Altcoins - Pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 506
|
čitano: 243.663
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Ma nisam ni ocekivao da ce biti ona cijena imam 500 coina
AMD AntiBoy
11 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
dreadmoore kaže...
Ma nisam ni ocekivao da ce biti ona cijena imam 500 coina

 ja isto 530 komadaa evo ovdje prati graft - https://bitcointalk.org/index.php?topic=2115188.0

http://hwbot.org/signature/u135800.png
12 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

01.03 je dan '' aktivacije '' ActionCoina. 

 

Svrljam po internetu i ne mogu nista naci. Ima 'ko kakve informacije ? 

 

EDIT: Dosao mail sa postupkom aktivacije walleta. Sve legit izgleda. Omjer prebacivanja tokena i coinse je 1:1. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 15:46 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
SimeKZ kaže...

01.03 je dan '' aktivacije '' ActionCoina. 

 

Svrljam po internetu i ne mogu nista naci. Ima 'ko kakve informacije ? 

 

EDIT: Dosao mail sa postupkom aktivacije walleta. Sve legit izgleda. Omjer prebacivanja tokena i coinse je 1:1. 

 Jesam jedini kojem se stranica neće otvoriti kad kliknem "Create Action Token" u mailu?

Error 522 izbaci.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 16:09 (EZY-E).
12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
EZY-E kaže...
SimeKZ kaže...

01.03 je dan '' aktivacije '' ActionCoina. 

 

Svrljam po internetu i ne mogu nista naci. Ima 'ko kakve informacije ? 

 

EDIT: Dosao mail sa postupkom aktivacije walleta. Sve legit izgleda. Omjer prebacivanja tokena i coinse je 1:1. 

 Jesam jedini kojem se stranica neće otvoriti kad kliknem "Create Action Token" u mailu?

Error 522 izbaci.

 Pise na njihovoj stranici da zbog prevelikog loada koji ocekuju da im u pocetnim danima stranica ne bude bas funkcionirala. 

 

Ja sam valjda ulovio onaj prvi vlak gdje nisu jos svi navalili bili.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
11 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

pitanje u vezi ZCL-a hoćel ići gore i da se sad majna dok je diff pao

http://hwbot.org/signature/u135800.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
dreadmoore kaže...
Jel netko upucen kad bi se mogao graft pojaviti na marketu

 Evo GRFT ovdje za sada - https://tradeogre.com/markets

znači iz wallet CLI commanda - transfer adresa i broj coina

http://hwbot.org/signature/u135800.png
11 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
SimeKZ kaže...
EZY-E kaže...
SimeKZ kaže...

01.03 je dan '' aktivacije '' ActionCoina. 

 

Svrljam po internetu i ne mogu nista naci. Ima 'ko kakve informacije ? 

 

EDIT: Dosao mail sa postupkom aktivacije walleta. Sve legit izgleda. Omjer prebacivanja tokena i coinse je 1:1. 

 Jesam jedini kojem se stranica neće otvoriti kad kliknem "Create Action Token" u mailu?

Error 522 izbaci.

 Pise na njihovoj stranici da zbog prevelikog loada koji ocekuju da im u pocetnim danima stranica ne bude bas funkcionirala. 

 

Ja sam valjda ulovio onaj prvi vlak gdje nisu jos svi navalili bili.

 jel ima tko problem da, nakon što napraviš wallet i ideš na link "order your action tokens", da tih action tokena nema u ponudi, odnosno pod "product categories"

 

 

ovo je video s postupkom kako bodove pretvoriti u tokene, no meni u ponudi nema tokena nego samo popusti na neke gluposti

zna li netko o čemu se radi?

 

EDIT:

pokušao sam ponovo nakon nekog vremena i dalo mi je ponudu na tokene, no stoji im "out of stock" uz objašnjenje:

March 5th: Action Point to Token transfers are currently disabled while we complete addtional testing and error checking.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 15:35 (picajzla0707).
12 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Nevermind.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 17:43 (Tomek.Klc).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Napravio sam tutorial na steemit-u za podizanje love koristeći GDAX i Revoult koji je najjeftnijiji po meni pa evo koga zanima:
https://steemit.com/bitcoin/@nullpointer/unovcavanje-kriptivaluta-koristeci-gdax-i-revoult

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
ficfiric kaže...

Napravio sam tutorial na steemit-u za podizanje love koristeći GDAX i Revoult koji je najjeftnijiji po meni pa evo koga zanima:
https://steemit.com/bitcoin/@nullpointer/unovcavanje-kriptivaluta-koristeci-gdax-i-revoult

 Odličan tutorial.

Napomenuo bih još da i sa bitstampa također možete na revolut sepa transferom prebacit. Naknada je 0.9€.

14 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Jel netko kopa gamecredits coin preko app-a zanima.me koji je hashrate na scrypti za nvidiu I npr procesor

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

pozdrav, moze li neko da mi kaze kada ce mi sa pending balansa prebaciti u novcanik ? imam150 electroneuma iskopanih ali u novcaniku i dalje stoji 0 sta da radim?

5 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Pozdrav, ja majnujem sa mobilnim telefonom electroneum imam iskopanih 150 etn ali u novcaniku i dalje stoji 0 kad ce mi to biti prebaceno u novcanik ? hvala unapred na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
zeeero kaže...

pozdrav, moze li neko da mi kaze kada ce mi sa pending balansa prebaciti u novcanik ? imam150 electroneuma iskopanih ali u novcaniku i dalje stoji 0 sta da radim?

 Cekaj brzo ce biti na tvom racunu za koji 10ak dana 

AMD AntiBoy
5 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

ok, hvala na odgovoru

6 godina
protjeran
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

na etherscan pod token balances mi se od jučer pojavilo nešto "1 Pre-Sale-ATH" iako nisam ništa prebacivao već par mj.

što je to, ne kužim? nema nikakvu vrijednost, tj. ne stoji ništa sa strane poput broja tokena i vrijednosti u dolarima

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
piece_of_mind kaže...

na etherscan pod token balances mi se od jučer pojavilo nešto "1 Pre-Sale-ATH" iako nisam ništa prebacivao već par mj.

što je to, ne kužim? nema nikakvu vrijednost, tj. ne stoji ništa sa strane poput broja tokena i vrijednosti u dolarima

 Postoji mogucnost da je to spam, jednostavno ignoriraj.. ja osobno imam nekoliko takvih tokena u walletu..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Hvala na odgovoru, tek sad vidim odgovor i sad vidim da sam se krivo izrazila. Da ridarim preko claymore mi era i imam tu adresu koju sam u startu napravila i na nju mi se sprema sve kaj izrudarim, i preko ethermine pratim stanje i koliko hasha i bla bla, al neznam kako npr sa ethermine prebacit na neku drugu adresu... imam sifru i sve al nemam pojma kak da sad eto ja nekom drugom posaljem... vjerovatno sam retardirana ali stvarno ne mogu naci kako da prebacim na drugu adresu ...tocno bi bi bilo najlakse da nekom.dam adresu i sfiru i bok i on meni novce pa nek si salje ko hoce kak hoce xD 

11 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
crna.pantera0406 kaže...

Hvala na odgovoru, tek sad vidim odgovor i sad vidim da sam se krivo izrazila. Da ridarim preko claymore mi era i imam tu adresu koju sam u startu napravila i na nju mi se sprema sve kaj izrudarim, i preko ethermine pratim stanje i koliko hasha i bla bla, al neznam kako npr sa ethermine prebacit na neku drugu adresu... imam sifru i sve al nemam pojma kak da sad eto ja nekom drugom posaljem... vjerovatno sam retardirana ali stvarno ne mogu naci kako da prebacim na drugu adresu ...tocno bi bi bilo najlakse da nekom.dam adresu i sfiru i bok i on meni novce pa nek si salje ko hoce kak hoce xD 

 Ethermine će sam da prebaci eth u tvoj novčanik kad namajnaš 0.5 eth.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 21:36 (mirzet1976).
14 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Jel netko koristio trading botove kao što je npr cryptohopper?

 

Nemam vremena dnevno previše pratit i trejdat svoje altcoinove,pa mi se čini bot kao ok opcija,no želim čuti druga iskustva o tome,ipak jednom botu dajem svoje valute i račun od exchange-a pa da on radi za mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Kasno odgovoram ali kad prije nije bilo u HR. Otvorila se u Splitu prva prije mjesec dana, u Zagrebu se otvara za 15 dana.  Bitcoin Store Hrvatska. Meni je topp opcija. Ništa ti ne treba, dobiješ račun, za iznose preko 15.000 kn kopija osobne i to je to.

16 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Zanimljivo kako ni u bugu nit po drugim portalima više nema bitcoina od kad je ispod 7-8. Kad opet bude na 15, onda će članci 'Da ste kupili kad je bio 1 cent ...'. Zašto se sad ne piše, 'kupujte dok je jeftino' :) 

 

 

Only real programmers collect their own garbage.
 
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Evo radi li netko masternod nekog coina
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Evo radi li netko masternod nekog coina
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
hrvooje kaže...

Zanimljivo kako ni u bugu nit po drugim portalima više nema bitcoina od kad je ispod 7-8. Kad opet bude na 15, onda će članci 'Da ste kupili kad je bio 1 cent ...'. Zašto se sad ne piše, 'kupujte dok je jeftino' :) 

 

 

Mislim da više niko ne HODL-a :)

 

Ko je yebo - yebo je. Ja sam osobno nayebo :)

 

Sreća radi se o zbilja malom iznosu, ali u globalu sam popušio 80% uloženog. Kupio kad je bio peak cijene.

Rvat katolik!
14 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Sreca pa se nisam zavalio ali i dalje farmam cekam bolje sutra haha vecinom ove neke altcoine tipa graft etn gamecredits itd.Jucer podigao jedan masternod iznajmio server 10$ potrosio na otkup 1c 1024MB imao nesto sitno u btc oko 50€ jos se nisam nikad isplatio niti sam vidio novce od toga kad sve zbrojim i oduzmem fukara prije fukara sad.Ali i dalje sam u tome ne popustam jos se drzim farmanja dok je jeftina struja bolje i to nego po citav dan sjediti i igrati se igrica.

AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
hrvooje kaže...

Zanimljivo kako ni u bugu nit po drugim portalima više nema bitcoina od kad je ispod 7-8. Kad opet bude na 15, onda će članci 'Da ste kupili kad je bio 1 cent ...'. Zašto se sad ne piše, 'kupujte dok je jeftino' :) 

 

 

 Vrlo vjerojatno zato što većina ljudi želi uložiti 100 kuna a dobiti 20 000 000 :)

Polako, samo po sebi tržište ne može imat masivan konstantan rast, a nažalost većina ljudi ostaje na nepromišljenom "kupuj kad svi kupuju, prodaj kad padne tržište da ne izgubiš još više". Zato su meni ta predviđanja od pola milijuna dolara išla i idu na živce. Bit će smiješno jer će McAfee doslovno pojest k**** zbog tog (naravno da neće, ali šali na taj račun nikad dosta).

Ispričavam se zbog svoje slabe aktivnosti na ovom podforumu, proteklih nekoliko mjeseci su uzeli (pre)više vremena od mene, nisam stigao ništa raditi oko tržišta, da me pitate sada ne bih vam znao reći ni 5 od top 10 valuta s coinmarketcap-a haha. Imate neke prijedloge za teme ili pitanja oko svega ovoga? Reorganizacijom vremena bih uspio malo pisati o svemu ovome, i potpomoći ljudima kojima treba pomoć te ih usmjeriti na odgovore :)

7 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Doći će do hypea oko kriptovaluta ponovno, samo je pitanje vremena kad, ali sigurno neće sigurno stati na ovome. Osobno, i dalje mi rade dvije kartice 24/7 jer gubitka nemam, iako je i profit trenutno jako malen.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Pozdrav,

ja sam svježi verge holder, pa bi vas zamolio da izdvojite minutu vremena i glasate za Verge.

Ako bude prvi moguć je skok u cijeni jer će biti izlistan na dosta popularnoj mjenjačnici.

http://contest.gonetcoins.com/

 

 
0 2 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice