LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.004.417
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG G2 tema

Samo da napomenem - pazite sta radite.

 

Tj kad budete vracali na stari rom.

ja
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: LG G2 tema

Pozz, sta bi sa verizon verzijom???

15 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Video snimljen neku noć u 4K rezoluciji



Lightning_V5 rom sa XCamLG_524

Shoma
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 18:39 (Shoma).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G2 tema

Pitanje za kolegu bender_007

 

Imam Dorimanx 9.8 kernel na cloudyg3 2.1 rom-u, sad vidim da je izašao Dorimanx 9.9, kako ga updateam ? Samo "pregazim" stari kernel tj normalno instaliram 9.9 iz recoverya ?

 

Sljedeće pitanje vezano uz XCAM, koju verziju točno trebam ako koristim cloudy rom te trebal li updejtat onaj bineries file ili cloudy to već sadrži ?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G2 tema
Reedy kaže...

Pitanje za kolegu bender_007

 

Imam Dorimanx 9.8 kernel na cloudyg3 2.1 rom-u, sad vidim da je izašao Dorimanx 9.9, kako ga updateam ? Samo "pregazim" stari kernel tj normalno instaliram 9.9 iz recoverya ?

 

Sljedeće pitanje vezano uz XCAM, koju verziju točno trebam ako koristim cloudy rom te trebal li updejtat onaj bineries file ili cloudy to već sadrži ?

 

Hvala

 Tako je, samo "pregaziš" starog.

Cloudy G2 od verzije 2.1 sadrži te binariese tako da ne moraš njih flashati.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
levca5 kaže...

Pozz, sta bi sa verizon verzijom???

 Jesi sredio ovo ?

 

@reeder - kao sto je mind_challenge napisao - nemoj instalirati binaries jer su vec integrirani i samo ce poremetiti.

 

+ ako je netko skinuo lollipop stock (korejski portani) -> nek se sjeti da ulazak u recovery ne ide klasicnim putem (power i volume down --- to je zbog jb bootloadera) nego power i volume down pa onda volume up i volume down (bez powera -- to je kk bootloader, imajte to na umu)

ja
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 21:45 (bender_007).
15 godina
offline
Re: LG G2 tema
siljo90 kaže...

Objavljen stock lollipop portan sa korejske verzije mobitela.

 

Linkovi i uputstva:

 

http://sccn.vn/threads/stock-lollipop-for-g2-all-variants-d8xx-vs980-l01f.8070/

 jel netko isprobao?

10 godina
offline
LG G2 tema

Super je

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Pozdrav. Pitanje za one koje koriste dorimanx kernel - Da li ste ostavili sve postavke u STweaksu po defaultu ili ste nešto mijenjali? I ako jeste, koje postavke? Hrpa je opcija, g2 sam kupio nedavno pa nisam u toku sa dorimanx kernelom.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Ima sam jedan problem.Sam ser restarta ponekad,vrijeme nije određeno sam random

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Instalirao sam ga prije 2 sata. Za sada sve radi, fluidno je i nije mi se jos restartao. Nema nikakvog bloatweara osim aplikacija od LGa. Za sada je super.
14 godina
offline
Re: LG G2 tema
ibirkic kaže...

Pozdrav. Pitanje za one koje koriste dorimanx kernel - Da li ste ostavili sve postavke u STweaksu po defaultu ili ste nešto mijenjali? I ako jeste, koje postavke? Hrpa je opcija, g2 sam kupio nedavno pa nisam u toku sa dorimanx kernelom.

 Ja koristim i sve sam ostavio po defaultu. 

10 godina
offline
LG G2 tema

Evo covjek sa xda je imao isti problem i kaze da ce prestati nakon nekog vremena

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

:) prestat ce kad dobijemo official

ja
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Hehe XD

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Kad ti se to desi

 

 

terminal emulator skini i kucaj

 

cat /proc/last_kmsg > /sdcard/last_kmsg.txt 

 

pa stavi ovdje da vidim

 

99% do kernela

ja
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Kazes ak stavim onaj dorimanx ili kak vec da se vise nece ponavljat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Nisam to rekao. Dorimanx ne mozes stavljati na taj lollipop.

 

Taj kernel sto je u romu je jedini koji radi.

ja
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Aaaaa... Ok i da presto se gasit

Btw jel radi onaj 4k camera mod za ovaj lollipop

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.2.2015 18:16 (jozagloza123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG G2 tema

molim dobre duse koji imaju malo vremena pomoci... trebam gps fix za sve verzije lg g2 sa xda, trebam direktan link

jer sam ja nasao samo gps fix ali za cm11 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...
levca5 kaže...

Pozz, sta bi sa verizon verzijom???

 Jesi sredio ovo ?

 

@reeder - kao sto je mind_challenge napisao - nemoj instalirati binaries jer su vec integrirani i samo ce poremetiti.

 

+ ako je netko skinuo lollipop stock (korejski portani) -> nek se sjeti da ulazak u recovery ne ide klasicnim putem (power i volume down --- to je zbog jb bootloadera) nego power i volume down pa onda volume up i volume down (bez powera -- to je kk bootloader, imajte to na umu)

 ???? Ne kontam bas ovo ali ja sam napisao da ne mogu pokrenuti telefon iz "fastboot moda", jer uvek stoji ovako:

[860] Fastboot mode started
[910] udc_start()

 

Pokusavao i preko sdk - tools-a, onaj laaf itd, ali nesto ne ide?????

12 godina
offline
LG G2 tema

imas poruku u private messages.

ja
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Ako itko treba unbrickat evo meni vec dva puta uspijela 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Ne vidim neku komplikaciju sa vracanjem na stari ROM. Jucer sam pokusao instalirati lollipop i s obzirom da sam fulao jednu kvacicu u recoveryu (obrisao system nakon instalacije ROMa :D) i pojavio mi se samo LG logo. Na tome sam ga spojio na komp i komp ga uredno prepoznao. Stavio sam stock 4.4 2. preko LG flash toola i mob je automatski usao u download mode i instalirao stock ROM. Sto se tice lollipopa, jos uvijek nisam imao nikakav restart niti bilo sta slicno tome. SOT mi je trenutno na 2 sata sa 75% preostale baterije s time da je sat i pol bio upaljen YouTube.
9 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

@siljo90, misliš na ovaj novi "službeni" lollipop? Daj kratke upute za instalaciju, na što reba paziti?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Samo da sve obrises osim internal storage i da flashas prvo ovaj basend a ond tek rom

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
jozagloza123 kaže...

... i da flashas prvo ovaj basend a ond tek rom

 Koji baseband Joža?

12 godina
offline
Re: LG G2 tema

@jozagloza123 Nije baseband nego bootloader.

 

Na njega mislim. Pa stvarno na nista posebno. Skines KitKat bootloader, stavis zadnji recovery i normalno ROM. Prvo napravis flash bootloadera, odmah napravis wipe data, system, dalvik i cache i instaliras ROM. I to je to. Nakon instalacije ne moras raditi wipe nego odmah mozes reboot u system. Pod obavezno napravi backup dokumenata i slika sa titaniumom ili sl.

Bootloader: http://www.dorimanx.com/LG/default-kernels/KK-20H-D802-BOOT-LOADER.zip

Rom: https://mega.co.nz/#!EYFCUYjC!wU30QoCBlKvStpiHs6YKp8ebDRWBtXvWHcr46nAMczY

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2015 11:29 (siljo90).
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Kupio sam i ja G2-ojku :D. Imao sam prije njega mali Galaxy s3 mini. 

G2 mi je trenutno na stock 4.4.2. romu. Već danima fercera i svaku pohvalu imam na mob. 

Baterija, hardwer i kamera. Kupio sam ipak 32 Gb verziju jer nije puno skuplja a dođe više prostora za svaki slučaj.

Kupio me i dizajn telefona i raspored tipki na poleđini mob-a. Sve u svemu, jako zadovoljan. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Jel mi može sam netko objasnit razliku između stock i aosp

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice