Western Digital ulazi na tržište SSD diskova

poruka: 14
|
čitano: 2.475
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Western Digital ulazi na tržište SSD diskova".
13 godina
offline
Western Digital ulazi na tržište SSD diskova

Napokon 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Western Digital ulazi na tržište SSD diskova

Diskovi su baš njihovi ili su prepakirali nečije?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Western Digital ulazi na tržište SSD diskova
Prince-Artas kaže...

Diskovi su baš njihovi ili su prepakirali nečije?

 nisam siguran da WD ima tvornicu flash čipova. možda se varam.

7 godina
offline
Western Digital ulazi na tržište SSD diskova

pa kupili su Sandisk, tako da je to to

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Western Digital ulazi na tržište SSD diskova

Baš planiram kupiti 500GB ili 1TB u slijedećih par mjeseci pa se nadam da će cijena kod nas biti prihvatljiva. Taman da mi zamijeni WD Black 1 TB.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Western Digital ulazi na tržište SSD diskova

Malo kasno IMHO. Na polju SSD-ova već dugo vladaju Intel, Samsung, Kingston, uz neke ostale koji bljesnu uz koju seriju. WD mi je primarni mehanički disk još uvijek i stvarno nemam zamjerki ali sad ako pakiraju u svoja kućišta nečiji drugi SSD onda to i neće biti neki hit, a mislim da jedino što ih može "spasiti" je niska cijena.

16 godina
online
Re: Western Digital ulazi na tržište SSD diskova
Prekasno i isto skupo. Za te novce si kupim Samsunga s kojim imam iskustva, a cesto ga bude na akciji po 15 ili 20€ jeftinije.
14 godina
neaktivan
offline
Western Digital ulazi na tržište SSD diskova

Nema do Sandiska i Samsunga na tom području.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Western Digital ulazi na tržište SSD diskova
PlayMaker10 kaže...

Nema do Sandiska i Samsunga na tom području.

 Odnedavno, WD = SanDisk

15 godina
offline
Re: Western Digital ulazi na tržište SSD diskova
Hexfire kaže...

Baš planiram kupiti 500GB ili 1TB u slijedećih par mjeseci pa se nadam da će cijena kod nas biti prihvatljiva. Taman da mi zamijeni WD Black 1 TB.

 Kaj će ti to imaš već par SSD-ova. 

 

 

 

Inaće, što više konkurencije tim bolje. Najbolji SSD-ovi su mi Samsung 850 serija. Obična, ne treba pro.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2016 15:23 (plavi08).
13 godina
offline
Re: Western Digital ulazi na tržište SSD diskova
plavi08 kaže...
Hexfire kaže...

Baš planiram kupiti 500GB ili 1TB u slijedećih par mjeseci pa se nadam da će cijena kod nas biti prihvatljiva. Taman da mi zamijeni WD Black 1 TB.

 Kaj će ti to imaš već par SSD-ova. 

 

 

 

Inaće, što više konkurencije tim bolje. Najbolji SSD-ovi su mi Samsung 850 serija. Obična, ne treba pro.

 Nervira me zujanje HDD-a. Ide van, a unutra SSD. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: Western Digital ulazi na tržište SSD diskova
TKosir kaže...
PlayMaker10 kaže...

Nema do Sandiska i Samsunga na tom području.

 Odnedavno, WD = SanDisk

 Ako je tako onda je to razlog ulaska u ovo tržište, inače te dvije marke (radim u prodaji) ljudi preferiraju i u pravilu su uvijek zadovoljni dok kod Intela to nije baš tako. Evo Basic 850 i Sandisk Ultra II kao i ovaj novi Sandisk Plus G26 serija samo riječi pohvale, moram priznat da nemam iskustva sa 750 Evo serijom od Samsunga. Drago mi je da Samsung taj dio nije prodao Seagateu.

13 godina
neaktivan
offline
Western Digital ulazi na tržište SSD diskova

Nadam se da je 500 MB/s za M.2 diskove samo loše prenešena vijest.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Western Digital ulazi na tržište SSD diskova

Novinar je ipak mogao dodati ove podatke koje su kolege iznijeli u komentarima, kao i 
to koji je kontroler u igri. Vjerujem da im još slijedi ozbiljnija serija u vidu "black" i "red"
a moguće i neka uber pciex tipa scorpio, velociraptor... 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice