iOS 6 već na 15% uređaja

poruka: 49
|
čitano: 6.581
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 6 već na 15% uređaja".
15 godina
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

Hehe zbog Mapsa će sutra bit 1% uređaja

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
4 12 hvala 0
12 godina
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

I šta da ja sad radim.. Nisam rodici stigao staviti iOS5 prije 3 dana, jel moguće sad još uvijek peticu staviti? Ona nikako nebi šesticu još?

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

A neće jer većina vjerojatno ni nezna kako vratiti se na stariju verziju, samo klikću update bez razmišljanja{#}

 

Ipak će većina ga uzeti zbog facebook integracije{#}

 

 

Stoja
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
To su govorili i za HTC ChaCha koji je bas napravljen za FB pa je sad najlošiji (naj lošije prodavan) uređaj od HTC-a odkad postoje.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
EchoOne kaže...

I šta da ja sad radim.. Nisam rodici stigao staviti iOS5 prije 3 dana, jel moguće sad još uvijek peticu staviti? Ona nikako nebi šesticu još?

 

Pitanje je ako ona uopće primjeti razliku

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
12 godina
neaktivan
offline
iOS 6 već na 15% uređaja
Ja sam ga stavio na new iPad i 4S i sve perfektno radi puno puno brže i preglednije je sve. Jedina mala zamjerka je za Maps, ali update tko god nije napravio neka slobodno napravi ako mu ne treba JB, jer vrijedi updejtati, to znaju oni što su ga stavili. Jedino onome kome je toliko "NEOPHODNA" App Maps neka razmisli za update, ostali samo naprijed.. :)
Tony Soprano
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
Tony.Soprano kaže...
Ja sam ga stavio na new iPad i 4S i sve perfektno radi puno puno brže i preglednije je sve. Jedina mala zamjerka je za Maps, ali update tko god nije napravio neka slobodno napravi ako mu ne treba JB, jer vrijedi updejtati, to znaju oni što su ga stavili. Jedino onome kome je toliko "NEOPHODNA" App Maps neka razmisli za update, ostali samo naprijed.. :)

pa ionako nisam nikad koristio maps aplikaciju a kad bi mi bas trebala navigacija koristio bi mireo dont panic

lnova65
15 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
Mitch kaže...
To su govorili i za HTC ChaCha koji je bas napravljen za FB pa je sad najlošiji (naj lošije prodavan) uređaj od HTC-a odkad postoje.

Ne znam kakav je taj HTC bio ali ovdje su integraciju dobro napravili, možeš točno birati što da ti od face-a povuće(kontakte, evente, rođendane) u statusnoj traci odmah imaš mogućnost pisanja statusa(nemaš potrebu da ideš u FB aplikaciju) te iz drugih aplikacija imaš odmah mogućnost share-anja(linkovi, slike, video i sl) te još neke fore tipa možeš like-at aplikacije na app storu...

 

Najviše zbog kalendara mi se sviđa, jer sam to prije morao zaobilazno raditi(izvući evente/rođendane iz face-a u gmail, pa onda gmail kalendar sinkronizirati) ovako to sad u 2 klika ide.

 

 

Stoja
15 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
EchoOne kaže...

I šta da ja sad radim.. Nisam rodici stigao staviti iOS5 prije 3 dana, jel moguće sad još uvijek peticu staviti? Ona nikako nebi šesticu još?

skines 5.1.1 softver i rucno updateas na njega, velikog li problema

15 godina
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

Stavio sam sinoc na 4S. Radi dobro kao i prije, sve u redu za sada... 

Najbolji novi feature - novi prosireni emoji :)

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

Kak se ip4 ponaša sa ios6? Da li je netko probao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
veki22 kaže...

Kak se ip4 ponaša sa ios6? Da li je netko probao?

Moj brat ga jučer stavio na četvorku, nema nikakvih problema, sve najnormalnije kao i do sada{#}

Stoja
15 godina
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

stavio i ja na cetvorku od starog, sve super radi, cak bi reko i bolje nego prije, brze.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

Ne kužim zašto ljudi rade toliku dramu oko Maps-a, moš' mislit pa ima toliko drugih App boljih 100 puta od tih Maps, tak i tak mi te Maps ne igaju nikakvu ulogu u životu.. ne vidim ni jedan razlog osim JB i Unlock-a da se ne podigne na iOS 6.. stvarno smiješno.. komedija.. ljudi digli paniku oko Maps App kao da ide 3. Svjetski rat. {#}

Tony Soprano
Moj PC  
8 2 hvala 0
13 godina
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

"posebice u odnosu na Android koji je u dva mjeseca od izdavanja najnovije verzije oznake Jelly Bean tek na 1,5%"

 

Htio bih reći da se ne slažem s ovim citatom gore {#}

Istina je da Apple ima integraciju hardwera i softwarea, dok Googlea to nema,

Isto tako razlog što je izrazito mali postotak JB na Android uređajima jest daj da "prvo" operateri trebaju izvršiti testove OS-a da bi tek podom "pustili" u opticaj,

(kod uređaja koji nisu kodirani, to nije problem)

Ja imam Galaxy S3 koji je predstavljen u svibnju i još uvijek nisam dobio nadogradnju na JB (rekoše da će biti krajem kolovoza/početkom rujna, da bi to nakraju potvrdili za listopad )

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
Stoja kaže...
Mitch kaže...
To su govorili i za HTC ChaCha koji je bas napravljen za FB pa je sad najlošiji (naj lošije prodavan) uređaj od HTC-a odkad postoje.

Ne znam kakav je taj HTC bio ali ovdje su integraciju dobro napravili, možeš točno birati što da ti od face-a povuće(kontakte, evente, rođendane) u statusnoj traci odmah imaš mogućnost pisanja statusa(nemaš potrebu da ideš u FB aplikaciju) te iz drugih aplikacija imaš odmah mogućnost share-anja(linkovi, slike, video i sl) te još neke fore tipa možeš like-at aplikacije na app storu...

 

Najviše zbog kalendara mi se sviđa, jer sam to prije morao zaobilazno raditi(izvući evente/rođendane iz face-a u gmail, pa onda gmail kalendar sinkronizirati) ovako to sad u 2 klika ide.

 

 

Znači, apple je sad napravio ono što Android ima već godinama?

13 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
veki22 kaže...

Kak se ip4 ponaša sa ios6? Da li je netko probao?

Meni sve radi super, čak i malo brže nego prije.

16 godina
neaktivan
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

Stavio sam ga na svoj 3gs i radi bez ikakvih problema. Čak bih rekao bolje nego 5 koji mi je znao povremeno štucati.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
Mitch kaže...

Hehe zbog Mapsa će sutra bit 1% uređaja

 

maps.google.com

 

tu su i dalje, ne znam sta svi izmisljaju, ne svidjaju ti se nove mape mozes koristit googleove mape, amen.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
16 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
ojpi kaže...
Stoja kaže...
Mitch kaže...
To su govorili i za HTC ChaCha koji je bas napravljen za FB pa je sad najlošiji (naj lošije prodavan) uređaj od HTC-a odkad postoje.

Ne znam kakav je taj HTC bio ali ovdje su integraciju dobro napravili, možeš točno birati što da ti od face-a povuće(kontakte, evente, rođendane) u statusnoj traci odmah imaš mogućnost pisanja statusa(nemaš potrebu da ideš u FB aplikaciju) te iz drugih aplikacija imaš odmah mogućnost share-anja(linkovi, slike, video i sl) te još neke fore tipa možeš like-at aplikacije na app storu...

 

Najviše zbog kalendara mi se sviđa, jer sam to prije morao zaobilazno raditi(izvući evente/rođendane iz face-a u gmail, pa onda gmail kalendar sinkronizirati) ovako to sad u 2 klika ide.

 

 

Znači, apple je sad napravio ono što Android ima već godinama?

Jest, upravo tako. Zato se drzi Androida i komentiraj tamo! Sto ce ti ovo smece?

***** Maxxy *****
11 godina
neaktivan
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

meni je super novi IOS. Integracija facebooka, panorama i do not disturb mod. I appstore je daleko pregledniji no sto je bio. Sve u svemu - odlican posao kao i inace.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2012 13:46 (Bastardo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
Panorama?
16 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
NEW_MAN kaže...
Panorama?

Na iPadu je nema. {#}

Kakva je u usporedbi sa Photosynthom?

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
13 godina
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

stavio i ja na ip4, radi odlicno, brze i fluidnije nego na 5.1.1

Safari je također brzi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

Također iOS 6 na iPhone-u 4, radi k'o urica. Sve u svemu pristojan update!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
NEW_MAN kaže...
Panorama?

Stavio na 4S.

I onda se samo upitao zasto nesto toliko genijalno jednostavno ne postoji na drugim digitalcima. Kolega s S III je rekao da se moze samo nadati da ce Google i/ili Samsung napraviti nesto takvo.

 

Opet se potvrdjuje ona moja stara tvrdnja - Apple nista nije izmislio, ali tehnologiju koja je na raspolaganju dovedu do savrsene razine funkcionalnosti. It just works.

 

Sve ostalo glede iOS 6ice - dobro je, radi, cak se i meni subjektivno cini da je sve ponesto brze uz jednaku fluidnost, ali nije vrijedno oznake 6. 5.2, ili 5.5 - ok, ali 6 definitivno ne.

12 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
Stoja kaže...

A neće jer većina vjerojatno ni nezna kako vratiti se na stariju verziju, samo klikću update bez razmišljanja{#}

 

Ipak će većina ga uzeti zbog facebook integracije{#}

 

 

kakve to gluposti lupas, cuj klikcu update bez razmisljanja,  i zbog fejsbuk integracije

 

ovo nije za rofl, ovo je za facepalm teski

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
12 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja
Indestructible kaže...
Stoja kaže...

A neće jer većina vjerojatno ni nezna kako vratiti se na stariju verziju, samo klikću update bez razmišljanja{#}

 

Ipak će većina ga uzeti zbog facebook integracije{#}

 

 

kakve to gluposti lupas, cuj klikcu update bez razmisljanja,  i zbog fejsbuk integracije

 

ovo nije za rofl, ovo je za facepalm teski

 

? Zasto?
12 godina
offline
iOS 6 već na 15% uređaja

Šta toliko frku rade za taj Maps ? 

Ako vam se ne sviđa, ne koristite ih. Isto kao i Internet Explorer na Windows računalima...

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iOS 6 već na 15% uređaja

Imam 4-vorku i kad stisnem da se azurira na ios6 izbaci mi da mi je "pun disk"... a imam slobodno 2.9gb....kaj sad?

Werdum Combat Team --- join us! Info na Pm.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice