Večeras stiže Galaxy S III

poruka: 220
|
čitano: 22.342
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Večeras stiže Galaxy S III".
14 godina
offline
Večeras stiže Galaxy S III

Sve u svemu, jedina dobra forica je ovo sa ne-gašenjem displaya. Sve ostalo je već viđeno (One X uglavnom).

Specifikacije nimalo impresivne. Opet, ne zbog toga što nisu, nego su već viđene.

 

Samo predavanje...pa, stvorili su bolju atmosferu nego što je to Apple običavao raditi, ali predavanje samo po sebi - koma. Sve zbrda zdola, live demonstracije su suxale, nisu pokazali skoro ništa.

 

Ne znam za vas, ali ja sam razočaran.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Večeras stiže Galaxy S III
SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Večeras stiže Galaxy S III

Šta se dogodilo s "keramičkim kučištem"??

scientia est potentia
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Večeras stiže Galaxy S III
Zašto bih večer proveo uz bug, kada informacije dajete na kapaljku, a ostali portali već imaju kompletnu informaciju? I kakvo je to nadmašivanje superiornošću? Nekoga je izgleda malo ponijela atmosfera.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
DamageHigh kaže...

Ne znam za vas, ali ja sam razočaran.

Blago, jesam.
Nisam zamišljao takav flagshi uređaj.

Kada se sjetim što je i kakav bum SGS 2 ostavio, ovo je, kao što kažeš, One X. 

alien kaže...

Šta se dogodilo s "keramičkim kučištem"??

Eh, to bi bilo zanimljivo čuti.

A toliko pričali o njemu. 

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
14 godina
offline
Večeras stiže Galaxy S III

Ne znam što je sve novo, niti me zanima ako je baterija samo "dva soma sto", ali što to revolucionarno vi očekujete od telefona?

 

Što je to revolucionarno uopće predstavljeno u posljednjih nekoliko godina? Veće rezolucije?

 

Cijela poanta smartphonea je da bude ono što mu ime kaže - smart, dakle prava revolucija može doći samo u softverskom obliku, a tu bome nitko neće uspjeti napraviti nekakav nevjerojatni skok, iako svaki novi telefon donosi nešto novo i na toj strani.

 

Vidim neki već kukaju da nema 1080p ekran, što je izrazito bitno za smartphone.

Još je gore što nije Amoled plus, strašno za sve kojima su oči mikroskop {#}

 

Ljudi su stvarno postali nezasitna govna, je*ote. Ne znam koji proizvođač bi im udovoljio i što se mora ubaciti u telefon da ljudi budu zadovoljni.

 

Meni osobno bi daleko najdraži napredak bio onaj na području baterije, ali to sam samo ja

 
13 1 hvala 0
15 godina
offline
Večeras stiže Galaxy S III

Razocaran sam, imam galaxy s2 i necu uzimati trojku nego cu ici na htc one x.

Najvise mi smeta plastika, koja mi je dosadila, hocu unibody dizajn.

Ekran takodje nista nije posebno...

 
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
eevek kaže...
...

Nitko ih nije tražio ne znam što. Ali na kraju su napravili - tresla se brda rodio se miš.

Znam da me sad budete popljuvali zbog ovog, pošto sam u krivoj temi, ali da se u svijetu smartphone-a može biti inovativan, i može ponuditi nešto što prije nije viđeno ti lijepo pokazuje Apple sa svim iPhone-ima do četvorke (4S je bullshit).

 

Nitko nije rekao da nismo zadovoljni uređajem, nismo zadovoljni zbog toga što se stvar najavljivala kao "redefining smartphones", a ispala je kopija One X-a sa jednom interesantnom softverskom foricom.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III

 

Izgleda da je One X mobitel godine, ah well ... 

In the end there will be only ( c )haoss ...
13 godina
neaktivan
offline
Večeras stiže Galaxy S III

Hoće li gasit displej i kada trepneš? xD To bi mogao biti problem... xD

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
eevek kaže...

Ne znam što je sve novo, niti me zanima ako je baterija samo "dva soma sto", ali što to revolucionarno vi očekujete od telefona?

 

Što je to revolucionarno uopće predstavljeno u posljednjih nekoliko godina? Veće rezolucije?

 

Cijela poanta smartphonea je da bude ono što mu ime kaže - smart, dakle prava revolucija može doći samo u softverskom obliku, a tu bome nitko neće uspjeti napraviti nekakav nevjerojatni skok, iako svaki novi telefon donosi nešto novo i na toj strani.

 

Vidim neki već kukaju da nema 1080p ekran, što je izrazito bitno za smartphone.

Još je gore što nije Amoled plus, strašno za sve kojima su oči mikroskop {#}

 

Ljudi su stvarno postali nezasitna govna, je*ote. Ne znam koji proizvođač bi im udovoljio i što se mora ubaciti u telefon da ljudi budu zadovoljni.

 

Meni osobno bi daleko najdraži napredak bio onaj na području baterije, ali to sam samo ja

Pa ako stvaraju toliku famu oko tog svega.toliko misterija i toliko marketinga onda nije ni ljudima za zamjerit kad očekuju nešto spektakularno,nešto novo. Ja nisam zadovoljan i neću uzet sg3.ček ću nešto drugo ili uzet htc

zoka kaže...

Razocaran sam, imam galaxy s2 i necu uzimati trojku nego cu ici na htc one x.

Najvise mi smeta plastika, koja mi je dosadila, hocu unibody dizajn.

Ekran takodje nista nije posebno...

A kad se sjetim koliko je pljuvanja bilo po appleu zbog tog unibody kućišta.Fore kao "ebeš telefon kojem nemoš sam zamjenit bateriju", ili još bolje "ode baterija ode mobitel".

Ne kažem da si ti kukao ali velika većina je a sad je to poželjno

Stranice su trenutno nedostupne.
14 godina
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
DamageHigh kaže...
eevek kaže...
...

Nitko ih nije tražio ne znam što. Ali na kraju su napravili - tresla se brda rodio se miš.

Znam da me sad budete popljuvali zbog ovog, pošto sam u krivoj temi, ali da se u svijetu smartphone-a može biti inovativan, i može ponuditi nešto što prije nije viđeno ti lijepo pokazuje Apple sa svim iPhone-ima do četvorke (4S je bullshit).

 

Nitko nije rekao da nismo zadovoljni uređajem, nismo zadovoljni zbog toga što se stvar najavljivala kao "redefining smartphones", a ispala je kopija One X-a sa jednom interesantnom softverskom foricom.

Što je to revolucionarno u prijašnjim iPhone uređajima...3/4 recimo?

14 godina
offline
Večeras stiže Galaxy S III

ee moze objašnjenje ovog citata 

 

- Jedan od detalja koje je istaknuo je i funkcija da će telefon pratiti vaše oči te ekran držati uključenim dok ga gledate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III

 @zoka
Exactly my thoughts  :)

Punisher
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 21:35 (dani500).
13 godina
neaktivan
offline
Večeras stiže Galaxy S III

Hebes unibody.

 

S3 ce sigurno biti brzi od OneX-a, bolja baterija, stedljiviji proc, stedljiviji ekran, gro memorije + MicroSD, sve ove nove đinđe, zakon!

 

Ali opet, nitko nije ponudio neki boom, S2 je jos uvijek brutalan uredaj, Evo 3D kralj ulozenog/dobivenog, Sensation se da naci za male novce, a tko pati na velke ekrane, Galaxy Nexus je jako pristupacan.

 

Jako mi se svida 2100mAh, nadam se da ce to sad konacno biti kako spada.

 

A revolucija je zasigurno u pogledu SW-a. Ovoliko featurea nije ni Apple uspio impementirat.

 

Vidjet cemo kad dodu malo kompletniji rivjui!

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
Kill Frenzy kaže...
eevek kaže...

Ne znam što je sve novo, niti me zanima ako je baterija samo "dva soma sto", ali što to revolucionarno vi očekujete od telefona?

 

Što je to revolucionarno uopće predstavljeno u posljednjih nekoliko godina? Veće rezolucije?

 

Cijela poanta smartphonea je da bude ono što mu ime kaže - smart, dakle prava revolucija može doći samo u softverskom obliku, a tu bome nitko neće uspjeti napraviti nekakav nevjerojatni skok, iako svaki novi telefon donosi nešto novo i na toj strani.

 

Vidim neki već kukaju da nema 1080p ekran, što je izrazito bitno za smartphone.

Još je gore što nije Amoled plus, strašno za sve kojima su oči mikroskop  {#}

 

Ljudi su stvarno postali nezasitna govna, je*ote. Ne znam koji proizvođač bi im udovoljio i što se mora ubaciti u telefon da ljudi budu zadovoljni.

 

Meni osobno bi daleko najdraži napredak bio onaj na području baterije, ali to sam samo ja

Pa ako stvaraju toliku famu oko tog svega.toliko misterija i toliko marketinga onda nije ni ljudima za zamjerit kad očekuju nešto spektakularno,nešto novo. Ja nisam zadovoljan i neću uzet sg3.ček ću nešto drugo ili uzet htc

zoka kaže...

Razocaran sam, imam galaxy s2 i necu uzimati trojku nego cu ici na htc one x.

Najvise mi smeta plastika, koja mi je dosadila, hocu unibody dizajn.

Ekran takodje nista nije posebno...

A kad se sjetim koliko je pljuvanja bilo po appleu zbog tog unibody kućišta.Fore kao "ebeš telefon kojem nemoš sam zamjenit bateriju", ili još bolje "ode baterija ode mobitel".

Ne kažem da si ti kukao ali velika većina je a sad je to poželjno

  Ja nisam nikada ni kukao, cak sam i imao 3 iphonea, 3g, 3gs i 4 prije galaxy s2, i ta plastika mi je uvijek bila najveca mana galaxy s dvojke jer sam se bio navikao na iphone

15 godina
neaktivan
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
GRDI-146 kaže...

ee moze objašnjenje ovog citata 

 

- Jedan od detalja koje je istaknuo je i funkcija da će telefon pratiti vaše oči te ekran držati uključenim dok ga gledate.

Big brother te od sada gleda, doslovno!

scientia est potentia
15 godina
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
alien kaže...
GRDI-146 kaže...

ee moze objašnjenje ovog citata

 

-  Jedan od detalja koje je istaknuo je i funkcija da će telefon pratiti vaše oči te ekran držati uključenim dok ga gledate.

Big brother te od sada gleda, doslovno!

  Da i kada ugleda da hoces FAP FAP, automatski otvara youjizz.com

15 godina
neaktivan
offline
Večeras stiže Galaxy S III

- Jedan od detalja koje je istaknuo je i funkcija da će telefon pratiti vaše oči te ekran držati uključenim dok ga gledate.

http://eugenecho.files.wordpress.com/2008/08/non-asian-eyes.jpg 

hehe 


Punisher
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Večeras stiže Galaxy S III

Nisam odusevljen, jedan tablet od samsunga vec imam, s njim sam prezadovoljan. galaxy nexus mi se nikad nije svidao a sad s3 izgleda skoro identicno tako da razocarenje. steta! imao sam namjeru kupiti al sad cini mi se nista od kupnje s3. nekako bi prije uzeo Nokiu Lumiu 800 iako nisam uopce fan Nokie. a valja razmotriti i  Sony xperia S. razocaran sam

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Večeras stiže Galaxy S III

Pogledao onaj preview na engadget... i glede dizajna/plastike, HTC mi djeluje miljama daleko. Ovo je samo dojam naravno. Isto, ove tipke dole ispod ekrana mi se čine prenisko postavljene, trebali su ih mrvu više staviti radi lakšeg pipkanja. Takav dojam barem ja imam.

 

Volio bi da HTC izbaci 64gb verziju One X-a. Onda mi nedostatak SD kartice ne bi bio nedostatak. Nezamjenjiva baterija mi i nije neki veliki nedostatak.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Večeras stiže Galaxy S III

Uglavnom, po meni je realno bilo ocekivati takvo nesto, bar ce loptica malo doci HTCu da se vrate staroj slavi i da se sve malo izbalansira.

 

Inace uredaj je fantastican, jedino mi je zao sto nije RGB matrica, tako da do daljnjeg ostajem na GNexu.

Cudno mi je, MALI-400 GPU? Pa isto je u SGS2, jesu ga OCali ili sto? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
trap kaže...

Pogledao onaj preview na engadget... i glede dizajna/plastike, HTC mi djeluje miljama daleko. Ovo je samo dojam naravno. Isto, ove tipke dole ispod ekrana mi se čine prenisko postavljene, trebali su ih mrvu više staviti radi lakšeg pipkanja. Takav dojam barem ja imam.

 

Volio bi da HTC izbaci 64gb verziju One X-a. Onda mi nedostatak SD kartice ne bi bio nedostatak. Nezamjenjiva baterija mi i nije neki veliki nedostatak.

Aj majke ti šta će ti 64 GB?
Pa nećeš backup-ati komp na njega. 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
15 godina
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
SGS3 - 5790 quadrant
HTC One X - 4901 Tegra 3, 5120 Qualcomm


Enough said.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
Mitch kaže...
SGS3 - 5790 quadrant
HTC One X - 4901 Tegra 3, 5120 Qualcomm


Enough said.

Nije ti quadrant neko mjerilo.

 

Jel GPU OC-ani mali-400?

13 godina
neaktivan
offline
Večeras stiže Galaxy S III

Nije neko mjerilo, ali nazalost je dosta pouzdan.

{#}.

 

Dakle, mobitel je ubojica. Prodavat ce se u strasnim kolicinama.

HTC ce ubrat dobar dio kolaca, kao i Samsung.

Imamo 2 super mobilna uredaja u high end segmentu.

 


I jos nismo zadovoljni?! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
A cuj nitko nije vrtio druge stvari...ceka se browser, ali meni je novi Quadrant dosta dobro mjerilo.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
EZY-E kaže...
trap kaže...

Pogledao onaj preview na engadget... i glede dizajna/plastike, HTC mi djeluje miljama daleko. Ovo je samo dojam naravno. Isto, ove tipke dole ispod ekrana mi se čine prenisko postavljene, trebali su ih mrvu više staviti radi lakšeg pipkanja. Takav dojam barem ja imam.

 

Volio bi da HTC izbaci 64gb verziju One X-a. Onda mi nedostatak SD kartice ne bi bio nedostatak. Nezamjenjiva baterija mi i nije neki veliki nedostatak.

Aj majke ti šta će ti 64 GB?
Pa nećeš backup-ati komp na njega. 

 

Ma i ovaj je već okej (32gb)... ali da je bar tih 32gb stvarno dostupno, ne bih tražio/trebao više, ali user dostupno za storage je nekih 26gb. Sada imam 32gb karticu i 8gb interne. Na kartici imam 1,5gb free, na internoj malo više.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Večeras stiže Galaxy S III
Mitch kaže...
A cuj nitko nije vrtio druge stvari...ceka se browser, ali meni je novi Quadrant dosta dobro mjerilo.

U browseru će ne sumnjam gaziti ostale.

 

GPU bi mogao malo zezati za igre koje dolaze, zbog veće reze su trebali ubaciti noviju generaciju GPU-a.

 

13 godina
neaktivan
offline
Večeras stiže Galaxy S III

Pa ako gazi dosadasnje sve GPU-eve, ne vidim problema onda {#}?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice