Tužan oproštaj od HD-a

poruka: 140
|
čitano: 18.612
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tužan oproštaj od HD-a".
12 godina
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
BudalastoStvorenje kaže...

 

Meni je važniji kvalitetniji sadržaj od njegove forme. 

 

I to fali HRT-u

15 godina
offline
Tužan oproštaj od HD-a

autizam HTV-a je (unešto, ne previše) fascinantan: toliko je u svijetu javnih televizija i modela poslovanja, a oni se ponašaju kao da su jedini osuđeni na vječito prokletstvo "javnosti" te kuku te lele te ovoono. seru. jedan im ravnatelj gori od drugoga, sve kaj je vrijedilo od nounara otjeraše, natežu se oko "političke korektnosti" i žderu autocenzurom, šireći paranoju zgradom načinjenom da se neprijatelj u njoj izgubi prije nego što išta i ikoga pronađe. nemam suzu za njih. ne plaćam, ne gledam, bmq za njih. {#}

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
Ajar kaže...

autizam HTV-a je (unešto, ne previše) fascinantan:

Ajar jel sve u redu? Tvoj je komentar tek trideset i osmi, pa sam se zabrinuo, da se nije nešto dogodilo? Uglavnom si među prvih pet, ako već nisi - prvi! {#}

 

{#}

Sorry - neću više!

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 15:39 (Miro).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
zerocool12 kaže...

HRT je državna TV zato da bi vlast mogla neke stvari cenzurirati,u zadnjih 2 godine sam počeo primječivati da se neke stvari na HRT-u ni ne spominju ili su bitno drukčije prikazane nego na RTL-u/Novoj.....

Koliko ja primjećujem ,HTV je u mnogome sada puno kritičniji prema vlasti nego prije 3 godine ,za razliku od mlakih kritika ''reda radi'' na privatnim televizijama.

 

I ,btw ,HTV je javna televizija ,ne državna dalekovidnica ,kao devedesetih ,u vrijeme Franje.

Jura iz druge galaksije kaže...

Na Hrvatskom radiju je još očiglednija cenzura. Sve emisije koje su imale opciju uključivanja telefonom su ili ukinute ili se samo odabrani puštaju. Ali što očekivati od dildonosca Radmana.

 

Očito slabo pratiš Hrvatski radio.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 15:39 (kizo2703).
15 godina
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
Miro kaže...
Ajar kaže...

autizam HTV-a je (unešto, ne previše) fascinantan:

Ajar jel sve u redu? Tvoj je komentar tek trideset i osmi, pa sam se zabrinuo, da se nije nešto dogodilo? Uglavnom si među prvih pet, ako već nisi - prvi! {#}

 

{#}

Sorry - neću više!

sam ti daj. eo, sustiglo me nešto posla prevoditeljskog + briga za cucka pa ne stignem. al nadoknadi se. panici nipošto nema mjesta. meni nije važno pobijediti ali ni sudjelovati {#}

12 godina
neaktivan
offline
Tužan oproštaj od HD-a

pa nije ni čudo što nema para kada ovo bezvezno trabunjanje naših nogometnih stručnjaka{#}(čitaj;Štimac,Skorija,Vlaović...itd)košta kao tri mjeseca odašiljanja full hd signala ili nova reportažna kola u full hd-u.... a uhljeba na hrtu kolko oš tipa Stankovića čoek snimi četiri emisije po sat vremena i izmontira priču za dan i laganih trideset keki u džep svaki mjesec...a ja delam za to cijelu godinu...a ipak stara poslovica kaže:bitno da se radi,jebeš lovu...{#} bilo bi gore da ne radim...

 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
devotion kaže...

1. od novca za pristojbu HRT-u ide oko 30%, ostatak ide OiV-u i ostalima

2. pokaži mi jednu EU državu bez nacionalne televizije i jesi li svjestan kakav je to gubitak za cijelo jedno informacijsko društvo?

3. misliš li da će komercijalne TV pratiti kulturu, opskurne sportske događaje, kreirati obrazovni program za djecu i mlade, pa ćak i dokumentarni program komercijalne TV nemaju osim ako pod dokumentracem ne smatraš "BigBrothere", "Farme" i sl.

Pogledaj samo na što liči NovaTV i RTL i onda mi nabroj emisije iz kulture, obrazovanja, opskurnih sportova ,domaćeg dramskog/filmskog programa i praćenja vijesti iz HR regija.

 

Sve ovo ne znači da HRT ne treba imat pod kontrolom kako s troškovne strane, tako i uređivačke, ali da bi ih trebalo ukinuti.... nikada!

 

 

Ovo sto pisete, neznam jel da se smijem ili placem, nije ni cudo sto nas sisaju s HRTa kako zele jer kad ima ljudi kojima je HRT bajan i sjajan, blago nama, kao naciji.

 

Po meni, HTV treba imati jedan jedini javni program, ni vise ni manje, za drzavu od 4.4M stanovnika (kad obrade popis stanovnistva valjda ce nas biti toliko) ni netreba vise, sto trositi novce na 6000 zaposlenih kad to sve moze 400-500 max ljudi da radi u ZG i jos 50tak u 5 tv centara (i to sam puno napisao). Napraviti jedan dnevnik na dan, jos par informativnih emisija svaka 3 sata npr od 15min. Ostaviti prave i strucne novinare, a ne one koji su po partijskim linijama na posao dosli (bez obzira bili ljevi ili desni) i dobili kartice kojima je mjesecni limit od 40 000 kn a nikome ne polazu racune na sto navedene novce trose, pa imaju veca primanja nego predsjednik drzave pojedinci na HRTu, treba se baviti hrvatskom zbiljom i stvarnoscu, a ne izmisljanjem tople vode, a i sve se to moze vrtiti u HD 16:9 formatu bez problema, i nebi puno kostalo, mislim da bi pretplata od 30kn bila dostatna za takav vid programa.

 

A tko zeli gledati filmove, ima privatne televizije, tko zeli gledati serije, ima privatne televizije. Koliko samo npr. MAxTV i Bnet imaju korisnika u HR, onaj tko ima novaca i zeli nesto drugo taj ce i platiti, a sumnjam da oni bas nesto prate HRT programe. Ako zelim slusati domacu muziku imam CMC, nezanima me da mi na HRT pustaju Olivera ili Ninu Badric i na osnovu toga da HRT placa ZAMPu 67M kn godisnje poreznih obveznika. Pa na privatnoj TV neka i bude 15min reklama u 60min programa, oni od toga zive, a ne da prije dnevnika u 19.30 gledam 6minuta reklama, ili prije finalne utakmice u Brazilu ima vise reklama nego na Novoj i RTL zajedno.

 

A o sportkom prenosu iz Brazila, sto reci, svaka cast na HD signalu, kao sto jedan kolega rece, mislim da je ovo zadnje od HDa u skorije vrijeme. A mozda i opet bude ali ce tada pretplata skociti na 100kn. Pretpostavljam.

16 godina
online
Re: Tužan oproštaj od HD-a
reso28 kaže...

pa nije ni čudo što nema para kada ovo bezvezno trabunjanje naših nogometnih stručnjaka{#}(čitaj;Štimac,Skorija,Vlaović...itd)košta kao tri mjeseca odašiljanja full hd signala ili nova reportažna kola u full hd-u.... a uhljeba na hrtu kolko oš tipa Stankovića čoek snimi četiri emisije po sat vremena i izmontira priču za dan i laganih trideset keki u džep svaki mjesec...a ja delam za to cijelu godinu...a ipak stara poslovica kaže:bitno da se radi,jebeš lovu...{#} bilo bi gore da ne radim...

Interesantno bi bilo vidjeti kako si došao do tih kalkulacija. {#}

13 godina
protjeran
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
zlatkor kaže...
Checola kaže...

ne gledam, ne plaćam (ko i svaki pravi rvat švercer :D), plaćam evotv i po meni ovo što radi hrt je čisti lopovluk.....

ti moraš plaćati zato jer imaš TV a ne zato dali gledaš HRT ili ne!!

i treba te prijaviti!!!!! dok je u HR ovakvih lopova i utaivača neće bit bolje!!!!{#}

joj ne s*ri

zasto bi placao nesto sto ne koristi?

j*beni HRT da bog da propali

i da im se ona zgrada zapali

 

http://www.soundstream.com/
 
2 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
Franjo15 kaže...

Ja evo da se pohvalim NE gledam TV zato što ga nemam već cca 5 godina u kući, i naravno ne plaćam pretplatu, zašto i bi, kad ne gledam TV niti slušam radio. 

 

A ne gledam jer mi je muka televizije, i konstantnih reklama, odvratnog sadržaja ... ma ne moram niti pisati svi sve znaju o našim televizijama, a ne mogu niti na miru pogledati neki film (sreća pa su stalno neki novi i zanjimljivi na TV) a da ne bude pola sata reklama u 2 sata filma. 

Pa svatko tko malo razmisli ne bi niti gledao TV, ono što te zanima, dotupno je na internetu i u vrijeme kad ti hoćeš. Ako ću gledati neki film, znam gdje ga mogu pogleadati. 

A tako i sve ostale serije, emisije, dokumentarce i slično. 

 

Eto, odustanite od gledanja TVa, vani je puno zanimljivi život u odličnoj rezoluciji, a da samo iskorisite vrijeme za koje gledate reklame na TVu već ćete se osjećati bolje. 

 

 

 

 

aj ne laži...pretplata ide zato jer imaš TV ili radio prijemnik tako da NE LAŽI da nemaš ništa od toga!

 

 daj si proučite zakone a ne lupetajte na pamet!!!

 

plaćete pristojbuu za posjedovanje TV/radio prijemnika a ne zašto što morate il ne morate gledat HRT!!  djeco dajte se obrazujte a nemojte samo blejat u monitor!!!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 17:07 (zlatkor).
13 godina
offline
Tužan oproštaj od HD-a

Još malo pa ću morati plaćati pretplatu za računala jer se njihova televizija može besplatno gledati na internetu. {#}

 

http://gledaj.hrt.hr/

 
1 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
Samo znate kukati. HRT je takav kakav je, nacionalna televizija koja bi trebala sluziti gradjanima. Od mojeg poreza se financiraju razne udruge, kultura, i tona druggih stvari koje ja ne konzumiram niti se njima sluzim, pa ne kukam.
Nacionalna televizija ima svoju svrhu i shemu rada, od promicanja kulture, emisije za seljake, branitelje, manjine, vjerski program...itd, i sav ostali "neisplatljivi" program, tome i sluzi i to radi solidno. Mislis da je njima do pustanja sabora, opera boxova itd?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
skilly kaže...
Samo znate kukati. HRT je takav kakav je, nacionalna televizija koja bi trebala sluziti gradjanima. Od mojeg poreza se financiraju razne udruge, kultura, i tona druggih stvari koje ja ne konzumiram niti se njima sluzim, pa ne kukam.
Nacionalna televizija ima svoju svrhu i shemu rada, od promicanja kulture, emisije za seljake, branitelje, manjine, vjerski program...itd, i sav ostali "neisplatljivi" program, tome i sluzi i to radi solidno. Mislis da je njima do pustanja sabora, opera boxova itd?

eto al šta ova djeca  znaju. oni bi samo priglupe serije sa RTLa i nove i lajfstajl trač emisije ko jek oga hebo i ko je kome popu*io.......

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a

opera box još hajd,žao mi samo na rubu znanosti...

M
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
kizo2703 kaže...
zerocool12 kaže...

HRT je državna TV zato da bi vlast mogla neke stvari cenzurirati,u zadnjih 2 godine sam počeo primječivati da se neke stvari na HRT-u ni ne spominju ili su bitno drukčije prikazane nego na RTL-u/Novoj.....

Koliko ja primjećujem ,HTV je u mnogome sada puno kritičniji prema vlasti nego prije 3 godine ,za razliku od mlakih kritika ''reda radi'' na privatnim televizijama.

 

I ,btw ,HTV je javna televizija ,ne državna dalekovidnica ,kao devedesetih ,u vrijeme Franje.

Jura iz druge galaksije kaže...

Na Hrvatskom radiju je još očiglednija cenzura. Sve emisije koje su imale opciju uključivanja telefonom su ili ukinute ili se samo odabrani puštaju. Ali što očekivati od dildonosca Radmana.

 

Očito slabo pratiš Hrvatski radio.

Logično da je HTV kritičniji kad je leglo HDZ-ovaca koji su tamo još od 91 i još kad dodamo zapošljavanje po rodbinskim i stranačkim vezama sve do prije dolaska SDP na vlast.

16 godina
neaktivan
offline
Tužan oproštaj od HD-a

Ionako se sad više neće niti gledati HRT jer neznam zašto bi se gledao, osim mozda utakmica pretkola lige prvaka i europske lige dok sve skupa ne pređe na arenusport, svi znamo da HRT treba ugasiti (ukinuti pretplatu) ali još nitko na tome ništa ne radi.

 
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
zeroname kaže...

Logično da je HTV kritičniji kad je leglo HDZ-ovaca koji su tamo još od 91 i još kad dodamo zapošljavanje po rodbinskim i stranačkim vezama sve do prije dolaska SDP na vlast.

Pa čak i nakon toga: ne zaboravimo samo TV Kalendar ,u kojem se već duže otvoreno izjednačava ustaški režim i partizane.

Navodno vjerske (katolička crkva) emisije su isto priča za sebe.

 

S tim da baš ne vidim da je SDP zaposlio nekog. (ravnatelje ne računam ,pošto su oni ,nažalost ,uvijek bili politička funkcija)

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 18:36 (kizo2703).
13 godina
offline
Tužan oproštaj od HD-a

najjače mi je to kad su rekli da nemaju novaca za prijenos pretkola europske lige. mislim, kolko ljudi to gleda, sigurno ne košta puno.

moraju obavezno se riješiti viška ljudi. Recimo ova emisija Brazuca koja je bila, kolko su samo novaca dali beusanu, vlaoviću, štimcu da nam daju svoja "ekspertna" mišljenja. Zatim ona tina katanić, zgodna je, al je tupa do zla boga da moram tako reći. A za Brunu često imam osjećaj da on sam nema pojma o čem priča niti da nema neko znanje o nogometu. Mila je ekspert za njega.

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
Checola kaže...
logik kaže...
Ja ne razumijem što gledaju svi ti koji tvrde da ne gledaju HRT? Pa HRT je jedini naš program koji ima neke emisije i dokumentarni program. Dnevnik je postao crveni i loš, ali ostatak je dobar. Očito se obrazujete na RTL-u uz one Explosive i Novu (koja ima naj Dnevnik usput) uz InMagazine. Zato nam država i je u banani kad vidim ove komentare.

I da... Da vidiš nekog njemca koji ne plaća pretplatu ili se šverca u tramvaju. Mi se žalimo kako je kriza kako su nas pokrali... pa ajde krenite od sebe, dragi moji, plaćajte sve što se plaćati treba pa ćete ovima moć prigovorit. Do tada ja ovo smatram groznim licemjerjem. Onaj tko može se stalno namjerno švercati npr. taj može i pokrasti državu da je na višem položaju tj. da ima mogućnost. To je to. Ne hvalite se time.

OT
Nekako mi je izgledalo kao da gotovo nitko nije mogao imati taj HD...

plaćam sve što koristim, ne želim plaćati razne uhljebe i ostale neradnike... ne gledam hrt ni rtl ni novu što se dokumentaraca tiče gledam n.geo i discovery (kojeg na žalost nema na evou) i uglavnom babytv (ne ja već kćer), a to što nam je država u banani da ne duljim zbog stoke sitnog zuba i ovaca koje se daju šišat, a kad dođu izbori neda im se ustat iz kreveta, al znaju kukat svi od reda, pa nam i je tako kako je....

Toga svugdje ima. Vjerojatno imaš smartfon kojeg si platio 3 ptuta njegove prave cijene. Porezi koje plaćaš idu istim tim ljudima (oćeš prestat plaćat to?). HRT ima zaista zanimljivih stvari koje se isplati pogledat (pogotovo filmove i serije bez reklama). Naravno uvijek se smijem špicama i kamerama iz 1965. ali ipak... Mora se priznati da su nove stvari koje su napravili poput nekih emisija, međuanimacija itd. odlične. Bilo bi dobro da i to ponekad koristiš.

NGeo i Discovery (dijelom) su postali žešće sranje u zadnje vrijeme, zajedno s History Channelom. Sve emisije iste i stvarno nemaju veze s tim programima (poput silnih kopija Pawn starsa, sve neka preprodavanja smeća). Jedini koji su ostali ajmo reć vjerni svojoj temi su Viasat History i Animal Planet.

I da su političari i dalje gamad bolja bi situacija bila: 1. da je narod pošten, plaća, radi svoje poslove 2. da izađu na izbore i pokažu što misle 3. da se sve bivše osudi

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
kizo2703 kaže...
zeroname kaže...

Logično da je HTV kritičniji kad je leglo HDZ-ovaca koji su tamo još od 91 i još kad dodamo zapošljavanje po rodbinskim i stranačkim vezama sve do prije dolaska SDP na vlast.

Pa čak i nakon toga: ne zaboravimo samo TV Kalendar ,u kojem se već duže otvoreno izjednačava ustaški režim i partizane.

Navodno vjerske (katolička crkva) emisije su isto priča za sebe.

 

S tim da baš ne vidim da je SDP zaposlio nekog. (ravnatelje ne računam ,pošto su oni ,nažalost ,uvijek bili politička funkcija)

Kako misliš izjednačava? Ako je riječ o tome da oba režima naziva zločinačkima to je istinito i tu se nemamo kaj buniti. Plus, ako se većina države izjašnjava katolicima normalno je da postoje te emisije. Postoji i emisija o međureligijskom dijalogu gdje su podjednako zastupljene sve religije.

 

Zaposleni su. Bilo tko, tko gleda npr. Alfiera ili ostale sudionike Dnevnika vidi da bi ga najradije prefarbali iz plavog u crveno. 

 

Oprostite za dupli post, ne valja mi BOL u pregledniku ponekad.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 18:55 (logik).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
logik kaže...

Kako misliš izjednačava? Ako je riječ o tome da oba režima naziva zločinačkima to je istinito i tu se nemamo kaj buniti.

Ma da? Pročitaj

 

logik kaže...

Plus, ako se većina države izjašnjava katolicima normalno je da postoje te emisije.

Emisije koje (također) rade isto?

 

Plus ,za jednu sekularnu državu ,kakve veze ima postotak vjernika? Uostalom ,po broju ljudi u crkvama (osim na vjerske blagdane ,a ni onda) baš i ne znam jeli to baš 80%?!

logik kaže...

Bilo tko, tko gleda npr. Alfiera ili ostale sudionike Dnevnika vidi da bi ga najradije prefarbali iz plavog u crveno.

Ma da? Po čemu to?

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
logik kaže...
kizo2703 kaže...
zeroname kaže...

Logično da je HTV kritičniji kad je leglo HDZ-ovaca koji su tamo još od 91 i još kad dodamo zapošljavanje po rodbinskim i stranačkim vezama sve do prije dolaska SDP na vlast.

Pa čak i nakon toga: ne zaboravimo samo TV Kalendar ,u kojem se već duže otvoreno izjednačava ustaški režim i partizane.

Navodno vjerske (katolička crkva) emisije su isto priča za sebe.

 

S tim da baš ne vidim da je SDP zaposlio nekog. (ravnatelje ne računam ,pošto su oni ,nažalost ,uvijek bili politička funkcija)

Kako misliš izjednačava? Ako je riječ o tome da oba režima naziva zločinačkima to je istinito i tu se nemamo kaj buniti. Plus, ako se većina države izjašnjava katolicima normalno je da postoje te emisije. Postoji i emisija o međureligijskom dijalogu gdje su podjednako zastupljene sve religije.

 

Zaposleni su. Bilo tko, tko gleda npr. Alfiera ili ostale sudionike Dnevnika vidi da bi ga najradije prefarbali iz plavog u crveno. 

 

Oprostite za dupli post, ne valja mi BOL u pregledniku ponekad.

Logic ne se*i. Niti jedan sud i niti jedna država svijeta nije prigovorila a kamoli osudila komunistički režim u yugolsaviji. Svi su poštivali Tita a o tome najbolje govori njegov sprovod na koji je došlo najviše državnika u povijesti. Da je režim činio zločine kako to HRT i HDZ pokušavaju prikazati onda bi sama država i tito bili izolirani od civiliziranog svijeta. Zar ti misliš da bi američki predsjednici i britanska kraljica između ostalog imali toliko poštovanja prema titu i jugoslaviji da je počinen zločin, Nebi izlirali bi ih i kao sovjetski savez a državama kao SAD i UK je najmanji problem bio istražiti zbivanja u jugoslaviji za vrijeme WW2. Ne razumijem kako ljudi mogu mirno gledati kad se na HRT pokušava promjeniti istina o jasenovcu za 10 godina nakon toliko cenzure i ispiranja mogza ispast ce da je jasenovac bio tvornica ili kazalište a ne logor gdje su ubijani ljudi.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a

Hahahaha, čini mi se da ne znaš kako funkcionira svijet.
Nije bilo poštovanja prema Jugoslaviji i Titu,nego su se države tako ponašale zato jer Juga nije bila potpuno komunistička država, a ako bi je povukao SSSR, to bi značilo da je komunizam jači i da zapad gubi.

Ako je bilo tako super,zakaj se onda juga raspala? Sigurno zbog 10 simpatizera ustaštva koji su ostali u državi (jer su ih sve ostale poklali i pobacali po jamama).

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 19:44 (zerocool12).
11 godina
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
zeroname kaže...

Logic ne se*i. Niti jedan sud i niti jedna država svijeta nije prigovorila a kamoli osudila komunistički režim u yugolsaviji. Svi su poštivali Tita a o tome najbolje govori njegov sprovod na koji je došlo najviše državnika u povijesti. Da je režim činio zločine kako to HRT i HDZ pokušavaju prikazati onda bi sama država i tito bili izolirani od civiliziranog svijeta. Zar ti misliš da bi američki predsjednici i britanska kraljica između ostalog imali toliko poštovanja prema titu i jugoslaviji da je počinen zločin, Nebi izlirali bi ih i kao sovjetski savez a državama kao SAD i UK je najmanji problem bio istražiti zbivanja u jugoslaviji za vrijeme WW2. Ne razumijem kako ljudi mogu mirno gledati kad se na HRT pokušava promjeniti istina o jasenovcu za 10 godina nakon toliko cenzure i ispiranja mogza ispast ce da je jasenovac bio tvornica ili kazalište a ne logor gdje su ubijani ljudi.

malko ste prešli u offtopic i teme koje nisu dopuštene na bug forumu, ako se ne varam

 

no, svejedno treba nešto reći radi istine, a ne samo blelebati bezveze bez pojma o povijesti i politici

 

dakle, 2006. vijeće europe, službeni predstavnici 46 europskih zemalja, izdalo je rezoluciju kojom osuđuje totalitarne komunističke režime, njihove zločine i masovna kršenja ljudskih prava, pri čemu je pozvalo sve bivše komunističke zemlje da učine ponovnu procjenu povijesti komunizma, pogotovo s obzirom na sve više otkrivenih zločina i da se jasno ograde od komunističkih režima iz njihove prošlosti i osude komunističke zločine

 

u rezoluciji se navodi i podatak o 95 milijuna ljudi koji su bili žrtve komunističkih totalitarnih režima u europi (u 2. svjetskom ratu ukupno je stradalo 50-60 milijuna s obje strane i na svim kontinentima, dakle ne samo od ruke nacista, fašista i ostalih priljepaka)

 

toliko o tome, a jesu li bili jednaki i po kojim kriterijima, neka procjenjuju povjesničari

 

P. S. - staljin je zatukao 10 milijuna ljudi (?!) u sibirskim gulazima i također su kod njega dolazili piti i žderati svi, dok se nisu malko "zahladili" odnosi u hladnom ratu

 

i još jedan P. S. - ne iznosim apsolutno nikako svoje mišljenje, pogotovo to nema smisla na forumu gdje je 99 posto povijesno neobrazovanih osoba s kojima se ima smisla raspravljati taman toliko koliko i podučavati glistu višoj matematici

radi se isključivo o ispravci za tvoju informaciju, da znaš kako nisi u pravu kad tako sigurno tvrdiš neke stvari i još pritom drugim kolegama bahato govoriš - ne se*i

 

 

12 godina
offline
Tužan oproštaj od HD-a

Novinarska profesija je prokletstvo samo takvo. Napiše čovjek dvije-tri riječi o kvaliteti slike na televizoru, a frajeri to okrenu na partizane i ustaše. Genijalno.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Moj PC  
18 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
Maha kaže...

Ionako se sad više neće niti gledati HRT jer neznam zašto bi se gledao, osim mozda utakmica pretkola lige prvaka i europske lige dok sve skupa ne pređe na arenusport, svi znamo da HRT treba ugasiti (ukinuti pretplatu) ali još nitko na tome ništa ne radi.

SPORTOM PROTIV ZNANJA

 

jer najbitnije je gledati gomilu budala kak natjerava loptu

to potiče umne sposobnosti pojedinca

naučio je nešto novo i to je upotrijebio u svrhu poboljšanja života u zajednici

mo'š mislit

 

A kad se netko stariji pobuni na onu odurnu VIPovu reklamu

digne se na noge armija slabomislećih

koji su u stanju samo doslovce shvatiti stvari i ne znati povezati dvije stvari

jer jebeš dokumentarce i knjigu, lopta je centar

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
Hrvatska drzava je kriminalna tvorevina napravljena sa jednim jedinim ciljom - pljacke vlastita naroda u korist nekolicine i onih silnih uhljeba, korumpiranih kako bi na vlasti odrzavali onu nekolicinu. Tocka gotovo.

HTV pretplatu MORAJU SVI placati koji imaju bilo kakav TV ili radio, ukljucujuci auto-radio! Firme se dodatno pljacka!
Dalje, prijedlog je da pretplatu placaju svi koji imaju mobitel jer danasnji mobiteli imaju radio, te da ju placaju svi sa Internetom jer se i tako moze pratit TV/radio.
Da naglasim, kao i kod ZAMPa, placate MOGUCNOST gledanja!!!!!! To se inace naziva reket.
Sada malo o ljudima. Radman je u exYu bio predsednik mladezi SKH pa onda ubacen u Microsoft (dal zato sto je HR kupila software!?) i sada je ravnatelj HRTa.
Josipovicev otac je teska komunjara koji je (kao) bio i upravitelj Golog otoka. Vidimo svi sincica.
Todoricev otac takodjer komunjara, direktor preduzeca koje je opljackao i sudjeno mu za 6 milja DEM. Sin preprodavao drzavne rezerve, ....
Milanovicev otac, komunjara, takodjer nekakvi direktor preduzeca.
Tudjman je komunisticki general...
Mozemo pocet navodit sve poznate UDBAse i KOSovce koji su takodjer u vlasti, a neki u Njemackim zatvorima.

Shvatite, u ovoj tvorevini SVE je podredjeno pljacki. Sve je po zakonu!! a znamo tko donosi zakone. HRT je isto ko HEP i sve ostalo - leglo uhljeba, neradnika, nesposobnjakovica, ... a sve to mi placamo i zato NEMAMO i u bankrotu smo. Emitiranje tog bezveznog HDa ne kosta nista i imaju dovoljno opreme da mogu pustat samo neke stvari. Ali ne, gleda se kako dodatno popljackat, strpat u vlastiti (partijski) dzep i sto dulje (pre)zivit od crkavice.
11 godina
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
Perki kaže...

Novinarska profesija je prokletstvo samo takvo. Napiše čovjek dvije-tri riječi o kvaliteti slike na televizoru, a frajeri to okrenu na partizane i ustaše. Genijalno.

probaj pogledati koji put tportal i njihov forum, pa da vidiš kako svaka tema ima potencijala završiti ustašama i partizanima, al doslovce svaka

jegiba, to ti je neka vrst balkanskog murpyjevog zakona

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a
Drazen kaže...
Hrvatska drzava je kriminalna tvorevina

Vidi se da ti je povijest jača strana

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 21:19 (Flying Dutchman).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tužan oproštaj od HD-a

BTW ,ovaj ''nogomet'' je zločin ,nakon mjesec dana gledanja nogometa. I bolje da više nije u HD-u. To bi ipak bilo previše.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice