu aplikaciju za snimanje razgovora kako odlaznih tako i dolaznih crvene boje. Kako je Google to zabranio ima li neka koja to zaobilazi? To nisam koristio u nikakve loše svrhe, služilo mi je da bolje poslušan opet neki važan razgovor ili zabilježim dobar ženski glas...🤔😁

 Nije dozvoljeno na sistemskom novu. Android 12 to ne dozvoljava a tvoj je bio stariji vjerovatno na starom mobu....

11 godina
offline
Re: Aplikacija za snimanje razgovora
Dakle, može se ako rootaš mobitel, a Samsung mobiteli mogu snimati razgovore ako staviš Indijski Rom. Stavljanje tog roma ništa ne mijenja na mobu, garancija i sve drugo i dalje vrijedi, sve normalno radi, a pojavi se ugrađena Samsungova mogućnost snimanja razgovora...
2 godine
offline
Aplikacija za snimanje razgovora

Da, od androida 7 ili 8 je ugašena ta opcija snimanja s apk, sa strane.

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Aplikacija za snimanje razgovora

A Xiaomijev Poco 4 model?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice