Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u aut

poruka: 13
|
čitano: 4.343
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u aut".
12 godina
offline
Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u aut

U SADu, ak ima kotače,motor i volan,može na cestu.

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u
Bug se svakim danom sve više srozava. Umjesto da se napokon pojavi članak o velikom fijasku s 13. i 14. generacijom Intelovih procesora o kojem zadnjih tjedana bruji cijeli svijet Bug nam prenosi debilne postove s društvenih mreža.
Moj PC  
24 1 hvala 2
15 godina
offline
Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u aut

.. ili što je s domaćim voznim-taxi-parkom? popravljen kotač? kad će? pri čemu bi imalo neke veze s ITjom-časopisom, za razliku od ovog članka o amerima i klimi.. no to je ekšli 'normalno' ili novo-normalno za medije pri čemu je i bug samo hypemedij odavno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u aut

U biti rijec je o lokalnome idiotu kojega svako selo ima. Kvaka je u tome sto se selo prije stidjelo takvih idiota pa ih nisu ohrabrivali za ovakve debilne gluposti, no sada pojavom interneta takvi idioti izazivaju divljenje i postaju uzori. Isto tako Bug je bio prije cjenjeni casopis/forum, gdije smo mi "normalni" bili zasticeni od ovakvih clanaka, nazalost toga vise nema!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Moj PC  
6 0 hvala 1
2 godine
online
Re: Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u
Milka30 kaže...

...Isto tako Bug je bio prije cjenjeni casopis/forum, gdije smo mi "normalni" bili zasticeni od ovakvih clanaka, nazalost toga vise nema!

 Nisi li ti desničar, kako desničar može biti "normalan", to je nemoguće...  Btw. ovo je članak iz autoneta ne iz bugovog časopisa ali da nalazi se na bug.hr gdje svaki članak možeš komentirati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2024 13:53 (notloB).
11 godina
offline
Re: Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u
idelac kaže...
Bug se svakim danom sve više srozava. Umjesto da se napokon pojavi članak o velikom fijasku s 13. i 14. generacijom Intelovih procesora o kojem zadnjih tjedana bruji cijeli svijet Bug nam prenosi debilne postove s društvenih mreža.

 jel serija 12 isto u qurcu?

15 godina
offline
Re: Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u
GSP kaže...
idelac kaže...
Bug se svakim danom sve više srozava. Umjesto da se napokon pojavi članak o velikom fijasku s 13. i 14. generacijom Intelovih procesora o kojem zadnjih tjedana bruji cijeli svijet Bug nam prenosi debilne postove s društvenih mreža.

 jel serija 12 isto u qurcu?

 samo 13 i 14 desktop procesori

6 godina
offline
Re: Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u

Izrađujem si zračni kompresor. Boca 90L od autoplina, atest na 30 bara, može minimalno duplo. Meni treba za 8-10 bara. 6 kompresora od kućnih hladnjaka, poznatih u narodu kao frižideri. Spajano opletenim cijevima za vodu. Bojleri, vodokotlići... Malo zavarivanja, malo redukcija, koja prefabrikacija. Postolje je osovina od stare prikolice za drva, prerađena. Cijevi za šasiju su rashodovane sa otpada. Isto kao i kompresori. Isto kao i boca. Nova je tlačna sklopka, odvlaživač i uljni separator te fitinzi i crijeva za zrak. Ukupni trošak bude stotinu eura. Zahtjevi su zavarivanje, mehanika, pneumatika i električni radovi. Tebi je ta kombinacija idiotizam?

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2024 16:01 (cvaja997).
12 godina
offline
Re: Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u
cvaja997 kaže...

Izrađujem si zračni kompresor. Boca 90L od autoplina, atest na 30 bara, može minimalno duplo. Meni treba za 8-10 bara. 6 kompresora od kućnih hladnjaka, poznatih u narodu kao frižideri. Spajano opletenim cijevima za vodu. Bojleri, vodokotlići... Malo zavarivanja, malo redukcija, koja prefabrikacija. Postolje je osovina od stare prikolice za drva, prerađena. Cijevi za šasiju su rashodovane sa otpada. Isto kao i kompresori. Isto kao i boca. Nova je tlačna sklopka, odvlaživač i uljni separator te fitinzi i crijeva za zrak. Ukupni trošak bude stotinu eura. Zahtjevi su zavarivanje, mehanika, pneumatika i električni radovi. Tebi je ta kombinacija idiotizam?

Sam daj, ja trošim 2 od frižidera za bocu od 10L, tiho, ugodno za rad.

Btw fulo si temu :)

13 godina
offline
Re: Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u
cvaja997 kaže...

Izrađujem si zračni kompresor. Boca 90L od autoplina, atest na 30 bara, može minimalno duplo. Meni treba za 8-10 bara. 6 kompresora od kućnih hladnjaka, poznatih u narodu kao frižideri. Spajano opletenim cijevima za vodu. Bojleri, vodokotlići... Malo zavarivanja, malo redukcija, koja prefabrikacija. Postolje je osovina od stare prikolice za drva, prerađena. Cijevi za šasiju su rashodovane sa otpada. Isto kao i kompresori. Isto kao i boca. Nova je tlačna sklopka, odvlaživač i uljni separator te fitinzi i crijeva za zrak. Ukupni trošak bude stotinu eura. Zahtjevi su zavarivanje, mehanika, pneumatika i električni radovi. Tebi je ta kombinacija idiotizam?

 Trenuto sam u izgradnji fixne brusilice od hidropaka, napravio sam si presu za presanje daski za rezanje od otpadnoga materijala vagona, nabavljam si restlove za buducu izgradnju stroja za peletiranje..... Zasto mislis da mislim da je idiot svatko tko nesto korisno napravi - pa tako i ti sa tvojim kompresorom od frizidera ( sto sam i sam jednom davno radio)?

Ovaj lik je idiot zato sto je izrezao auto da bi kao ugradio klimu, jer se to kao njega hladiti dok on vozi!

Pa ako je toliko pametan, sto nije izrezao novi auto, a ne staru leberiju i ugradio kucnu klimu u njega?

Poanta je u tome sto je to lik napravio za obicne klikove na internetu, jer on ne vozi taj auto - a zalosno je to sto mi takve clanke iz 24 sata.hr moramo ovdje nalaziti!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
8 godina
offline
Re: Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u

Premda, barem je riješio problem hlađenja agregata ovakvom montažom 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
15 godina
offline
Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u aut

Nemrem vjerovat da kao "napredna nacija", neke američke države uopče nemaju nikakav godišnji tehnički pregled vozila.

Još više je nevjerovatno to da u kapitalističkom sistemu, nitko nije došao na ideju za obavezni tehnički pregled vozila i ubiranje masnog poreza, primjerice kako se radi kod nas.

Jednostavno da ne povjeruješ.

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Toliko je vruće da neki ugrađuju kućne klime u

Vjerovatno ne mogu uvesti ni da žele, možda neki od amandmana ne dopušta.

Tak da samo normalnije  savezne države svojevoljno to imaju.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice