Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!

poruka: 133
|
čitano: 12.473
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!".
11 godina
neaktivan
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!

 

Ne čudi me apatija kod većine ljudi u Hrvatskoj, stanje zaista nije dobro.

Ali, posla ima i nudi se. I to u inžinjerskoj struci.

 

Prošle, 2013. godine, mi (Ericsson Nikola Tesla) smo zaposlili 162 nova zaposlenika. Nitko ne kuha kave jer imamo automate pa si capuccino sami pripremimo.

A, ove 2014 zapošljavamo i dalje...  

15 godina
odjavljen
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Justin kaže...

 

Ne čudi me apatija kod većine ljudi u Hrvatskoj, stanje zaista nije dobro.

Ali, posla ima i nudi se. I to u inžinjerskoj struci.

 

Prošle, 2013. godine, mi (Ericsson Nikola Tesla) smo zaposlili 162 nova zaposlenika. Nitko ne kuha kave jer imamo automate pa si capuccino sami pripremimo.

A, ove 2014 zapošljavamo i dalje...  

A imali smo (doduše Šveđani) i puste milijarde viška i uspjehe na tržištu i, kako kažeš, dobar rast. :)

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
15 godina
offline
Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!

ja bi radijo u bugu. znam svašta a idem već i sam udućan i na vece. tipkam po kućama. završijo sam neke škole nastave i dobijo papira. od malog sam troška a velike izrabljivoće i povrće. umiljat. nemam rodijaka ni poznatih ni prijatelja u Bugu. nikog svog. dragi, Buže, dosta mi savjetnica na burzi. oće l kakijeh naćećaja uvas? {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 10:26 (Ajar).
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Ajmo sve još jednom od početka! Prvo svi vi koji spominjete 1.600 kn - jel vam uopće jasno što time govorite? Razumijete li vi kakav je to program, što su državni poticaji, znate li kako je ministar Mrsić to zamislio, kako to funkcionira? Jedna od bitnih karakteristika onoga o čime se piše u tekst koji ovdje komentirati da NEMA apsolutno nikakve veze s državom, Mrsiće, poticajima, pa ni iznosom koji tako olako navodite, kao neku činjenicu...
...
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Tonči kaže...

Darth, ali ne vidim potrebu da privatna firma namješta natječaje... zašto bi to radili? Kome se trebaju pravdati? Za koga bi glumili natječaje? Osim ako misliš na situacije kad je natječaj objavljen, a netko iz firme gurne "svoga"? No, to je tako... 

 

 

I te kako prika moj...sve u svrhu kupljenja poticaja i da sve bude u zakonskim okvirima...Naravno praksa je da se zakon ne poštuje nego zaobilazi, kao i sve kod nas...

 

Primjera radi, cura mi je geofizičar, te doslovno pukne kad joj napišu da je natječaj rezerviran (privatno) za nekog njenog kolegu, te da ne očekuje ništa...

 

Čak je neki frajer prijavio te "nepravilnosti", ponuđači su spušili kaznu i poslali su joj ljutiti mail da zbog "tog i tog" i zbog tkz "nekolegijalnosti" više neće uzimati ljude...ček......čeeeek........ZA STUČNO OSPOSOBLJAVANJE !!! EJ !!!

 

Sorry, al i mene često rokne apatija zbog ovih stvari....

16 godina
neaktivan
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
celeron 333mhz / 64sdram / monitor u boji
15 godina
protjeran
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
jim kaže...

cudno je i to da smo Bug.hr-u poslali mail u kojem je objavljeno da zaposljavamo 30 ljudi u razvoju (programeri, dizajneri, project manageri) te da niste bili u stanju odgovoriti na mail, a od 11 vipovaca na "probnom" napravite udarnu vijest ;)

 

prvi put da sam ostao razocaran bugom ;)

kad naucis citati izmedju redova sve ce ti biti jasno,

ovo je placeni pamflet od firme koja zaposljava za sitne pare,

bug dobije nesto para ili protuslugu, a porez na reklamu narafski nije placen jer je niti nema

 

a sad bi se dalo filozofirati dali je bolje ne raditi, raditi za sitne pare te tako obezvrijedivat struku i znanje, pa da i ostalima smanje place

u svakom slucaju od perspektivne zemlje smo dosli u defacto status kolonije i ekonomske sile poput Albanije i Rumunjske kojima smo se donedavno rugali.

 

16 godina
offline
Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!

Nakon 12 mjeseci uzmu možda jednog ili dvoje, a razliku državnih potpora stave u džep.

 

Fala lijepa na ovom lijepom sponzorskom članku, ali svi znamo gdje i kako živimo.

 

 ... HRvatistan {#}

 

 

Glory Glory Man United
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Miro kaže...
Ajmo sve još jednom od početka! Prvo svi vi koji spominjete 1.600 kn - jel vam uopće jasno što time govorite? Razumijete li vi kakav je to program, što su državni poticaji, znate li kako je ministar Mrsić to zamislio, kako to funkcionira? Jedna od bitnih karakteristika onoga o čime se piše u tekst koji ovdje komentirati da NEMA apsolutno nikakve veze s državom, Mrsiće, poticajima, pa ni iznosom koji tako olako navodite, kao neku činjenicu...

Čini mi se da je ovo jedan od onih dana kad novinari požale što su uopće nešto napisali i objavili, a oni starijeg kova proklinju dan kad su na internetu ljudima postali dostupni komentari pa ovi sad komentiraju sve i svašta... Čitajući odgovore čitatelja, uvijek se sjetim one stare: "Mišljenje je kao šupak - svatko ga ima."

16 godina
moderator
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
memulica kaže...

Nakon 12 mjeseci uzmu možda jednog ili dvoje, a razliku državnih potpora stave u džep.

 

Fala lijepa na ovom lijepom sponzorskom članku, ali svi znamo gdje i kako živimo.

 

 ... HRvatistan {#}

 

 

Čekaj, jesi li ti pročitao tekst? Jesi li pročitao bar moje komentare, ako dolaziš samo na forum?

 

NEMA potpora u ovom slučaju! NISU pripravnici! NEMA ni za jednu osobu zaposlenja nakon godinu dana! NIJE sponzorirani tekst!

 

Ukratko nemaš pojma o čemu se radi, ali prilika je za malo pljunuti na sve oko sebe, pa zašto ne bi? Pravi si Hrvatistanac!

...
16 godina
moderator
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
jim kaže...

cudno je i to da smo Bug.hr-u poslali mail u kojem je objavljeno da zaposljavamo 30 ljudi u razvoju (programeri, dizajneri, project manageri) te da niste bili u stanju odgovoriti na mail, a od 11 vipovaca na "probnom" napravite udarnu vijest ;)

 

prvi put da sam ostao razocaran bugom ;)

Nisam vidio tvoj mail, ali - kakve to uopće veze ima s ovom pričom? Vidim na tvom fejsu da ste jedna (od mnogih) firmi koje traže developere za mobilne platforme. I što s tim? Pa nema tjedna da me neki poznanik ne pita poznajem li dobrog programera za Android ili iOS, takvih natječaja ima na sve strane, kadrova baš i ne...

 

Ovdje se radi o "društveno odgovornom programu", to ti je iz iste kategorije kao i Vipnetovo financiranje čišćenja miniranih područja diljem Hrvatske, znači neka vrsta filantropije. I nema veze s njihovim redovnim zapošljavanjem...

...
10 godina
protjeran
offline
Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!

Prije svega, pozdravljam Vipovu inicijativu i program koji se tiće isključivo mladih(ne nužno) djelatnika-početnika, koji su još uvjek u najtežem položaju u vezi zaposlenja jer im fali radno iskustvo na koje se toliko poslodavci izgovaraju. Međutim, to je samo mala kap kako bi se moglo reči da je situacija bolja i da su krenuli sa zapošljavanjem u lijepoj našoj. Meni osobno ne zanimljivo zbog dvije bitne komponente: mala primanja i ugovor kratkog radnog vijeka. Međutim, velim da je zgodno kao odskočna daska mladim početnicima, osim ako nije "govno zapakirano u celofanu". imo.

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!

Dakle, da nastavimo sa slovkanjem... Nakon što se na pitanje o 1.600 kuna nisu očitovali prozvani, odgovor onima koji ovo izjednačavaju s primanjem pripravnika.

 

U Vipnetu, kao i skoro svim velikim kompanijama, postoje programi za primanje pripravnika, ali ovo NEMA veze s time! Niti se biraju kadrovi koji im trenutno trebaju, niti je postupak isti.

 

Uostalom zato se i zovu Vip Alumni.

 

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
jim kaže...
prvi put da sam ostao razocaran bugom ;)

Onda pretpostavljam da prvi puta čitaš  BUG ;)

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
16 godina
neaktivan
offline
Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!

kriste, kakva "sabrana djela glupih ljudi" na ovoj temi...

 

od toga da je vipnet samoinicijativno pokrenuo program zapošljavanja mladih visokoobrazovanih ljudi bez iskustva, uz plaću od cca 4000kn, došlo se do 1600kn, do propuštenih mailova, robinskih veza i sponzoriranih članaka.

 

samo još čekam da netko ukaže na činjenicu kako je to sve zavjera masona i ljudi guštera, kako bi odmah po završetku faksa mladi ljudi upali u njihove kandže, i onda zabava može početi...

 

 

Silence! I Kill You...
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Miro kaže...
jim kaže...

cudno je i to da smo Bug.hr-u poslali mail u kojem je objavljeno da zaposljavamo 30 ljudi u razvoju (programeri, dizajneri, project manageri) te da niste bili u stanju odgovoriti na mail, a od 11 vipovaca na "probnom" napravite udarnu vijest ;)

Eto, idući put nemojte u mailu napisati "zapošljavamo" nego "društveno odgovorni filantropski neredoviti program smanjivanja nezaposlenosti u RH" {#}

 

16 godina
protjeran
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Tonči kaže...

Nije mi jasna jedna stvar: jel' Vip privatna firma? - Ako jest, što vam to znači "preko veze"? Pa nije to državno pa da treba biti "transparentno" ili da treba zapošljavati prema nekim pravilima. Privatna firma zapošljava kako joj se tko svidi, ako hoće.

Neće, pravila itekako postoje. Antidiskriminativna.

16 godina
protjeran
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Miro kaže...

Nisam vidio tvoj mail, ali - kakve to uopće veze ima s ovom pričom? Vidim na tvom fejsu da ste jedna (od mnogih) firmi koje traže developere za mobilne platforme. I što s tim? Pa nema tjedna da me neki poznanik ne pita poznajem li dobrog programera za Android ili iOS, takvih natječaja ima na sve strane, kadrova baš i ne...

 

Ovdje se radi o "društveno odgovornom programu", to ti je iz iste kategorije kao i Vipnetovo financiranje čišćenja miniranih područja diljem Hrvatske, znači neka vrsta filantropije. I nema veze s njihovim redovnim zapošljavanjem...

Firme i društveno odgovorno ponašanje? Filantropija? Dobro si uokvirio termin - "društveno odgovoran program". Kaj je firma kao takva, u cjelini, društveno odgovorna ili su se samo sada sjetili? Nemoj molim te

 

Ako zakasnim s plaćanjem računa oni će mi pogledati kroz prste? Poslat će nekoga da mi pomogne pokositi travu ili okrečiti stan? Daju li kakve povoljne tarife za sirotinju? Biznis i društvene norme ne idu skupa. Preporučam pročitati knjigu Predictably Irrational

 

Neka zaposle koga hoće i naprave malo humanije uvjete rada. Neka pokušaju dobit reinvestirati u Hrvatskoj a ne iznositi je van pa će biti hvale vrijedna firma. Sve ostalo njihovo (i ne samo njihovo) "filantropiranje" mi se gadi.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 18:35 (Egregični).
16 godina
online
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Egregični kaže...
Tonči kaže...

Nije mi jasna jedna stvar: jel' Vip privatna firma? - Ako jest, što vam to znači "preko veze"? Pa nije to državno pa da treba biti "transparentno" ili da treba zapošljavati prema nekim pravilima. Privatna firma zapošljava kako joj se tko svidi, ako hoće.

Neće, pravila itekako postoje. Antidiskriminativna.

Nema takvih kod privatnih firmi.

16 godina
protjeran
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Old Iggy kaže...

Neće, pravila itekako postoje. Antidiskriminativna.

Nema takvih kod privatnih firmi.

Ako raspiše natječaj, ima. Da. Ne može privatnik nekoga odbiti zato što je debeo, Srbin i slično, a uzeti nekog drugog koji to nije. Kod pojedinačnog zapošljavanja po babi i stričevima, može napraviti kaj god hoće.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
no name kaže...

kriste, kakva "sabrana djela glupih ljudi" na ovoj temi...

 

od toga da je vipnet samoinicijativno pokrenuo program zapošljavanja mladih visokoobrazovanih ljudi bez iskustva, uz plaću od cca 4000kn, došlo se do 1600kn, do propuštenih mailova, robinskih veza i sponzoriranih članaka.

 

samo još čekam da netko ukaže na činjenicu kako je to sve zavjera masona i ljudi guštera, kako bi odmah po završetku faksa mladi ljudi upali u njihove kandže, i onda zabava može početi...

 

 

Točno to! {#} Osobno mi se najviše sviđa teorija da čak i privatnici zapošljavaju preko veze jer oni rade sa državnim firmama koje onda guraju svoje, bla bla bla... Ne velim da toga nema, ali teorija da toga ima svugdje zvuči tak nategnuto ko Legolasov luk. Uglavnom, autoru članka preporučujem, a imajući u vidu da barem 50% čitatelja ovog teksta ima velikih problema s razumijevanjem ičega kaj je duže od Facebook statusa, da sljedeći put napiše tekst na ovaj način:

 

"Hej Buraz, vip zapošljava, plaća prava prilika - 5k. Nema štrebera, samo injženere primaju, 11 ih dobiva posel, plaćeno sve živo. Evo link, nemoj šerat niti lajkat da drugi ne vide, pozzzzzzzzzz!"

 

 

16 godina
online
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Egregični kaže...
Old Iggy kaže...

Neće, pravila itekako postoje. Antidiskriminativna.

Nema takvih kod privatnih firmi.

Ako raspiše natječaj, ima. Da. Ne može privatnik nekoga odbiti zato što je debeo, Srbin i slično, a uzeti nekog drugog koji to nije. Kod pojedinačnog zapošljavanja po babi i stričevima, može napraviti kaj god hoće.

Može napisati natječaj kakav želi i zaposliti koga želi. I nikom ne mora odgovarati zašto je nekog zaposlio, a nekog ne.

16 godina
protjeran
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Mckilem kaže...

Točno to! {#} Osobno mi se najviše sviđa teorija da čak i privatnici zapošljavaju preko veze jer oni rade sa državnim firmama koje onda guraju svoje, bla bla bla... Ne velim da toga nema, ali teorija da toga ima svugdje zvuči tak nategnuto ko Legolasov luk. Uglavnom, autoru članka preporučujem, a imajući u vidu da barem 50% čitatelja ovog teksta ima velikih problema s razumijevanjem ičega kaj je duže od Facebook statusa, da sljedeći put napiše tekst na ovaj način:

 

"Hej Buraz, vip zapošljava, plaća prava prilika - 5k. Nema štrebera, samo injženere primaju, 11 ih dobiva posel, plaćeno sve živo. Evo link, nemoj šerat niti lajkat da drugi ne vide, pozzzzzzzzzz!"

 

 

Kao što je netko već napisao, nudili su prava radna mjesta i zapošljavanje pa nije objavljeno. Ali kad vip uzima pripravnike KOJE NE ZAPOŠLJAVA, to je vijest koja u naslovu tvrdi suprotno - IPAK NETKO ZAPOŠLJAVA. Jer je to VIP ne. I jedan je od najvećih poslovnih partnera pa zašto se njegov sebični potez ne bi prikazao u potpuno suprotnom svjetlu. Za tebe i Miru R. - put na wikipediju po definiciju pojma filantropija.

 

I btw, kome treba radno iskustvo a nalazi se na popisu zanimanja koja trebaju VIP-u sve je ok i neka to iskoriste na obostrano zadovoljstvo. Odlično. Samo nemojte od toga raditi dramu na državnoj razini i tvrditi da je zlato kad je u pitanju obično g...o

16 godina
protjeran
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Old Iggy kaže...

Ako raspiše natječaj, ima. Da. Ne može privatnik nekoga odbiti zato što je debeo, Srbin i slično, a uzeti nekog drugog koji to nije. Kod pojedinačnog zapošljavanja po babi i stričevima, može napraviti kaj god hoće.

Može napisati natječaj kakav želi i zaposliti koga želi. I nikom ne mora odgovarati zašto je nekog zaposlio, a nekog ne.

Neće Hrvatska daleko kada obrazovani, umreženi, stručni ljudi (što ti jesi) tvrde ovakve bedastoće. Postao si plaćenik strane firme, mentalni rob divljeg, tajkunskog kapitalizma.

 

Gle, postoji zakon o suzbijanju diskriminacije. Donesen po EU normama što znači da u istom ili sličnom obliku postoji širom EU. I eksplicitno se navodi da svaka pravna i fizička osoba ne smije to i to. Batiniću, daj se malo skoncentriraj, čak i u državi tvog poslodavca postoje takvi zakoni. I o njima su snimljeni filmovi sa vrlo poznatim glumcima, jedan je bio nedavno repriziran - glume M. Douglas i D. Moore.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 19:36 (Egregični).
16 godina
online
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Egregični kaže...
Old Iggy kaže...

Ako raspiše natječaj, ima. Da. Ne može privatnik nekoga odbiti zato što je debeo, Srbin i slično, a uzeti nekog drugog koji to nije. Kod pojedinačnog zapošljavanja po babi i stričevima, može napraviti kaj god hoće.

Može napisati natječaj kakav želi i zaposliti koga želi. I nikom ne mora odgovarati zašto je nekog zaposlio, a nekog ne.

Neće Hrvatska daleko kada obrazovani, umreženi, stručni ljudi (što ti jesi) tvrde ovakve bedastoće. Postao si plaćenik strane firme, mentalni rob kapitalizma.

 

Gle, postoji zakon o suzbijanju diskriminacije. Donesen po EU normama. I eksplicitno se navodi da svaka pravna i fizička osoba ne smije to i to. Batiniću, daj se malo skoncentriraj, čak i u državi tvog poslodavca postoje takvi zakoni. I o njima su snimljeni filmovi sa vrlo poznatim glumcima, jedan je bio nedavno repriziran - glume M. Douglas i D. Moore.

Daj mi pokaži taj zakon.

Nisu to nikakve "bedastoće". Ja kao privatnik mogu za bilo koje radno mjesto kreirati natječaj (i to ako želim) i na njemu izabrati bilo koga - bez obzira na formalno ispunjavanje uvjeta ili ikakvu drugu stručnu ili bilo koju drugu karakteristiku.

16 godina
protjeran
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Old Iggy kaže...

Daj mi pokaži taj zakon.

Nisu to nikakve "bedastoće". Ja kao privatnik mogu za bilo koje radno mjesto kreirati natječaj (i to ako želim) i na njemu izabrati bilo koga - bez obzira na formalno ispunjavanje uvjeta ili ikakvu drugu stručnu ili bilo koju drugu karakteristiku.

Točno sam ti napisao koji je to zakon, pogledaj članak 8 pa nadalje. Ajde raspiši natječaj da tražiš radnika hrvatske nacionalnosti nikako Srbina ili pravoslavca, muškarca, starosti točno 25 godina, BMI indeksa ispod 25. Baš me zanima koliko daleko ćeš dogurati.

16 godina
online
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Egregični kaže...
Old Iggy kaže...

Daj mi pokaži taj zakon.

Nisu to nikakve "bedastoće". Ja kao privatnik mogu za bilo koje radno mjesto kreirati natječaj (i to ako želim) i na njemu izabrati bilo koga - bez obzira na formalno ispunjavanje uvjeta ili ikakvu drugu stručnu ili bilo koju drugu karakteristiku.

Točno sam ti napisao koji je to zakon, pogledaj članak 8 pa nadalje. Ajde raspiši natječaj da tražiš radnika hrvatske nacionalnosti nikako Srbina ili pravoslavca, muškarca, starosti točno 25 godina, BMI indeksa ispod 25. Baš me zanima koliko daleko ćeš dogurati.

Imaš problema s razumijevanjem? Koja bi budala raspisala takav natječaj?

Druga je stvar koga ću i kako ja odabrati, po bilo kojem faktiru koji mi se sviđa, bio on boja očiju, broj grudnjaka, broj certifikata ili srodstvo.

16 godina
moderator
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Egregični kaže...

Kao što je netko već napisao, nudili su prava radna mjesta i zapošljavanje pa nije objavljeno. Ali kad vip uzima pripravnike KOJE NE ZAPOŠLJAVA, to je vijest koja u naslovu tvrdi suprotno - IPAK NETKO ZAPOŠLJAVA. Jer je to VIP ne. I jedan je od najvećih poslovnih partnera pa zašto se njegov sebični potez ne bi prikazao u potpuno suprotnom svjetlu. Za tebe i Miru R. - put na wikipediju po definiciju pojma filantropija.

 

I btw, kome treba radno iskustvo a nalazi se na popisu zanimanja koja trebaju VIP-u sve je ok i neka to iskoriste na obostrano zadovoljstvo. Odlično. Samo nemojte od toga raditi dramu na državnoj razini i tvrditi da je zlato kad je u pitanju obično g...o

Pripravnike? PRIPRAVNIKE? Uzima pripravnike?!? Tko uzima pripravnike?

 

{#}

...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!
Egregični kaže...
Mckilem kaže...

Točno to! {#} Osobno mi se najviše sviđa teorija da čak i privatnici zapošljavaju preko veze jer oni rade sa državnim firmama koje onda guraju svoje, bla bla bla... Ne velim da toga nema, ali teorija da toga ima svugdje zvuči tak nategnuto ko Legolasov luk. Uglavnom, autoru članka preporučujem, a imajući u vidu da barem 50% čitatelja ovog teksta ima velikih problema s razumijevanjem ičega kaj je duže od Facebook statusa, da sljedeći put napiše tekst na ovaj način:

 

"Hej Buraz, vip zapošljava, plaća prava prilika - 5k. Nema štrebera, samo injženere primaju, 11 ih dobiva posel, plaćeno sve živo. Evo link, nemoj šerat niti lajkat da drugi ne vide, pozzzzzzzzzz!"

 

 

Kao što je netko već napisao, nudili su prava radna mjesta i zapošljavanje pa nije objavljeno. Ali kad vip uzima pripravnike KOJE NE ZAPOŠLJAVA, to je vijest koja u naslovu tvrdi suprotno - IPAK NETKO ZAPOŠLJAVA. Jer je to VIP ne. I jedan je od najvećih poslovnih partnera pa zašto se njegov sebični potez ne bi prikazao u potpuno suprotnom svjetlu. Za tebe i Miru R. - put na wikipediju po definiciju pojma filantropija.

 

I btw, kome treba radno iskustvo a nalazi se na popisu zanimanja koja trebaju VIP-u sve je ok i neka to iskoriste na obostrano zadovoljstvo. Odlično. Samo nemojte od toga raditi dramu na državnoj razini i tvrditi da je zlato kad je u pitanju obično g...o

Egregični, postavimo onda stvari ovak - VIP će ovom akcijom (zaboravimo dakle sve ostalo - usredotočimo se samo na ovih 11 sretnika koji će pobrati barem neku lovu i skupiti ponešto iskustva) barem nekoliko fakultetski obrazovanih ljudi maknuti sa ceste i liste onih 360 000 nesretnika koji ne rade. Da rade samo jedan jedini dan, već je i to nešto, a u sljedećoj rečenici vidi i zašto. Ti sa stavovima koje pokazuješ za apsolutno nikoga nećeš napraviti baš ništa korisnog, već ćeš unijeti podjele i rasprave gdje ih ne treba. Upućuješ me da pogledam kaj je to filantropija? Nije teško zaključiti da su tvoji stavovi upravo ono kaj filantropija NIJE.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 20:08 (Mckilem).
12 godina
protjeran
offline
Čudno, ima ih koji i zapošljavaju!

yebo lud zbunjenoga pa dobili munjenoga{#}...lp

Intel® Core™ i7-4770S inside
Moj PC  
1 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice