Ne možeš uteći od TV-a…

poruka: 11
|
čitano: 3.442
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ne možeš uteći od TV-a…".
15 godina
offline
Ne možeš uteći od TV-a…

Bravo! Odlicna stvar. Još da vip ponudi neograničene internet tarife da ovo ima smisla kao iskonov internet tv preko t-mobilea to bi bilo super.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možeš uteći od TV-a…
Blue_Fatal1ty kaže...

Bravo! Odlicna stvar. Još da vip ponudi neograničene internet tarife da ovo ima smisla kao iskonov internet tv preko t-mobilea to bi bilo super.

Vip već ima flat tarife isto kao i t-mobile.

14 godina
offline
Re: Ne možeš uteći od TV-a…

kako gledat na pc-u?

13 godina
offline
Re: Ne možeš uteći od TV-a…

Nema, taj njihov "flat" je paket od 30GB... i košta paprenih 349 kn :D

http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/tarife-mobilni-internet

15 godina
offline
Ne možeš uteći od TV-a…

ako se već radi o aplikaciji za android, a i u tekstu je navedeno da za iOS uređaje dolazi kasnije, zašto onda nije screen uzet s nekog android uređaja?

Mislim nije velika stvar, ali primjeti se čim se pogleda slika.

hobi: androidhr.blogspot.com
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možeš uteći od TV-a…
badboycro kaže...

kako gledat na pc-u?

i dalje stoji ovo pitanje

 

i dodajem jos jedno, zasto mi na mobu javlja da je lozinka neispravna a na kompu sa tom iston ulazim u ono moj bnet uslugu

15 godina
offline
Re: Ne možeš uteći od TV-a…
Iggx kaže...
Blue_Fatal1ty kaže...

Bravo! Odlicna stvar. Još da vip ponudi neograničene internet tarife da ovo ima smisla kao iskonov internet tv preko t-mobilea to bi bilo super.

Vip već ima flat tarife isto kao i t-mobile.

Nema ne. Ograničene su kako kolega sonic kaže. Jest da t-mobile ima ograničenje brzine, al zato tu postoji opcija internet dan koje je fakat flat i to za prepaid korisnike dok vip nema nikakav flat za prepaid nego isključivo za data.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možeš uteći od TV-a…
Blue_Fatal1ty kaže...

Nema ne. Ograničene su kako kolega sonic kaže. Jest da t-mobile ima ograničenje brzine, al zato tu postoji opcija internet dan koje je fakat flat i to za prepaid korisnike dok vip nema nikakav flat za prepaid nego isključivo za data.

Kod t-mobile koje idu na bonove ako se uzme Internet dan taj nema ograničenja znači možete štogod skidate surfanje vrijede do 24 sata ali prije isteka šalje vam SMS poruku ukoliko sami ponovno aktivirati ociju. Internet dan iznosi 10kn.

 

A kod VIPme isto na bonove a dnevna je 1gb ali ako se pređe preko 1gb tad se smanjuje brzine na 56kbps. Dnevna je 10kn ali se  nakon isteka opcija automatski terete s računa ukoliko ima na računu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možeš uteći od TV-a…
Isto pitanje kao kod badboycro-a
Zasto mi na mobu izbacuje kriva lozinka
14 godina
offline
Re: Ne možeš uteći od TV-a…

ja san zajeba jer san se pokusava logirat sa onim podacima za mojbnet

prave podatke za logiranje potrebno je zatrazit od bneta odnosno mora se prvo akitirat ta usluga

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možeš uteći od TV-a…
Dali se ista plac usluga ?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice