NovaThor u Nokijama

poruka: 9
|
čitano: 2.093
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NovaThor u Nokijama".
13 godina
neaktivan
offline
NovaThor u Nokijama

Dobro je...kasne samo dva dana ;)

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
 
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NovaThor u Nokijama

sve je to super, ali necemo vidjet nokiu sa tim procesorom sve do Apollo nadogradnje WP. Znaci oko Q3 2012.

 

 

If the world dosent end :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NovaThor u Nokijama

Dobro je da se i Nokia budi. Samo što ovi procesori će biti konkurencija Galaxyju S II i iPhone 4s, a dotle će već izaći iPhone 5 i Galaxy III.

 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
NovaThor u Nokijama

ma dajte, vec sda wp7 radi fluidno, bez ikakvih problema, kako ce tek s tim procesorom, meni je pomalo krivo sto napustaju symbian, da nije kreten elop rekao da ce se symbian gasiti, vecina nebi odustajala od symbiana, zamisli da je jobs rekao da ce se za 5-6 godina prestati proizvoditi iphone.

 

sve mislim da cu kupiti nokiin wp7, al kad vidim sta nema naspram symbiana i kakav je UI... nema sanse, ja ostajem do kraja na symbianu, stacu, symbian telefone imam od davnih dana

 
11 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NovaThor u Nokijama
Indestructible kaže...

ma dajte, vec sda wp7 radi fluidno, bez ikakvih problema, kako ce tek s tim procesorom, meni je pomalo krivo sto napustaju symbian, da nije kreten elop rekao da ce se symbian gasiti, vecina nebi odustajala od symbiana, zamisli da je jobs rekao da ce se za 5-6 godina prestati proizvoditi iphone.

 

sve mislim da cu kupiti nokiin wp7, al kad vidim sta nema naspram symbiana i kakav je UI... nema sanse, ja ostajem do kraja na symbianu, stacu, symbian telefone imam od davnih dana

ja san zapeo za prostitutku 800

ali isto mi se cini da je n9 mobitel koji cu kupit i zaboravit na nove mobitele

 

ps. mislim da nije manli nego mali gpu

vruće je...
12 godina
offline
NovaThor u Nokijama

samo da izbace nasljednika Nokie N8 i ja sam zadovoljan, nista mi vise ne treba

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NovaThor u Nokijama
apoteka kaže...
(...)

ja san zapeo za prostitutku 800

ali isto mi se cini da je n9 mobitel koji cu kupit i zaboravit na nove mobitele

 

ps. mislim da nije manli nego mali gpu

Manli je proizvođač grafičkih kartica, matičnih ploča, nettopova, ... , a Mali je ARMov GPU, tako da dobro misliš.

 

Usput, N9 je nestao sa online cjenika T-Mobilea, pa je pitanje je li još uvijek dostupan. T-Mobile ga je trebao početi prodavati u listopadu, uz ekskluzivu u trajanju od jednog mjeseca. Čini mi se da nije pisalo da će se prodavati samo tijekom tog jednog mjeseca.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
13 godina
neaktivan
offline
Re: NovaThor u Nokijama

ionako me zanima 64gb, i ne-crna boja

i naravno, ne u t-mobilea

 

cudno mi je isto sto, iako je lumia 800 kopija n9

poprilicno se razlikuju

vruće je...
15 godina
neaktivan
offline
Re: NovaThor u Nokijama

Ne bih rekao kopija - samo dijele isto kućište (btw, vrlo nahvaljeno od strane recenzenata N9), sve ostalo je poprilično drugačije. Dva razloga - prvi, kućište je prepoznatljivo, i drugi, korištenje već gotovog dizajna vjerojatno im je skratilo vrijeme razvoja mobitela.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 23:43 (hrx).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice