HT-ov 4G i izvan velikih gradova

poruka: 18
|
čitano: 4.581
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT-ov 4G i izvan velikih gradova".
14 godina
odjavljen
offline
HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Sve je to za džabe ako na tome nećemo moć imat pravi Flat Rate, znači bez smanjivanja brzine poslije 20 GB...

Moj PC  
11 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Super,a di su mobiteli? Tableti? Na čemu da surfamo,samo na laptopima sa pripadajućim stickom.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Sve je to uzaludno bez flat-a! Inaće testirao sam 4G uslugu i vrlo me pozitivno iznenadila! Sa dobrim signalom down je bio 45 Mbit, a up 25 Mbit. Sa slabim signalom down 15 Mbit, a up 2 Mbit. Ping se kretao do max 30 ms. Što je predobro!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
neaktivan
offline
Re: HT-ov 4G i izvan velikih gradova
Blue_Fatal1ty kaže...

Sve je to uzaludno bez flat-a! Inaće testirao sam 4G uslugu i vrlo me pozitivno iznenadila! Sa dobrim signalom down je bio 45 Mbit, a up 25 Mbit. Sa slabim signalom down 15 Mbit, a up 2 Mbit. Ping se kretao do max 30 ms. Što je predobro!

45 down??? Ja sam max dobijao 28Mbit down, a testirao sam mrezu na vise lokacija. Moguce da kad sam to testirao jos bila pustena do kraja veza.

13 godina
offline
HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Bilo bi pametnije da poboljšaju 3G mrežu za neke nedostupne lokacije, a ima ih jako puno, a ne oni su već otišli dalje (znam da im je samo lova bitna i ništ drugo)...

Maurer
Moj PC  
5 6 hvala 1
13 godina
offline
Re: HT-ov 4G i izvan velikih gradova
David87 kaže...

Bilo bi pametnije da poboljšaju 3G mrežu za neke nedostupne lokacije, a ima ih jako puno, a ne oni su već otišli dalje (znam da im je samo lova bitna i ništ drugo)...

Bolje je ovo. 4G je puno bolji a sad kada budu iskoristili frekvencijski pojas oko 800 MHz onda mu pokrivenost može biti i veća od one koju ima 3G, dosad nisu mogli jer se čekalo da se ta frekvencija oslobodi, a ne znam još šta je sa susjednim državama, oni su još uvijek na analognoj tv, ali kada se i to riješi onda će 4G biti široko rasprostranjen.

 

Uostalom kada ga usporediš sa recimo Tele2 kod kojeg nema signala običnog na dosta mjesta, onda je ovo super.

 

A o flatu možemo sanjati, zašto bi itko onda uzimao klasični ADSL? Pa nisu oni glupi, treba biti realističan...

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
11 godina
neaktivan
offline
Re: HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Bolje da se pokrivenost poboljsa implementacijom novije 4G tehnologije, flat rate za sada je vezan uz fiksne tehnologije, trend mobilnog interneta raste i po meni je tennologija buducnosti.       

15 godina
offline
HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Da uvedu flat pa makar i na 2 mb ja bi uzeo. Bolje mi je biti mobilan i sa manjom brzinom nego da sam na jedno mijesto vezan sa puno vecom brzinom. Ali to sam samo ja.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Zašto bi više bitno poboljšavali 3G kada je 4G sposoban pokriti sve a 3G to nikada nije a niti neće? A o većim kapacitetima i brzinama da niti ne govorim.....

 

A što se tiče uređaja osim sticka imaju i ht i vip Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE europski model koji pokriva sve tri euro frekvencije 800/1800/2600;

za razliku od iphonea 5 kada apple i da blagoslov koji je samo za veće gradove jer euro model radi samo na 1800Mhz, znači za ove ruralne krajeve, manje gradove na 800Mhz ne radi..... Višlja frekva više kapaciteta, veće brzine(širine kanala) a niža frekva čitaj 800Mhz bolje pokrivanje.....

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 2:31 (Oldy).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Debilana je sto se LTE naplacuje posebno (u odnosu na 3G) pa ne znam gdje tog ima -.- ovi sad sto su uzeli jeftinije su dobro prosli, ali do kad? Koliko cete novaca bit voljni izdvojit zato? prrreeeeeskupo, nadam se da ce HAKOM reagirat

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HT-ov 4G i izvan velikih gradova

super poboljšanje usluge a stara usluga 3G i dalje drži cijenu. Neki mobilini flat je stvarno potreban ili neka bar ovaj što sad imamo pojeftini. Bez preplate je jako jako skupo a ni s pretplatom ograničava i preskup je. na bonove ima ona opcija dan za 10kn ili 70kn gb. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Konačno jedan logičan potez da se krene u 4G. Da žele, mogli bi ulupati brdo para u pokrivanje RH i maknut 3G iz upotrebe. No, još uvijek su LTE mobiteli rijetkost, laptopi ni većina tableta nije predviđena za LTE pa onda ih shvaćam zašto tu ne žele ulagati. Ja sam trošim 2-3 GB trenutno  na mobitelu i vrlo rijetko mi treba više, a otprilike toliko i na tabletu. Na mobitelu me toliko ne boli kad u nekoj viksi me baci na EDGE no tablet mi na njemu umire.

 

Druga je stvar što ulaganjem u 4G na ovako mali broj siromašnih stanovnika koji ne znaju što će s tim zaista nema smisla. I u drugim državama 4G nije rasprostranjen pa je zaista upitno kako neki operater može isplatiti takvo ulaganje na 2,5 milijuna korisnika kad na zapadu operateri sa 10x više korisnika to ne mogu. Bojim se da će se desiti opet priča kao i sa optikom - gradovi super, a ruralne sredine Nokia C1-01 i uživaj u SMS-u :-)

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HT-ov 4G i izvan velikih gradova
Zna netko sto je s VIP-om? Sta samo T-com radi na 4G mrezi?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Najzesce od svega kaj dodes u T-centar (Koprivnicki) i probas 4G na izlozbenom laptopu, malo bolje proprckas s skuzis da je spojen na WiFi (ciji ruter 100% nije na 4G mrezi) :) Inace, pohvalno je to kaj se "4G" tak siri. I ja sam plakal zbog toga kaj doma nisam imal ni 3G, ali kad vidis te brzine, buducu pokrivenost s 800MHz-a i super latenciju - buducnost ce biti dobra (napokon!) :) Cijene ce padati kroz neki period (1-2 godine) znacajno, sigurno ce uvesti i flat... bit ce svasta. Nadam se da s ovom tehnologijom ne mogu fejlati iz razloga sto je superiornija u svemu od trenutnih (3G).

 

Update: Pitao ih na kojoj frekvi radi 4G iznad tih manjih mjesta, rekli na 800MHz.

Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2012 15:18 (ukay1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Pozdrav. Planiram prijeci na t-mobile 4g jer vidim da do 9 mjeseca ove godine ima flat. Samo me zanima dali moram obvezan ugovor potpisat na 2 godine, jer mislim kupiti uredaj preko njuskala. Ako je netko upoznat molim da mi kaze.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2013 17:17 (acarnoje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HT-ov 4G i izvan velikih gradova
acarnoje kaže...

Pozdrav. Planiram prijeci na t-mobile 4g jer vidim da do 9 mjeseca ove godine ima flat. Samo me zanima dali moram obvezan ugovor potpisat na 2 godine, jer mislim kupiti uredaj preko njuskala. Ako je netko upoznat molim da mi kaze.

Mobilna T-Com flat tarifa na 4G?

Pogledaj detaljnije specifikacije T-Comove "Extreme mobile net XL" tarife u promotivnom razdoblju do 30. rujna ove godine godine (link)!, ista po iskazanoj cijeni uključuje 20GB podatkovnog prometa po maksimalnoj brzini brzini (do 75Mb/s) nakon toga nastupa smanjenje brzine prijenosa podataka na 64kbps.

Kod izbora podatkovnih tarifa treba uočiti da se razlikuju:

  1. količini podatkovnog prometa
  2. brzini podatkovnog prometa

U navedenoj tarifi količina podataka=neograničena, brzina prijenosa podataka=20GB po maksimalnoj nakon toga 64kbps.

Isto tako lijepo piše da je konkretna tarifa za pretplatnike, ukoliko odlučiš ugovoriti pretplatu iskoristi pogodnst i odaberi neki od uređaja (link), svakako prije provjeri pokrivenost 4G signalom na svojoj lokaciji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2013 14:54 (Hardwhelper!!!).
12 godina
neaktivan
offline
Re: HT-ov 4G i izvan velikih gradova

Negdje sam cuo da je u promotivnom razdoblju do kraja trećeg mjeseca baš pravi 4G flat, bez ikakvog ssd limit-a. Ako neko zna ista o tome nek se izjasni :P .

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
15 godina
offline
Re: HT-ov 4G i izvan velikih gradova
Hardwhelper!!! kaže...
acarnoje kaže...

Pozdrav. Planiram prijeci na t-mobile 4g jer vidim da do 9 mjeseca ove godine ima flat. Samo me zanima dali moram obvezan ugovor potpisat na 2 godine, jer mislim kupiti uredaj preko njuskala. Ako je netko upoznat molim da mi kaze.

Mobilna T-Com flat tarifa na 4G?

Pogledaj detaljnije specifikacije T-Comove "Extreme mobile net XL" tarife u promotivnom razdoblju do 30. rujna ove godine godine (link)!, ista po iskazanoj cijeni uključuje 20GB podatkovnog prometa po maksimalnoj brzini brzini (do 75Mb/s) nakon toga nastupa smanjenje brzine prijenosa podataka na 64kbps.

Koliko vidim pise da se brzina nece smanjivati do 9-og mjeseca 2013.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice