Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

poruka: 65
|
čitano: 21.639
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima ".
3 godine
protjeran
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

Meni žena neda da plaćam You tube. Tako je to... 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

Dok je budaletina koji odmah otvaraju novčanike nakon restrikcija ovih mafijaša sve je ok. Nije mi problem Smećflixu davati 10 eura mjesečno, ali neću iz principa i bezobrazluka koji rade. To se odnosi i  na tvornicu Adware-a zvanu Google, koji za YouTube, od kojeg ste doslovce svi popizdili, nije napisao niti redak izvornog koda. Fuj!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2024 1:08 (BlackMoon).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium

citiram Zeolit:

Sinkee@ Nemaš pojma o Americi, ni kako tamo ljudi žive. Par stotina $ je za većinu ljudi tamo previše, jer puno njih radi za jedva 1500$ mjesečno, od čega im dobar dio odlazi na hranu, režije i stanarinu, a to sve više poskupljuje. Kako im je radno vrijeme uglavnom od 9-17h, cijeli dan i život im je za k... pa zato obozavaju "isključiti" i to malo mozga i ovisni su o pretplatama, junk foodu, lijekovima, alkoholu i drogama. Većini nije bitno što gledaju ni što plaćaju, to je izrazito retardirana nacija, namjerno uzgojena da bude što debilnija i povodljivija - da se s njima lakše upravlja. I zato će ti danas prosječni mladi Amer s iphoneom u rukama i sa slušalicama u ušima ko iz piške odgovoriti gdje je rođena Taylor Swift i koliko tisuća spolova postoji, ali ti zato DOSLOVNO neće znati odgovoriti na kom se kontinentu nalazi Amerika.

 

 

To valjda sudiš po sebi i sličnima koji su bili lijeni završitit neku bolju školu pa rade za tih 1500 $. Mada uz njihove cijene i s tim se može živjeti. Ostalo napisano je tipični pamflet ljudi koj žive u ovakavim siromašnim režimima kao npr Hrvatska i ostatak Balkana gdje za razliku od Amerikanaca zbilja gubiš vrijeme rintajući za 700 eur po cijele dane. Inače što god gledaš u Americi, sportski događaji, utakmice, koncerti, kulturna dešavanja, auto-moto dešavanja svih mogućih vrsta, i još puno toga, sve je puno kao šipak. Ceste, aerodromi, sve puno ko šipak ne samo u poslovne svrhe već i putovanja, turizam, motorhomi, gdje neki mali dio mora živjeti u njima a ostali tisuće i tisuće putuju po Americi jer si mogu to priuštiti. Ima i takav dio ljudi kao što si napisao ali manje više isto kao i u drugim državama, ništa posebno ili više ekstremno.

To što Amer ne zna pokazati gdje je na karti Amerika ili Hrvatska je najveća idiotarija koju samo balkanci mogu izmisliti i suditi inteligenciju čovjeka po tome. Boli ga qu.ac gdje je Hrvatska na karti jer ima sve u Americi što mu treba za normalan život. I više od toga što mi na Balkanu možemo samo sanjati. Pitam se jer ti znaš napamet pokazati gdje je Burundi na karti. Tako isto Amer misli o Hrvatskoj i općenito za ostatak svijeta.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2024 11:36 (manubis).
14 godina
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

Kako ekipa hejta placanje pretplata... Ja u ovom trenutku placam:

 

- netflix

- hbomax

- disney

- youtube premium

- spotify

 

  • sve ovo zajedno placam 20tak eura mjesecno jer se dosta toga dijeli s frendovima, a svi ukucani koriste ove servise. Youtube premium mi je top jer sam se rijesio reklama na TV-u.
  • 20 eura kosta MaxTV kojeg vecina ljudi ima ili neku slicnu pretplatu tako da se to svede na isto, a samo ovdje imas pristup vise nego solidnom contentu.

 
Živile pretplate i pohlepne korporacije i mi koji ih plaćamo!

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2024 19:04 (gamersject.com seVE!).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tvrd pristup ipak se isplati: YouTube Premium ima

Ne hejtamo bez razloga, to sigurno.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice