Vipnet će tri godine ekskluzivno emitirati UEFA Li

poruka: 38
|
čitano: 11.810
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vipnet će tri godine ekskluzivno emitirati UEFA Li".
9 godina
offline
Re: Vipnet će tri godine ekskluzivno emitirati UEF
Miro kaže...
 Svi najatraktivniji klubovi iz LP imaju svoju TV produkciju, doista nije problem nabaviti dodatni sadržaj - ako se ima za to budžet.

 Misliš na kanale tipa FC Barcelona?

16 godina
moderator
offline
Re: Vipnet će tri godine ekskluzivno emitirati UEF
matrix777 kaže...
Miro kaže...
 Svi najatraktivniji klubovi iz LP imaju svoju TV produkciju, doista nije problem nabaviti dodatni sadržaj - ako se ima za to budžet.

 Misliš na kanale tipa FC Barcelona?

 Da, baš na to. Ja nabacujem, za primjer, kako ima svakakvih sadržaja koji se mogu koristiti za "prazan hod", no doista ne znam u kojem će smjeru ići.

 

Ima i UEFA neke svoje emisije u kojima se predstvaljaju sudionici LP i tako... Teško da bi se sve svelo ne prijenos i reprize prijenosa.

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 21:57 (Miro).
15 godina
offline
Vipnet će tri godine ekskluzivno emitirati UEFA Li

Slika sa Vipnet linkedin feeda je odlična.

Mikić i Bišćan u dobrom raspoloženju...

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vipnet će tri godine ekskluzivno emitirati UEF
Miro kaže...
matrix777 kaže...
Miro kaže...
 Svi najatraktivniji klubovi iz LP imaju svoju TV produkciju, doista nije problem nabaviti dodatni sadržaj - ako se ima za to budžet.

 Misliš na kanale tipa FC Barcelona?

 Da.

 Ne znam baš da je to moguće/isplativo. Pa Vip bi to po meni uveo u zadnjih 6 godina koliko ovi drže monopol sa ligom prvaka. Da barem nečim konkuriraju. Nisu imali ništa sportskog extra naspram max tv-a

16 godina
offline
Re: Vipnet će tri godine ekskluzivno emitirati UEF
nkdz kaže...

Strašno, koje raslojavanje.... Običnom korisniku je postalo gotovo nemoguća misija doći legalno do sadržaja. 

Ma nemoj, pa realno bilo koji sport moš gledat "Online ima Free stremova kolko hočeš".Kvaliteta Free stremova je druga priča, ali ako je badave onda nemaš kaj prigovarat na kvalitetu videa.

 

Ako je neko to propustil, i nogometna repka je preselila na "e sad buš za gledanje još dodatno platil=80kn harača nije dosta".

 

Kao i obično u prošlosti, moderna internet generacija pa i dalje drž se zezelnog i nema frke pun đep pa rješen problem.

 

https://www.vecernji.hr/sport/hrvatska-reprezentacija-uefa-hrt-sportklub-1210549

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 22:28 (rambox).
13 godina
offline
Vipnet će tri godine ekskluzivno emitirati UEFA Li

Vi se žalite na "kut" gledanja utakmica Lige Prvaka, a vidi što nam se jako lijepo sprema na mala vrata ?! 

 

LINK; http://www.index.hr/vijesti/clanak/odluceno-je-danas-je-ukinuta-neutralnost-interneta/1013790.aspx

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vipnet će tri godine ekskluzivno emitirati UEF
Miro kaže...

 Sasvim je izvjesno da će biti puno repriziranih utakmica, ali ne bi bilo čudno da otkupe još neka prava. Na pitanje hoće li se širiti interes prema prijenosu susreta reprezentacija ili domaćih natjecanja, odgovor je bio da su za sada fokusirani samo na LP. Daleko je još početak sljedeće sezone, imaju još puno vremena do tada za pripremiti se i razraditi sadržaj.

 Tesko da ce doci do nogometne reprezentacije. Pravo na prijenose njihovih utakmica nakon prvenstva u Rusiji je dobio Sportklub.

16 godina
offline
Re: Vipnet će tri godine ekskluzivno emitirati UEF
HTV i dalje ima ekskluzivna prava na prijenos klerikalnog sadrzaja, a sport ke nasao druge domacine.
Zbilja ne znam dokle ce nas musti s pretplatom za smece od programa.
A za VIP cemo vidjeti koliko ce dodatnih kuna traziti za taj premium sadrzaj, da se i oni ne prenagle.
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice