Predstavljen GeForce GTX 770

poruka: 52
|
čitano: 9.343
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen GeForce GTX 770".
13 godina
offline
Predstavljen GeForce GTX 770

Za iste pare uzmes 7970 , dobijes par igara i kartica ti je i dalje jaca od nove GTX770.

 

Evo i par Linusovih testova

 

Unboxing

 

1080 Review

 

1440 Review

 


Asus Direct CU unboxing

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 1:46 (Zajeb).
Moj PC  
10 15 hvala 4
10 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770

Baš me zanima jel može sli 680/770 ??? {#}

 

11 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 770

Koliko bi ovo čudo moglo koštat kod nas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770

kao da je i bitno koliko će koštat ko ima gtx 670/680 ili ati 7950/7970 ne treba mu nijedna nova kartica,pa izlaze ko lude tko bi to pratio.
Ja sad mislim uzet Asus N670 4GB Direct cu II i mislim da je bolja od ove nvidie te ima duplo vise memorije što je danas i bitno kod igara

Nino Tomas
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 9:23 (ninofreak12345).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
ninofreak12345 kaže...

kao da je i bitno koliko će koštat ko ima gtx 670/680 ili ati 7950/7970 ne treba mu nijedna nova kartica,pa izlaze ko lude tko bi to pratio.
Ja sad mislim uzet Asus N670 4GB Direct cu II i mislim da je bolja od ove nvidie te ima duplo vise memorije što je danas i bitno kod igara

Aha,najbitnije je koliko gigabajta ima grafička..JESUS!

 

Klinci i dan danas, nakon deset godina tupljena od strane časopisa, interneta, lokalnih pznavatelja, psa Flokija te vrabaca na grani i dalje grafičke kartice kvalificiraju po količini videomemorije {#}

14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 770

Nvidia več izbacuje novu seriju kartica a Amd još nije ni 7990. Pa koji im je vrag. Obično su prvi ibacivali novu seriju....

pero_HR
Moj PC  
1 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
ninofreak12345 kaže...

kao da je i bitno koliko će koštat ko ima gtx 670/680 ili ati 7950/7970 ne treba mu nijedna nova kartica,pa izlaze ko lude tko bi to pratio.
Ja sad mislim uzet Asus N670 4GB Direct cu II i mislim da je bolja od ove nvidie te ima duplo vise memorije što je danas i bitno kod igara

 

 

Apsolutno netacno, mozda bi i bilo bitno da igras na nekim mega rezolucijama, u suprotnom bas i nije.

13 godina
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
peroko kaže...

Nvidia več izbacuje novu seriju kartica a Amd još nije ni 7990. Pa koji im je vrag. Obično su prvi ibacivali novu seriju....

http://www.bug.hr/cijene/search/?sort=2&count=30&q=HD7990&cod=&cdo=&a=1

12 godina
offline
Predstavljen GeForce GTX 770

Kaj ste se zapjenili tak,ovo je jednostavno serija za preskocit posto sadasnja serija trga sve igre na ultra a za manje novaca...

Danju zarađujem na crno,noću trošim na bijelo... :P
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
Branimir82 kaže...
ninofreak12345 kaže...

kao da je i bitno koliko će koštat ko ima gtx 670/680 ili ati 7950/7970 ne treba mu nijedna nova kartica,pa izlaze ko lude tko bi to pratio.
Ja sad mislim uzet Asus N670 4GB Direct cu II i mislim da je bolja od ove nvidie te ima duplo vise memorije što je danas i bitno kod igara

Aha,najbitnije je koliko gigabajta ima grafička..JESUS!

 

Klinci i dan danas, nakon deset godina tupljena od strane časopisa, interneta, lokalnih pznavatelja, psa Flokija te vrabaca na grani i dalje grafičke kartice kvalificiraju po količini videomemorije {#}

Znam ja što govorim ne brini razlika je imati karticu od 2gb za 500kn,koja ne vrijedi ništa i karticu od 4gb od 4000kn kužiš,i naravno da je bolje imati jaku karticu i 4gb video memorije.Stavi Max Payne 3 na karticu od 2gb pa na karticu od 4gb vidit ćeš o čemu pričam

Nino Tomas
11 godina
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
IiNoob kaže...

Koliko bi ovo čudo moglo koštat kod nas?

Izdvoji jednu mjesecnu placu,znaci 3000 kuna i

miran si.

16 godina
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770

Ne kuzim kaj ste se svi zapjenili oko ove kartice. Ime na stranu, kartica je dobra i cijena bi trebala biti dobra.

Za nas, krajnje korisnike, odlicna situacija. Bit ce jeftinija (trebala bi barem) od gtx 680, a onda bi znaci za gtx 670 i gtx 680 jos trebale pasti cijene.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
Zajeb kaže...
peroko kaže...

Nvidia več izbacuje novu seriju kartica a Amd još nije ni 7990. Pa koji im je vrag. Obično su prvi ibacivali novu seriju....

http://www.bug.hr/cijene/search/?sort=2&count=30&q=HD7990&cod=&cdo=&a=1

aha nisam skužio

pero_HR
11 godina
offline
Predstavljen GeForce GTX 770

Mene sada uopce ne zanima niti jedna kartica.

Vec kada ce procevima kao sto su i5

ili FX seriji pasti cijene.DO 1000 kuna.

Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
Dachande kaže...

Ne kuzim kaj ste se svi zapjenili oko ove kartice. Ime na stranu, kartica je dobra i cijena bi trebala biti dobra.

Za nas, krajnje korisnike, odlicna situacija. Bit ce jeftinija (trebala bi barem) od gtx 680, a onda bi znaci za gtx 670 i gtx 680 jos trebale pasti cijene.

 ne sjecam se bas da su u nasim ducanima padale cijene starije serije jer je izasla nova - uglavnom bi ih uvaljivali po staroj cijeni dok ne isprazne zalihe i to je to.

Tread softly because you tread on my dreams.
16 godina
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770

A to je drugo kaj su nasi lihvari {#}

15 godina
offline
Predstavljen GeForce GTX 770

kak je krenulo, uskoro će biti "linije" za ovaj tjedan ili kraće {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Predstavljen GeForce GTX 770

Zaboravljate da za misec dana postajemo EU. Znaci narucivanje iz Njemacke i okolice u ducanima koji ce smanjivat cijene. Zivi bili pa vidili.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 770

Frendu sam instalirao GTA IV na lap od 4k kn sa low end Nvidiom i 2GB video memorije. Digao sam sve postavke na High i bilo je zauzeto 1.2GB/2GB, ali neigrivo. Na kraju sam spustio sve na low tak da je bilo zauzeto oko 300MB/2GB i tek tad se kolko tolko moglo igrati. Dok sam imao 8600GTS 256MB na stolnom kompu, letilo je na low. Stoga, 3/4 memorije na tim "low end" grafama je beskorisno. Nisam ni ja vjerovao da je trpanje memorije marketing dok nisam isprobao. :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 11:07 (DuxTm).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen GeForce GTX 770

Predobro izgleda ovaj referentni hladnjak  {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen GeForce GTX 770

u engleskoj gainward fantom 3050 kn klik,referentna je 2800 kn,austria asus dc2 oc 3170 kn klik ,tako od 1.7 se kupuje samo vani

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
Branimir82 kaže...
ninofreak12345 kaže...

kao da je i bitno koliko će koštat ko ima gtx 670/680 ili ati 7950/7970 ne treba mu nijedna nova kartica,pa izlaze ko lude tko bi to pratio.
Ja sad mislim uzet Asus N670 4GB Direct cu II i mislim da je bolja od ove nvidie te ima duplo vise memorije što je danas i bitno kod igara

Aha,najbitnije je koliko gigabajta ima grafička..JESUS!

 

Klinci i dan danas, nakon deset godina tupljena od strane časopisa, interneta, lokalnih pznavatelja, psa Flokija te vrabaca na grani i dalje grafičke kartice kvalificiraju po količini videomemorije {#}

Nisu to samo klinci, bilo tko tko nema pojima o računalima čim vidi da ima fest RAM-a odma misli da je je to zver od kompa/laptopa/grafičke, zato tak i oglašavaju proizvođaći, znaju da prosječan računalni laik pada na brojke. To ti je ono kad u nekom informatičkom dućanu u letku jeftilen konfu nazovu "Gamer" a u kištri neka low ili rijeđe mid end grafa, jeftilen matična, low/mid end proc (AMD većinom), jeftilen napajanje koje ide u paketu s kištrom i 6 gb RAM-a, pa se onda neki naivac usreći kad proba na tome zavrtit BF3 na high ili čak ultra, a komp onda veli "e neš kolega" {#}.

Trust me, I'm a Jedi!
12 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
Branimir82 kaže...
ninofreak12345 kaže...

kao da je i bitno koliko će koštat ko ima gtx 670/680 ili ati 7950/7970 ne treba mu nijedna nova kartica,pa izlaze ko lude tko bi to pratio.
Ja sad mislim uzet Asus N670 4GB Direct cu II i mislim da je bolja od ove nvidie te ima duplo vise memorije što je danas i bitno kod igara

Aha,najbitnije je koliko gigabajta ima grafička..JESUS!

 

Klinci i dan danas, nakon deset godina tupljena od strane časopisa, interneta, lokalnih pznavatelja, psa Flokija te vrabaca na grani i dalje grafičke kartice kvalificiraju po količini videomemorije {#}

Naravno da je jos danas kolicina VRAMA (na normalnim rezama) prakticki nebitna kad su za sve AA naslove primarna platforma one tehnoloski pregazene konzole. al najesen, kad s izlaskom novih konzola krene novi ciklus tj. pocnu izlazit naslovi kojima defaultni devloping vise nece bit limitiran kolicninom od 512 MB vec 8GB ce krenut kukulele... Isti stvar se desila s ovom (proslom) generacijom kad odjednom jednojezgreni procesori i kakvih 128 mb vrama vise ni izbliza nije bilo dovoljno. 

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 12:40 (R4sput1n).
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 770

Puno memorije na low end grafama sluzi za prikaz 2d sadrzaja na vise monitora visoke rezolucije

Tipa Nvidia GT630 2GB, za rad na 4 monitora dusu dalo.

TD za glupost
 
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
Laxarus kaže...

Puno memorije na low end grafama sluzi za prikaz 2d sadrzaja na vise monitora visoke rezolucije

Tipa Nvidia GT630 2GB, za rad na 4 monitora dusu dalo.

te za pecanje debila koji se pale na visoke brojke...

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 12:41 (R4sput1n).
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen GeForce GTX 770
Nije niti toliko preskupa (govorim o UK), ako uzmemo u obzir da Gtx670 dođe 2600kn (godinu i pol nakon sto je izasla) a referentna GTX770 2800kn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
dery kaže...

u engleskoj gainward fantom 3050 kn klik,referentna je 2800 kn,austria asus dc2 oc 3170 kn klik ,tako od 1.7 se kupuje samo vani

 

Čekaj malo, ja bi isto kupovao vani s austrijskih ili njemačkih web shopova kao što već odavno kupujem igre i druge sitnije stvari s engleskih, ali zar mi ne moramo platiti još minimalno dodatnih 25% na te cijene koje si naveo? Carina bi trebala od 1.7. biti 0% ali PDV ćemo morati platiti, zar ne? Plus još poštarina, dakle čisto sumnjam kako će takvo kupovanje biti jeftinije od naših maloprodajnih cijena. Neka me netko ispravi ako griješim.

13 godina
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
Zajeb kaže...

Za iste pare uzmes 7970 , dobijes par igara i kartica ti je i dalje jaca od nove GTX770.

 

Evo i par Linusovih testova

 

 

1080 Review

 

 

 Na koju foru je u dosta naslova gtx 770 sporija od gtx 680? Linus to objašnjava nekakvim anomalijama u njihovom primjeru kartice tj. u načinu kako je GPU boost 2.0 reagirao. U apsolutno svim drugim testovima i recenzijama na webu gtx 770 je oko 10% brža od gtx 680 u SVIM naslovima. Zašto se njima nije desila ista "anomalija"?

12 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
t00mob kaže...
dery kaže...

u engleskoj gainward fantom 3050 kn klik,referentna je 2800 kn,austria asus dc2 oc 3170 kn klik ,tako od 1.7 se kupuje samo vani

 

Čekaj malo, ja bi isto kupovao vani s austrijskih ili njemačkih web shopova kao što već odavno kupujem igre i druge sitnije stvari s engleskih, ali zar mi ne moramo platiti još minimalno dodatnih 25% na te cijene koje si naveo? Carina bi trebala od 1.7. biti 0% ali PDV ćemo morati platiti, zar ne? Plus još poštarina, dakle čisto sumnjam kako će takvo kupovanje biti jeftinije od naših maloprodajnih cijena. Neka me netko ispravi ako griješim.

od 1.7 na robu kupljenu u EU vise ne placamo carinu dok VAT(PDV) placamo po stopi zemlje u kojoj kupujemo.

kod vecinu web shopova dostava je ili kikiriki ili besplatna.

 

da smo sad u EU imao bis u austrijskom Di-Techu OC GTX 770 za 430 eura (ukljucenih 20% njihovog pdva) te besplatnom dostavom, znaci ove nase lopine ili ce rezat cijene ili ce propast, treceg nema.

 

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 13:18 (R4sput1n).
13 godina
offline
Re: Predstavljen GeForce GTX 770
R4sput1n kaže...
t00mob kaže...
dery kaže...

u engleskoj gainward fantom 3050 kn klik,referentna je 2800 kn,austria asus dc2 oc 3170 kn klik ,tako od 1.7 se kupuje samo vani

 

Čekaj malo, ja bi isto kupovao vani s austrijskih ili njemačkih web shopova kao što već odavno kupujem igre i druge sitnije stvari s engleskih, ali zar mi ne moramo platiti još minimalno dodatnih 25% na te cijene koje si naveo? Carina bi trebala od 1.7. biti 0% ali PDV ćemo morati platiti, zar ne? Plus još poštarina, dakle čisto sumnjam kako će takvo kupovanje biti jeftinije od naših maloprodajnih cijena. Neka me netko ispravi ako griješim.

od 1.7 na robu kupljenu u EU vise ne placamo carinu dok VAT(PDV) placamo po stopi zemlje u kojoj kupujemo.

kod vecinu web shopova dostava je ili kikiriki ili besplatna.

 

da smo sad u EU imao bis u austrijskom Di-Techu OC GTX 770 za 430 eura (ukljucenih 20% njihovog pdva) te besplatnom dostavom, znaci ove nase lopine ili ce rezat cijene ili ce propast, treceg nema.

 

 Pa to je fenomenalno onda, ja sam bio uvjeren da i dalje ostaje plaćanje našeg PDV-a na te artikle što ti dođu poštom. Ako je ovo točno ja zbilja ne znam kako će ovi naši trgovci preživjet. Ja onda definitivno više ne kupujem kod nas ni procesore, ni grafe, a bome ni matične, a memoriju sam ionako već kupovao s jednog irskog web shop-a. Zbogom naši trgovci, zbogom ciganske marže od 20%+

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice