Fuzijski impulsni pogon u razvoju

poruka: 48
|
čitano: 6.004
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fuzijski impulsni pogon u razvoju".
13 godina
neaktivan
offline
Fuzijski impulsni pogon u razvoju
o yeah...star trek baby xd....nema jos nista o "beam me up Scotty" ? cjena goriva je užas a autobusi takva tlaka :D......
Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Fuzijski impulsni pogon u razvoju

a fuziju još nemamo osim na papiru,

i to litijevu koju je i teže imat neg   vodikova

 

gramatika bljak
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Fuzijski impulsni pogon u razvoju

e da se sad nadje par investitora i upucaju toliku lovu u to da je motor u funkciji do 2020,imamo bazu na mjesecu do 2025 i marsu 2030.. ak ostane na sveucilisnim fondovima.....pa boljebi bilo da to kaj imaju prodaju kinezima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

15 godina
offline
Fuzijski impulsni pogon u razvoju

Daj boze da do 2030-te itko ode na Mjesec a o Marsu da ne spominjem. Sjecam se prijasnjih Sci-Fi filmova godina 2010-ta automobili lebde, jednostavno, barem meni, godine tako brzo prolaze tako da mi je sve to nekako usporeno.

Ali u svakom slucaju cijenim i podrzavam sav ovaj trud i napredak tehnologije.

 

L.P. svima

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

 Ljudi će umirati od gladi s tim i bez toga i dalje.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

 

Najbolje je stat sa razvojem tehologije i ostat na mjestu. Razmisli sta bi se dogodilo da nije razvijena tehnologija u poljoprivredi, prehrambenoj industriji, pa tako i u transportu. Seljak u danasnje vrijeme uz pomoc strojeva stvori 15x vise hrane nek kaj bi uspio rucno. 

http://isvijet.com.hr
13 godina
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

Nadam se da se samo zezaš...

 

Ako ne onda poruka tebi i istomišljenicima općenito: vratite se nazad u pećinu, imaš danas hranu jer ju netko proizvodi iz dalekih krajeva i dovoze u kamionima sa zamrzivačima, imaš grijanje, vodovod, imaš lijekove... bez toga bi i vi umirali masovno kao oni u africi, nije njima nitko kriv nego njihovi predci koji nisu ništa u životu napravili, nisu ni točak još izmislili, a kamoli išta naprednije... Zaboravljate da je njima tako loše upravo zato jer nemaju nikakvu tehnologiju!

Naši su nam praprapradjedovi i njihovi očevi i djedovi omogućili ovo jer su težili k boljem, nisu se zadovoljili pukim preživljavanjem na minimumu...

Ne treba tebi impulsni pogon i ne brini se, nemoraš i nećeš se pomoću njega voziti/letiti, a drugi ljudi kojima je stalo do toga da se čovječanstvo gura naprijed uključujući rješavanje pitanja gladi (i onih koji to nisu ni zaslužili da tako kažem - samo zato jer su živi/razmnožavaju se imaju pravo na naš novac/sredstva?) će ići dalje.

A šta bi ti napravio sa milijunima dolara, dao nekima tamo nahranio ih, razmnože se i eto ti ih još više, za 10 godina daj još 10 ili 100 puta više - super ideja nema šta... kao što rekoh, možeš slobodno nazad u pećinu ako ti se ne sviđa napredak i tehnologija.

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.10.2012 0:29 (njonji).
13 godina
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

Opet ako ne počnemo odlaziti na druge planete loše nam se piše tako da nije bacanje novca baš. To samo ovdje na Balkanu tako stanje :D.

 

BTW koliko treba do Marsa sad?

15 godina
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
tigerija kaže...
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

Opet ako ne počnemo odlaziti na druge planete loše nam se piše tako da nije bacanje novca baš. To samo ovdje na Balkanu tako stanje :D.

 

BTW koliko treba do Marsa sad?

Malo manje od godinu dana.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
Edge kaže...
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

 

Najbolje je stat sa razvojem tehologije i ostat na mjestu. Razmisli sta bi se dogodilo da nije razvijena tehnologija u poljoprivredi, prehrambenoj industriji, pa tako i u transportu. Seljak u danasnje vrijeme uz pomoc strojeva stvori 15x vise hrane nek kaj bi uspio rucno. 

Ja sam naravno za razvoj tehnologije, samo je problem sta strojevi zamjenjuju ljude pa je sve vise nezaposlenih.. jer bas to sta kazes seljak u danasnje vrijeme stvori 15x vise hrane uz pomoc strojeva, ali je zato taj posao radilo 15x vise ljudi.

13 godina
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
gogi321 kaže...
Edge kaže...
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

 

Najbolje je stat sa razvojem tehologije i ostat na mjestu. Razmisli sta bi se dogodilo da nije razvijena tehnologija u poljoprivredi, prehrambenoj industriji, pa tako i u transportu. Seljak u danasnje vrijeme uz pomoc strojeva stvori 15x vise hrane nek kaj bi uspio rucno. 

Ja sam naravno za razvoj tehnologije, samo je problem sta strojevi zamjenjuju ljude pa je sve vise nezaposlenih.. jer bas to sta kazes seljak u danasnje vrijeme stvori 15x vise hrane uz pomoc strojeva, ali je zato taj posao radilo 15x vise ljudi.

ako se dobro sjecam,sto je postotak ljudi zaposlenih u poljoprivredi i stocarsvu manji,to je zemlj razvijenija. americki farmer ima 1000+ krava u prosjeku na farmi,a nasi zele da cijela familija zivi na 10 krava. nemre deset krava otplatit kredit za staju,traktor,opremu,auto i hranit cijelu obitelj nikako...isto tako oni sa komadicem zemlje i traktorom od milju kuna...  makar..planiram nagodinu kupit 100 kosnica..samo cu kuhat viljamovku,radit vino od kupina i zezat se sa pcelama... primam preorder,sve eko proizvodnja ;)

 

16 godina
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
gogi321 kaže...
Edge kaže...
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

 

Najbolje je stat sa razvojem tehologije i ostat na mjestu. Razmisli sta bi se dogodilo da nije razvijena tehnologija u poljoprivredi, prehrambenoj industriji, pa tako i u transportu. Seljak u danasnje vrijeme uz pomoc strojeva stvori 15x vise hrane nek kaj bi uspio rucno. 

Ja sam naravno za razvoj tehnologije, samo je problem sta strojevi zamjenjuju ljude pa je sve vise nezaposlenih.. jer bas to sta kazes seljak u danasnje vrijeme stvori 15x vise hrane uz pomoc strojeva, ali je zato taj posao radilo 15x vise ljudi.

 Nisu ljudi nezaposleni jer strojevi zamjenjuju ljude. Tim strojevima isto netko upravlja. Prije 100 godina računala nije bilo, odnosno nitko nije bio zaposlen kao informatičar, a vidi ih sad kako su se razmnožili {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
gogi321 kaže...
Edge kaže...
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

 

Najbolje je stat sa razvojem tehologije i ostat na mjestu. Razmisli sta bi se dogodilo da nije razvijena tehnologija u poljoprivredi, prehrambenoj industriji, pa tako i u transportu. Seljak u danasnje vrijeme uz pomoc strojeva stvori 15x vise hrane nek kaj bi uspio rucno. 

Ja sam naravno za razvoj tehnologije, samo je problem sta strojevi zamjenjuju ljude pa je sve vise nezaposlenih.. jer bas to sta kazes seljak u danasnje vrijeme stvori 15x vise hrane uz pomoc strojeva, ali je zato taj posao radilo 15x vise ljudi.

Strojevi su za određene poslove daleko efikasniji, stroj ne treba "odmor",ne treba plaću, treba samo održavanje. Problem nije tako jednostavan.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
njonji kaže...
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

Nadam se da se samo zezaš...

 

Ako ne onda poruka tebi i istomišljenicima općenito: vratite se nazad u pećinu, imaš danas hranu jer ju netko proizvodi iz dalekih krajeva i dovoze u kamionima sa zamrzivačima, imaš grijanje, vodovod, imaš lijekove... bez toga bi i vi umirali masovno kao oni u africi, nije njima nitko kriv nego njihovi predci koji nisu ništa u životu napravili, nisu ni točak još izmislili, a kamoli išta naprednije... Zaboravljate da je njima tako loše upravo zato jer nemaju nikakvu tehnologiju!

Naši su nam praprapradjedovi i njihovi očevi i djedovi omogućili ovo jer su težili k boljem, nisu se zadovoljili pukim preživljavanjem na minimumu...

Ne treba tebi impulsni pogon i ne brini se, nemoraš i nećeš se pomoću njega voziti/letiti, a drugi ljudi kojima je stalo do toga da se čovječanstvo gura naprijed uključujući rješavanje pitanja gladi (i onih koji to nisu ni zaslužili da tako kažem - samo zato jer su živi/razmnožavaju se imaju pravo na naš novac/sredstva?) će ići dalje.

A šta bi ti napravio sa milijunima dolara, dao nekima tamo nahranio ih, razmnože se i eto ti ih još više, za 10 godina daj još 10 ili 100 puta više - super ideja nema šta... kao što rekoh, možeš slobodno nazad u pećinu ako ti se ne sviđa napredak i tehnologija.

samo malo, ti podrzavas to sto 50% ljudi na planeti zivi od 2 dolara dnevno? tebi je super to sto 1% ljudi drzi 50% resursa na zemlji? tebi se jebe sto ljudi umiru od gladi dok ti doma drkas k*rac? nemas ti blage veze o cemu pricas, kakvo prezivljavanje na minimumu, pa vecini siromasnih drzava je oduzeto pravo na bilo sta, prakticki su robovi... sta ces ti na tom svom mjesecu i marsu aj mi to molim te objasni?? prvo sredi neke stvari na svom planetu pa se zamaraj vecim stvarima... ova pecina o kojoj pricas je jedino za tebe namijenjena...

onaj koji jesam
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju

Ovo mi zvuci kao na Ogame igru, tko je igrao...impulsni, warp pogoni, leteci brodovi koji putuju između planeta, galaksija, solarnih sustava warpovima i cime vec ne. Neznam, mozda je to dostizno, al ne dok smo mi zivi, a mozda se i varam, mozda je to i više ispred nego sta mi mislimo...

 

Bilo kako bilo...tehnologija je donijela sa sobom dobrog...ali i loše...kako se kaze sve ima svoju akciju i reakciju...

 

Za sad imamo avione, rakete koje idu u svemir, pitanje je di cemo bit za 20 godina. Mozda stvarno na marsu u nekakvim svemirskim brodovima koji putuju brzinama koje nemozemo ni razmislit. A mozda se desi velika katastrofa i mi za 20 godina budemo se opet "tukli" kamenjem i kopljima...Buducnost je nepredvidiva...Mozemo je planirat, ali tko zna kako ce ti planovi nakraju završit.

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
16 godina
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
shimeface kaže...

samo malo, ti podrzavas to sto 50% ljudi na planeti zivi od 2 dolara dnevno? tebi je super to sto 1% ljudi drzi 50% resursa na zemlji? tebi se jebe sto ljudi umiru od gladi dok ti doma drkas k*rac? nemas ti blage veze o cemu pricas, kakvo prezivljavanje na minimumu, pa vecini siromasnih drzava je oduzeto pravo na bilo sta, prakticki su robovi... sta ces ti na tom svom mjesecu i marsu aj mi to molim te objasni?? prvo sredi neke stvari na svom planetu pa se zamaraj vecim stvarima... ova pecina o kojoj pricas je jedino za tebe namijenjena...

 Čovjek je dobro rekao a ti postavljaš lažnu dilemu i napadaš njega osobno.
Oni su na dva dolara dnevno jer su nepismeni, države korumpirane,
a sav novac koji dobiju ulupaju na skupo i smrtonosno oružje.
Dakle, da oni žive "kao zapadnjaci" trebalo bi im iz vana na silu nametnuti
praktički diktaturu ukojoj bi se reformiralo ustrojstvo trenutno temeljeno na preznovjerju,
kastama, plemenskim rasizmima i interesima, ratnim plemenima, i nepotizmu.
Da im ovog trena daš sve novce koji su se ikad

u nasi potrošili, nitko nebi tamo prestao gladovati, samo bi vrhuška nakupovala
novih igračaka. A u unutrašnje ustrojstvo države nemožeš utjecati.
Pa kod nas su neki na preprodaji humanitarne pomoći zaradili prvi milijun,
kako misliš da je tek tamo?
(ova sranja se redovito pojavljuju po forumima, i redovito živciraju- lažni površni idealizirani humanizam
- kao da ti sada jednako tako ne *kaš *rac, također ne radeći ništa konkretnog

da spasiš nekoga od smrti od gladi, istodobno omalovažavajući trud znanstveno tehnološkog rada)
I što su tu krivi naučnici, koji se trude proizvesti nešto novo za čovječanstvo?
....................


Ovaj startrek je vrlo čudna serija. Kao da je stvarno netko od scenarista došao iz budućnosti. 
Warp, teleportacija (evo svježeg članka o utrci na tom polju), mobiteli, transparentni aluinij,

komunikatori, hiposprej, vučne zrake, univerzalni translator, vizor za slijepe, telekonferencije,

blablabla, evo. Ima još SF serija/filmova koje su bile popularne i dugotrajne,
ali nemogu se baš pohvaliti tolikim nivoom predviđanja tehnološko/znanstvenog napretka.

15 godina
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
overhaul kaže...

Ovaj startrek je vrlo čudna serija. Kao da je stvarno netko od scenarista došao iz budućnosti. 
Warp, teleportacija (evo svježeg članka o utrci na tom polju), mobiteli, transparentni aluinij,

komunikatori, hiposprej, vučne zrake, univerzalni translator, vizor za slijepe, telekonferencije,

blablabla, evo. Ima još SF serija/filmova koje su bile popularne i dugotrajne,
ali nemogu se baš pohvaliti tolikim nivoom predviđanja tehnološko/znanstvenog napretka.

Gene Roddenberry je bio vizionar, a ne Steve, laka im zemlja.

Deckard
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
deckard kaže...
overhaul kaže...

Ovaj startrek je vrlo čudna serija. Kao da je stvarno netko od scenarista došao iz budućnosti. 
Warp, teleportacija (evo svježeg članka o utrci na tom polju), mobiteli, transparentni aluinij,

komunikatori, hiposprej, vučne zrake, univerzalni translator, vizor za slijepe, telekonferencije,

blablabla, evo. Ima još SF serija/filmova koje su bile popularne i dugotrajne,
ali nemogu se baš pohvaliti tolikim nivoom predviđanja tehnološko/znanstvenog napretka.

Gene Roddenberry je bio vizionar, a ne Steve, laka im zemlja.

Možda je, ali kladim se da je to išlo obrnuto. Gene je odredio hvale vrijedne ciljeve, a ljudi se trude to i ispuniti.

14 godina
offline
Fuzijski impulsni pogon u razvoju

Zamjena ljudi strojevima je pozitivan faktor na cjelokupno blagostanje covjecanstva (odnosno bila bi pozitivan faktor da nije dopusteno kapitalizmu da ima rijec u svemu ispred covjeka. Trenutno je covjek alatka kapitalizmu a ne obrnuto.).

Zamislite kada bi sav posao na planeti radili strojevi. Da li bi ljudi umirali od gladi jer nisu zaposleni? Ne, jednostavno bi sve bilo dostupno svima, ne bi bio potreban novac. Ali naravno, ako se kapitalizmu dopusti ovo stanje kao sada, par ljudi ce imati izoblilje a ostali nista :D.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju

 

njonji kaže...
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

Nadam se da se samo zezaš...

 

kao oni u africi, nije njima nitko kriv nego njihovi predci koji nisu ništa u životu napravili, nisu ni točak još izmislili, a kamoli išta naprednije.

 

Naši su nam praprapradjedovi i njihovi očevi i djedovi omogućili ovo jer su težili k boljem, nisu se zadovoljili pukim preživljavanjem na minimumu...

 

Koje je to rasističko baljezganje. To što su ljudi odlučili živjet u skladu s prirodom (štoviše, u vrlo nepovoljnom okolišu), ti uzimaš kao da nisu ništa napravili. To što "zapadni" čovjek radi i razvija se ne s prirodom nego njoj nauštrb je tebi "težiti k boljem"?

 

Slažem se da treba napredovat i težit boljem, ali zar to ne bi trebalo temeljit na nekakvom harmoničnom djelovanju?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
overhaul kaže...
shimeface kaže...

samo malo, ti podrzavas to sto 50% ljudi na planeti zivi od 2 dolara dnevno? tebi je super to sto 1% ljudi drzi 50% resursa na zemlji? tebi se jebe sto ljudi umiru od gladi dok ti doma drkas k*rac? nemas ti blage veze o cemu pricas, kakvo prezivljavanje na minimumu, pa vecini siromasnih drzava je oduzeto pravo na bilo sta, prakticki su robovi... sta ces ti na tom svom mjesecu i marsu aj mi to molim te objasni?? prvo sredi neke stvari na svom planetu pa se zamaraj vecim stvarima... ova pecina o kojoj pricas je jedino za tebe namijenjena...

 Čovjek je dobro rekao a ti postavljaš lažnu dilemu i napadaš njega osobno.
Oni su na dva dolara dnevno jer su nepismeni, države korumpirane,
a sav novac koji dobiju ulupaju na skupo i smrtonosno oružje.

Preporučujem pročitati npr. Ishmael pa onda lupetati pričati o ovim stvarima.

Sad su nepismeni i korumpirani. Prije nego je došao "zapad" bili su samo nepismeni.

 

Sad, je li bolje imati korupciju nauštrb više smrti novorođenčadi, to je prilično kompleksno pitanje na koje ja nemam odgovor.

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
zlayer kaže...

 

Koje je to rasističko baljezganje. To što su ljudi odlučili živjet u skladu s prirodom (štoviše, u vrlo nepovoljnom okolišu), ti uzimaš kao da nisu ništa napravili. To što "zapadni" čovjek radi i razvija se ne s prirodom nego njoj nauštrb je tebi "težiti k boljem"?

 

Slažem se da treba napredovat i težit boljem, ali zar to ne bi trebalo temeljit na nekakvom harmoničnom djelovanju?

Pa i Mjesec, Mars, svemir, što je to sve ako ne priroda? To što su neki ljudi odlučili živjeti u skladu sa super ultra ekstra ekstremno malim dijelom prirode, naravno da se uzima da nisu skoro ništa napravili za ogroman ostatak prirode, jer nisu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
DigiMagic kaže...
zlayer kaže...

 

Koje je to rasističko baljezganje. To što su ljudi odlučili živjet u skladu s prirodom (štoviše, u vrlo nepovoljnom okolišu), ti uzimaš kao da nisu ništa napravili. To što "zapadni" čovjek radi i razvija se ne s prirodom nego njoj nauštrb je tebi "težiti k boljem"?

 

Slažem se da treba napredovat i težit boljem, ali zar to ne bi trebalo temeljit na nekakvom harmoničnom djelovanju?

Pa i Mjesec, Mars, svemir, što je to sve ako ne priroda? To što su neki ljudi odlučili živjeti u skladu sa super ultra ekstra ekstremno malim dijelom prirode, naravno da se uzima da nisu skoro ništa napravili za ogroman ostatak prirode, jer nisu.

Ne govorim o tome, kako rekoh, slažem se da treba radit napredak, a je li dobro ići nauštrb prirode ili zajedno s njom, to nije na meni da odlučim.

 

Ovaj moj rant je bio na ideju ovog gore lumenog da je ekipa u Africi niža rasa. Pas mater, sigurno veliča Nijemce iako su tvrdili da smo i mi niža rasa.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Fuzijski impulsni pogon u razvoju
Samo da dam svoj komentar na Afriku iz prve ruke. Dobar prijatelj, amer, skupio ogroman novac u fondaciji i otisao u Afriku nauciti ljude poljoprivredi, tj da si sami uzgajaju hranu. Kupili razne strojeve i lopate i cak dogovorili izvoz nekakvog ploda koji nije problematican za uzgoj. Prvo su potrosili vrijeme na "skolovanje" ali je sve rezultiralo fijaskom. Afrikanci jednostavno, vecina, ne zeli radit. Nauceni su uzet koplje, ulovit zivotinju i tako prezivit. Sve ostalo nema sanse. Cak kada su im napravili rezervoare za vodu da ne moraju na rijeku nisu ih koristili. Jos bolje, unistili su ih.
O silnom klanju da ne pisem. Srednji Vijek.
A sto se tice novca, zapadni svijet je monetarno robovlasnicko drustvo dok je istok radno/vlasnicko robovlasnicko drustvo. Danas svega 0.14% ljudi drzi 99% ukupnog novca.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
sina-k kaže...

Dok ljudi umiru od gladi sramotno je trošiti novac na takva sranja...  :(

 

Vjerovatno to lupas samo zato jer ti se cini da je to nekako moralno ispravno reci,  pritome neznajuci da su "ta sranja" u posljednjih 50 godina promijenila zivot na zemlji vise  i temeljitije nego sto je i jedan moralist poput tebe ikada napravio.

 

Krenuvsi od svemirske utrke koja je u svojoj osnovi bilo cisto prepucavanje "ciji je veci" izmedju tada dvije supersile ni krivi ni duzni ostatak svijeta na zemlji je dobio hrpetinu novih materijala i tehnologija koja nam danas, ukljucujuci i tebi,  svakodnevno olaksavaju zivot.

 

 

Uostalom, ako ti je toliko stalo, prodaj svoj smartphone i doniraj novac za gladne, ali prestani gnjaviti nas ostale koji uzivamo u tehnologiji.

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Fuzijski impulsni pogon u razvoju

a i transporteri, fejzeri i replikatori samo što nisu, kune se inž. Montgomery Scott, glavni strojar na Poduzeću. treba mu najviše 6 mjeseci a zločesti kapetan mu je dao samo dva.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Fuzijski impulsni pogon u razvoju

Odlićna stvar! Svaki napredak i usavršenje su dobro došli. Uvijek sam ZA!...a i primjena je višestruka,a ne samo u svemirskim letovima. Kod,recimo ovdje spomenute i kontradiktorne teme prehrane i eksploatacije hrane pa sve do prijevoza iste na teraformiranim planetima(aka Mars) u (nadam se) bliskoj budućnosti! Svako zaustavljanje napretka ima korijenje u zavisti, oholosti i licemjerstvu. U samoj ljudskoj prirodi je istraživanje i napredak, zbog koje se u ostalom i razlikuje od ostalih bića koji obitavaju na ovoj planeti. Zato, nemojmo osporiti čovjeku da putuje ka onome za što je preodređen.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fuzijski impulsni pogon u razvoju
Realist kaže...

Odlićna stvar! Svaki napredak i usavršenje su dobro došli. Uvijek sam ZA!...a i primjena je višestruka,a ne samo u svemirskim letovima. Kod,recimo ovdje spomenute i kontradiktorne teme prehrane i eksploatacije hrane pa sve do prijevoza iste na teraformiranim planetima(aka Mars) u (nadam se) bliskoj budućnosti! Svako zaustavljanje napretka ima korijenje u zavisti, oholosti i licemjerstvu. U samoj ljudskoj prirodi je istraživanje i napredak, zbog koje se u ostalom i razlikuje od ostalih bića koji obitavaju na ovoj planeti. Zato, nemojmo osporiti čovjeku da putuje ka onome za što je preodređen.

  Ja bi dodao i u strahu i neznanju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice