[VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

poruka: 24
|
čitano: 3.877
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "[VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer".
15 godina
online
[VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

ideš kako je grafika užas loša... ko da je igra iz 2010.

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
Slažem se, ali nije sve ni u grafici.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

nedavno sam kupio uncharted 3 i stvarno nema zamjerke prici, atmosferi i "mistici" no na drugoj-trecoj misiji kad sam opet morao pucati i nisaniti sa gamepadom skoro sam ga bacio u tv kolko to nije normalno. stvarno retardirani nacin kontrole i nisanjenja.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
Ja sam zbog toga prestao igrati igru. Da je manje protivnika za ubijati kao u the last of us bilo bi ok, ali ovako ih je previše a ja se nišaniti joystickom ne mogu naviknuti.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
[VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

Ne znam sto ti ne valja sa grafikom.Pogledaj filmic u minuti 17:54 (sora u zatvoru). (Pazite na Spoilere)

 

Ma uostalom pogledaj malo walkthroug.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLjNQcdQZJogZ6bGGMCdnd64VEigocp7Ox

 

Meni je grafika super. Jedino sto je malo to nisanjenje sa gamepadom cupavo (kao sto kolega vec spomenuo)

PS4 je izisao krajem 2014. Kosta manje nego samo graficka za PC. I ta cijena konzole donese profit Sonyu (ne prodaju ju sa gubitkom).

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2016 0:46 (JosephBullet).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
Ges kaže...

ideš kako je grafika užas loša... ko da je igra iz 2010.

 Multiplayer ima losiju grafiku jer je u 60fps-a dok je SP u 30fps-a

 

 

Pogledaj ovdje kak izgleda SP dio



Posrami vecinu danasnjih PC igara.

 

nixass kaže...

nedavno sam kupio uncharted 3 i stvarno nema zamjerke prici, atmosferi i "mistici" no na drugoj-trecoj misiji kad sam opet morao pucati i nisaniti sa gamepadom skoro sam ga bacio u tv kolko to nije normalno. stvarno retardirani nacin kontrole i nisanjenja.

 

A cuj jako puno ljudi igra FPS-e sa kontrolerom. Trenutno najvise BF4 igraca igra na PS4, o COD-u da ne pricam.
Tak da problem je u praksi,a ne tolko u kontrolama. 

TPS-e je meni jos lakse igrat na kontroleru nego FPS-e. Na jednom drugom(nasem) forumu ekipa gasi assiste i odma krece na Hard igrat. Iskustvo, nist drugo. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2016 2:16 (Santana).
16 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

ja to zovem mazohizam. nit si precizan ni nista, kolko god imao prakse.

uglavnom, ko i kolega iznad, zbog toga sam prestao igrat uncharted 3 a bome necu ni kupit nikakav TPS/FPS/RTS/RPG za plejku.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
8 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
nixass kaže...

ja to zovem mazohizam. nit si precizan ni nista, kolko god imao prakse.

uglavnom, ko i kolega iznad, zbog toga sam prestao igrat uncharted 3 a bome necu ni kupit nikakav TPS/FPS/RTS/RPG za plejku.

A meni je to cist normalno vjerujem da i mnogim drugima jer logika govori da nebi tolko ljudi igralo da je mazohizam :D
Btw. trenutno igram i Tropico 5 (besplatan je ovaj mjesec za psn+). Trebalo mi je 10 min da se naviknem na kontrole i sad mi nije nist puno losije neg na PC-u, a igro sam ga puno na PC-u tak da znam kak je :) (i barem mi padaju FPS-i kad se grad prosiri :D)
Za RPG ti nemam kaj puno govorit. Witcher 3 se prodao vise na konzolama nego na PC-u. Dark Souls isto tak. Hrpa dobrih japanskih RPG-a dolazi na konzole, ali ne i na PC. (Ni-Oh, Dragon Quest, Persona 5, Ni no kuni,Nier: Automata...)

 

 

Bolje se ispraksirat malo neg da se propustaju odlicne igre :) 
Kak su drugi tak mozes i ti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2016 4:20 (Santana).
12 godina
neaktivan
offline
[VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

stvarno ljubomora pc igraca nekada nema granica....jedina vrsta igre koju je za nijansu lakse igrati na tipkovnici je fps...s tim da je bitno naglasiti da imas 2 brzine kretanja dok ih na gamepadu imas beskonacno mnogo :) strategije ne racunam jer ih i nema na plejkama.... i sad jos fali da na kraju netko izjavi da je npr GTA lakse igrati i prirodnije igrati na PC i odmah nek bude smak svijeta...dok vozis auto, moras lupkat po strelici milijun puta da bi auto kolko tolko glatko skrenulo, da ne govorim opet o tome da mozes ici ili najbrze ili moras pritiskati 1000 puta strelicu za ubrzanje da ide koliko toliko umjereno brzo....zatim idu nogometne simulacije gdje imas osam smjerova kretanja dok na gamepadu imas teoretski 360 smjerova....itd itd...daj ohladite

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

dakle imam i plejku i xbox i pc, po cemu sam ljubomoran?

po cinjenici da su fps sranje na konzolama?

na plejki najvise igram gt6, tu i tamo nogomet i za to su kao stvorene, eventualno za neku arkadu/platformer.

a onaj ko tvrdi da se "treba samo malo prilagodit" na gamepad prica bezveze, nikad nece biti komfor ko na pc periferiji, i tu ne pricam o nijansama.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
neaktivan
offline
[VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

pa et sad si potvrdio sta sam rekao...igre iz treceg lica i sportske simulacije su kao stvorene za plejku...takodjer arkade i slicno...dakle ostaju fps-ovi kao jedina prednost pc igranja...iako je ta prednost puno manja nego sto ovaj ima u prethodno navedenim tipovima....i gamepad teoretski moze napravit sve sto mis i tipkovnica cak i vise (brzina kretanja), dok je tipkovnica u startu hendikepirana kod igranja iz 3. lica i sportskih simulacija i to nenadoknadivo.

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

kaj sam potvrdio?

fps, tps, rpg, rts, dakle sve ono sto cini vecinu prodaje se igra bolje na pc periferiji.

racing i sport su jedino kaj se moze kvalitetno igrat na konzoli, i to tvrdim od pocetka..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
nixass kaže...

racing i sport su jedino kaj se moze kvalitetno igrat na konzoli, i to tvrdim od pocetka..

 Ne budi smiješan.

14 godina
neaktivan
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
nixass kaže...

racing i sport su jedino kaj se moze kvalitetno igrat na konzoli, i to tvrdim od pocetka..

 ne budi smiješan

yIn nI` yISIQ `ej yIchep
10 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
Dok god nema nišanjenja igra je igriva na plejki.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
nixass kaže...

dakle imam i plejku i xbox i pc, po cemu sam ljubomoran?

po cinjenici da su fps sranje na konzolama?

na plejki najvise igram gt6, tu i tamo nogomet i za to su kao stvorene, eventualno za neku arkadu/platformer.

a onaj ko tvrdi da se "treba samo malo prilagodit" na gamepad prica bezveze, nikad nece biti komfor ko na pc periferiji, i tu ne pricam o nijansama.

 Pa nije kao na PC-u ,al je igrivo i to ti brojke dokazuju jer eto vise ljudi igra sa kontrolerom BF4 nego sa misem i tipkovnicom.

 

Mozes ti govorit kaj hoces, al ja znam da je meni dovoljno ugodno igrat isto kao i vecini ostalih korisnika. Tak da se moze. Ti si ocito u manjini.

16 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
Danny_HR kaže...
nixass kaže...

racing i sport su jedino kaj se moze kvalitetno igrat na konzoli, i to tvrdim od pocetka..

 Ne budi smiješan.

I ti, ne budi smiješan.

Wox kaže...
nixass kaže...

racing i sport su jedino kaj se moze kvalitetno igrat na konzoli, i to tvrdim od pocetka..

 ne budi smiješan

 

 Ne budi smiješan.

Santana kaže...
nixass kaže...

dakle imam i plejku i xbox i pc, po cemu sam ljubomoran?

po cinjenici da su fps sranje na konzolama?

na plejki najvise igram gt6, tu i tamo nogomet i za to su kao stvorene, eventualno za neku arkadu/platformer.

a onaj ko tvrdi da se "treba samo malo prilagodit" na gamepad prica bezveze, nikad nece biti komfor ko na pc periferiji, i tu ne pricam o nijansama.

 Pa nije kao na PC-u ,al je igrivo i to ti brojke dokazuju jer eto vise ljudi igra sa kontrolerom BF4 nego sa misem i tipkovnicom.

 

Mozes ti govorit kaj hoces, al ja znam da je meni dovoljno ugodno igrat isto kao i vecini ostalih korisnika. Tak da se moze. Ti si ocito u manjini.

 cega je to dokaz ako vise ljudi igra odredjenu igru na konzoli? da ju je lakse tamo igrat?

vjetrenjace..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
8 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

 cega je to dokaz ako vise ljudi igra odredjenu igru na konzoli? da ju je lakse tamo igrat?

vjetrenjace..

 Pa nisam nit reko da je lakse igrat.
Reko sam da se moze igrat i ak tolko ljudi igra onda to definitivno nije mazohizam i moze se normalno igrat. Vidim po sebi i vidim po drugima.
To kaj ti ne znas je druga stvar.


Nemoj sad izmisljat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2016 16:00 (Santana).
15 godina
online
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
Santana kaže...
Ges kaže...

ideš kako je grafika užas loša... ko da je igra iz 2010.

 Multiplayer ima losiju grafiku jer je u 60fps-a dok je SP u 30fps-a

 

 

Pogledaj ovdje kak izgleda SP dio



Posrami vecinu danasnjih PC igara.

 

 LOL malo si se zaletio

evo ti prastari Skyrim (2011) na PC-u

izgledaju grafički praktički isto. razlika je što unchartet ima više efekata tipa dinamičniji olokiš ali koji je isto fail jer objekti lete ko lutke i kutije i ograde se rasprsnu ko petarde na udarac auta što nema veze s fizikom.
u svakom slučaju tehnički vrlo neneapredna igra. a i igrivost je arkadna tako da se radi o običnoj "igrici"
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2016 17:19 (Ges).
16 godina
protjeran
offline
[VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

Sva vaša nepotrebna rasprava može se svesti na slijedeće: Uncharted 4 zaista izgleda prelijepo i šteta što ga nema za PC jer nema šanse da bi igranje gamepadom bilo superiornije mišu i tipkovnici. Ima nešto u tome da se zavališ u kauč i igraš ali za mene je ovo patnja igrati gamepadom (imam PS3 i Unchartede)

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
Ges kaže...
Santana kaže...
Ges kaže...

ideš kako je grafika užas loša... ko da je igra iz 2010.

 Multiplayer ima losiju grafiku jer je u 60fps-a dok je SP u 30fps-a

 

 

Pogledaj ovdje kak izgleda SP dio



Posrami vecinu danasnjih PC igara.

 

 LOL malo si se zaletio

evo ti prastari Skyrim (2011) na PC-u

izgledaju grafički praktički isto. razlika je što unchartet ima više efekata tipa dinamičniji olokiš ali koji je isto fail jer objekti lete ko lutke i kutije i ograde se rasprsnu ko petarde na udarac auta što nema veze s fizikom.
u svakom slučaju tehnički vrlo neneapredna igra. a i igrivost je arkadna tako da se radi o običnoj "igrici"

 Mislim da si trebas vid provjerit , al ozbiljno.

Super mi je kad si ekipa zabrije da je pametnija od ljudi kojim su te analize zapravo posao i tim analizama zarađuju za zivot. Kao ekipi sa eurogamer-a.

 

Evo ti jos jedna analiza.

Ovakve gluposti samo mozes cut na ovakvom PC fanboy forumu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2016 19:38 (Santana).
15 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
tomko kaže...

stvarno ljubomora pc igraca nekada nema granica....jedina vrsta igre koju je za nijansu lakse igrati na tipkovnici je fps...s tim da je bitno naglasiti da imas 2 brzine kretanja dok ih na gamepadu imas beskonacno mnogo :) strategije ne racunam jer ih i nema na plejkama.... i sad jos fali da na kraju netko izjavi da je npr GTA lakse igrati i prirodnije igrati na PC i odmah nek bude smak svijeta...dok vozis auto, moras lupkat po strelici milijun puta da bi auto kolko tolko glatko skrenulo, da ne govorim opet o tome da mozes ici ili najbrze ili moras pritiskati 1000 puta strelicu za ubrzanje da ide koliko toliko umjereno brzo....zatim idu nogometne simulacije gdje imas osam smjerova kretanja dok na gamepadu imas teoretski 360 smjerova....itd itd...daj ohladite

Kakva vražija ljubomora i kakvih crnih 360 smjerova ?!?!

Viđao sam ovu igru na reklamnim panoima u CH i ovakvo smeće dugo nisam vidio u svijetu igara, bez obzira kojem taboru pripadali. Žali bože na ovaj video što sam potrošio par minuta.

15 godina
offline
Re: [VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer
tomko kaže...

stvarno ljubomora pc igraca nekada nema granica....jedina vrsta igre koju je za nijansu lakse igrati na tipkovnici je fps...s tim da je bitno naglasiti da imas 2 brzine kretanja dok ih na gamepadu imas beskonacno mnogo :) strategije ne racunam jer ih i nema na plejkama.... i sad jos fali da na kraju netko izjavi da je npr GTA lakse igrati i prirodnije igrati na PC i odmah nek bude smak svijeta...dok vozis auto, moras lupkat po strelici milijun puta da bi auto kolko tolko glatko skrenulo, da ne govorim opet o tome da mozes ici ili najbrze ili moras pritiskati 1000 puta strelicu za ubrzanje da ide koliko toliko umjereno brzo....zatim idu nogometne simulacije gdje imas osam smjerova kretanja dok na gamepadu imas teoretski 360 smjerova....itd itd...daj ohladite

 Zabrijao si.

 

Trenutno konzole nemaju nikakvu prednost ali nikakvu. Ove ekskluzive su nikakve, osobno posjedujem konzole.

 

PC - uštekaš bezicni gamepad ili zicni bacis bilo koju igru preko gamepada a jos k tome igre za pc su jeftinije.

 

Jednostavno je tako i cim prije se pomiris s time tim bolje..

 

PS4 kosta 2 soma kn i nije bezveze tako uostalom kao i xbox one, na pc-u jedna grafa srednje katergorije kosta te novce.

 

DA ne pricam o Gsync i freesync tehnologiji koju pc igraci mogu dozivjeti dok konzole jednostavno to mogu zaboraviti, zatim pravom 7.1 zvuku, kompatibilnost bilo kojeg perifernog uredaja s pc i tako dalje.

 

Druga stvar je sto ps4 neke igre forsira na 30 fpsa da bi mogle imati bolje vizualne detalje ali to je takvo sranje da boli glava..

 

Mnogo konzolasa ne vidi ili ne zeli vidjeti kako je zapravo to onak fuj.

 

 

13 godina
offline
[VIDEO] Igrali smo Uncharted 4 multiplayer

HM, dok se vi svađate moji klinci (pa i nisu više baš klinci) su tu igru s užitkom prošli i prezadovoljni su, a svaki nastavak su iščekivali s nestrpljenjem. Vita i PS4 kupljeni su zbog te igrice, toliko oduševljenje viđao sam samo još za Assassin's Creed i GTA...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice