Napajanje zuji (XFX Core 450 W)

poruka: 44
|
čitano: 9.238
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Napajanje zuji (XFX Core 450 W)

Još jedan u nizu :)
Silencer MK-lll 600W  (star nekoliko mjeseci)
Nakon što sam uvalio novu grafu Gigabyte hd7970 GE i testirao, primjetio sam da napajanje zuji, ali samo kad je grafa pod maksimalnim opterecenjem. 
Primjetio sam da je zrak koji izlazi iz napajanja jedva topal...
Dali da idem na garanciju ili da ovo smatram normalnim? 

EDIT. Kad pritisnem kuciste napajanja pod odredenim kutom onda zujanje prestane... problem je sto ne mogu namjestiti ništa da drži takav pritisak {#}
Što mislite? Loša zavojnica? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2014 0:11 (Icefox).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Napajanje zuji (XFX Core 450 W)
Icefox kaže...

Još jedan u nizu :)
Silencer MK-lll 600W  (star nekoliko mjeseci)
Nakon što sam uvalio novu grafu Gigabyte hd7970 GE i testirao, primjetio sam da napajanje zuji, ali samo kad je grafa pod maksimalnim opterecenjem. 
Primjetio sam da je zrak koji izlazi iz napajanja jedva topal...
Dali da idem na garanciju ili da ovo smatram normalnim? 

EDIT. Kad pritisnem kuciste napajanja pod odredenim kutom onda zujanje prestane... problem je sto ne mogu namjestiti ništa da drži takav pritisak {#}
Što mislite? Loša zavojnica? 

Loša zavaojnica ili jednostavno se neka vibracija poklapa s frekvencijom vibracije HDD-a.
Čitao sam da su ljudi uspjeli uštelati to s određenim naprezanjem kućišta napajanja.

Vibracija zavojnice, odnosno crvljenje i vibracije koje proizvodi HDD se preklapaju. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
13 godina
offline
Re: Napajanje zuji (XFX Core 450 W)
dh41400 kaže...
fight kaže...

iskreno nebih rekao! ovako imam strom kuciste,napajanje TX 750w, crosair koje je bilo oko nekih 1000kn,  prije par godina,nikad s  njim problema nisam imao,dok vidim ovdje vecinom

su problemi s xfx napajanjima,imao sam cak i lc  power napajanje od 550 w koje sam morao nakon par mjeseci reklamirat,ali crosair da ima problema nikad cuo.

Znam da mnogo ljudi "ne bi reklo" {#} ali se to događa, pogotovo kada se uzme u obzir količina prodanih Corsair napajanja. Srećom, Corsair ima vrlo dobru podršku pa se relativno lako dogovoriti s njima oko zamjene i garancije. 


To što se neko napajanje zove Corsair, apsolutno nemora značiti da će ono raditi kako treba - uostalom tako je i sa svim brendovima. 

Npr. kada sam svoj AX nabavljao, bio je u našim dućanima oko 3000kn, ali to ga ne sprječava da se čuje lagano zujanje iz njega. Srećom, kućište je dovoljno dobro, da izolira to zujanje i da se ne čuje sa 1m udaljenosti.
Da ne pričam o napajanjima koja su bila čak i skuplja od toga, a opet su u radu zujala i cvilila kao da ih netko kolje tupim nožem {#} 

 

Jednostavno, velika cijena i poznat naziv napajanja apsolutno NE garantiraju da ćete dobiti savršen komad hardvera.

 

fight kaže...

jedino ako to nije neka copia crosaira,jer znam po trgovinama gdije sam kupovao racunalnu opremu,da su svi govorili da su crosair,najkvalitetnija napajanja,kad sam htio kupit iz njuskala xfx napjanje,postavio sam tu na forumu

dali je dobro i dali se isplati dobivao sam odgovor,bjezi od toga,drzi se crosaira,tako da vas ljudi nerazumjem....{#}

Hehehe ... čak i kada bi postojale "copije" Corsaira, da ih službeni HR uvoznik počne prodavati imali bi takvih pravnih problema i tužbi da bi vjerojatno propali za par mjeseci. Srećom, to ne ide tako {#}

 

Svaki model/proizvođač može imati problema ... a u zadnjih par godina sam se i uvjerio u to jer sam imao prilike raditi sa nizom napajanja od  Corsaira (VX550, CX600M, GS800, AX760i, AX1200i), XFX-a (PRO 850), LC Power-a (LC-6550, LC-6560GP3),Seasonica (SS-380GB, SS-650KM, SS-750AM, SS-1000XP), Anteca (HCG-520, HCP-1200), OCZ-a (CXS-500, ZS-650, ZT-650), EVGA (NEX1500), Fortrona (HEXA 400), Mushkina (MKNPSVT500), Fractal Design-a (Newton R3 600), Thermaltakea(TPX-1275M), Silverstonea (600ES) i niza ostalih modela kojih se više niti ne sjećam.

 

Vjeruj mi, od svih navedenih, nikada ne bi pogodio koje napajanje je bilo najkvalitetnije i ostavilo najbolji dojam u radu ... khm khm Antec HCP {#}

 

fight kaže...

napajanje ,more bit svast kupis novi ssd ides ga ugradit i bum napajanje,znaci krivac je onda ssd ne napajanje,vjerovatno nekaj,nije s njim uredu,pa po fenjeru dobije neki dr dio,recimo,zato pamet u glavu.{#}

Napajanje je tu da zaštiti ostatak konfiguracije od naponskih i strujnih oštećenja tj. da daje ono što je tvojoj konfiguraciji potrebno, a ne da dozvoljava otapanje komponenti zbog prevelike struje ili da se glasa kao npr. zoološki vrt pun egzotičnih životinja {#}

 

Činjenica je da se Corsair prodaje u većim količinama i da srazmjerno tome postoji i veći broj nezadovoljnih korisnika ... koji se ponekad niti ne javljaju po forumima, već odu na servis zamijene napajanje i to je to.

Sva ostala nagađanja kako je XFX smeće, a Corsair bog i batina ti padaju u vodu - pogotovo s obzirom na činjenicu da obojica koriste istog proizvođača tj. tvornicu (pošto nijedan od njih zapravo ne radi sam svoja napajanja, već ih naručuje od Seasonica, CWT-a, Flextronicsa, Hipro-a, Chicony-a itd). 

sve u svemu je to ,to .al svjedno dobro znam cemu sluzi napajanje,sve sam gore vec spomenu koje napajanje imam i to 4 godine,i nema s njim nikakvih problema. sto kod novo kupio i ugradio,sve je isto,nist ne zuji i radi kao nov jos uvjek.

ali mi nije jedno jasno,svi vi ovdje kupite nesto novo ugradujete i td,grafe,ssd ili nesto drugo.a sve vam je dotad uredno radilo,i kad ste promjenili nesto novo,odmah bude bum,pitam se zasto,napajanje sluzi da vam daje struju komponetima,procesoru,mticnoj grafickoj itd,ali nesluzi da ti stiti  komponente od kojekavih krivih radnji strujnih udara itd,jer se sva ta struja,rasporeduje iskreno.ako vam je napajanje preslabo komponenti neki traze veci izvor energije,pa

onda recimo  nemozete ni pokrenut  pc,jer trebate jace napajanje,uglavnom je to tak,a ako ce vam nesto stit koponente,to su vam razni zastitni kablovi koji bas stite od tih stvari racunalo,pa i samo napajanje,bas iz tih razloga

 sto vi mislite da za to racunalo recimo nije sok u samo pokretanju cim se nesto promjeni novo normalno da je sok iz razloga kao za pc tako je i za napajanje,i zato vam i bude tak,evo recimo primjer.imas u kuci tri sobe,i jos nekih prostorja i recimo u  sve tri upalis svijetla negdije su ti neki dr uredaji ukljuceni,i sto bude ili pregori zarulja ili iskoci osigurac,jer negdije mora visak iskocit e isto je tak i kod racunala dode do opterecenja struje ili necega i mora negdje iskocit nesto ili napajanje ili neki dr dio,a to je tako prihvatili ili ne...

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Napajanje zuji (XFX Core 450 W)
fight kaže...

sve u svemu je to ,to .al svjedno dobro znam cemu sluzi napajanje,sve sam gore vec spomenu koje napajanje imam i to 4 godine,i nema s njim nikakvih problema. sto kod novo kupio i ugradio,sve je isto,nist ne zuji i radi kao nov jos uvjek.

To što primjerice ti nemaš problema apsolutno ništa ne znači ... tj. znači da imaš dobar primjerak i to je to. Tvrditi na temelju iskustva jednog korisnika da je to napajanje najbolje što je čovjek izmislio je ... neozbiljno.

Ponavljam, ako ti nemaš problema s njim, apsolutno ne znači da ih i drugi ljudi nemaju.

 

fight kaže...

ali mi nije jedno jasno,svi vi ovdje kupite nesto novo ugradujete i td,grafe,ssd ili nesto drugo.a sve vam je dotad uredno radilo,i kad ste promjenili nesto novo,odmah bude bum,pitam se zasto,napajanje sluzi da vam daje struju komponetima,procesoru,mticnoj grafickoj itd,ali nesluzi da ti stiti  komponente od kojekavih krivih radnji strujnih udara itd,jer se sva ta struja,rasporeduje 

U slučaju jeftinih i nekvalitetnih napajanja, to je uglavnom tako, iako ne bi smjelo biti. Dok u slučaju kada napajanje košta 1,000/2,000/3,000 kn, napajanje mora imati zaštite koje su ti čak navedene na stranicama proizvođača.

To su uglavnom zaštite tipa OCP (Over Current Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short Circuit Protection), UVP (Under Voltage Protection), OPP (Over Power Protection), OTP (Over Temperature Protection), te ostale zaštite koje se u top modelima mogu čak i konfigurirati po želji korisnika (limitiranje količine struje na pojedinim railovima kod multi-rail napajanja i sl.).

 

fight kaže...

iskreno.ako vam je napajanje preslabo komponenti neki traze veci izvor energije,pa onda recimo  nemozete ni pokrenut  pc,jer trebate jace napajanje,uglavnom je to tak,a ako ce vam nesto stit koponente,to su vam razni zastitni kablovi koji bas stite od tih stvari racunalo,pa i samo napajanje,bas iz tih razloga sto vi mislite da za to racunalo recimo nije sok u samo pokretanju cim se nesto promjeni novo normalno da je sok iz razloga kao za pc tako je i za napajanje,i zato vam i bude tak,evo recimo primjer.

Ako je napajanje preslabo (ali je kvalitetno) ugasiti će se jer ima zaštitu od preopterećenja.

 

Što se tiče pokretanja i "šokova" napajanja, postoji posebna metoda kojom se testiraju napajanja prilikom pokretanja, a moguće ih je naći u kvalitetnijim recenzijama napajanja.

 

Radi se o tzv. "Inrush Current" i "Transient Load" testovima u kojima se isključivo prate (tvojim riječima) "šokovi" kod pokretanja i opterećivanja napajanja. Ovo je također faktor ocjenjivanja napajanja, a postoje i ATX specifikacije koje moraju biti ispunjene po tom pitanju.

Naravno da kvalitetna napajanja imaju strogo konrolirano ponašanje u ovakvim situacijama, te upravo zbog takvih stvari imaju visoku cijenu. 

 

fight kaže...

imas u kuci tri sobe,i jos nekih prostorja i recimo u  sve tri upalis svijetla negdije su ti neki dr uredaji ukljuceni,i sto bude ili pregori zarulja ili iskoci osigurac,jer negdije mora visak iskocit e isto je tak i kod racunala dode do opterecenja struje ili necega i mora negdje iskocit nesto ili napajanje ili neki dr dio,a to je tako prihvatili ili ne...

Koliko košta žarulja i osigurač, u usporedbi sa cijenom napajanja i cijele konfiguracije ? {#}

Dok bi tvoje kućne instalacije (osigurači) i "zaštitni kablovi" odreagirali, od tvoje konfiguracije bi ostao samo pepeo.

 

Njihova namjena nije da štite tvoje računalne komponente, već samo da spriječe eventualano otapanje kućnih instalacija, što samo po sebi nema veze za računalnim komponentama, jer bi one odavno pocrkavale kada bi i povukao toliku struju (da ti se kućne instalacije i osigurači počnu topiti od tolike struje).

Samo kao primjer, ukoliko se utvrdi da je napajanje svojim kvarom uzrokovalo oštećenja (ostalih komponenti), Corsair pokriva troškove servisa/zamjene oštećenih komponenti (npr. MBO/CPU/RAM/VGA itd). Samo je potrebno poslati korektnu dokumentaciju njihovoj korisničkoj službi.

Da je tako jednostavno, kao što tvoji slikoviti primjeri objašnjavaju, ljudima bi se kvarila računala, crkavala napajanja, te izgarale kuće svakih pola sata {#} 

Postoji cijela teorija za način zaštite elektroničkih komponenti od raznih kuršlusa - ovo pogotovo vrijedi za kvalitetna "multi-rail" napajanja.

Nažalost (ili na sreću), da sada počnemo pisati što ta teorija i praksa sve sadrži, imali bi ljudi na forumu dovoljno materijala za čitati mjesec dana {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2014 15:33 (dh41400).
13 godina
offline
Re: Napajanje zuji (XFX Core 450 W)
dh41400 kaže...
fight kaže...

sve u svemu je to ,to .al svjedno dobro znam cemu sluzi napajanje,sve sam gore vec spomenu koje napajanje imam i to 4 godine,i nema s njim nikakvih problema. sto kod novo kupio i ugradio,sve je isto,nist ne zuji i radi kao nov jos uvjek.

To što primjerice ti nemaš problema apsolutno ništa ne znači ... tj. znači da imaš dobar primjerak i to je to. Tvrditi na temelju iskustva jednog korisnika da je to napajanje najbolje što je čovjek izmislio je ... neozbiljno.

Ponavljam, ako ti nemaš problema s njim, apsolutno ne znači da ih i drugi ljudi nemaju.

 

fight kaže...

ali mi nije jedno jasno,svi vi ovdje kupite nesto novo ugradujete i td,grafe,ssd ili nesto drugo.a sve vam je dotad uredno radilo,i kad ste promjenili nesto novo,odmah bude bum,pitam se zasto,napajanje sluzi da vam daje struju komponetima,procesoru,mticnoj grafickoj itd,ali nesluzi da ti stiti  komponente od kojekavih krivih radnji strujnih udara itd,jer se sva ta struja,rasporeduje 

U slučaju jeftinih i nekvalitetnih napajanja, to je uglavnom tako, iako ne bi smjelo biti. Dok u slučaju kada napajanje košta 1,000/2,000/3,000 kn, napajanje mora imati zaštite koje su ti čak navedene na stranicama proizvođača.

To su uglavnom zaštite tipa OCP (Over Current Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short Circuit Protection), UVP (Under Voltage Protection), OPP (Over Power Protection), OTP (Over Temperature Protection), te ostale zaštite koje se u top modelima mogu čak i konfigurirati po želji korisnika (limitiranje količine struje na pojedinim railovima kod multi-rail napajanja i sl.).

 

fight kaže...

iskreno.ako vam je napajanje preslabo komponenti neki traze veci izvor energije,pa onda recimo  nemozete ni pokrenut  pc,jer trebate jace napajanje,uglavnom je to tak,a ako ce vam nesto stit koponente,to su vam razni zastitni kablovi koji bas stite od tih stvari racunalo,pa i samo napajanje,bas iz tih razloga sto vi mislite da za to racunalo recimo nije sok u samo pokretanju cim se nesto promjeni novo normalno da je sok iz razloga kao za pc tako je i za napajanje,i zato vam i bude tak,evo recimo primjer.

Ako je napajanje preslabo a imas jake komponente u kucistu recimo grafa koje su i tekako zahtjevne za potrosnju struje,ako si gamer,procesori da i ne govorim,pa i sama maticna recimo,i zbog toga se nemore pokrenut racunalo,a ne zbog kvalitete napajanja,nego slabog

 

Što se tiče pokretanja i "šokova" napajanja, postoji posebna metoda kojom se testiraju napajanja prilikom pokretanja, a moguće ih je naći u kvalitetnijim recenzijama napajanja.

 

Radi se o tzv. "Inrush Current" i "Transient Load" testovima u kojima se isključivo prate (tvojim riječima) "šokovi" kod pokretanja i opterećivanja napajanja. Ovo je također faktor ocjenjivanja napajanja, a postoje i ATX specifikacije koje moraju biti ispunjene po tom pitanju.

Naravno da kvalitetna napajanja imaju strogo konrolirano ponašanje u ovakvim situacijama, te upravo zbog takvih stvari imaju visoku cijenu. 

 

fight kaže...

imas u kuci tri sobe,i jos nekih prostorja i recimo u  sve tri upalis svijetla negdije su ti neki dr uredaji ukljuceni,i sto bude ili pregori zarulja ili iskoci osigurac,jer negdije mora visak iskocit e isto je tak i kod racunala dode do opterecenja struje ili necega i mora negdje iskocit nesto ili napajanje ili neki dr dio,a to je tako prihvatili ili ne...

Koliko košta žarulja i osigurač, u usporedbi sa cijenom napajanja i cijele konfiguracije ? {#}    sto se tice zarulja i osiguraca,imas i njih skupih,iznenadio bih se kad bih recimo vidjeo zarulju od 300kn,

Dok bi tvoje kućne instalacije (osigurači) i "zaštitni kablovi" odreagirali, od tvoje konfiguracije bi ostao samo pepeo.

 

Njihova namjena nije da štite tvoje računalne komponente, već samo da spriječe eventualano otapanje kućnih instalacija, što samo po sebi nema veze za računalnim komponentama, jer bi one odavno pocrkavale kada bi i povukao toliku struju (da ti se kućne instalacije i osigurači počnu topiti od tolike struje).e prijatelju pa njihova namjena bas i je tu i to im je uloga,recimo jer ti se kad desilo da ti udari grom u kucu,ili recimo nagli nestanak struje,i pojavljivanje struje,e pa vidis znam puno takvih ljudi u mom soru kojim su racunala otisla bas zbog tih stvari,i ne samo racunala nego i dr elektricne stvari tv itd,e vidis za tvoju iformaciju iz toga se razloga takvi kablovi koriste ako ti naglo nestane struje pa dode a sveti je ukljuceno,zastitni kablovi ti sacuvaju uredaj i da ti nedode do recimo strujnoga udara,

Samo kao primjer, ukoliko se utvrdi da je napajanje svojim kvarom uzrokovalo oštećenja (ostalih komponenti), Corsair pokriva troškove servisa/zamjene oštećenih komponenti (npr. MBO/CPU/RAM/VGA itd). Samo je potrebno poslati korektnu dokumentaciju njihovoj korisničkoj službi.

Da je tako jednostavno, kao što tvoji slikoviti primjeri objašnjavaju, ljudima bi se kvarila računala, crkavala napajanja, te izgarale kuće svakih pola sata {#} 

Postoji cijela teorija za način zaštite elektroničkih komponenti od raznih kuršlusa - ovo pogotovo vrijedi za kvalitetna "multi-rail" napajanja.

Nažalost (ili na sreću), da sada počnemo pisati što ta teorija i praksa sve sadrži, imali bi ljudi na forumu dovoljno materijala za čitati mjesec dana {#}

 

 i treba pisat zato forum i sluzi. da se cita po godinu dana a ne mjesec, i nekaj  nauci.a sto se tice mojih slika vrlo dobro o tome i govore i upucuju,iskreno kuce se pale od losih instalacij,

od plina, da i ne govorim,a koliko vidim i racunala.tj napajanja,tako da ili vi ne znate s tim rukovat ili su poceli nekvalitetno proizvoditi,sto cisto sumjan,a znamo dobro zbog cega do toga dolazi,i ti i ja,svaki drugi. sto sam tu vidjeo ,pa u svijetu

vecinom ljudi rade nestrucno spajaju pod naponom dijelove i nekaj krivo spoji prvo nastrada maticna tesko da ce napajanje ali se i to desi recimo,ali nigdje nisam niti cuo o problemima s napajanjom,kao sto ljudi imaju ovdje,ali ja sam svoje rekao i to je sigurno uredu e sad kom se svida kom ne,ali tako se to yove uradi sam i bude bum cile bum ode napajanje ode ovo ode ono,i to je to...{#}

 

16 godina
offline
Napajanje zuji (XFX Core 450 W)

Da se pridružim temi, nisam baš siguran u jednostavno riješenje ali eto,

barem sam snimio, jer mi je zvuk fakat kao prenavinuta vekerica u sobi.
Komp je uključen i kao što se vidi, praktički je nečujan u radu,
samo je ovo čudo počelo kliktati. To je konfa sa i7 4470k,
inače nema problema, i inače ni ja nisam imao nekih loših iskustava sa xfx.
Znam, izgubio sam garanciju vađenjem ventilatora da vidim što radi buku,
ali što mogu, znatiželja:) video:

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Napajanje zuji (XFX Core 450 W)

Nije u pitanju ventilator od napajanja?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Napajanje zuji (XFX Core 450 W)
191x7 kaže...

Nije u pitanju ventilator od napajanja?

 

vidiš u videu da je ventilator skinut, sad je u prikazu radio pasivno se hladeći.
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Re: Napajanje zuji (XFX Core 450 W)
overhaul kaže...

 

Hoćeš da te razveselim?
Isti problem, isto napajanje kod mene.
Poslao u links prije par dana.

 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
13 godina
offline
Napajanje zuji (XFX Core 450 W)

Ima xfx dobre proizvode, ali s napajanjima ima nekih problema. Kupio sam u 6. mjesecu prošle godine xfx pro1000w platinum napajanje i radilo je u redu kojih 2 tjedna, kad je nekaj u njemu pošteno roknulo još dok je netko bio za računalom. Vjerojatno je kondić frcnuo bio. Razmišljao sam dal' da ga raskopam i složim to pa se pozdravim s garancijom ili da šaljem na garanciju i dobijem neko osjetno slabije jer ovog više nije bilo za naručiti. Na kraju sam nadoplatio za ax760 s kojim nisam do sada imao problema a i kablovi su ljepši za slaganje

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Napajanje zuji (XFX Core 450 W)

Ja sam ovog PRO550W uzeo kad je bila ona velika rasprodaja u Portiu, dva komada, za susjeda i mene, njegov radi sve ok, moj klopoče.
Da ovaj nije bio toliko jeftin vjerojatno bih uzeo nekakvo modularno.
Kablovi su kod ovoga veliki minus (meni), ima ih jako puno, treba mjesta da se to spremi.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Napajanje zuji (XFX Core 450 W)

Isprika, zaboravio javiti.
Ja svoje napajanje sam na kraju sam riješio. Sve sam raskopao, dodatno zategnuo
najsumnjivije zavojnice sa obujmicama, njih i prigušnice zalio plastikom iz pištolja,
i sad je opet tiho kao da je pasivno. Neznam samo dali je ta plastika dovoljno
otporna da se ne rastopi pri grijanju napajanja, jer oni su koristili neko ljepilo
koje se stvrdne. No zasad što je komp radio pod opterećenjem par sati, nikakvog
problema. Kako će biti po ljetu, vidjet ćemo, no tad ću znat što je krivac, pa valjda

pronađem u bauhausu i sličnom, to neko termootporno ljepilo, kit, što već je.

@dumbak; a hardverski su to dobro konfigurirana napajanja, 80+ efikasnost,
Seasonic arhitektura... samo malo su u seasonicu mogli bolje pripaziti na kontrolu
proizvodnje. Valjda su zato jeftiniji od originalnog seasonica. Iako sam i za njih znao čuti da procvrkuću.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2014 19:48 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Napajanje zuji (XFX Core 450 W)

Nadam se da u linksu neće primjeniti tu tvoju metodu, nego da mi daju nekakvog modularca. {#}
Napajanje je sve super radilo, do nedavno kad je to počelo.
Za moj pojam je veoma tiho pod opterećenjem. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Napajanje zuji (XFX Core 450 W)

Da dodam na moj slučaj s napajanjem.

Danas, bez ikakve najave, mi je došao paket iz linksa.

Otvorim ga, a kad ono novo XFX PRO550W napajanje.

Lijepo su me obradovali, iako bih radije nekakvog modularca, ali nema veze, novo je ipak novo.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice