Novi mobilni Bug Online - javna beta

poruka: 198
|
čitano: 28.202
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi mobilni Bug Online - javna beta".
15 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Menu u forumu je na desnoj strani.
Puno bolje.
morrisoN
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
vidim ima i search sada, ali i dalje nema edita i ne sinkroniziraju se mobilna i desktop u vezi procitanih tema... zasad jos ne prelazim na dnevnu uporabu

I pitanje. Na chromu me valjda zapamtilo da hocu na desktop i sada kada upisem m ispred adrese prebaci me na normalnu desktop.. morao sam preko drugog browsera sada uci
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
@icip Pogledaj zadnji BugTV Talk-show jer je u njemu objasnio Miro zašto edit ne dolazi.
U vezi prebacivanja na mobilni verziju, obriši kolačiće i onda ćeš moći na mobilnu verziju.

Imam ja jedno pitanje. Zašto na desktop verziji foruma mogu napisati znakove više, manje, a na mobilnoj stranici ne? Kaže nedozvoljen sadržaj poruke.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Klikneš na ikonu za mobilni web u glavi ili na dnu i onda će ti opet zapamtit mobilnu verziju.
13 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Šaljem poruku jednom forumašu i pojavi mi se slijedeće.

Could not find a part of the path 'E:\BOL\m.bug.hr2015\forum\ascx\messagePopup.mt'. at System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath) at System.IO.FileStream.Init(String path, FileMode mode, FileAccess access, Int32 rights, Boolean useRights, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, SECURITY_ATTRIBUTES secAttrs, String msgPath, Boolean bFromProxy, Boolean useLongPath, Boolean checkHost) at System.IO.FileStream..ctor(String path, FileMode mode, FileAccess access, FileShare share, Int32 bufferSize, FileOptions options, String msgPath, Boolean bFromProxy, Boolean useLongPath, Boolean checkHost) at System.IO.StreamReader..ctor(String path, Encoding encoding, Boolean detectEncodingFromByteOrderMarks, Int32 bufferSize, Boolean checkHost) at System.IO.StreamReader..ctor(String path, Encoding encoding, Boolean detectEncodingFromByteOrderMarks, Int32 bufferSize) at System.IO.StreamReader..ctor(String path, Boolean detectEncodingFromByteOrderMarks) at System.IO.File.OpenText(String path) at dMailTemplate.LoadTemplate(String Filename, Boolean FullPath) in D:\Web\bug.hr\App_Code\DizzyMailTemplate.cs:line 86 at dMailTemplate.LoadTemplate(String Filename) in D:\Web\bug.hr\App_Code\DizzyMailTemplate.cs:line 81 at dMailTemplate..ctor(String TemplateFilename) in D:\Web\bug.hr\App_Code\DizzyMailTemplate.cs:line 30 at forum.data.SendPrivateMessage(Int64 UserID, Int64 PostID, String Title, String Text, Boolean EMail, Boolean SendAsAdmin) in D:\Web\bug.hr\App_Code\forum.cs:line 749 at Bug2015.Controllers.ForumController.MessageSubmit(Int64 sendto, String subject, String message, Nullable`1 replyTo, Nullable`1 postid) in D:\Documents\Visual Studio 2013\Projects\Bug2015\Bug2015\Controllers\ForumController.cs:line 658
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

ok zasto sve sto sam procitao na desktop racunalu nevrijedi i na mobilnoj verziji da nastavim dalje, jel nesto krivo radim?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Ne to je bug u mobilnoj verziji.
12 godina
protjeran
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Marko :D kaže...
Ne to je bug u mobilnoj verziji.

 znaci budu ispravili?, frustrirajuce do te mjere da mi se neda uopce citati dok ne dodem doma...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
neaktivan
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Stjepanj kaže...
Marko :D kaže...
Ne to je bug u mobilnoj verziji.

 znaci budu ispravili?, frustrirajuce do te mjere da mi se neda uopce citati dok ne dodem doma...

 Desktop verzija je (barem meni) savršeno funkcionalna na mobu. Tak da ne moraš čekat do doma,možeš je na mobu koristit.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2015 23:37 (zerocool12).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Marko :D kaže...
Šaljem poruku jednom forumašu i pojavi mi se slijedeće.

..forum.data.SendPrivateMessage(Int64 UserID, Int64 PostID, String Title, String Text, Boolean EMail, Boolean SendAsAdmin) in D:\Web\bug.hr\App_Code\forum.cs:line 749 at Bug2015.Controllers.ForumController.MessageSubmit(Int64 sendto, String subject, String message, Nullable`1 replyTo, Nullable`1 postid) in D:\Documents\Visual Studio 2013\Projects\Bug2015\Bug2015\Controllers\ForumController.cs:line 658

Je da je beta ali brate, tko je tolko šlampavo odradio sa exception proputuje skroz do usera . To se čak ni meni ne događa

 

I još jedno pitanje (programerske prirode, to bi Domagoj trebao odgovoriti) - zašto su IDevi usera Int64? Šta je u planu da forum ima više od 2 milijarde korisnika?

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
12 godina
protjeran
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

pa nezelim jer je sporo, letim po zg zupaniji i signal takoder leti na sve strane kao i desktop verzija na mobu, dakle bitno mi je da mobilna radi super, desktop iskljucivo koristim doma!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
@stjepanj Valjda budu. :)
@sum_of_all_fears Pogodi kome sam slao poruku dok mi se to pokazalo.
16 godina
moderator
offline
Novi mobilni Bug Online - javna beta

Dobro.... Znači uočili ste da se intenzivno radi na nadogradnji ili ajmo reći finiširanju mobilnog weba?

 

Nismo još objavili - ekipa, mi smo svoje završili, ajde da vas čujemo jeste li zadovoljni?

 

Kada budemo gotovi napravit ću vam listu što je sve izmijenjeno, kako bi trebalo raditi, jel još nešto ostalo na čekanju...

 

Neke stvari se puštaju odmah u javni rad jer su ili dovršene ili na taj način isprobavamo kako rade. Ima i nekih novotarija koje nisu još puštene u javni rad.

 

Puno toga je odrađeno, ali nije sve (kao što i sami uočavate), pa bih molio još malo strpljenja - i mi jedva čekamo da sve to završimo.

...
Moj PC  
3 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Hoće li mobilna verzija ostati samo na m.bug.hr ili će bug.hr responzivno prilagođavati prikaz ovisno o veličini ekrana na kojem je otvoren?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Za sada je ovako kako je - nije responzivni dizajn. A kako će se dalje mijenjati desktop tema je za sebe...
...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Marko :D kaže...
@stjepanj Valjda budu. :)
@sum_of_all_fears Pogodi kome sam slao poruku dok mi se to pokazalo.

Da, samo sam ih 5 dobio

Miro kaže...
Neke stvari se puštaju odmah u javni rad jer su ili dovršene ili na taj način isprobavamo kako rade. Ima i nekih novotarija koje nisu još puštene u javni rad.

Propadanje exceptiona do usera je koristan feature

 

Šalim se, malo to testirajte, bilo bi šteta da kakav SQL tako proputuje pa da se netko zaigra sa SQLi-jem...

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
13 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta
Sum_of_all_fears kaže...
Marko :D kaže...
@stjepanj Valjda budu. :)
@sum_of_all_fears Pogodi kome sam slao poruku dok mi se to pokazalo.

Da, samo sam ih 5 dobio

Kakvih 5? Pa jednu sam poslao. 

16 godina
offline
Re: Novi mobilni Bug Online - javna beta

ne znam jel bug ili feature..

kad se u previewu vijesti klikne na ikonicu za komentare, nova stranica je stranica sa vijesti centrirana na dio sa komentarima.

ako se ikonica za komentare otvori u novom tabu, nova stranica je forumska stranica sa komentarima.

jedna ikona, dvije funkcije.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice