iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

poruka: 25
|
čitano: 4.633
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro".
15 godina
offline
iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

Covjece, Apple zna stvarno zakuhati atmosferu... Nisu niti najavili taj tablet, niti potvrdili da je u proizvodnji a vidi koliko glasina kruze netom... Svaka im cast. Nedvojbeno je da ce se sutra predstaviti nesto sasvim novo, no bilo bi veoma simpaticno kada bi Apple samo osvjezio svoje trenutne proizvode i svih zeznuo (iako se tako nesto nece dogoditi, bilo bi veoma zanimljivo to vidjeti) ugl. jedva cekam da vidim sto ce ispasti od toga sutra, Appleova stranica ce se garant rusiti za vrijeme konferencije, bas kao i kada se predstavljao iPhone 3GS. Previse se ocekuje od tog tableta, dali cemo ostati razocarani ili odusevljeni? Zivi bili pa vidjeli.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

Tablet je siguran, ali i revizije potojećeg hardwarea tu također vrlo moguće.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

Tako se kolji drže u neizvjesnosti.

Kiko
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

"apple-itable-event-invites-arrive-0.jpg" -> typo u članku, iako bi iTable bio super proizvod XD

Ugl, ja ne vidim primjenu tog tableta. Ako je od Applea, onda je za multimediju, čisto sumnjam da je za obrazovanje. A šta će mi tolika stvar za multimediju? Glazbu mogu slušat i na iPhone/iPodu, filmove sigurno neću gledat na tome, nego na TVu, YouTube nije baš previše kvalitetan za toliki screen, u džepu ga neću moć nosit. Istina, bilo bi zanimljivo igrati neke igre na tome. Web bi isto bio super na tome, iako opet, ne mogu ga nosit u džepu, tak da mu se primjena smanjuje na "WC Internet". Osobno nebi nosio posebu "tašnicu" za tak šta. Dok npr. oni Courier koncepti mi se jako sviđaju, jer im vidim neku pravu praktičnu primjenu (za studente bi ono bilo savršeno). Naravno, koštat će ko suho zlato (i i<yet to be defined> tablet i Courier ako ikad izađe), i appovi će se moći razviti, obrazovni, za njega.

Iskreno, ne znam. Trenutno ne vidim neku preveliku korist tableta, no ako ga je Apple napravio, sigurno su mu oni našli neku korist. Čisto sumnjam da će Apple failati s odlukom.

Što je je, znaju ciljano digunti atmosferu do zavidnih granica...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

Apple iPad bi se na policama dućana trebao naći od 1. ožujka, a cijena će mu biti 499 eura s ugovorom u T-Mobileu uz mjesečnu naknadu od 120 eura (vjerojatno se radi o pogrešci, realnije je da pretplata bude 12 eura). Sam uređaj, bez potpisivanja ugovora stajat će 899 eura (6500 kuna) što i nije razini predviđanja.

Međutim, sumnja se u istinitost ovih informacija jer je naslućivana cijena iSlatea ili iPada bila manja od 1000 dolara (oko 5200 kuna).

 

ne možeš vjerovat koja debilana.. i ovo će se (vjerojatno) prodavat na neki ugovor.. zbog čega to tak? katastrofa..

15 godina
neaktivan
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
nixass kaže...

 

ne možeš vjerovat koja debilana.. i ovo će se (vjerojatno) prodavat na neki ugovor.. zbog čega to tak? katastrofa..

Kako bi inače koristio 3G?

15 godina
protjeran
offline
iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

Preporuka bug on lineu...

 

Posto je kolicina MAC vijesti presla svaku granicu, bile to vjesti ili ciste gluposti, koje samo spominju apple apple appple..... otvorite posebnu rubriku apple i tamo smjestajte sve te vijesti, kako bi naslovna bila malo urednija.... ne kazem da na naslovnoj nije mjesto za apple, ali ne u tolkoj kolicini, ovo nema smisla...... kolko vas za to placaju?

 

hvalla :))

Moj PC  
1 5 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

Najvjerojatnije će se tablet zvati iPad, 10 inčni ekran, aluminij kučište, modificiran iPhone OS 4. Predstaviti će se novi MacBook Pro s Core i5-i7 procesorima i vjerojatno iPhone OS 4.0 sa SDK-om, od važnijih stvari.

Priča se po Apple,Mac-rumor siteovima da je Steve Jobs rekao da je ovo (vjerojatno tablet) najvažnija stvar koju je ikad napravio i da je veoma zadovoljan proizvodom. Ako je polovica od toga istinito biti će svašta.

Vrlo jaka izjava s obzirom da je "napravio" Macintosh, iPod, iPhone. Ne znam što bi to trebalo biti ili raditi da nadmaši ovo od ranije.

Kako god, za 27 h ćemo znati o čemu je riječ.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
TranceMight kaže...

Preporuka bug on lineu...

 

Posto je kolicina MAC vijesti presla svaku granicu, bile to vjesti ili ciste gluposti, koje samo spominju apple apple appple..... otvorite posebnu rubriku apple i tamo smjestajte sve te vijesti, kako bi naslovna bila malo urednija.... ne kazem da na naslovnoj nije mjesto za apple, ali ne u tolkoj kolicini, ovo nema smisla...... kolko vas za to placaju?

 

hvalla :))

drugi su i bolji :D http://www.engadget.com/2010/01/26/the-apple-tablet-a-complete-history-supposedly/

A.
16 godina
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
vjeko kaže...
nixass kaže...

 

ne možeš vjerovat koja debilana.. i ovo će se (vjerojatno) prodavat na neki ugovor.. zbog čega to tak? katastrofa..

Kako bi inače koristio 3G?

ugovor nije bitan za 3G.

 

samo da ne budu brandirani.. debilana na kvadrat

15 godina
offline
iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

ma kakav tablet, evo sto ce steve najaviti: link

ke?
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
nixass kaže...
vjeko kaže...
nixass kaže...

 

ne možeš vjerovat koja debilana.. i ovo će se (vjerojatno) prodavat na neki ugovor.. zbog čega to tak? katastrofa..

Kako bi inače koristio 3G?

ugovor nije bitan za 3G.

 

samo da ne budu brandirani.. debilana na kvadrat

Brandirani? Ti si vidio Apple proizvode brandirane? Onak pinky T iza umjesto jabuke? Ne budi smješan, Apple ne dopušta ni najmanje izmjene u izgledu (npr. iPhone kupljen u T-Mobileu - jedina stvar po čemu se vidi da je iz T-Mobilea je bookmark na t-mobile.hr, i to u bookmakrsima, čak ne kao webclip na homescreenu). Kad developere onak gaze za aplikacije(!), stvarno misliš da će dopustit brandiranje svog stroja?

16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
DragonSoul kaže...
nixass kaže...
vjeko kaže...
nixass kaže...

 

ne možeš vjerovat koja debilana.. i ovo će se (vjerojatno) prodavat na neki ugovor.. zbog čega to tak? katastrofa..

Kako bi inače koristio 3G?

ugovor nije bitan za 3G.

 

samo da ne budu brandirani.. debilana na kvadrat

Brandirani? Ti si vidio Apple proizvode brandirane? Onak pinky T iza umjesto jabuke? Ne budi smješan, Apple ne dopušta ni najmanje izmjene u izgledu (npr. iPhone kupljen u T-Mobileu - jedina stvar po čemu se vidi da je iz T-Mobilea je bookmark na t-mobile.hr, i to u bookmakrsima, čak ne kao webclip na homescreenu). Kad developere onak gaze za aplikacije(!), stvarno misliš da će dopustit brandiranje svog stroja?

Ne samo to nego mijenjaju i logotipove firmi s kojima surađuju ako im nisu vizualno prihvatljivi :D ... recimo one odvratne intelove logotipove su sami sredili da liče na nešto i stavili kao takve na svoje stranice. Neviđeno. Cool

A.
16 godina
neaktivan
offline
iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

live stream, kraljevstvo za live stream xD

 

ima ko kakvu info di bi se moglo to pogledat?

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
bistri kaže...

live stream, kraljevstvo za live stream xD

 

ima ko kakvu info di bi se moglo to pogledat?

http://www.free-download-blog.com/apple-event-2010-live-online-video-streaming/ tu se spominju neki izvori ... budemo vidili sutra.

A.
16 godina
neaktivan
offline
iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

Mislim da neće biti streama live, nego samo live updejtova i qt nakon završetka na apple.com ...

 

http://www.macrumors.com/2010/01/24/january-2010-media-event-spoiler-free-keynote-stream/

 

 

A.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
biti ce livestream na gizmodu i endgadu u 6 pm po nasem vremenu
16 godina
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
DragonSoul kaže...

Brandirani? Ti si vidio Apple proizvode brandirane? Onak pinky T iza umjesto jabuke? Ne budi smješan, Apple ne dopušta ni najmanje izmjene u izgledu (npr. iPhone kupljen u T-Mobileu - jedina stvar po čemu se vidi da je iz T-Mobilea je bookmark na t-mobile.hr, i to u bookmakrsima, čak ne kao webclip na homescreenu). Kad developere onak gaze za aplikacije(!), stvarno misliš da će dopustit brandiranje svog stroja?

nespretno se izrazih, my bad..

 

uglavnom, ugovor sucks

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2010 19:11 (nixass).
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
Duke kaže...
biti ce livestream na gizmodu i endgadu u 6 pm po nasem vremenu

Baš stream ili live blogging?

16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
DragonSoul kaže...
Duke kaže...
biti ce livestream na gizmodu i endgadu u 6 pm po nasem vremenu

Baš stream ili live blogging?

live blogging

A.
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
Alex55 kaže...

Ljudi... Sjećate li se da je Apple, mislim, početkom prošle godine patentirao 3D GUI? Tko zna... Možda ćemo to vidjeti...

 

I naravno, nemojte se nadati da će (ako će) tablet predstaviti odmah na početku konferencije... Pa treba negdje gurnuti i onu famoznu rečenicu "One more thing..."...

 

Smijeh

one more thing možda budu novi macbook pro ovi :D

A.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2010 20:12 (Renesis).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro
Alex55 kaže...

Misliš kao upgrade-ani, ili s nekim novim svojstvima?

a upgrade se očekuje u najmanju ruku. macbook pro, a možda i macpro. 

A.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

JOŠ AKO DAJU OLOVKICU I AKO KOŠTA ISPOD 6000kn MOŽDA NARUČIM, JER TI VIŠE NIŠ NE TREBA OSIM TBLETA I TELEFONA! ! ! ! !  !  !

ADD ME XFIRE-armenx3m
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: iPad, iTablet, iSlate? – znat ćemo uskoro

Nek daju kaj daju sam nek je odma jer mi ističe ugovor pa mogu produžit sa 18000 bodova u T-Scum.
Taman ženi za ročkas, obljetnicu braka, božić i sve kaj postoji gdi se daruje neka osoba unutar godine dana ^^
Ako je vjerovat onome iz MediaMarkta ta šala bude koštala recimo 3698 kn uz ugovor na dvije godine i300.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2010 9:22 (NEW_MAN).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice