Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st

poruka: 38
|
čitano: 9.666
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st".
14 godina
offline
Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st

Odlicno ovo ce aplikaciju unistiti. Postati će previše popularna i onda ce poceti tužbe i gašenje aplikacije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
BlackEagle kaže...

Odlicno ovo ce aplikaciju unistiti. Postati će previše popularna i onda ce poceti tužbe i gašenje aplikacije.

 aplikacija ima uvjet prije nego te pusti da gledaš, a to je da sam prihvaćaš uvjete da ćeš možda gledati ilegalni sadržaj. tako da ih sa pravne strane ne mogu dirat jer svaki korisnik sam odlučuje.

 

a i ima dosta materijala koji je besplatan.

16 godina
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
Ako sadrzaj nije HD a pod to mislim pravi HD ne neko sranje od gigabajt na dva sata sadrzaja onda je smece za ljude kojima nije bitna kvaliteta i ne gustaju pogledat film kak spada.
15 godina
offline
Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st

Ak nis probao ne komentiraj. Tih par mb nije problem za skinut i probat. Ljudi sami biraju kvalitetu. Hd, fhd je vrh. Tko ne misli hoardat serije na disk je ovo majka. Sve pohvale programu...

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st

Odlična stvar! Topla preporuka :)

Why so serious?
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
ranko091 kaže...
BlackEagle kaže...

Odlicno ovo ce aplikaciju unistiti. Postati će previše popularna i onda ce poceti tužbe i gašenje aplikacije.

 aplikacija ima uvjet prije nego te pusti da gledaš, a to je da sam prihvaćaš uvjete da ćeš možda gledati ilegalni sadržaj. tako da ih sa pravne strane ne mogu dirat jer svaki korisnik sam odlučuje.

 

a i ima dosta materijala koji je besplatan.

 

Te eule/uvjeti i slična sra**a ne znače ništa pred američkim sudom. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
ranko091 kaže...

  aplikacija ima uvjet prije nego te pusti da gledaš, a to je da sam prihvaćaš uvjete da ćeš možda gledati ilegalni sadržaj. tako da ih sa pravne strane ne mogu dirat jer svaki korisnik sam odlučuje.

 

a i ima dosta materijala koji je besplatan.

 

Činjenica da je korisnik potvrdio da je svjestan da će možda konzumirati piratski sadržaj onemogućuje korisniku da podigne tužbu za naknadu štete u slučaju pravnih sankcija protiv korisnika. Međutim, to ni na koji način ne štiti od odgovornosti za distribuciju takvog sadržaja.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
MENIT kaže...

Ak nis probao ne komentiraj. Tih par mb nije problem za skinut i probat. Ljudi sami biraju kvalitetu. Hd, fhd je vrh. Tko ne misli hoardat serije na disk je ovo majka. Sve pohvale programu...

 Ne moram probat da bi napisao kaj za mene prolazi a kaj ne. Ako si zadovoljan gledaj a ja si budem i dalje skidal filmove kak spada ili eventualno nekaj pogledal prek Netflixa ili Amazon Prime jer mi tih par eura ne predstavlja neki trosak.

 

Imam mali NAS i vise nego dovoljno kapaciteta za skidat kvalitetne ripove. Filmove ne gledam na telefonu ili monitoru nego na 55" TV tak da mi ne pada na pamet gleda losu kvalitetu videa.

Iskreno nisam probal navedeni softver niti nikad ne budem jer ne vjerujem da valja, tj. da je po mojim mjerilima. Nesto besplatno nikad ni nije.

12 godina
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
NEW_MAN kaže...
MENIT kaže...

Ak nis probao ne komentiraj. Tih par mb nije problem za skinut i probat. Ljudi sami biraju kvalitetu. Hd, fhd je vrh. Tko ne misli hoardat serije na disk je ovo majka. Sve pohvale programu...

 Ne moram probat da bi napisao kaj za mene prolazi a kaj ne. Ako si zadovoljan gledaj a ja si budem i dalje skidal filmove kak spada ili eventualno nekaj pogledal prek Netflixa ili Amazon Prime jer mi tih par eura ne predstavlja neki trosak.

 

Imam mali NAS i vise nego dovoljno kapaciteta za skidat kvalitetne ripove. Filmove ne gledam na telefonu ili monitoru nego na 55" TV tak da mi ne pada na pamet gleda losu kvalitetu videa.

Iskreno nisam probal navedeni softver niti nikad ne budem jer ne vjerujem da valja, tj. da je po mojim mjerilima. Nesto besplatno nikad ni nije.

 Hrpu gluposti dugo nisam čuo,što misliš da mi drugi ne skidamo i ne gledamo na na 40-50" telkama,nemamo par terabajta prostora pa smo primorani koristit popcorn!?

Imam sve to navedeno,plus vrhunski HT sistem i optiku 100/20 pa opet s guštom upalim Popcorn i pogledam koju seriju u vrlo solidnoj kvaliteti,idealno za provjerit o kakvoj se seriji radi,jer doslovno ima svega!!

AUDIOFIL
16 godina
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
Hrpu gluposti? Necu gledat losu sliku i ispadam glup?

Ok onda sam najgluplji a ti kojem je na 100 megabitnoj vezi tesko skinut par giga si jako pametan.
16 godina
neaktivan
offline
Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st

Zanimljiv servis. Nije me dojmio njihov player, dosta trza. No kad prebacim strimanje na MPC-HC slika je perfektna...no nemam titlova kao u defaultnom playeru.  Kako ih povući u MPC-HC?

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st

Zanimljivo, prekjučer se reklamira BSA, a danas Popcorn.

There is no job like cron job!
 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st

Odličan program ali meni ne radi na eduroam internetu, ima li netko riješenje za to? :help:

www.wpnovosti.com || WoT: zemo323
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st

Nakon svih portala i "stranica" sa free filmovima ovaj Popcorn Time je nešto najbolje kaj sam vidio. 

Ok, filmovi koje gledam i "kupujem" su 10-20GB ali kad sam u Popcornu pod playerima našao svoj TV i pustio stream, 

kad se na receiveru ulazni signal automatski prebacio na Dolby jaoo :-)

 

Ako netko zna neki bolji program za gledati filmove neka veli slobodno ali ovdje je video kvaliteta za online streaming 

zapanjujuča!

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to became insane.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
torrente kaže...

Zanimljiv servis. Nije me dojmio njihov player, dosta trza. No kad prebacim strimanje na MPC-HC slika je perfektna...no nemam titlova kao u defaultnom playeru.  Kako ih povući u MPC-HC?

 

 I meni je trzalo na nekoliko filmova, pa sam se prebacio na SmoothVideo Project (u biti MPC i neki kodeci).

Instalirao sve kako piše u tutorialu i pokrenem sa Watch Now -> MPC-HC prilikom startanja filma. Odaberem titlove prije nego krene film u PopcornTimeu (ako su dostupni, ako ne onda skinem s neta custom subtitles), i MPC mi automatski prikaže titlove.

ZOTAC: It's Time to Play.
14 godina
offline
Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st

Ovo je smiješno u usporedbi sa Kodijem (XBMC-om).

Moj PC  
5 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
DmL kaže...

 I meni je trzalo na nekoliko filmova, pa sam se prebacio na SmoothVideo Project (u biti MPC i neki kodeci).

Instalirao sve kako piše u tutorialu i pokrenem sa Watch Now -> MPC-HC prilikom startanja filma. Odaberem titlove prije nego krene film u PopcornTimeu (ako su dostupni, ako ne onda skinem s neta custom subtitles), i MPC mi automatski prikaže titlove.

 Hvala na tutorijalu. Dok si pisao ja uspio učitati na ovaj način pripremljeni titl sa desktopa.

 

Radi sve ko podmazano.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
10 godina
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
SolidSnakeCRO kaže...

Ovo je smiješno u usporedbi sa Kodijem (XBMC-om).

 Na Kodiju još nisam našao niti jedan addon da ima barem približnu kvalitetu 1080p na popcornu. 

 

Ili možda nisam dovoljno tražio.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to became insane.
14 godina
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
gocc01 kaže...
SolidSnakeCRO kaže...

Ovo je smiješno u usporedbi sa Kodijem (XBMC-om).

 Na Kodiju još nisam našao niti jedan addon da ima barem približnu kvalitetu 1080p na popcornu. 

 

Ili možda nisam dovoljno tražio.

 Pulsar, Genesis, Kmedia torrent...

15 godina
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
MrBlc kaže...

 

Činjenica da je korisnik potvrdio da je svjestan da će možda konzumirati piratski sadržaj onemogućuje korisniku da podigne tužbu za naknadu štete u slučaju pravnih sankcija protiv korisnika. Međutim, to ni na koji način ne štiti od odgovornosti za distribuciju takvog sadržaja.

 ali moraš uzet u obzir da niti sadržaj nije njihov. njihov je samo program i poveznice sa vanjskim linkovima, nemaju nikakvu bazu podataka, ništa. običan program.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
NEW_MAN kaže...
Hrpu gluposti? Necu gledat losu sliku i ispadam glup?

Ok onda sam najgluplji a ti kojem je na 100 megabitnoj vezi tesko skinut par giga si jako pametan.

 Glup si prvo zbog toga šta uopće komentiraš nešto šta nisi ni probao...

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
16 godina
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
indig0F10w kaže...
NEW_MAN kaže...
Hrpu gluposti? Necu gledat losu sliku i ispadam glup?

Ok onda sam najgluplji a ti kojem je na 100 megabitnoj vezi tesko skinut par giga si jako pametan.

 Glup si prvo zbog toga šta uopće komentiraš nešto šta nisi ni probao...

 Komentiram na temelju iskustva i cisto da tebi pametnjakovicu udovoljim sam isprobao taj vrli program. Kvaliteta je sranje tipicno za low bitrate kodiranje koji prolazi kod pubertetlija koji sadrzaj konzumiraju na telefonima i ekranima ispod 30".

 

Tocno sam znal kaj me ceka i tak je ispalo. Vjerujem glupanima a ne sebi.

 

Kodi je fakin cudo iz osme galaxije za ovo smece, a da ne govorimo o tome kak kvalitetno kompresiran ili br rip izgleda na velikom tv.

12 godina
offline
Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st

dok se vi svađate oko toga "ciji (program) je veci" mene uopce ne brine niti popcorn niti torrent vec sami sadrzaj koji se konzumira.. ne pamtim kad sam zadnji put pogledao dobar film novijeg godista, a da mi je kao prije bilo zao kad je zavrsio i trajao samo 100tinjak minuta. sve je reciklirano sranje s napucanim efektima i supljom pricom.

a serije koje u zadnje vrijeme rastezu i razvodnjuju na 65 sezona ionako gledam samo prije spavanja kad legnem da me brze uhvati san, pa mi je svejedno jel 480p il' 4k.  

Moj PC  
5 0 hvala 0
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
neznalica90 kaže...

dok se vi svađate oko toga "ciji (program) je veci" mene uopce ne brine niti popcorn niti torrent vec sami sadrzaj koji se konzumira.. ne pamtim kad sam zadnji put pogledao dobar film novijeg godista, a da mi je kao prije bilo zao kad je zavrsio i trajao samo 100tinjak minuta. sve je reciklirano sranje s napucanim efektima i supljom pricom.

a serije koje u zadnje vrijeme rastezu i razvodnjuju na 65 sezona ionako gledam samo prije spavanja kad legnem da me brze uhvati san, pa mi je svejedno jel 480p il' 4k.  

 

Nažalost, slažem se. Jako su rijetki trenutci kad pogledam nešto što me doista oduševi, i to u doba kada ti je sve na dohvat ruke i posve besplatno ili za vrlo male novce. Mene privlače SF serije i filmovi, a takvih je vrlo malo ili se uglavnom svode na trasheve koje nemam volje gledati. O američkim humorističnim serijama ne bih trošio riječi, mislim da Amerikanci i Europljani imaju sasvim drugačije gledište prema značenju "smiješno".

15 godina
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"

Konacno normalan komentar. Filmkove koje gledam nema za nabavit ni u 720p. Filmovi su toliko losi da sam zadnji put u kinu bio 91, a svojedobno sam iso 3 put tjedno u kino. Danas protagonist mora 48 puta spasit svijet imat 7 rakova i izljecit se bit predsjednik amerike i kapetan Enterprisea samo u prvom od 9 nastavka filma, a u svakom iducem je jos j**eniji naravno. Ili se snima 'art' sf nakaza od 3 h od 'dobrog' rezisera di se glavni lik zove Cooper (u 2014 ponovo) koji ide u crnu rupu po kvantne podatke. Doslovno. I to je jeeeeeee**ni film. Jedino serije danas su vrijedne spomena i to naravno nisu one najeksponiranije. Da nebude sve offtopic, zgodna je aplikacija isprobo sam, al meni osbno nije korisna za nista.:)

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 13:58 (zlosobno).
15 godina
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Nažalost, slažem se. Jako su rijetki trenutci kad pogledam nešto što me doista oduševi, i to u doba kada ti je sve na dohvat ruke i posve besplatno ili za vrlo male novce. Mene privlače SF serije i filmovi, a takvih je vrlo malo ili se uglavnom svode na trasheve koje nemam volje gledati. O američkim humorističnim serijama ne bih trošio riječi, mislim da Amerikanci i Europljani imaju sasvim drugačije gledište prema značenju "smiješno".

 st. vincent, interstellar, the judge, the drop, gone girl, predestination, 3 days to kill, the imitation game, birdman... itd ... to su mi samo neki s liste.

 

a ako ćeš baš o onim specifičnim filmovima. to zna bit 1 ili 2 godišnje maksimalno. i to sam možda previše rekao.

14 godina
offline
Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix" - st

Šta su je već makli sa App Storea? Ovo mi nudi za instalaciju!

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
PPTje super stvar.
To sto je nekima hobi ici po forumu i traziti temu gdje moze hejtati je neka druga prica.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
ranko091 kaže...
BlackEagle kaže...

Odlicno ovo ce aplikaciju unistiti. Postati će previše popularna i onda ce poceti tužbe i gašenje aplikacije.

 aplikacija ima uvjet prije nego te pusti da gledaš, a to je da sam prihvaćaš uvjete da ćeš možda gledati ilegalni sadržaj. tako da ih sa pravne strane ne mogu dirat jer svaki korisnik sam odlučuje.

 

a i ima dosta materijala koji je besplatan.

 I torrent stranice imaju isti sadržaj. On ne odriče odgovornosti vlasnike stranica.. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Popcorn Time kojemu tepaju "piratski Netflix"
BlackEagle kaže...

Odlicno ovo ce aplikaciju unistiti. Postati će previše popularna i onda ce poceti tužbe i gašenje aplikacije.

 Originalni Popcorn Time je već ugašen. Samo što sad imaš bruku forkova. I ovo je jedan od njih.

http://en.wikipedia.org/wiki/Popcorn_Time

http://getpopcornti.me

 

Edit: ne mogu da vjerujem kakve se gluposti gore pišu.  Ovo su ti isti torrenti koje bi inače skinuo da gledaš. Samo što pomoću ovog programa gledaš odmah dok se skida. I još ti automatski nađe titlove, da ne moraš tražiti posebno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 20:22 (Bilal).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice