Nokia Phi umjesto Lumije 800?

poruka: 9
|
čitano: 3.056
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia Phi umjesto Lumije 800?".
15 godina
neaktivan
offline
Nokia Phi umjesto Lumije 800?

Odakle obli rubovi? Očekujem odgovor Appleovih odvjetnika... {#}

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Phi umjesto Lumije 800?
Smooth Operator kaže...

Odakle obli rubovi? Očekujem odgovor Appleovih odvjetnika... {#}

obli rubovi, touchscreen, swipe geste za upravljanje.... još jedan iPhone klon :)

12 godina
protjeran
offline
Nokia Phi umjesto Lumije 800?

"...Iako je lansiranje novih Nokijinih uređaja zakazano za 5. rujna, očekuje se da za kupnju neće biti dostupni prije početka studenog..." fino, ovi genijalci iz Nokije te Microsofta propusti ce prodaju u kljucnom dijelu godine, i najbolje od svega onda ce mi se ovdje opet nac par bisera spemnih, iz ovih ili onih razloga, lupetat kako Nokija velikim koracima grabi prema naprijed te kako im je prelazak na Win OS bio potez...

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Phi umjesto Lumije 800?

S Lumiama 800 i 900 su stvorili kakav-takav prepoznatljivi dizajn kojega nebi trebali tako brzo radikalnije mjenjati..

 -- http://goo.gl/RylEA
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nokia Phi umjesto Lumije 800?

Iako mi sa svog stajališta gledamo kako bi svi proizvođači trebali početi prodaju dok još nema iPhonea kako bi iskoristili taj prodajni prozor, veoma mi je pristrano drago da Nokia pokazuje samopouzdanje planirajući "face to face" okršaj sa glavnim rivalom.

 

Problem je što Samsung veoma uspješno dokazuje da je pametno iskoristiti taj prozor jer svaki treći gost (radim u restoranu na moru, malo mjesto ništa otmjeno) ima ili Galaxy Nexus ili SIII.

If you want to make enemies, try to change something.
12 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Phi umjesto Lumije 800?
Agent Rico kaže...

S Lumiama 800 i 900 su stvorili kakav-takav prepoznatljivi dizajn kojega nebi trebali tako brzo radikalnije mjenjati..

 Doduse dizajn mocnijih Nokija je derivat N9 al svakako da stoji ova trvdnja, Nokia po pitanju dizajna (kao i mnogo toga drugoga) luta vec godinama...

 

wyks kaže...

Iako mi sa svog stajališta gledamo kako bi svi proizvođači trebali početi prodaju dok još nema iPhonea kako bi iskoristili taj prodajni prozor, veoma mi je pristrano drago da Nokia pokazuje samopouzdanje planirajući "face to face" okršaj sa glavnim rivalom.

 

Problem je što Samsung veoma uspješno dokazuje da je pametno iskoristiti taj prozor jer svaki treći gost (radim u restoranu na moru, malo mjesto ništa otmjeno) ima ili Galaxy Nexus ili SIII.

Moj tetak je vlasnik malo boljeg restorana na hrvatskoj obali i mogu ti rec da tamo bar svaki treci gost fura iPhone, al u citavoj prici to i nije toliko bitno koliko cinjenica da ce ovi papazjaneri iz samo njima poznatih razloga propustit Christmas shopping season (u onih blesavih Amera tad valjda ludo skaca i prodaja tampona) da bi imali lansiranje u mrtvom dijelu godine...

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
15 godina
online
Re: Nokia Phi umjesto Lumije 800?

Dont get me wrong, ja i dalje vidim s*hitload iPhonea, ali prošle godine nije bilo toliko Galaxy SII. Restoran sam spomenuo jer dosta ljudi ima te skupe mobitele iako statistički gledano ove sezone nemamo puno imućnijih turista.

If you want to make enemies, try to change something.
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Phi umjesto Lumije 800?
Ne odgovaram na pp: Kako dobiti više fps-a, u cod-u, cs-u, kako igrati gta online itd.. :P
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Phi umjesto Lumije 800?
mario1990 kaže...

 To ti je private render, netko se malo igrao

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice