Filtri za prašinu 120 mm?

poruka: 10
|
čitano: 5.190
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Filtri za prašinu 120 mm?

Pozdrav :-), evo planiram modati Corsair Obsidian čim mi stigne radi boljeg air flow-a, pa mi trebaju 2 filtra za prašinu za ventilatore 120 mm, pa ako netko zna gdje bi se mogli nabaviti ili nekako izraditi ti filtri? Znam da je bilo prije u Linksu ali ih više ne vidim u ponudi na njihovoj stranici :-(

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Filtri za prašinu 120 mm?

drugi put koristi search,ima ovakva tema:vidio sam ih prije mjesec dana u linksu,srebrni aluminijski 120mm sharkoonovi mislim da su bili 25kn,sad vidim da neradi link do njih,samo da znaš da ti oni smanjuju airflow, i metni ih samo na onaj koji upuhuje zrak,jer stvarno nema potrebe metnit na ispuh..

a izradit možeš od najlonki..

i imaju u linksu neki plastični,ali su oni debeli i bezveze,a ovaj aluminijski je divota,imas takve i u conradu,al su poskupi..

 

http://a.imageshack.us/img529/6827/glavonja.th.png
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2010 10:55 (Glavonja94).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Filtri za prašinu 120 mm?
Glavonja94 kaže...

drugi put koristi search,ima ovakva tema:vidio sam ih prije mjesec dana u linksu,srebrni aluminijski 120mm sharkoonovi mislim da su bili 25kn,sad vidim da neradi link do njih,samo da znaš da ti oni smanjuju airflow, i metni ih samo na onaj koji upuhuje zrak,jer stvarno nema potrebe metnit na ispuh..

a izradit možeš od najlonki..

i imaju u linksu neki plastični,ali su oni debeli i bezveze,a ovaj aluminijski je divota,imas takve i u conradu,al su poskupi..

 

 Ako ima novaca da kupi Obsidiana, onda sigurno ima i za aluminijske filtere, pa neće valjda na kučište od 2 soma kuna stavljati najlonke. {#}

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
14 godina
neaktivan
offline
Filtri za prašinu 120 mm?

pa nadam se da neće :D

http://a.imageshack.us/img529/6827/glavonja.th.png
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Filtri za prašinu 120 mm?

Ja imam Obsidiana , i gore mi stoje dva venta 120mm za ispuh , bez filtera (is sve ok) .... no sad mi je dosao treci vent koji bi upuhivao zrak, i treba mi filter ... trazim, ni ja ne nadjem nigdje kod nas .... nekad bio u linksu sharkoon , al nema vise SHmrc ... Ako slucajno saznash sta javi mi na pm ... hvala puno ... naravno ako ja sta nadjem javim ti ... pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 13:47 (domba_Os).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Filtri za prašinu 120 mm?
domba_Os kaže...

Ja imam Obsidiana , i gore mi stoje dva venta 120mm za ispuh , bez filtera (is sve ok) .... no sad mi je dosao treci vent koji bi upuhivao zrak, i treba mi filter ... trazim, ni ja ne nadjem nigdje kod nas .... nekad bio u linksu sharkoon , al nema vise SHmrc ... Ako slucajno saznash sta javi mi na pm ... hvala puno ... naravno ako ja sta nadjem javim ti ... pozdrav

pa logično je da ispuh radi bez problema jer tjera van zrak tako da prašina može ući jedino kad je pc ugašen...

A jesi pitao u linksu jel ima,znam da nema na stranici,ali možda imaju u skladištu,evo ti ovdje filter za prašinu,ako oćeš aluminijski naruči iz conrada..

http://a.imageshack.us/img529/6827/glavonja.th.png
2 godine
neaktivan
offline
Filtri za prašinu 120 mm?

Pozdrav svima...imam kučište zalman s3 koje nije baš prozračno...kupio sam i stavio 2 venta naprijed za ulaz i 1 iza za izlaz,spustio sam temperaturu grafičke kartice ,ali sam uvjeren da mogu jos...bi li bilo pametno da maknem prednju plastiku kučišta i ispred ventilatora stavim taj filter protiv prašine,ili ako ga nebude za kupiti,mrežu za komarce jednu prek druge...vjerujem da bi se poznala razlika jer ovo kučište koje imam zbilja je za k***c...ili imate bolji prijedlog

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Filtri za prašinu 120 mm?

daj čovječe prestani dizat non stop 10+ godina stare teme, otvori novu temu ili postavi pitanje u nekoj adekvatnoj aktivnoj temi tipa ovoa

8 godina
offline
Re: Filtri za prašinu 120 mm?
Ili mozes maknuti onu unutrasnju plastiku na prednjoj ploci radi omogucavanja ventovima da mogu vuci vise zraka....

Ili ovako nekakva modifikacija, kako sam ja napravio, mozda nije po svacijem ukusu, no meni se svidja, a sto se temperatura tice, nikakvih problema, dobrih mjesec dana nisam ni skuzio da mi krepao vent na cpu hladnjaku, gejmalo se satima svakodnevno, temperatura proca nije presla 50c......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Filtri za prašinu 120 mm?

Ne vidim problem,ako svaki puta dobijem odgovor koji trazim...nisam dugo na forumu pa neznam koja su vaša pravila i nepisana pravila

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 10:40 (bertRo92).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice