Banke spašavaju HG Spot zaključana tema

poruka: 529
|
čitano: 102.217
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Banke spašavaju HG Spot".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
a da ne govorimo o green roomovima koji nisu green nego red i slicne stvari...

Ili primjetio sam na nekim posjetnicama koje sam u zadnje vrijeme dobiovao od nekih direktora CEO...

SSN (smijem se naglas)
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
vlad0 kaže...
naxeem kaže...

Nasmijalo me to s "insajd sejls dipartmentom" - taj manager koji je designed nazive valjda neki malograđanski idiot kakvih ima a few. Sjetimo se evenata i sl. debilizama kojima misle postići ozbiljniji image.

 

Super su :)

 

Dodaj na to showroom na prvom katu, uređen kao svojevrsni mini lounge bar gdje se može proćaskati s osobnim IT consultantima i uspjeh je zagarantiran! :]

ipak rade sa Applom, biti fancy i cool je u opisu ugovora za kradu korisnika...

 

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
A da ne govorimo o onoj reklami za ajfon four od t-coma...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
E, tom ajfonu foor se ja i zena smijemo svaki put. Zar nitko od tih ljudi nema usi? To cak i zvuci glupo.
Za CEO mi je jos jasno ako posjetnice idu i strancima, ali...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
EnlightenedPhoenix kaže...
A da ne govorimo o onoj reklami za ajfon four od t-coma...

kad pocne reklama ja crknem od smijeha jer me ono kad kaze: iphone four potsjeti na:

 

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
naxeem kaže...
E, tom ajfonu foor se ja i zena smijemo svaki put. Zar nitko od tih ljudi nema usi? To cak i zvuci glupo.
Za CEO mi je jos jasno ako posjetnice idu i strancima, ali...

  Malo cudno je printati na HRV posjetnice i pisati CEO...

 

Ja mislim da oni ni ne znaju sto to znaci... onako iskreno...

 

 

A ta reklama za ajfon for, to je takvi uzas... pa tko je nabacao tolike gluposti...

 

Sad ce biti ajpad tu...

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
16 godina
neaktivan
offline
Banke spašavaju HG Spot

ajfon four zvuk im i kasni za slikom :P

 

Nego, vidjeli su da je ekipa vani CEO pa skupili. Vidjeli su i V.P. ali im je to bezveze, inače bi to stavili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
EnlightenedPhoenix kaže...
Buhuuuu jest trebaš jako obrazovanje za prodavati stvari... Prodavati krumpire ili IT opremu ista stvar...

I da... buhuhuhuhuhuhuhu plačem zbog HGSpota...

Kladim se da prodaješ krumpire.  :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
grimyHR kaže...
Okolosam kaže...

A i ti si mi sumnjiva, kao da si iz nekakve konkurentne firme ???????????????

 

Što je tebe uopće briga kako oni posluju ?

Imaš dvadeset drugih i ako ti se ne sviđa HG spot idi dalje i ne mora svaki drugi post na ovoj temi biti tvoje pljuvanje po toj firmi.

  gdje ima 20 drugih? u zagrebu? pa nije zagreb hrvatska

sta ja u sisku da radim, imam 3 trgovine koje drze informaticku opemu:

hgspot u kojem nista nema i sve moraju naruciti iz zagreba, a ako sta i ima cijene su abnormalne, znaci slobodno mogu iz adm-a narucivat

techno max u kojem mogu kupovati perilice ali za IT opemu su za k

ishop u kojem mogu kupovati jedni potrosnu robu(prazni dvd-i i sl) jer iskreno nikad nemaju skoro nista, a stvarna ponuda ima nema veze sa onom koja je na uzasnom webu, jer ako nesto i nadem na njihovom webu mogu biti siguran u dvije stvari: ili tog artikla nemaju ili je cijena puno visa od navedene na stranici

Dobro zboriš, ali je problem u tome da firme koje posluju u zagrebu imaju daleko više mogućnosti za profitiranje od ostalih firmi van zagreba...

U ZG i okolici živi možda više od 1/4 "rvackog" stanovništva... što to znači za trgovce... npr. firmama u vinkovcima, sisku, petrinji, gospiću, primoštenu, itd...

vide cijenu u protisu, adm-u.... i drugim web-shopovima....

oke... idemo i mi staviti takvu cijenu.... npr... neku logitech tipkovnicu... npr. logitech g19 - protis - 1004,29Kn... ja sam ju preko veze dobio za 983kn s PDV-om.

Nekada sam imao firmu i znam kako je to.. prodaš u nekom malo mjestašcu robu s minimalnom zaradom.... i sretan si što si nešto prodao... bla bla.. ne isplati se...

 

Većina ljudi očekuje super podršku od web-shopova za min. novce.

A isti takvi ljudi kupuju mustang, levi's i ostalo... i ne bune se što su platili "pi--arije" x puta više nego na placu....

 

Nažalost, uz cijenu koju plaćate - ide i kvaliteta usluge.... koliko se to ljudima činilo smješno...

Kome se to čini smješno.... neka naleti kod mene pokosit par hektara trave za 5kn po satu... nije potrebna diploma.... :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot

Ljudi moji.... ne smijete tako gledati na stvari....

Većina vas misli da svi trgovci žele oderati korisnika...

Prebacite se u drugu dimenziju... stavite se u ulogu vlasnika firme, ili čak (toga kod nas nažalost nema) proizvođača...

Iskreno.... ja bih dao nogu svima iz "rvacke" koji očekuju mjesečnu plaću veću od 30 U$dollara...

vezano uz očeivane cijene u "hrvata i ostalih"

 

Npr.... osnujete web shop.... stavite maržu u prosjeku 5%

web shop vas košta   (s certifikatima)                            15000Kn

npr... imate 3 zaposlena s pros. plaćom 5100kn (hrvatski prosjek)

oke.... trgovci nemaju toliku plaću pa ćemo malo smanjit....

npr... imate 3 zaposlena s plaćom 3500k na račun - to je bruto plaća:

5705*3=17115kn

 

oke..... bez najma nekog prostora u jadnim dijelovima zemlje koji se ne zovu ZAGREB.....

 

zašto su to jadni dijelovi.... hm... to je jasno....

 

većini.... a onima koji su se rodili nedavno.... hrvatska država - čitaj HDZ - uzima sve što može i tigne.....

 

 

nastavak slijedi nakon što se vrnem s rođkasa.... ako bude nekih želja.....

 

16 godina
neaktivan
offline
Banke spašavaju HG Spot

na kojim si ti majstore drogama?

pa nismo mi krivi sta web shop bolje posluje, uostalom, i oni imaju negdje neko prodajno mjesto...

ako ti posao ne ide, ne mozes imati zgradu, a ako ti ide, tesko ostajes u malom prostoru...

ja sam iz svoje sobe dospjeo u dnevni, pa iz dnevnog u garazu, iz garaze u najam veceg prostora, iz veceg prostora do izgradenog poslovnog prostora vlastitim novima,

a nisam odmah napravio zgradurinu pa razmisljao sta cu sad i s kojim parama, i dizao cijene u nebesa da isplatim svoj los poslovni potez izgradnje zgrade koja mi nije trebala

potpis :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Nije to samo problem, niti je problem imati veliki prostor. Problem je imati loše i bezobrazne zaposlenike. Npr ja sam se potpuno opravdano žalio na riječke, ispričao voditelju regije sve a i Zagrebu. Nisu mi se ni ispričali a da ne govorim da su učinili nešto, kao da ne priznaju grešku, misle da su savršeni i da je sa tvrtkom sve u redu.
-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
13 godina
neaktivan
offline
Banke spašavaju HG Spot

Prema onom viđenom jučer u utrinama, nema im spasa.

Za početak moram reći da nemam nikakve emocije prema toj trgovini, a niti nemam svoj webshop ;)

Bio sam u utrinama, dolje u prizemlju, prostor je tako uređen da se čini da nečega ima, a u biti nema neke baš robe. Da ne govorim da nema onog najbitnijeg a to je - kupaca.

Došao sam kupiti najnajnaj jeftinije slušalice sa mikrofonom, nisam našao ništa ispod 70ak kn pa sam i odustao   od kupnje.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
krikesa kaže...

Prema onom viđenom jučer u utrinama, nema im spasa.

Za početak moram reći da nemam nikakve emocije prema toj trgovini, a niti nemam svoj webshop ;)

Bio sam u utrinama, dolje u prizemlju, prostor je tako uređen da se čini da nečega ima, a u biti nema neke baš robe. Da ne govorim da nema onog najbitnijeg a to je - kupaca.

Došao sam kupiti najnajnaj jeftinije slušalice sa mikrofonom, nisam našao ništa ispod 70ak kn pa sam i odustao   od kupnje.

 

  e al sad si ga pretjerao

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
grimyHR kaže...
krikesa kaže...

Prema onom viđenom jučer u utrinama, nema im spasa.

Za početak moram reći da nemam nikakve emocije prema toj trgovini, a niti nemam svoj webshop ;)

Bio sam u utrinama, dolje u prizemlju, prostor je tako uređen da se čini da nečega ima, a u biti nema neke baš robe. Da ne govorim da nema onog najbitnijeg a to je - kupaca.

Došao sam kupiti najnajnaj jeftinije slušalice sa mikrofonom, nisam našao ništa ispod 70ak kn pa sam i odustao   od kupnje.

 

  e al sad si ga pretjerao

Definitivno...

Još da si naveo imena prizvođača...

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
grimyHR kaže...

 

  e al sad si ga pretjerao

  Tamo na polici nije bilo. Ali to ni nije poanta.

15 godina
protjeran
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
krikesa kaže...
grimyHR kaže...

 

  e al sad si ga pretjerao

  Tamo na polici nije bilo. Ali to ni nije poanta.

  pa ne kazem da je bilo, al poanta onoga sto sam ja rekao je da ni ja nebi drzao takve slusalice u svojoj trgovini, pa da mi za dva dana je*u mater ljudi jer im se slusalice raspadaju a zvuk je katastrofa, najjeftinije sta moze proci za naglavne slusalice je neki genius za stotinjak kuna pa na dalje

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
grimyHR kaže...

 

  pa ne kazem da je bilo, al poanta onoga sto sam ja rekao je da ni ja nebi drzao takve slusalice u svojoj trgovini, pa da mi za dva dana je*u mater ljudi jer im se slusalice raspadaju a zvuk je katastrofa, najjeftinije sta moze proci za naglavne slusalice je neki genius za stotinjak kuna pa na dalje

slazem se, ali da si probao malo vise vrsti jeftinih slusalica zacudio bi se kako neke imaju dobar zvuk...

 

potpis :D
15 godina
protjeran
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Hacker-ri kaže...
grimyHR kaže...

 

  pa ne kazem da je bilo, al poanta onoga sto sam ja rekao je da ni ja nebi drzao takve slusalice u svojoj trgovini, pa da mi za dva dana je*u mater ljudi jer im se slusalice raspadaju a zvuk je katastrofa, najjeftinije sta moze proci za naglavne slusalice je neki genius za stotinjak kuna pa na dalje

slazem se, ali da si probao malo vise vrsti jeftinih slusalica zacudio bi se kako neke imaju dobar zvuk...

 

  naglavne slusalice s mikrofonom jeftinije od 70kn?

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
grimyHR kaže...

  naglavne slusalice s mikrofonom jeftinije od 70kn?

pricam opcenito o slusalicama...

naglavnih sa mikrofonm ni ne gledam ispod 150, ako nije samo skype u pittanju

potpis :D
15 godina
protjeran
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Hacker-ri kaže...
grimyHR kaže...

  naglavne slusalice s mikrofonom jeftinije od 70kn?

pricam opcenito o slusalicama...

naglavnih sa mikrofonm ni ne gledam ispod 150, ako nije samo skype u pittanju

  ja imam za 70kn v-moda slusalice par mjeseci i bolje su od bilo kojeg senheisera i sl. tog tipa, bass je super za ta mala sranja koja idu u usi, ali on prica o slusalicama s mikrofonom, znaci pretpostavljam naglavnim slusalicama

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
Banke spašavaju HG Spot

ja sam  ih narucio kad sam procitao kolumnu

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Hacker-ri kaže...

ja sam  ih narucio kad sam procitao kolumnu

  ciju?

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
grimyHR kaže...
Hacker-ri kaže...

ja sam  ih narucio kad sam procitao kolumnu

  ciju?

Dvorakovu

bug 222

potpis :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
grimyHR kaže...

 

  naglavne slusalice s mikrofonom jeftinije od 70kn?

  Odošmo sad u debeli OT, ali imam slušalice što sam platio 20ak kn i koje sasvim služe svojoj svrsi (skype) i trebam sad još jedne takve iste

13 godina
offline
Banke spašavaju HG Spot

Onako usput, jel zna netko jesu li ga napokon spasile?

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
mario.L_hr kaže...

Onako usput, jel zna netko jesu li ga napokon spasile?

nisu, ni nece...

 

potpis :D
15 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
mario.L_hr kaže...

Onako usput, jel zna netko jesu li ga napokon spasile?

 odgovor: Da - Ne

.... (od ponuđenih odgovora, mada su statistički oba moguća, potrebno je zaokružiti Ne) 

i pod pitanje kad/kog su banke spasile? Zašto bi sad mijenjale tradiciju (jer je u bankarstvu tradicija svetinja).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
Hacker-ri kaže...

nisu, ni nece...

 

Sad mi je lakše. Što se god kod nas spašava na kraju ispushimo mi, porezni obveznici.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
15 godina
offline
Re: Banke spašavaju HG Spot
krikesa kaže...
grimyHR kaže...

 

  naglavne slusalice s mikrofonom jeftinije od 70kn?

  Odošmo sad u debeli OT, ali imam slušalice što sam platio 20ak kn i koje sasvim služe svojoj svrsi (skype) i trebam sad još jedne takve iste

20 kn...kakve li su to? O.o

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice