Restart to Safari na Lionu

poruka: 40
|
čitano: 7.600
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Restart to Safari na Lionu".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Restart to Safari na Lionu
Sum_of_all_fears kaže...

Guest account? {#}

 

Ako nije uključeno po defaultu onda ljudi ni ne znaju da postoji. A da je uključen, jadni sinčič nebi mogao instalirati CoDxy bez tatinog passworda i eto p*zdarija i plakanja po forumima...

 

A na linuxu Ofris dušu dao za guest accountove. Nakon reseta nema ničeg. Najkorisnija stvar nakon termoske i DeepFreezea {#}

 

Bs sam to htio reci. OSX vec ima slicnu stvar, guest account, samo sto ga treba upaliti. Kad se udje kao guest sve sto je korisnik radio se ne snima tako da frendovima mozete upaliti to i ostaviti ih same.
16 godina
offline
Re: Restart to Safari na Lionu
Sum_of_all_fears kaže...

Guest account? {#}

 

Ako nije uključeno po defaultu onda ljudi ni ne znaju da postoji. A da je uključen, jadni sinčič nebi mogao instalirati CoDxy bez tatinog passworda i eto p*zdarija i plakanja po forumima...

 

A na linuxu Ofris dušu dao za guest accountove. Nakon reseta nema ničeg. Najkorisnija stvar nakon termoske i DeepFreezea {#}

To nije to. Ovo na Macu je bootanje samo osnovnog seta sustava da se dignu driveri za mrežu, te kao shell se diže Safari. Ništa drugo, nema desktopa, nema findera, ničeg.

Windowsi nemaju, niti su ikada imali išta slično. Da bi se ulogirao u guest account, moraš podići kompletan OS na Windowsima.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 8:25 (Father_Dougal).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Restart to Safari na Lionu
Father_Dougal kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Guest account? {#}

 

Ako nije uključeno po defaultu onda ljudi ni ne znaju da postoji. A da je uključen, jadni sinčič nebi mogao instalirati CoDxy bez tatinog passworda i eto p*zdarija i plakanja po forumima...

 

A na linuxu Ofris dušu dao za guest accountove. Nakon reseta nema ničeg. Najkorisnija stvar nakon termoske i DeepFreezea {#}

To nije to. Ovo na Macu je bootanje samo osnovnog seta sustava da se dignu driveri za mrežu, te kao shell se diže Safari. Ništa drugo, nema desktopa, nema findera, ničeg.

Windowsi nemaju, niti su ikada imali išta slično. Da bi se ulogirao u guest account, moraš podići kompletan OS na Windowsima.

 u žurbi sam pa nemrem puno pisat al za xp i vistu si imao steadystate a na sedmici se ista stvar može postići s korištenjem gpo-a i ie kisk moda

kod mene normalno radi.....
16 godina
offline
Re: Restart to Safari na Lionu
cekpi kaže...

 u žurbi sam pa nemrem puno pisat al za xp i vistu si imao steadystate a na sedmici se ista stvar može postići s korištenjem gpo-a i ie kisk moda

I dalje moraš podići cijeli OS. Nije to ista stvar, koristiš li DeepFreeze ili bootaš direktno u Safari (dakle, driver za grafiku, zvuk, mrežu i samo Safari).

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Restart to Safari na Lionu
Father_Dougal kaže...
cekpi kaže...

 u žurbi sam pa nemrem puno pisat al za xp i vistu si imao steadystate a na sedmici se ista stvar može postići s korištenjem gpo-a i ie kisk moda

I dalje moraš podići cijeli OS. Nije to ista stvar, koristiš li DeepFreeze ili bootaš direktno u Safari (dakle, driver za grafiku, zvuk, mrežu i samo Safari).

 pročitaj moj citat i na kaj se odnosi

kod mene normalno radi.....
16 godina
offline
Re: Restart to Safari na Lionu
cekpi kaže...

 pročitaj moj citat i na kaj se odnosi

Da, na guest account, ali i opet, to nije to.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Restart to Safari na Lionu
Father_Dougal kaže...
cekpi kaže...

 pročitaj moj citat i na kaj se odnosi

Da, na guest account, ali i opet, to nije to.

 mislil sam na moj prvi citat u ovoj temi tj ovo:

 

Father_Dougal kaže...
cekpi kaže...
uss kaže...

Dobro bi bilo da i Windows ima sličnu opciju. Kada želiš na internet, prijaviš se na ovaj način i nakon surfanja sve se vraća u prvobitno stanje. Ako je i uletio koji malware ne može oštetiti sistem.

postoji već godinama

Molim te da prosvijetliš svekoliko pučanstvo.

i na to se odnosi steadystate i IE kiosk mode i/ili autologon sa podešenim gpo

 

 

 

kod mene normalno radi.....
16 godina
offline
Re: Restart to Safari na Lionu
cekpi kaže...

 mislil sam na moj prvi citat u ovoj temi tj ovo:

 

i na to se odnosi steadystate i IE kiosk mode i/ili autologon sa podešenim gpo

I opet moraš podizati cijeli OS :) mislim da tebi nije jasno kaj ovo na OSX radi.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Restart to Safari na Lionu

Ne ,toga nema na Windowsima i iskreno rečeno ,ne znam uopće čemu bi to trebalo?

 

Imam ASUS matičnu i ASUS Express Gate (postoji već godinama ,skoro ista stvar ,samo puno razrađenija - jel to možda netko u Appleu tu našao inspiraciju? {#}) na njoj i osim jedamput za probu ,nisam to više nikad podizal!

 

Naravno da će to sad biti još jedan revolucionarni izum ,ali bože moj ,ipak pričamo o Appleu ,izumiteljima svega u IT-u!! {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 22:19 (kizo2703).
16 godina
offline
Re: Restart to Safari na Lionu
kizo2703 kaže...

Ne ,toga nema na Windowsima i iskreno rečeno ,ne znam uopće čemu bi to trebalo?

Imam ASUS matičnu i ASUS Express Gate (postoji već godinama ,skoro ista stvar ,samo puno razrađenija - jel to možda netko u Appleu tu našao inspiraciju? {#}) na njoj i osim jedamput za probu ,nisam to više nikad podizal!

Naravno da će to sad biti još jedan revolucionarni izum ,ali bože moj ,ipak pričamo o Appleu ,izumiteljima svega u IT-u!! {#}

Hvala. Ja se samo sjećam da to postoji na nekim matičnim pločama kao opcija, no zaboravio sam na kojima.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice