iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska

poruka: 26
|
čitano: 4.707
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska".
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
To je on imao i ranije sigurno, samo ga nije htio pokazati prije nego se izbacio iPhone 5, a sada je samo pitanje vremena kada će postati svima dostupan. Evo jedne dobre vijesti za one koji telefon JB-ju! :)
Tony Soprano
Moj PC  
14 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska

Ako netko zna o JB-u za iOS 6 na iPhone 4S neka posta ovdje.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
Tony.Soprano kaže...
To je on imao i ranije sigurno, samo ga nije htio pokazati prije nego se izbacio iPhone 5, a sada je samo pitanje vremena kada će postati svima dostupan. Evo jedne dobre vijesti za one koji telefon JB-ju! :)

A to je znaći dobra vijest za sve korisnike ipoda,iphona, ipada...barem za one koji te uređaje koriste kao smartphone.

16 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska

Erm, Saurik je napravio Cydiu

http://en.wikipedia.org/wiki/Cydia

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska

Odlicna vijest jer osobno ne mogu vidjet IOS bez SBSettinga. Dok ce to dodat u IOS7 necu vise imat potrebe za JBom

 

13 godina
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska

točno, SBSettings rula! a ni winterboard nije za baciti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
bistri kaže...

Erm, Saurik je napravio Cydiu

http://en.wikipedia.org/wiki/Cydia

Gospon Sustic nema pojma o cemu pise ocigledano...

12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska

Oce li se nakon jailbreaka moc uklonit apple maps i stavit google maps?

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska

Mah, to oni namjerno ostave "rupu" u sustavu, na taj nacin im se lakse mobiteli prodaju kad su musterije sigurne da ce cydia odmah raditi na novom iPhoneu.

{| qu!ck_s!1\/3r |}
 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
Da, da, tih 4-5% korisnika im je vrlo bitno, kako da ne. :-)
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
Tony.Soprano kaže...
To je on imao i ranije sigurno, samo ga nije htio pokazati prije nego se izbacio iPhone 5, a sada je samo pitanje vremena kada će postati svima dostupan. Evo jedne dobre vijesti za one koji telefon JB-ju! :)

  To ne znaci APSOLUTNO nista....Pa sjecate li se 4S i Steffana Essera (@ion1c) i njegovog jailbreaka? Bio je zasnovan na developer accountu, i nije mogao biti pusten u javnost, jailbreak je postignut tek mjesecima nakon krvavog rada ekipe iz "JB dream teama" poglavito Cyrila (@pod2g), nakon nekog vremena je cak objavljeno da nije moguce u trenutku objaviti jailbreak (nedovoljno exploita)...Ovo je samo tease, naravno da iOS6 ima rupa, bas svaki mobilni ili "pravi" OS ih ima, samo ovo nam ne znaci puno, a tek da ne kazem da ne znaci brzo, naravno da se svi tome nadamo, isto je bilo tako i u temi za 4s pa kad sam rekao da se budete strpili lupa mi se td a ono jailbreak za 5 mjeseci....

bistri kaže...

Erm, Saurik je napravio Cydiu

http://en.wikipedia.org/wiki/Cydia

  Ja vidim samo da pise da ju je instalirao...Ili je to clanak izmijenjen

cecenac kaže...

Oce li se nakon jailbreaka moc uklonit apple maps i stavit google maps?

  Uz malo truda, to cak mozes sam, ako posjedujes Limera1n exploitabilni uredaj, tako da nema nikakve sumnje da ce biti...No dajmo i Appleu malo vremena, nece to oni ovako ostaviti

Clone kaže...

Mah, to oni namjerno ostave "rupu" u sustavu, na taj nacin im se lakse mobiteli prodaju kad su musterije sigurne da ce cydia odmah raditi na novom iPhoneu.

  Krivo!! I bez Jailbreak comunnitya, Apple zadrzava 99% kupaca, bez obzira na postotak inace Jailbreakanih kako je kolega iznad rekao, opet, slucaj s 4S, bio je "nemoguc slucaj"....Apple ima svoje kupce, i ne zeli nikakve rupe ni jailbreakove, da zele ponudili bi bootrom  bootloader unlock kao HTC!! Dakle, pricas gluposti

"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
16 godina
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska

Kupiš iPhone 5 možeš ga JBat! {#}

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Moj PC  
12 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
cecenac kaže...

Oce li se nakon jailbreaka moc uklonit apple maps i stavit google maps?

Ne, ali je bilo priče da Google radi na aplikaciji Google Maps koju ćeš moći instalirati na iPhone/iPad i imati isto što si i imao. Navodno je aplikacija već na testiranju kod Applea.

12 godina
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
Clone kaže...

Mah, to oni namjerno ostave "rupu" u sustavu, na taj nacin im se lakse mobiteli prodaju kad su musterije sigurne da ce cydia odmah raditi na novom iPhoneu.

naravno {#}

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska

Ja pošto sam imao 5.1.1 jailbreakan, pa kad sam updatevao na 6, nije mi se htjelo updateat, nit mi se htio mob restorat, pa ga nisam ni mogao na kraju upalit, pa je jedno vrijeme bio spor, i nekad se i freezao.

Jest da neke aplikacije koje su paid dobijem free, al nakon ovog što mi se desilo, rekoh nikad više jailbreakat :D

Bolje ne imat neke aplikacije, nego da se tu brinem da mi se mobu ne bi nešt desilo, pa kad se desi da nemam više garancije.

Uostalom, u današnje vrijeme, razlika između paid i free aplikacija je u većini slučajeva samo u oglasima. Paid nema oglase, a free ima. Bolje imat pokoji oglas u aplikaciji, neg imat sj*ban mob, a uostalom, već sam se istrenirao pa se na oglase ni ne obazirem :DD

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2012 0:21 (master4games).
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
O boze sacuvaj, nadam se da nisu svi neznalice kao ti da misle da je Jailbreak primaran za piratska posla... Strasno... I bolje da se ti ostavis JBanja
"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
master4games kaže...

Ja pošto sam imao 5.1.1 jailbreakan, pa kad sam updatevao na 6, nije mi se htjelo updateat, nit mi se htio mob restorat, pa ga nisam ni mogao na kraju upalit, pa je jedno vrijeme bio spor, i nekad se i freezao.

Jest da neke aplikacije koje su paid dobijem free, al nakon ovog što mi se desilo, rekoh nikad više jailbreakat :D

Bolje ne imat neke aplikacije, nego da se tu brinem da mi se mobu ne bi nešt desilo, pa kad se desi da nemam više garancije.

Uostalom, u današnje vrijeme, razlika između paid i free aplikacija je u većini slučajeva samo u oglasima. Paid nema oglase, a free ima. Bolje imat pokoji oglas u aplikaciji, neg imat sj*ban mob, a uostalom, već sam se istrenirao pa se na oglase ni ne obazirem :DD

za likove kao ti, apple je i napravio iOS tako zatvorenim kakav je. i dobro da je, jer eto, vidljivo je sto se dogadja kad ljudima koji nemaju veze s vezom das u ruke alat kojim mogu slobodno prckati po telefonu i OS-u. lijepo te ljudi savjetuju, ostavi se JB-a jer ocito ne znas sto radis i cemu to sluzi...

13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska

Ummm... pa upravo sam i rekao da se ostavljam Jailbreaka...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
Moj je mob jailbreakan, imam installous, ali nemam niti jedan piratski program. Koristim installous samo da isprobam program i ako je OK onda ga kupim. Steta sto App Store nema mogucnost vracanja aplikacije u roku od 1 dan od kupnje. To bi potpuno izbacilo potrebu za installousom.
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
zoki.zlikowski kaže...
cecenac kaže...

Oce li se nakon jailbreaka moc uklonit apple maps i stavit google maps?

Ne, ali je bilo priče da Google radi na aplikaciji Google Maps koju ćeš moći instalirati na iPhone/iPad i imati isto što si i imao. Navodno je aplikacija već na testiranju kod Applea.

 

Meni je ovaj youtube app puno bolji nego stari, sistemski zadani. Nadam se da bude tako bude i sa mapsima
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
difre kaže...
zoki.zlikowski kaže...
cecenac kaže...

Oce li se nakon jailbreaka moc uklonit apple maps i stavit google maps?

Ne, ali je bilo priče da Google radi na aplikaciji Google Maps koju ćeš moći instalirati na iPhone/iPad i imati isto što si i imao. Navodno je aplikacija već na testiranju kod Applea.

 

Meni je ovaj youtube app puno bolji nego stari, sistemski zadani. Nadam se da bude tako bude i sa mapsima

 

maps.google.com

 

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
15 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
zoki.zlikowski kaže...
Moj je mob jailbreakan, imam installous, ali nemam niti jedan piratski program. Koristim installous samo da isprobam program i ako je OK onda ga kupim. Steta sto App Store nema mogucnost vracanja aplikacije u roku od 1 dan od kupnje. To bi potpuno izbacilo potrebu za installousom.

 

 

Bravo, koristim Installous iz identicnih razloga. Sto se tice SBSettings, upotrebljivi su ali ni blizu Android pandana. Ne znam da li ima jos kakva alternativa SBSettings-u? Vidim da ima RedSn0w jailbreak, ali jos ne radi kako treba. Ja cu ipak cekati Absinthe i onda preci na iOS 6

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
Shagmans kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Moj je mob jailbreakan, imam installous, ali nemam niti jedan piratski program. Koristim installous samo da isprobam program i ako je OK onda ga kupim. Steta sto App Store nema mogucnost vracanja aplikacije u roku od 1 dan od kupnje. To bi potpuno izbacilo potrebu za installousom.

 

 

Bravo, koristim Installous iz identicnih razloga. Sto se tice SBSettings, upotrebljivi su ali ni blizu Android pandana. Ne znam da li ima jos kakva alternativa SBSettings-u? Vidim da ima RedSn0w jailbreak, ali jos ne radi kako treba. Ja cu ipak cekati Absinthe i onda preci na iOS 6

  Ne vjerujem da ce se zvati Absinthe, to je bilo za iOS5, ako uopce i bude objavljen od strane Greenpoisona

 

Ajme, nisi valjda koristio Redsn0w Betu? Pa to nije jailbreak za "smrtnike", to je za developere tweakova itd, ni Cydia ne radi i jos ti k tome to pise, radi (slabo) samo na Limera1n uredajima (pre-A5) i to iskljucivo za SSH.... Inace jesi cuo da se Sbsettings lako dade namjestiti svakome po volji, da u Notification centru imas sve, bez drop down windowa, i mozes odabrat i temu i nacin i koje "Toggleove" tamo zelis....Powercenter je alternativa, no nema mi do sbsettingsa, objasni malo zasto ti je na androidu bolje (ne kazem ja da nije, to je i tako vise subjektivno), uvjeren sam da u tvom slucaju ne znas sve "fičure" sbsettingsa

 

Kad izade koji god jailbreak, tako ti je svejedno koristio ti abudabi ili absinthe ili Redsn0w, jer sve je to isti nacin i isti kod, redsn0w ima samo puno vise stvari koje mozes ceprkat (u nekim sluccajevima i sje**t ako se ne kuzis,iako samo vremena oduzme, ne mozes unistit uredaj, no zbog nekih razloga ga preferiram)...Drugi programi su samo lijepsi

11 godina
protjeran
offline
iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska

Jedva čekam iPhone 5 ;) ;) ♥♥♥♥♥♥APPLE♥♥♥♥♥♥

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
Shagmans kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Moj je mob jailbreakan, imam installous, ali nemam niti jedan piratski program. Koristim installous samo da isprobam program i ako je OK onda ga kupim. Steta sto App Store nema mogucnost vracanja aplikacije u roku od 1 dan od kupnje. To bi potpuno izbacilo potrebu za installousom.

 

 

Bravo, koristim Installous iz identicnih razloga. Sto se tice SBSettings, upotrebljivi su ali ni blizu Android pandana. Ne znam da li ima jos kakva alternativa SBSettings-u? Vidim da ima RedSn0w jailbreak, ali jos ne radi kako treba. Ja cu ipak cekati Absinthe i onda preci na iOS 6

ne razumijem, sto trazis od SBsettingsa?

SBsettings i MultiCleaner, to je ono zbog cega prvenstveno radim JB. zatim dolaze neke stvarcice za tweekanje telefona, pa WiFi analyzer...

sto se tice krekanih aplikacija, imam ih nekoliko, ali samo zato sto uopce nisu dostupne na hrvatskom store-u.

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5 jailbreakan na dan izlaska
Koje to?
"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice