Lumia 920 u prodaji 2. studenog?

poruka: 21
|
čitano: 4.651
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumia 920 u prodaji 2. studenog?".
14 godina
offline
Lumia 920 u prodaji 2. studenog?

top modeli pa od plastike????????

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
2 4 hvala 0
12 godina
offline
Lumia 920 u prodaji 2. studenog?

Moraju biti od zlata,platine,volframa ili je dovoljno samo olovo ?

 

I ovako su teški kao cigle

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
blackalbum kaže...

top modeli pa od plastike????????

 Nokia je tu plastiku istraživala barem 5 godina. Vecina metala je problematicna zbog toga što blokira signale pa bi antene trebale biti vece i jace (a ima ih 3-4), neznam dal je staklo pametno rješenje (zbog otisaka prsta, eventualnog pucanja, lakog grebanja). Neko vrijeme se spominjala keramika, tj. neka vrsta keramike s primjesama, ali neznam dal postoji neki uređaj od toga. Plastika je jednostavno najprakticnija. I nije to neka plastika da se sva uvija i škripi.

15 godina
offline
Re: Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
blackalbum kaže...

top modeli pa od plastike????????

Nije svaka plastika ista - neke su jače i od čelika.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
Bem vam misa koliko ja znam ona je od karbona..
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
12 godina
neaktivan
offline
Lumia 920 u prodaji 2. studenog?

Zašto ne kažu već jednom cijene?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
blackalbum kaže...

top modeli pa od plastike????????

 

od polikarbonata je kućište.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
16 godina
neaktivan
offline
Lumia 920 u prodaji 2. studenog?

Treba pustiti Nokiu da umre dostojnu smrt. Bili su najveci, i kreteni se kleli glupim symbianom. Neche vise niko nokiu kupit sem finaca na zalost.

Danas kada postajem pionir ...
Moj PC  
1 14 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
blackalbum kaže...

top modeli pa od plastike????????

Jesi ikad ti drža lumiu 800 ili 900 u ruci, cini mi se da nisi 

vlastoručni potpis
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
ja sam uradio vec narudzbu.. Kad bude dostupna u Hr.. Moja je... Isto tako znam gro ekipe koja ce si uzet..
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
11 godina
offline
Lumia 920 u prodaji 2. studenog?

mobitel je show!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
Sline mi cure na ovu Lumiju. Najgore mi je sto sam vezan za iPhone i programe koje imam na njemu i sto mi je to postao moj zivot. Najradije bih nosio Nokiu kao drugi mobitel bez kartice samo da je imam i gustam u njoj. Kaj se tice kucista bio je neki video u kojem s nokijama zabijaju cavle.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
Ne znam sta ste se vise dovezali tih materijala.. Rosta je reci da se od istog radi oruzje, vojna oprema.. Oni su ga jos unaprijedili.. I 920 je daleko najkvalitetniji (izrada) trenutno na trzistu..
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
15 godina
protjeran
offline
Re: Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
ceco22 kaže...
Ne znam sta ste se vise dovezali tih materijala.. Rosta je reci da se od istog radi oruzje, vojna oprema.. Oni su ga jos unaprijedili.. I 920 je daleko najkvalitetniji (izrada) trenutno na trzistu..

 

Dosta je reci sto su lopovske tvrte napravile od tih divnih produkata koje si spomenuo oruzje, vojna oprema .... usranu komercijalnu stvar za ljude s dubljim dzepm .... nesto kao mobitel za "kojim sline cure" aka. produkt za kojim sline cure

 

Presmjesno je cut ljude kako izbjegavaju rec plastika nego ""polikarbonat"" {#} A kaj vam je to?

 

@Nokijom cavel u zid

Svaka cast nokiji i njenim legendarnim cigletinama, s tom masom od skoro pa 1000g si mogel zakucat cavel v zid, je ... barem u knauf. S 150g nemres ni spenadlu posteno pritisnut {#} (A presmisno cut dicu sta mantraju marketinske baljezgarije. To je postalo iber-kul ovih zadnjih sto godina)

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2012 22:45 (gljinoliga).
12 godina
offline
Lumia 920 u prodaji 2. studenog?

Kolko je čekamo, bit će najveća tuga ukoliko je bude manjkalo u isporukama hehe.


600 eurića, oke cijena gledajući konkurenciju. Svi top modeli konkurentnih firmi su tu negdje oko te cijene (naravno izuzev svete krave, a zna se koje).

 

Jedina stvar koja me malo brine je ta težina.. 185 grama je bome mnogo.. Sve zavisi od osjećaja u ruci, možda će se težina činiti oke s obzirom na veličinu uređaja, al opet mi se puno čini bez obzira na sve.

Usporedbe radi, glavni konkurenti se vrte oko 130 grama, to je otprilike 30% manje.. Gledajući iz druge perspektive, to bi značilo da je Nokia za 40-ak% teža od konkurenata.

A nije ni nešto pretjerano tanka. Doduše, sve je to stvar neke navike i lako se čovjek privikne na neku veću težinu mobitela..


Preostaje nam jedino čekat taj studeni da vidimo kako će to izgledati uživo ;)

 

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
Nedaj Bože da je mobitel teži od konkurencije.....

Po tome budete pamtili ovaj mobitel? Po težini samog uređaja???

To je opet subjektivna stvar...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 920 u prodaji 2. studenog?

http://www.engadget.com/2012/09/26/lumia-920-low-light-shootout/

 

Ukoliko je nekome 185g teško, put teretana. 

In the end there will be only ( c )haoss ...
16 godina
offline
Re: Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
gljinoliga kaže...
ceco22 kaže...
Ne znam sta ste se vise dovezali tih materijala.. Rosta je reci da se od istog radi oruzje, vojna oprema.. Oni su ga jos unaprijedili.. I 920 je daleko najkvalitetniji (izrada) trenutno na trzistu..

 

Dosta je reci sto su lopovske tvrte napravile od tih divnih produkata koje si spomenuo oruzje, vojna oprema .... usranu komercijalnu stvar za ljude s dubljim dzepm .... nesto kao mobitel za "kojim sline cure" aka. produkt za kojim sline cure

 

Presmjesno je cut ljude kako izbjegavaju rec plastika nego ""polikarbonat"" {#} A kaj vam je to?

 

@Nokijom cavel u zid

Svaka cast nokiji i njenim legendarnim cigletinama, s tom masom od skoro pa 1000g si mogel zakucat cavel v zid, je ... barem u knauf. S 150g nemres ni spenadlu posteno pritisnut {#} (A presmisno cut dicu sta mantraju marketinske baljezgarije. To je postalo iber-kul ovih zadnjih sto godina)

Njihova najlegendarnija, neunistiva cigletina koju sam i sam imao cast posjedovati tezi svega 133 g.  http://www.gsmarena.com/nokia_3310-192.php

 

You argument is invalid.

- Psiho246
13 godina
protjeran
offline
Lumia 920 u prodaji 2. studenog?
Na gsmareni su objavljene cijene za nove lumia mobitele (za Europu) bez pretplate, otključane (retail) :

Lumia 920 - 650 € ~ 4800kn

Lumia 820 - 500 € ~ 3700kn

Papreno i hrabro, mora se priznati + kod nas će biti još skuplje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Lumia 920 u prodaji 2. studenog?

Ne bih se slozio da je hrabro. Dapace, poprilicno glupo. No ujedno i njihovo pravo, a tko zna, mozda i ne grijese? Mada sam misljenja da ce ovo biti jos jedan fijasko (radi cijene iskljucivo, uredjaji su fantasticni, barem na papiru), tko zna, mozda se i prevarim?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice