Stiže Google TV iz Sonyja

poruka: 8
|
čitano: 3.411
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Google TV iz Sonyja".
15 godina
offline
Stiže Google TV iz Sonyja

a jesu se razbacali s konektorima....

 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stiže Google TV iz Sonyja

Ako ja to kupim u Americi, hoce mi to raditi u Hrvatskoj? I sto se tocno na tome moze gledati? Samo filmice sa Youtube-a ili nekakav program, sport, filmove itd?

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stiže Google TV iz Sonyja
CalvinRi kaže...

Ako ja to kupim u Americi, hoce mi to raditi u Hrvatskoj? I sto se tocno na tome moze gledati? Samo filmice sa Youtube-a ili nekakav program, sport, filmove itd?

Radit će ti neke stvari, neke ne.

Glavne prednosti poput onih da možeš gledati filmove preko HBO GO, Flixter, Amazon instant video, Google movies itd. nećeš moći koristit jer te usluge nisu dostupne kod nas. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2012 12:52 (Iggx).
16 godina
offline
Re: Stiže Google TV iz Sonyja

lggx - jel problem u IP adresi ili ? jel možemo to promjeniti pa onda raditi sve normalno?

13 godina
protjeran
offline
Re: Stiže Google TV iz Sonyja
makopos kaže...

lggx - jel problem u IP adresi ili ? jel možemo to promjeniti pa onda raditi sve normalno?

Ne, na google tv uslugu se pretplatiš. Dakle karticom ili nečim sličnim platiš. Prema tome se zna iz koje zemlje dolaziš, uz IP i druge provjere.

Wha one knows, we all know. What one learns we all benefit from. We are linux.
12 godina
neaktivan
offline
Stiže Google TV iz Sonyja

To se da zaobići. Ima tu na forumu par tema kako to napraviti za Netflix, ista stvar je i za Google TV. Jedino je pitanje šta dobiješ s tim i koliko košta.

 

Edit: Pogledao video

, teška glupost. Koncentrirani su na YouTube, fotke i surfanje umjesto na televiziju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2012 17:12 (zoki.zlikowski).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stiže Google TV iz Sonyja
makopos kaže...

lggx - jel problem u IP adresi ili ? jel možemo to promjeniti pa onda raditi sve normalno?

Iskreno ne znam pouzdano, tj. znam da se ovako neke usluge mogu "prevarit" pa da glumiš da živiš tamo, ali opet je problem kreditna kartica iliti google wallet koji zna iz koje je države prijavljena kartica.

Postoje teme za hulu, netflix, ali recimo znam da je google rigorozan što se tiče tog pa recimo iznajmljivanje filmova na njihovoj usluzi glumeći da si u jednoj državi, a kartica iz druge, je znalo završavat ukidanjem accounta. 

11 godina
neaktivan
offline
Stiže Google TV iz Sonyja

Na dar ću dobiti  taj Sony NSZ-GS7 kupljen u Njemačkoj(stiže oko 1.5).

Pitanje što mogu na njega gledati jer isto kao i preko iphone-a?

Mislim na Yutube,google?

http://thechive.files.wordpress.com/2013/02/danielle-lo-5.gif?w=500
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2013 14:31 (force32).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice