U redovima za iPad 2!

poruka: 425
|
čitano: 85.292
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U redovima za iPad 2!".
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
mind_challenge kaže...
Uf, uvijek se povlačite bez argumentirane rasprave. Pa ti nemoj biti hater

 

mind_challenge kaže...
Tako je, budale su. Kada se slijedeći put poredaju ispred trgovine pitaj ih zašto kupuju, pa češ i sam vidjet.

sta da ja sad tebi objasnim?

ide budala lijepo odmorit od budale

potpis :D
15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Zato jer se tamo ne ponašaju kao vi, pa ni nemožeš tako nešto pričat tamo.
Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Mrgud Veliki kaže...

Svaka roba ima svoga kupca. Kako vani, tako i kod nas...

Uostalom danas je in pokazati se kao da 'imas', a kada otvori frizider u njemu prazno. Kartice u minusima, krediti gdje sve ne, rate, ovo-ono...

Sve u svemu neka svako trosi na sto zeli svoje pare. Okruzen sam takvim pametnjakovicima, pa sam oguglao na njih.

Kako stara i dobra kaze, ne prepucavaj se sa b*****, jer ce te spustiti na svoj nivo razmisljanja i tu pobijediti {#}

pametno rečeno

13 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Hacker-ri kaže...
mind_challenge kaže...
Uf, uvijek se povlačite bez argumentirane rasprave. Pa ti nemoj biti hater

gdje ti na ove 2 strane vidis argument?

prvi argument pocinje sa: "budale u redu"

Evo ja sam argumentirao vezano za iPhonea 4 i famu oko istog...

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/redovima-ipad-2/98999.aspx?page=1&jumpto=1911950&sort=asc&view=flat

Anti-Apple inc. koalicija
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
Tako je svaka roba ima svog kupca, tako da ove hejtere nije briga ko ceka u redu za Ipad i zasto! A pogotovo nije uredu govorit da su budale...
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Mrgud Veliki kaže...

Svaka roba ima svoga kupca. Kako vani, tako i kod nas...

Uostalom danas je in pokazati se kao da 'imas', a kada otvori frizider u njemu prazno. Kartice u minusima, krediti gdje sve ne, rate, ovo-ono...

Sve u svemu neka svako trosi na sto zeli svoje pare. Okruzen sam takvim pametnjakovicima, pa sam oguglao na njih.

Kako stara i dobra kaze, ne prepucavaj se sa b*****, jer ce te spustiti na svoj nivo razmisljanja i tu pobijediti {#}

Prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku iskustvom {#}. Da bih mogao komentirati ovu vijest trebao bih barem malo znati kako stoji tržište tabelta, ali ono što je sigurno da ima ljudi koji kupuju ipad jer im treba, a ima ljudi koji ga kupuju da se hvale (možda im stari radi na carini? {#}).

16 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Ajde idemo se svi posvađati na temu iPad vs. ostali tableti vs. neznamnijaštaveć

 

Otvaram vam forum samo za to.

This ain't no party, this ain't no disco, this ain't no fooling around!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: U redovima za iPad 2!
mac92 kaže...

Prvo te spuste na svoj nivo, a onda te dotuku iskustvom {#}. Da bih mogao komentirati ovu vijest trebao bih barem malo znati kako stoji tržište tabelta, ali ono što je sigurno da ima ljudi koji kupuju ipad jer im treba, a ima ljudi koji ga kupuju da se hvale (možda im stari radi na carini? {#}).

Tko ce pamtiti te sve 'narodne' izreke {#}.

Generalno meni ne smeta, ako neko iskesira te pare, jer je to ustedio. Mogao je zapiti, pozderati hamburgere, kupovati graficke kartice koje mu u biti ne trebaju i sto sve ne..., ali je covjek ustedio.

Ali kada iskesira na neki kredit, neku otplatu ili sto sve ne, onda mi je podne. Necu sada spominjati ljude ovdje, jer ih ne znam, ali oko mene...

Pa to 20tak dana nakon place zivcano u 3pm. Te ovaj minus, te onaj kredit, te jel' ce imati posao/zaradu slijedeci mjesec. Te, ovo te ono.

I svakim danom sve zivcaniji.

E to me zivcira. Zasto su takvi ? Jer ih je drustvo napravilo takvima.

Postali smo teski materijalisti, a sto je najgore ucimo (vecinom) i djecu takvim vrijednostima. Pa kako rekoh tko voli neka izvoli.

Inace, imam ustedjeno gotovine i za preko 20tak tih najskupljih ipadova, ali mi ne treba niti jedan, kao sto kljuckam jos na ovoj staroj grafi dok ne izadje diablo 3, a, ako bude dovoljna i bude radila, nece se mijenjati.

Poanta nije hvaljenje u stednji, nego u tome da ne kupujete sto ne trebate i stedite, jer sutra se nedaj Boze moze nesto lose dogoditi i treba vam operacija koju drzava nece platiti.

Onda mozete sa tim ipadom obrisati vrit ili se udarati cijelo popodne o glavu... Toliko. EOD od mene na temi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 23:22 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Monopol kaže...
Ne kuzim zasto uspoređujete PC i npr. Iphone!

TREBAM IPHONE A NE PC! Sta mogu sa racunalom? Bučno je,kosta periferija i monitor,ne mogu ga nositi,bole me leđa dok sjedim u stolici...

Imam rjesenje za tvoj problem...

Kupi jako udobnu stolicu.

Tako udobnu da neces htjeti ustajati iz nje pa ti nece biti problem sto nije prenosiv jer neces nikamo ici.

Sto se tice cijene periferije i monitora za 1k kuna danas kupis neki najobicniji lcd monitor i solidnu periferiju.

A ovo vezano uz buku to mozes rjesit tako da kupis komponente koje ne proizvode visoku razinu buke.

{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}

:D
14 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Ja bio u areni u elipsu nje bilo uopće gužve za ipad2...

srco
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

pozdrav sa iPada :D na kojem radim apsolutno sve sto mi treba (osim profesionalnog posla naravno) Autocad i photoshop sasavim solidno odrade neki sitniji posao, prepravke i doradu nekog dokumenta..

Cijeli office radi savrseno, film na njemu ne bi gledao ni da me tjeraju jer mi oci otpadnu nakon 5 minuta)

Book store ima ogromnu kolicinu knjiga u bazi, a jedino kod citanja moze stvarat problem svjetlina ekrana (uvijek pretamno, uvijek presvijetlo)...

Igre su dozivljaj za sebe, kao da igram crysis na 30'' i igre su stvarno super.

 

Mane:

 

- nedostatak citaca kartice na duzim putovanjima

- nije za pisanje duzih mailova, ako nemas apple keyboard

- previse konektora ukoliko zelite SD citac i HDMI koji su mogli biti na njemu, da zbog marketinga (najtanji) nisu zrtvovani, to zna bit tlaka nosit sa sobom posebno

 

a sad udri :DD

potpis :D
Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
offline
U redovima za iPad 2!

hacker prvo nisi postao sliku hardwarea, drugo a zašto bi ja tebe mrzio? koliko je ta igračka? 7000kn? ja znam da za te novce kupim nesumnjivo jači i brži laptop po svim parametrima, to je ono što meni treba nisam klinac da kupujem igračke kad već idem kupovati :p

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Oldy kaže...

hacker prvo nisi postao sliku hardwarea, drugo a zašto bi ja tebe mrzio? koliko je ta igračka? 7000kn? ja znam da za te novce kupim nesumnjivo jači i brži laptop po svim parametrima, to je ono što meni treba nisam klinac da kupujem igračke kad već idem kupovati :p

potrosio sam sve novce na ipad pa ga nemam cime slikat.

sve je to ok, ali ja uz ipad vec imam jaci i brzi laptop koji koristim profesionalno za posao i od cega zivim...

ipad mi sluzi za jednostavniju upotrebu, u potpunosti, ako ne gledamo posao, zamjenjuje sve sta mi treba kad sam doma.

jednostavnost prenosenja i upotrebe, bez ikakvih dugih instalacija i odrzavanja sustava i ostalog...

dobio sam ga za 3.500 kuna (po cijeni kojoj se prodaje u americi) i sta je sad tu fancy i skupo?

toliko kosta neciji PC na kojem se igra i radi sve ono sta ja radim na ipadu

potpis :D
14 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Sto ljudi, sto ćudi. Ko ima, nek kupi.

Sticky teme nisu tu bezveze, tu su da vam pomognu. :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Apocalypso kaže...

Zašto je neko hejter,ako mu nije jasno zašto tolka gomila ljudi stoji par sati u redu ili dana zbog jednog uređaja koji nema ni usb port ni flash.Bitno da ima jabuku straga.A ovaj BUG ko da se uvlači applu u dupe kolko vijesti ima o njima.

Ne ti nisi bio hejter do ovog posta. Ovdje si popljuvo uređajna temelju dva zanemariva razloga ,te bi ga mogo još popljuvat jer bi gledo samo na njegove mane. Recimo ja mogo popljuvat svoju auto jer nema alu felge, metalik boju, nikakav dizajn itd. ali dali on ispunjava moj cilj tj. prijevoz od točke a do točke b, te dali mi uz to pruža još neke druge mogućnosti?

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
16 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

urednice, priznaj da si stajao u redu i sada citas u kaucu sa ajpeda 2.

koje finte...btw ih je poslikao u prolazu :)

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
U redovima za iPad 2!

E moj Hacker kada vidim a tek sam sad išao gledati specifikacije; 1024x768 rezoluciju i 1GHz dual-core dalje nit ne moram znao sam da je igračka ali ovo je gore od onoga što sam očekivao eto vidiš rađe ja piknem neki i5 ako ne i i7 pa prema full hd-u što se tiče rezolucije itd a opet da je prenosno nego ovo, to je po meni igračka ajd živio ti meni nitko tko gleda tehničku stranu ti na tome zavidjeti neće a kamoli te mrziti

bug caruje, um klade valja
 
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Sudeći po fotki, bolje da su lovu utrošili na novu garderobu i osobnog trenera.

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
disco kaže...
Evo ovo tipkam s tog cuda...ne nisam ga kupio, radim u ducanu u kojem ga prodajemo. Nebite vjerovali ali svi zele samo 64gb 3g verziju i odma se kupuje i onaj pokrov, kesira se po 7 kila kuna bez beda...tolko o krizi u hr, ove od 16gb niko nije ni pogledao! A ja mislio da ce ti ic ko vruc burek...

Pa to ti je to il imaš il nemaš para.... 1 posto ih ima 99 posto skalpava

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
15 godina
offline
U redovima za iPad 2!

hacker mi dao palac dolje? a je sad je faca ima 1024x768 pa može lol !! ajd odo ja dalje....

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Oldy kaže...

hacker mi dao palac dolje? a je sad je faca ima 1024x768 pa može lol !! ajd odo ja dalje....

zbog usporedbe prenosivosti laptopa i tableta...

 

potpis :D
15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Oldy kaže...

E moj Hacker kada vidim a tek sam sad išao gledati specifikacije; 1024x768 rezoluciju i 1GHz dual-core dalje nit ne moram znao sam da je igračka ali ovo je gore od onoga što sam očekivao eto vidiš rađe ja piknem neki i5 ako ne i i7 pa prema full hd-u što se tiče rezolucije itd a opet da je prenosno nego ovo, to je po meni igračka ajd živio ti meni nitko tko gleda tehničku stranu ti na tome zavidjeti neće a kamoli te mrziti

Dakle po tvome je moguće prenosti high end škatulu od 20kg+monitor po gradu. WOW

Ako čovjeka veseli tablet jer mu za nek k služi pusti ga na miru.

Oldy kaže...

hacker mi dao palac dolje? a je sad je faca ima 1024x768 pa može lol !! ajd odo ja dalje....

Ne ti si faca, koji vrti getea i kršiš na maksimum na šest monitora, ti si faca koja ima najbrži komp u kvartu i kojemu je ego viši od mt. everesta.

 

Neću reć da si troll, al da si se spustio na niski nivo to nemogu prešutit.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Ko ima i ko zeli nek si kupi.I ja da sam planiro uzeti uzeo bi danas zakaj bi cekao sutra.Kad sam kupovao auto u salon sam dosao umjesto u 12 u 11,nisam mogao cekati{#}

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

well

 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Ljudi ovo ne kupuju zbog Jobsa, nego iz jednostavnog razloga - zato šta radi kako treba i ne trza. Appleu s Jobsom na čelu je ključno da ono šta naprave radi bez problema, i zato su uspjeli.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!

hacker se baš neda. mali napuhanko bez pokrića.

 

di je on bio dok smo mi macove na motorolinim procesorima koristili. nekad je mac bio za prave biznismene i grafičare...... danas grafičari prešli na pc a ovo koriste samozvane veličine

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 0:26 (hondo).
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
hondo kaže...

hacker se baš neda. mali napuhanko bez pokrića.

nismo jos dosli do tvog lvla, da me pobjedis na iskustvo

potpis :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!

Wrong.

Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 0:27 (Staljin).
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Staljin kaže...

Cijenjeni gospodine, ovdje nije stvar u tome što smo mi ljubomorni na vaše proizvode ili (NE DAJ BOŽE!) "hejtamo" Apple. Stvar je u tome, kako je već netko napisao, ispričavam se zaboravio sam ime, da svi to nama tupe na nos. Kupite si šta god oćete, nemorate mene u to uvlačit, ne hvala.

upravo to i ja govorim.

15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
hondo kaže...

hacker se baš neda. mali napuhanko bez pokrića.

 

di je on bio dok smo mi macove na motorolinim procesorima koristili. nekad je mac bio za prave biznismene i grafičare...... danas grafičari prešli na pc a ovo koriste samozvane veličine

Hacker-ri kaže...
hondo kaže...

hacker se baš neda. mali napuhanko bez pokrića.

nismo jos dosli do tvog lvla, da me pobjedis na iskustvo

hondo kaže...
Hacker-ri kaže...
hondo kaže...

hacker se baš neda. mali napuhanko bez pokrića.

nismo jos dosli do tvog lvla, da me pobjedis na iskustvo

popišanko

DO NOT FEED THE TROLL

███۞███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄▃ ▂
▂▄▅█████████▅▄▃▂
████████████████
I◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤

anti-troll tenk

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice