Testirali smo Honor 70, nagrađen Best Buy titulom

poruka: 64
|
čitano: 40.670
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo Honor 70, nagrađen Best Buy titulom ".
13 godina
offline
Testirali smo Honor 70, nagrađen Best Buy titulom

Kao što rekoh, nije me briga za to. Kad dođe dođe a bude s vremenom i sumnjam da ću ažurirati odmah jer ako mi radi sve super zašto bih riskirao da mi nekakvo ažuriranje potencijalno sjebe mob. Već sam se bio opekao tako.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Testirali smo Honor 70, nagrađen Best Buy titu
I to stoji, uvijek postoji mogućnost da novi update nešto popravi, a nešto drugo skuri.

Ne kažem ja da je mobitel loš, dapače u ova nepuna 3 dana se pokazao kao OK strojčić, naročito što se baterije tiče ali dugo vremena sam koristio Huawei mobitele i znam da je ovo njihova standardna boljka. Dakle iz nekog razloga mobitel ne komunicira sa serverom od Huaweija/Honora i ne dobiva više ažuriranja. Jedini način da proradi ta opcija je da se preko PC-ja ili USB-a flashne najnoviji softver i onda OTA opcija proradi (to govorim iz iskustva). I onda je na tebi kao na krajnjem korisniku odluka želiš li i dalje ažurirati svoj mob ili ne.

Ali za Huawei ima cijela baza sa softverom na internetu, a za Honor to koliko vidim ne postoji.

5 godina
offline
Re: Testirali smo Honor 70, nagrađen Best Buy titu
Meni dosao update prie dva dana. Idi gore na 3 tacke pa tryout.
11 godina
offline
Re: Testirali smo Honor 70, nagrađen Best Buy titu
Neće ni to, niti preko HiHonor PC suite programa. Imao sam dosad 3 Huaweija i sad Honora i svi su patili od iste boljke.

Prije se taj problem lako rješavao putem aplikacije Firmware finder, a koja bi zavarala mobitel tako da traži ažuriranje s njihovog servera umjesto Huaweijevog.

Nažalost aplikacija više ne radi tako da je jedini način sad da proradi taj da odnesem mobitel u servis da ga oni ažuriraju. A budući da jedino Samsung ima svoj ovlašteni servis u Splitu, dok za sve ostale marke se mobitel mora slati u Zagreb to trenutno nemam namjeru raditi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice