Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.277
|
čitano: 1.297.307
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Rayz00 kaže...

Znaci susjed mi je bio na fb na mom LG G2 te kad je zelio uc u link od youtube-a on je budala stiskao refleksno tipku "uvijek" (umjesto "samo jednom) a bio je oznacen Web Preglednik i sada mi kad god ulazim u linkove od yt-a ulazi preko hebenog Web Preglednika koji je zivo s*anje. Kako da ja sada vratim da mogu imat opet izbor preko cega zelim uci da namjestim bas program od yt-a? Pokusao sam vratiti na zadane postavke Youtube no nista se nije dogodilo, fb mi ne nudi opciju da vratim na zadane postavke Web preglednik mi se ne nalazi u popisu aplikacija tako da ga ne mogu vratiti na zadane postavke... Ispricavam se na nepreglednosti posta jer pisem s moba i zahvaljujem unaprijed na svakoj pomoci!

 Odi na upravljanje aplikacijama, i klikni na youtube. Scrolaj dole i ispod opcije brisanja međuspremnika trebao bi imati opciju ''obrisi zadane postavke'' klikni na to.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
ibme74 kaže...

 Ne kuzim u cemu je problem? Ako ne zna lozinku a jos uvijek je logiran na tom androidu neka ode u opcije facebooka i promjeni si lozinku.

 Problem je sto trazi da se nakon upisane nove lozinke upise i stara ( i to 2 puta xD )

Sadmir K
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav,

 

Imam htc M8 mini i imam brojeve njemačke i hrvatske. neki brojevi su spremljeni s +385 i ti rade a brojevi koji su spremljeni sa 00 385 on doda +385 pa to izgleda ovako +38500385 i na kraju neće zvati taj broj jer ne postoji. Jel se može nekako isključiti automatsko dodavanje? jer imam tako spremljeno preko 300 kontakata,pa ako ima netko soluciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

molim pomoc...

 

znaci,na uređaju vise nemam prostora,a imam instalirane tri igre i tri aplikacije...tablet ima 8gb memorije.

odem kupit sd card i reko sad ce mi na nju ic iduce insalirane apk ,ali ne ,sd card je samo za spremanje filmova,pjesama i slika...

 

dali postoji neko rješenje da mi aplikacije idu na micro sd?

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
_CR7_ kaže...

molim pomoc...

 

znaci,na uređaju vise nemam prostora,a imam instalirane tri igre i tri aplikacije...tablet ima 8gb memorije.

odem kupit sd card i reko sad ce mi na nju ic iduce insalirane apk ,ali ne ,sd card je samo za spremanje filmova,pjesama i slika...

 

dali postoji neko rješenje da mi aplikacije idu na micro sd?

 

 

 Moraš ga prvo rootat, pa onda sa aplikacijama app2sd, link2sd prebacis na sd.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

rootan je uređaj...ne na sd ,nego micro sd karticu...

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav. Evo taman sam rootao LG Optimus L7 II i instalira CM 11 (KitKat Android - 4.4.4). Kako da stavin da kad instaliram neku igru sa Google Playa da mi se automatski stavi na SD karticu. I primjetija san da mi se unutarnja memorija zove sdcard, a sd kartica external_SD. Hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ekipa, koja je najbolja/najtocnija weather aplikacija, a da ima i cool widget ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
zabranjeniples kaže...

Ekipa, koja je najbolja/najtocnija weather aplikacija, a da ima i cool widget ?

 Po meni Yahoo! Weather

 

Zato što:

- Lokalizirana je na HR jezik

- Ima vremenske animacije (kada pada kiša, padaju ti kapljice na ekran, kada snijeg, pahuljice...)

- Za sliku ima pozadine iz odabranog grada koje se prilikom osvježavanja mjenjaju.

- Stvarno precizna prognoza

...

15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

pitanje: prilikom instalacije hillclimba i pokretanja igre, htio sam skinuti svoj napredak s googlea. nakon upisa, igra javlja "you have already reached a maximum number of synchronized devices" i ne zeli syncati napredak s uredajem. 

 

zna li mozda netko  rješenje za to?

Steam: charmander2005
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Može preporuka aplikacije za praćenje radnog vremena. Što jednostavnija to bolje. Da ima za upisati koliko se radilo i da se to može vidjeti po mjesecima i tjednima.
ČITAJTE KNJIGE. RELIGION IS BULLSHIT
16 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Tko zna, mozda je jos uvijek abuse zastita hillclimba.

14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam mobitel u koji moze 2 sim kartice pa me zanima dal ce mi se baterija vise trositi ukoliko su obe kartice unutra?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel zna netko zasto mi se ovo desava. Radi se o samsungu galaxy s4

lnova65
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi
Dal zna netko aplikaciju za besplatno gledanje tv programa? Sportske preferiram...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
x18x05x kaže...
Može preporuka aplikacije za praćenje radnog vremena. Što jednostavnija to bolje. Da ima za upisati koliko se radilo i da se to može vidjeti po mjesecima i tjednima.

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dynamicg.timerecording

 

ovo mi je OK

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
lnova65 kaže...

Jel zna netko zasto mi se ovo desava. Radi se o samsungu galaxy s4

Ako imas isti problem i s nekom drugom kamera aplikacijom, onda je vjerovatno problem tvoja kamera...

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
lnova65 kaže...

Jel zna netko zasto mi se ovo desava. Radi se o samsungu galaxy s4

 A kada bi bar napisao o kojoj se aplikaciji radi, koliko često se takvo nešto događa i kad se krenuo javljati problem, ako je video - kakav internet koristiš, jesi li restartao uređaj, da li je rootan?

12 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi
GreenLife kaže...
lnova65 kaže...

Jel zna netko zasto mi se ovo desava. Radi se o samsungu galaxy s4

 A kada bi bar napisao o kojoj se aplikaciji radi, koliko često se takvo nešto događa i kad se krenuo javljati problem, ako je video - kakav internet koristiš, jesi li restartao uređaj, da li je rootan?

 Točno tako. Ništa nije rekao.

Moja čarobna kugla kaže da je riječ o Youtube aplikaciji, i da će brisanje svih updateova Youtube aplikacije rješiti problem.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
CyberDemonVZ kaže..

 Točno tako. Ništa nije rekao.

Moja čarobna kugla kaže da je riječ o Youtube aplikaciji, i da će brisanje svih updateova Youtube aplikacije rješiti problem.

 Ispricavam se sto nisam nista napomenuo. Radi se i youtube aplikaciji bilo u programu bilo na internetu. Probao sam vec vratiti youtube na tvornicke postavke ali se i dalje pojavljuje.

lnova65
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
lnova65 kaže...
CyberDemonVZ kaže..

 Točno tako. Ništa nije rekao.

Moja čarobna kugla kaže da je riječ o Youtube aplikaciji, i da će brisanje svih updateova Youtube aplikacije rješiti problem.

 Ispricavam se sto nisam nista napomenuo. Radi se i youtube aplikaciji bilo u programu bilo na internetu. Probao sam vec vratiti youtube na tvornicke postavke ali se i dalje pojavljuje.

 Jesi li na stock ili custom romu?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Može li neka preporuka za igru poput tank hero ??? Probao sam neke slične igre i nije to to. Onaj noviji tank hero laser wars mi ne valjda, samo onaj stari prvi mi valja jedino.

 

Isto tako nemogu nači zamjenu za Stronghold crusader na kompu :D :D

 

12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam prestigio multiphone3501 duo i sad instalirao sam odredjeni broj igrai appova na njega i prebacio na memory card ali sad svejedno kad krenem neke igrice instaliravati pise mi da se nemoze instalirati na mobitel jel nema dovoljno prostora a u storagge na primary sam stavio sd card ima li neko rijesenje za to..??

Ps na mobitelu imam 100mb otprilike a ana kartici 2gb slobodno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Zasto mi se maxtvtogo force close pri pokretanju? Danss normalno radilo i evo sad poceknuo i nece. Cak sam deistaliro i ponovo instaliro, obriso podatke, restarto mob. Nista nece.. Jel ima ko kakvu ideju?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam tablet prestigio multipad 10 i iako imam preko 4,5 gb prostora slobodno, on meni prikazuje da imam tek 300 mb slobodno. Ne mogu instalirati nijednu aplikaciju zbog toga, uvik mi pise da nema slobodnog prostora...

Pomazite :)

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Coder256 kaže...

Imam tablet prestigio multipad 10 i iako imam preko 4,5 gb prostora slobodno, on meni prikazuje da imam tek 300 mb slobodno. Ne mogu instalirati nijednu aplikaciju zbog toga, uvik mi pise da nema slobodnog prostora...

Pomazite :)

Clean Master? 

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ma nije to, nego kao i sa većinom tih trlja brlja tableta, čim instaliraš par aplikacija on više nema prostora budući da mu rom zauzima astronomske vrijednosti, apsurd.

Sjećaš li se možda koliko si imao kad je bio na tvorničkim postavkama?

I'm not crazy, my mother had me tested!
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...
Coder256 kaže...

Imam tablet prestigio multipad 10 i iako imam preko 4,5 gb prostora slobodno, on meni prikazuje da imam tek 300 mb slobodno. Ne mogu instalirati nijednu aplikaciju zbog toga, uvik mi pise da nema slobodnog prostora...

Pomazite :)

Clean Master? 

 boldano

marinn95 kaže...

Ma nije to, nego kao i sa većinom tih trlja brlja tableta, čim instaliraš par aplikacija on više nema prostora budući da mu rom zauzima astronomske vrijednosti, apsurd.

Sjećaš li se možda koliko si imao kad je bio na tvorničkim postavkama?

 Nije to moj tablet, curin je, tako da ne znan.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Onda jedino što ti preostaje je Factory Reset. Moj frend ima identičan problem, ali na mobitelu i Factory reset riješi taj problem svaki put.

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

kakva je ono WHAFF Rewards aplikacija? Navodno za neku sitniju zaradu. Svi zivi pricaju i pisu o njoj. Jeli neko isprobao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice