"Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod

poruka: 31
|
čitano: 9.320
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja prod".
5 godina
offline
Re: "Revolucionarni" USB stick protiv 5G zračenja
segregator kaže...
Z3k0 kaže...

S obzirom da danas ima horde "ozbiljnih" ljudi koji su spremni popit priču raznih "ozbiljnih" audiofilskih portala i platit par tisuća kuna za USB A-B kabel, ovo mi još i nije toliko strašno. Za svakoga sa imalo tehničkog znanja o digitalnom prenosu podataka i USB protokolu takve priče su otprilike jednake ovoj o "zaštiti od 5G-a".

Recimo jedan od meni dražih citata o učinku povezivanja kompa i DAC-a sa kabelom od par tisuća kuna (pretpostavljam umjesto nekog drugog ispravnog kabela koji nije "audiofilski"):

"Zračne aureole stvorile su se oko izvođaća ispunjavajući one imaginarne, tamne i naoko informacijama neispunjene praznine između njih, koje u stvarnosti zapravo ne postoje već su protkane interakcijom zvuka izvođaća, prostora i atmosfere u njemu. Činele su postale prpošnije, čišće i sa odjekom koji više nije bio sputan, već dulji i realističniji, odavajući naznake akustičkih karakteristika prostora nastanka snimke. Vokali su postali puniji i slojevitiji, a njihov se reverb također nešto produljio čineći ga prirodnijim i vjerodostojnijim. Pri tome spomenuta dva dijela frekventnog spektra nisu se isticala u odnosu na ostatak, niti su pokušavali izbiti u prvi plan zvučne slike, gurajući se prema naprijed – ispred zvučnika. Dapače, zvučna slika se, iako to baš i nisam očekivao, dodatno produbila, a njezina je holografija zbog prethodno spomenute prozračnosti postala opipljivija i izražajnija u trodimenzionalnoj projekciji."

 

Šta drugo reći nego  

 

Mislio sam na prvu da je zajebancija i da si sam izmislio, kad ono

 

http://www.audiofil.net/hifi_item.asp?NewsID=353

 

 Sad ti audiofililima objasni da je 1 i 0 ista na oba kraja i da nema veze sa rudnikom iz koje je ruda od koje se pravi bakar u kabelu ;) Razlike su cujne ;) Nemjerljive ali cujne ;)

 

Jos ako je usviran kao ovaj u "testu" razlika je nebo i zemlja...

 

I ako pozurite mozete ga dobiti za bagatelu. Tek 2400kn spusteno sa 6000 kn....

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 14:56 (Posmatrač).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice