I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

poruka: 329
|
čitano: 53.605
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir".
7 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...
..nisu voljeli što sam toliko popularan ...

 popularan =/= pametan

5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...

Ako netko želi diskutirati više o povezanosti corone i 5G, privatna poruka. Ostali, svi vi što mislite da virusologija nije izmišljena znanost - ne gnjavite me više, vi ste svoj izbor davno napravili i zbog toga ćete ispaštati što me čini tužnim i ljutim ali ne bi trebalo jer opet, to je VAŠA odluka i ja vas ne mogu spasiti od vas samih. Niti bih se smio miješati u Božju odluku i zato, adio.

 Apsolutno se slažem, nema smisla vodit raspravu s tobom, ali bude smiješno povremeno. Nisam do sada imao ovakvu priliku.

 

Prvo, želio bih se ispričat ako sam vrijeđao, to nije u redu, bez obzira na naše neslaganje.

 

Virusologija nije znanost? Baš me zanima s čim su se to onda ljudi cijepili i kako su se rješavali TBCa i velikih boginja, ako ne cjepivom. Čekaj malo, odakle uopće te bolesti ako nije bilo wifia prije... Hmmm... Jako čudno. Alienska tehnologija nam je dala viruse.

 

A što je sa HIV virusom, ni on ne postoji? Jebemu, od čega je onda umro Freddie Mercury?

 

Da je meni znat šta se to mora dogodit osobi da ovako izgubi mogućnost razmišljanja... Virusologija je izmišljena znanost, o bože sveti...

Live long and prosper.
10 godina
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

hahahahahahahahahhaah ova njegova analogija me uuuuubila.

 

Evo sad ti sve vjerujemo, predvidio si porast vrijednosti itema na doti 2, to je to sad si legitiman komentirat i predviđat komplet znanost

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2020 12:46 (Del_Boy97).
Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Del_Boy97 kaže...

hahahahahahahahahhaah ova njegova analogija me uuuuubila.

 

Evo sad ti sve vjerujemo, predvidio si porast vrijednosti itema na doti 2, to je to sad si legitiman komentirat i predviđat komplet znanost

 Moj mozak je izignoriao taj dio posta, jednostavno nemam riječi, kakva analogija...

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...
tražite od mene "dokaze", fine guzice jel', žele sve na srebrnom tanjuru, nije vas život dovoljno mazio i pazio već moram sada i ja...?

 

 Što onda želiš od nas, da budemo ovce i tebi sljepo vjerujemo? Ajde svima učini uslugu i makni se sa foruma

5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Diablo86 kaže...
HaM kaže...
tražite od mene "dokaze", fine guzice jel', žele sve na srebrnom tanjuru, nije vas život dovoljno mazio i pazio već moram sada i ja...?

 

 Što onda želiš od nas, da budemo ovce i tebi sljepo vjerujemo? Ajde svima učini uslugu i makni se sa foruma

 Hej covjek je legenda u DOTa zajednici ;)

 

Sa takvim likom se sa najvisim postovanjem moramo odnositi.....

 

Nikad nisam igrao DOTu ali zvuci nesto mnogo zastrasujuce tesko i komplikovano i lik je u takvom okruzenju uspio.....

Fuck Musk i njegove rakete. Ovo je legenda....

 

Nekad ne znam bil se smijao ili plakao. Nekad mi je zao ovakvih likova... Nisu oni krivi.....

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2020 14:29 (Posmatrač).
15 godina
protjeran
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...
HaM kaže...

Ako netko želi diskutirati više o povezanosti corone i 5G, privatna poruka. Ostali, svi vi što mislite da virusologija nije izmišljena znanost - ne gnjavite me više, vi ste svoj izbor davno napravili i zbog toga ćete ispaštati što me čini tužnim i ljutim ali ne bi trebalo jer opet, to je VAŠA odluka i ja vas ne mogu spasiti od vas samih. Niti bih se smio miješati u Božju odluku i zato, adio.

 Apsolutno se slažem, nema smisla vodit raspravu s tobom, ali bude smiješno povremeno. Nisam do sada imao ovakvu priliku.

 

Prvo, želio bih se ispričat ako sam vrijeđao, to nije u redu, bez obzira na naše neslaganje.

 

Virusologija nije znanost? Baš me zanima s čim su se to onda ljudi cijepili i kako su se rješavali TBCa i velikih boginja, ako ne cjepivom. Čekaj malo, odakle uopće te bolesti ako nije bilo wifia prije... Hmmm... Jako čudno. Alienska tehnologija nam je dala viruse.

 

A što je sa HIV virusom, ni on ne postoji? Jebemu, od čega je onda umro Freddie Mercury?

 

Da je meni znat šta se to mora dogodit osobi da ovako izgubi mogućnost razmišljanja... Virusologija je izmišljena znanost, o bože sveti...

Jeste, i meni je prvo smiješno sa vama razgovarati - i onda me obuzme tuga i ljutnja nakon što krenem pisati. Onda opet idem čitati komentare i proces se ponavlja. Zato mi je sada i palo na pamet prvo linkati 

 za sve fine guzice ovdje al' onda, opet se javlja taj isti osjećaj mizerije i ljutnje. Potpuno bespotrebno si dižem tlak i radim si stres. Zato i odlazim iz ove teme i držim se onoga po što tu i dolazim - dijelim i tražim informacije za hardware.

Ne moraš se meni ispričavati, Bog sudi ne ja. U istom smo brodu frende.

Ne ulazim u raspravu o "virusima" - vjeruj i dalje što su ti rekli, vjeruj u c19 PLANdemiju, ebolu, to je tvoj život i želim ti svako dobro.

Znanje ne znači mudrost - ja nisam pametan jer sam 2 i pol godine čitao SAMO medicinske knjige, preko 300 knjiga i raznih post mortem izvještaja. Time sam dobio znanje koje sam prenio u par navrata i mogu ti reći da niti jednom moje izlaganje nije trajalo ispod sat vremena. To je bilo na samome početku jer sam htio ćim većem broju ljudi prenijeti što znam jer kada sam "konačno" posložio sve kockice - htio sam od drugih ljudi dobiti povratnu informaciju što da sada radim sa svojim životom i znanjem koje imam...?

Odmah nakog toga sam odlučio da to više nikada sa nikime ne dijelim - em mi previše vremena uzima em nikoga ne zanimaju detalji, sve što ih zanima je kako NAJBRŽE i NAJLAKŠE da se izvuku iz bolesti u koju su se uvukli. 

I to znanje podijelim besplatno ali samo frendovima, počelo je "opasno" na samome početku (prvih par mjeseci) i povukao sam se na vrijeme iz toga (po 6 sati dnevno eeej DNEVNO sam odgovarao ljudima na poruke, besplatno).

Sve u svemu, drago mi je što postavljaš prava pitanja ali isto tako, nisam taj koji će ti dati odgovore. Bih, da ti život o njima ovisi. Ali u tvome slučaju ne.

p.s.
Nemojte sada, podrugljivci, propustiti priliku kako, osim Dota 2 legende sada eto, ispred sebe imate i renomiranog "doktora" koji ne vjeruje u viruse i kako ćete, zasigurno, u trećem postu vidjeti da sam zapravo bivši profesionalni tenisač i što ti ja znam što ne.

Ignorirati ću vas kao što sam i do sada, ne treba vam to da sa budalom trošite riječi (a niti meni ovaj stres).

5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...
p.s.

Nemojte sada, podrugljivci, propustiti priliku kako, osim Dota 2 legende sada eto, ispred sebe imate i renomiranog "doktora" koji ne vjeruje u viruse i kako ćete, zasigurno, u trećem postu vidjeti da sam zapravo bivši profesionalni tenisač i što ti ja znam što ne.

Ignorirati ću vas kao što sam i do sada, ne treba vam to da sa budalom trošite riječi (a niti meni ovaj stres).

Ti ne VJERUJEŠ u viruse. Ti ne VJERUJEŠ u okruglu zemlju...

 

Ja gledam dokaze i logiku, ne vjerovanja. Zato sam i raskstio s Crkvom ima 20+ godina, jer nema dokaza ni logike tamo.

 

Tebe sigurno nitko neće nazvat doktorom, pogotovo renomiranim. Ne postoji doktor (licencirani, ne samoprozvani) koji ne vjeruje u viruse. To je ko da ja kažem da sam pilot koji ne vjeruje u avione. Vjeruj ti što hoćeš, ali oni su tu.

 

I drži se DOTAe, to ti bolje ide nego medicina.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...
....


Znanje ne znači mudrost - ja nisam pametan jer sam 2 i pol godine čitao SAMO medicinske knjige, preko 300 knjiga i raznih post mortem izvještaja. Time sam dobio znanje koje sam prenio u par navrata i mogu ti reći da niti jednom moje izlaganje nije trajalo ispod sat vremena. To je bilo na samome početku jer sam htio ćim većem broju ljudi prenijeti što znam jer kada sam "konačno" posložio sve kockice - htio sam od drugih ljudi dobiti povratnu informaciju što da sada radim sa svojim životom i znanjem koje imam...?

Odmah nakog toga sam odlučio da to više nikada sa nikime ne dijelim - em mi previše vremena uzima em nikoga ne zanimaju detalji, sve što ih zanima je kako NAJBRŽE i NAJLAKŠE da se izvuku iz bolesti u koju su se uvukli. 

I to znanje podijelim besplatno ali samo frendovima, počelo je "opasno" na samome početku (prvih par mjeseci) i povukao sam se na vrijeme iz toga (po 6 sati dnevno eeej DNEVNO sam odgovarao ljudima na poruke, besplatno).

...

 Jebote pa ti stvarno nisi u vinkl sto bi rekli u bosni. Javno na forumu kazes da dijelis medicinske savjete a nisi doktor? Ti znas da se za to ide u zatvor?

 

Ocigledno ne znas. Trebao si prociti koji sluzbeni glasnik umjesto post mortem izvjestaja....

14 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Cetinski i Lovren su goli k. za ovo.
Čitam i ne vjerujem...


Eto vam interneta umjesto da opameti ljude on ih je zaglupio da to nisu istine.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 0:23 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Oldy kaže...
.
Eto vam interneta umjesto da opameti ljude on ih je zaglupio da to nisu istine.

 najjaca slika na ovu temu...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 8:52 (dabar_solta_V2).
16 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Oldy kaže...
Cetinski i Lovren su goli k. za ovo.
Čitam i ne vjerujem...


Eto vam interneta umjesto da opameti ljude on ih je zaglupio da to nisu istine.

Čovjek je bolestan.

Ne treba se obazirati na njega.

13 godina
odjavljen
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

HaM-a su u svoje vrijeme zvali i eWarrenBuffet

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Oldy kaže...
Cetinski i Lovren su goli k. za ovo.
Čitam i ne vjerujem...


Eto vam interneta umjesto da opameti ljude on ih je zaglupio da to nisu istine.

Kao, vas ovdje je sve opametio?

 

Ade ne seri :D Pa vidi što si upravo napisao, taj gornji kat kod tebe je davno prestao raditi :D 

Nemate zrnce kritičkoga razmišljanjja a vjerujete u znanost. Kako to dvoje ikako može ići ruku pod ruku?!

Vi ste sramota za svoje selo!



 

5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...
Oldy kaže...
Cetinski i Lovren su goli k. za ovo.
Čitam i ne vjerujem...


Eto vam interneta umjesto da opameti ljude on ih je zaglupio da to nisu istine.

Kao, vas ovdje je sve opametio?

 

Ade ne seri :D Pa vidi što si upravo napisao, taj gornji kat kod tebe je davno prestao raditi :D 

Nemate zrnce kritičkoga razmišljanjja a vjerujete u znanost. Kako to dvoje ikako može ići ruku pod ruku?!

Vi ste sramota za svoje selo!



 

 Kaze covjek koji se javno hvali krivicnim djelom. Ti si opasan po okolinu....

15 godina
protjeran
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Evo što kaže Dr. Goran Ivkić, specijalist neurolog, iz Poliklinike Neuron pri Hrvatskom institutu za istraživanje mozga u Zagrebu.

Godine 2015., 215 znanstvenika iz 41 zemlje uputilo je alarmantno upozorenje Ujedinjenim narodima (UN) i Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji (WHO) (Međunarodni apel – Zaustavite 5G na Zemlji i u svemiru).

Zvuči nevjerojatno, ali u Hrvatskoj ne postoji obveza ishođenja građevinske dozvole za postavljanje takvih stanica, nije potrebna ni suglasnost susjeda, nego je dovoljno samo imati urednu projektnu dokumentaciju. Ako to postoji, onda je sve po zakonu, a institucije će odraditi svoj posao, tj. zaštitit će investitore.  


Neke države, poput Francuske i Švicarske, ograničavaju primjenu bežične (Wi-Fi) tehnologije u školama i vrtićima, pa prednost daju optičkim vlaknima (dakle, fiksnoj, žičnoj transmisiji), što je nekim našim dužnosnicima argument za zaključak da smo ispred njih i kako „neki kasne s novim tehnologijama“. Zaključite sami tko postupa razumnije i tko misli dugoročno.

https://www.sensa.hr/clanci/stvaran-zivot/je-li-5g-tehnologija-nasa-buducnost-ili-nasa-propast?fbclid=IwAR0xJd-b7RXWfYMeDYrqK6CS_gtB5PZ6CIDuq21CAhSkrVj9TDarkS077Ik

Moj PC  
0 7 hvala 0
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...

Kao, vas ovdje je sve opametio?

 

Ade ne seri :D Pa vidi što si upravo napisao, taj gornji kat kod tebe je davno prestao raditi :D 

Nemate zrnce kritičkoga razmišljanjja a vjerujete u znanost. Kako to dvoje ikako može ići ruku pod ruku?!

Vi ste sramota za svoje selo!



 

 

A zašto misliš da mi nemamo kritičnog razmišljanja? Ja prvo pročitam članak, pogledam tko ga je napisao, razmislim o tome, potražim još koji izvor, razmislim na kraju ima li ikakve logike u svemu tome i tek onda donosim finalni zaključak. 

 

To šta ti pričaš ide ovako: zanimljiv članak, s čak i zanimljivim teorijama, napisao netko bez kredibiliteta (amater, anonimus, ne poznaje materiju, loše vlada stručnim izrazima; ne razumije temu), drugi izvori budu slični originalnom, bez dokaza i najčešće samo teoretiziranje, dok dođem do kraja, niti ne trebam mislit o tome, jer mi je mozak odavno vikao BULLSHIIIIT! Ako nema nikakve logike tvrdnja u početku, onda naravno da se ne mogu natjerat da sljepo vjerujem, samo zato jer takvi kao ti misle da su uvatili boga za brau i da sve znate. Prepotentni ste i umišljeni. Nemate dokaze. Nemate logike. Ne poznajete materiju. Pričate o fizici, a fiziku ne poznajete i ne priznajete.

 

Upravo si ti i ljudi kao ti osobe bez trunke kritičkog razmišljanja, jer sve što je "znanost" napisala, vama je automatski krivo i laž, bez kritičkog razmišljanja donosite odluku. Sve što ide kontra znanosti, odmah je super, istina i dokaz da nas svi lažu. 

 

Fizički doakzi vam nedostaju. Nedostaje vam znansveni dokaz. Imate samo neznansvene teorije. Izvoli, zakupi opremu, metereološki balon i izvoli se digni gore, kao onaj iz Red Bulla, u što ti sugirnu ne vjeruješ. Izvoli digni kredit i ponovi njegov pokus, pa onda reci nešto. Ovako nemate niti najmanji dokaz za vaše tvrdnje.

 

I sve što od sada kažeš, molim te potvrdi matematičkom formulom, matematika je najveća istina i ne može lagati.

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...

 

 

 

 Kaze covjek koji se javno hvali krivicnim djelom. Ti si opasan po okolinu....

Odjebi.

 

Dobro ti je rekao. Svak tko prakticira liječenje i savjetuje kako se liječiti, a nema licencu bavi se kaznenim djelima, a to je kazneno djelo. Isto rade i Pernar i ona šta plovi skupim jahtama i vibrira bez vibratora. Zaboli me za njeno ime. 

Live long and prosper.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...

Evo što kaže Dr. Goran Ivkić, specijalist neurolog, iz Poliklinike Neuron pri Hrvatskom institutu za istraživanje mozga u Zagrebu.

Godine 2015., 215 znanstvenika iz 41 zemlje uputilo je alarmantno upozorenje Ujedinjenim narodima (UN) i Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji (WHO) (Međunarodni apel – Zaustavite 5G na Zemlji i u svemiru).

Zvuči nevjerojatno, ali u Hrvatskoj ne postoji obveza ishođenja građevinske dozvole za postavljanje takvih stanica, nije potrebna ni suglasnost susjeda, nego je dovoljno samo imati urednu projektnu dokumentaciju. Ako to postoji, onda je sve po zakonu, a institucije će odraditi svoj posao, tj. zaštitit će investitore.  


Neke države, poput Francuske i Švicarske, ograničavaju primjenu bežične (Wi-Fi) tehnologije u školama i vrtićima, pa prednost daju optičkim vlaknima (dakle, fiksnoj, žičnoj transmisiji), što je nekim našim dužnosnicima argument za zaključak da smo ispred njih i kako „neki kasne s novim tehnologijama“. Zaključite sami tko postupa razumnije i tko misli dugoročno.

https://www.sensa.hr/clanci/stvaran-zivot/je-li-5g-tehnologija-nasa-buducnost-ili-nasa-propast?fbclid=IwAR0xJd-b7RXWfYMeDYrqK6CS_gtB5PZ6CIDuq21CAhSkrVj9TDarkS077Ik

 ti ne vjeruješ jednim znastvenicima, ali vjeruješ drugima?
logično bi bilo da sjedneš, uzmeš knjige iz fizike i matematike i proučiš kako radi wifi
što sve i kako zrači...
i onda dođeš do zaključka da 5G je mačji kašalj naspram zračenja sunca (na kojem si svaki dan), ili zračenja tvog špareta (štednjaka) kraj kojeg stojiš dok kuhaš ručak/večeru

if only you knew the power of the dark side
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
HaM kaže...

Evo što kaže Dr. Goran Ivkić, specijalist neurolog, iz Poliklinike Neuron pri Hrvatskom institutu za istraživanje mozga u Zagrebu.

Godine 2015., 215 znanstvenika iz 41 zemlje uputilo je alarmantno upozorenje Ujedinjenim narodima (UN) i Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji (WHO) (Međunarodni apel – Zaustavite 5G na Zemlji i u svemiru).

Zvuči nevjerojatno, ali u Hrvatskoj ne postoji obveza ishođenja građevinske dozvole za postavljanje takvih stanica, nije potrebna ni suglasnost susjeda, nego je dovoljno samo imati urednu projektnu dokumentaciju. Ako to postoji, onda je sve po zakonu, a institucije će odraditi svoj posao, tj. zaštitit će investitore.  


Neke države, poput Francuske i Švicarske, ograničavaju primjenu bežične (Wi-Fi) tehnologije u školama i vrtićima, pa prednost daju optičkim vlaknima (dakle, fiksnoj, žičnoj transmisiji), što je nekim našim dužnosnicima argument za zaključak da smo ispred njih i kako „neki kasne s novim tehnologijama“. Zaključite sami tko postupa razumnije i tko misli dugoročno.

https://www.sensa.hr/clanci/stvaran-zivot/je-li-5g-tehnologija-nasa-buducnost-ili-nasa-propast?fbclid=IwAR0xJd-b7RXWfYMeDYrqK6CS_gtB5PZ6CIDuq21CAhSkrVj9TDarkS077Ik

 

Opet brkaš stvari. Ti govoriš da je 5G povezan s koronom i da virusi ne postoje.

 

Liječnici koji traže dodatna ispitivanja su zabrinuti oko utjecaja nove vrste zračenja kojom će velik dio populacije bit izložen, a nisu se proveli svi testovi, jer je tehnologija prenova. 

 

Ja osobno mislim da je prva izjava o povezanosti s koronom suluda i nema nikakve veze sa stvarnošću. Isto tako mislim da ne poznajemo sve detalje oko 5G mreže i volio bih i ja više istraživanja, jer to može donijeti samo pozitivne rezultate, nikako negativne. Da, istraživanja su super, istraživanja treba bit, postoji mogućnost da na neki način 5G i šteti, ali sigurno, 100%, ruku stavim u vatru, 5G ne uzrokuje koronu. Ako je štetno, štetno je na drugi način, kako već elektromagnetska zračenja mogu ili ne mogu bit štetna.

 

To se zove kritičko razmišljanje.

 

P.S.

Upravo pročitao novi naslov o Bill GAtesu i koroni i čipiranju... Evo kako moj mozak sumira ova sranja i zašto ne trebam niti čitati članak. 

 

Bill Gates je bio vlasnik Microsofta. Danas skoro svako računalo ima Windowse. Ako je on bio vlasnik glavne kompanije koja je u svakom kućanstvu sa svojim proizvodom, zašto mu trebaju čipovi u ljudima? Već je u svakom našem uređaju, ili bar u većini.

 

Cjepinski se boji čipiranja i kontrole. Isti konj koji koristi društvene mreže? Isti konj koji koristi Windowse, a boji se Bill Gatesovih nevidljivih vodenih čipova?? Jel vidite falingu u logici? 

 

Dalje, koji su to čipovi koji se ne mogu otkrit ni vidit, ni pod mikroskopom? Postoji li iti jedan dokaz za te čipove? Ja vidim samo teorije i teorije, nisam vidio sliku, shemu, način na koji radi, način na koji se napaja strujom, kako šalje podatke, kako radi s našim mozgom i kako nas to kontrolira. Svi samo govorite o kontroli, ali NITKO ne govori o tehničkom načinu, kako bi to trebalo funkcionirat.

 

Ajmo pameti, da vas vidim, dokazi i tehničke specifikacije tih famoznih čipova ili "I call Bullshit!".

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 13:44 (Filox).
13 godina
odjavljen
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

Jedan sidenote: zanimljivo, u državi gdje narod pravi kuće na poljoprivrednim zemljištima i onda traži legalizaciju, gdje se godinama vukla afera vikendica na Viru, gdje je ogroman broj nelegalno nadograđenih i neupisanih dijelova zgrada i kuća ljudima je još uvijek trn u oku jer zakon odnosno pravilnik o jednostavnim građevinama ne zahtijeva izdavanje građevinske dozvole za postavljanje stupova. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
footballer kaže...

Jedan sidenote: zanimljivo, u državi gdje narod pravi kuće na poljoprivrednim zemljištima i onda traži legalizaciju, gdje se godinama vukla afera vikendica na Viru, gdje je ogroman broj nelegalno nadograđenih i neupisanih dijelova zgrada i kuća ljudima je još uvijek trn u oku jer zakon odnosno pravilnik o jednostavnim građevinama ne zahtijeva izdavanje građevinske dozvole za postavljanje stupova. 

 Jesi li siguran u to baš 100%?

 

Pitaj Stipu Petrinu kako on rješi problem stupa koji je podignut bez suglasnosti općine, nebitno koje dozvole ima i treba. 

 

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Ham meni je tebe žao.
A kada puste i kod nas 5G i ne bude ti ništa od njega znat ćeš i zašto mi te je žao.

Dečko ti si teško zabrijao, ali baš ono teško.
 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...

 

 

P.S.

Upravo pročitao novi naslov o Bill GAtesu i koroni i čipiranju... Evo kako moj mozak sumira ova sranja i zašto ne trebam niti čitati članak. 

 

Bill Gates je bio vlasnik Microsofta. Danas skoro svako računalo ima Windowse. Ako je on bio vlasnik glavne kompanije koja je u svakom kućanstvu sa svojim proizvodom, zašto mu trebaju čipovi u ljudima? Već je u svakom našem uređaju, ili bar u većini.

 

Cjepinski se boji čipiranja i kontrole. Isti konj koji koristi društvene mreže? Isti konj koji koristi Windowse, a boji se Bill Gatesovih nevidljivih vodenih čipova?? Jel vidite falingu u logici? 

 

Dalje, koji su to čipovi koji se ne mogu otkrit ni vidit, ni pod mikroskopom? Postoji li iti jedan dokaz za te čipove? Ja vidim samo teorije i teorije, nisam vidio sliku, shemu, način na koji radi, način na koji se napaja strujom, kako šalje podatke, kako radi s našim mozgom i kako nas to kontrolira. Svi samo govorite o kontroli, ali NITKO ne govori o tehničkom načinu, kako bi to trebalo funkcionirat.

 

Ajmo pameti, da vas vidim, dokazi i tehničke specifikacije tih famoznih čipova ili "I call Bullshit!".

 

To što se taj čip ne vidi, u tome i je poanta svih teorija zavjere, sve polažu isti temelj: "Ima toga, ali su sakrili." Tim "argumentom" dobiješ permanentni razlog zašto nešto postoji ali bez dokaza. Sjećam se jednom, još otprije, u nekoj emisiji koja se malo dotakla i religije, bio je argument koji je išao ovako.

 

 "Imam jednoroga"
- Gdje je

 

"U garaži"
- Ali ja ga ne vidim
"Nevidljiv je"


- *uzme štap i prođe s njim vodoravno po cijeloj garaži* nisam mu udario noge

"Lebdi"

(...)


Tako i ovo sve. Jednostavno, teorije zavjere su "žive" i nakon što se dokaže da je stanje totalno suprotno jer idu na to da se negativna tvrdnja ne može dokazati ako dodaješ korake nakon svakog ispitivanja, uz eventualnu motivaciju, jer i teorija zavjere, kao i mnoštvo praznovjerja, počiva na zaključku koji se zatim "dokazuje" i ne mijenja se ukoliko neki dokaz ukaže na netočnost zaključka, nego se nađe isprika i ide dalje. 

13 godina
odjavljen
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Filox kaže...
footballer kaže...

Jedan sidenote: zanimljivo, u državi gdje narod pravi kuće na poljoprivrednim zemljištima i onda traži legalizaciju, gdje se godinama vukla afera vikendica na Viru, gdje je ogroman broj nelegalno nadograđenih i neupisanih dijelova zgrada i kuća ljudima je još uvijek trn u oku jer zakon odnosno pravilnik o jednostavnim građevinama ne zahtijeva izdavanje građevinske dozvole za postavljanje stupova. 

 Jesi li siguran u to baš 100%?

 

Pitaj Stipu Petrinu kako on rješi problem stupa koji je podignut bez suglasnosti općine, nebitno koje dozvole ima i treba. 

 

 Jesam. 

 

https://www.propisi.hr/print.php?id=7038

 

 "Bez građevinske dozvole, a u skladu s glavnim projektom može se graditi: (...)

 15. Antenski stup elektroničke komunikacijske opreme, uključujući i elektroničku komunikacijsku opremu;

16. Antenski stup s pripadajućim kontrolno-mjernim sustavom pasivnih antena namijenjenih zaštiti i kontroli radiofrekvencijskog spektra Republike Hrvatske;

5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
footballer kaže...
Fi

 

To što se taj čip ne vidi, u tome i je poanta svih teorija zavjere, sve polažu isti temelj: "Ima toga, ali su sakrili." Tim "argumentom" dobiješ permanentni razlog zašto nešto postoji ali bez dokaza. Sjećam se jednom, još otprije, u nekoj emisiji koja se malo dotakla i religije, bio je argument koji je išao ovako.

 

 "Imam jednoroga"
- Gdje je

 

"U garaži"
- Ali ja ga ne vidim
"Nevidljiv je"


- *uzme štap i prođe s njim vodoravno po cijeloj garaži* nisam mu udario noge

"Lebdi"

(...)


Tako i ovo sve. Jednostavno, teorije zavjere su "žive" i nakon što se dokaže da je stanje totalno suprotno jer idu na to da se negativna tvrdnja ne može dokazati ako dodaješ korake nakon svakog ispitivanja, uz eventualnu motivaciju, jer i teorija zavjere, kao i mnoštvo praznovjerja, počiva na zaključku koji se zatim "dokazuje" i ne mijenja se ukoliko neki dokaz ukaže na netočnost zaključka, nego se nađe isprika i ide dalje. 

 

To je problem ljudi koji ne znaju kritički razmišljat, upravo ono što za nas govore.  

 

Ovo sam ja naučio dok sam vodio jedan od većih ateističkih svjetskih foruma... Dokaz je na onome tko tvrdi da nešto postoji. Tako teisti trebaju dokazati boga, a ne ateisti da bog ne postoji. Ne dokazuje se da nešto ne postoji, nego se dokazuje da nešto postoji.

 

Dakle, "mi" imamo dokaze o učinku cjepiva, ali i o štetnostima cjepiva. Nitko ne osporava činjenicu da određena cjepiva znaju bit štetna u određenom postotku. Čak i osobno znam osobu koju je uništilo cjepivo za dječju paralizu, bila je cijela serija nešto loša, svih 20 ljudi je od te serije ili umrlo ili su teški invalidi. Dogodi se. Ali milijuni, pa čak i milijarde ljudi su primili cjepivo i živi su, bez posljedica i nikad ih nije uhvatila i ubila bolest protiv koje su cijepljeni. Neke od najgorih bolesti smo iskorijenili, a dokaz za to mi je povijest i sadašnjost, neka se umiralo na milijune, danas tih bolesti više uopće nema. Dokaz.

 

"Vi" nemate dokaze o čipovima. "Vi" nemate dokaze o koroni i 5G. Dokaz se mora predstavit, objasnit i onda se MORA moć replicirat u kontroliranim uvjetima, da teorija ima smisla i postane činjenica. Znači, ono kad se pričalo o paljenju odašiljača i pustim mrtvim pticama i kukcima, to se bez problema ponovi i dokaže. Upališ ga sutra opet i opet sve popada mrtvo. Ajmo, 5 dana za redom i počet ću vjerovat u taj FIZIČKI DOKAZ.

 

Dalje, kakav je to nevidljivi tekući čip? Ajmo ljudi, ovo je tehnički forum, ovde se bar zna nešto o čipovima, kako rade, kakav je proces proizvodnje, kako to sve izgleda i funkcionira. Kakvi dokazi postoje za nevidljive i tekuće čipove koji kontroliraju ljude.

 

Hvala.

 

 

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
footballer kaže...

 "Bez građevinske dozvole, a u skladu s glavnim projektom može se graditi: (...)

 15. Antenski stup elektroničke komunikacijske opreme, uključujući i elektroničku komunikacijsku opremu;

16. Antenski stup s pripadajućim kontrolno-mjernim sustavom pasivnih antena namijenjenih zaštiti i kontroli radiofrekvencijskog spektra Republike Hrvatske;

 

Samo ti tako digni stup u Primoštenu, a onda Stipi Petrini maši s tim propisima, da vidimo koliko će ti dugo stup bit tamo.

 

Hahahahaha...

 

 

Live long and prosper.
5 godina
offline
I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče šir

I evo opet Cjepinski po novinama, opet daje izjave... Priča kako se on brine o zdravlju svoje djece i kako neće dopustit da se cijepe bez da on zna što je u tim cjepivima.

 

Čitam ja i mislim se "Pa koliko teško je saznati točno što je sve u cjepivima"

 

Google - "chemical composition flu vaccines"

 

https://www.medicalnewstoday.com/articles/321207

 

Prvi link, jedan klik mi je trebao da saznam poprilično informacija. E sad, što će ovde jedan Cjepinski razumijet, to je već sad drugi problem. Pogotovo kad vidi da ima Formaldehyde, odmah će nastat panika, bez da pročita detaljnije o tome...

 

Informacije su tu, stvarno ih nije problem pronaći, isto tako ih nije ni problem provjeriti. Sve se može provjeriti, ako ste voljni platiti.

Live long and prosper.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
online
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
Darky kaže...

 ti ne vjeruješ jednim znastvenicima, ali vjeruješ drugima?
logično bi bilo da sjedneš, uzmeš knjige iz fizike i matematike i proučiš kako radi wifi
što sve i kako zrači...
i onda dođeš do zaključka da 5G je mačji kašalj naspram zračenja sunca (na kojem si svaki dan), ili zračenja tvog špareta (štednjaka) kraj kojeg stojiš dok kuhaš ručak/večeru

 E vidiš, dobar primjer.

Stoje nad šporetom (svejedno jel plinski ili strujni) i on ih zrači s frekvencijama oko 300 GHz i više i snagama oko 1-2 kW uz spregu od praktički 100 % i glavnom laticom u praktički 360°, doslovno mu nemoguće pobjeći !!!!

Mrtvi smo svi kaj kuhamo, mrtvi !!!!

footballer kaže...

Jedan sidenote: zanimljivo, u državi gdje narod pravi kuće na poljoprivrednim zemljištima i onda traži legalizaciju, gdje se godinama vukla afera vikendica na Viru, gdje je ogroman broj nelegalno nadograđenih i neupisanih dijelova zgrada i kuća ljudima je još uvijek trn u oku jer zakon odnosno pravilnik o jednostavnim građevinama ne zahtijeva izdavanje građevinske dozvole za postavljanje stupova. 

 Ne, njima je isključivo trn u oku kaj su susjedu na zemljištu postavili baznu,  a ne njemu.

Da vidiš kak bi brzo promijenili priču da se njima ponudi.

Jalan smo narod...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 15:26 (fer-de-lance).
7 godina
offline
Re: I Nizozemci povjerovali u teoriju da 5G potiče
fer-de-lance kaže...
 E vidiš, dobar primjer.

Stoje nad šporetom (svejedno jel plinski ili strujni) i on ih zrači s frekvencijama oko 300 GHz i više i snagama oko 1-2 kW uz spregu od praktički 100 % i glavnom laticom u praktički 360°, doslovno mu nemoguće pobjeći !!!!

Mrtvi smo svi kaj kuhamo, mrtvi !!!!

 

a "kad se stisnem uz tvoje toplo dupe" a u stvari te rajca da izložiš privatne dijelove razarajućem infraredu, Kekin te skeka ko mačku, jugokomunjara... a slušanje radija? pa samo ime ti kaže RADIO, aktivno slušaš radio zračenje, radioaktivno zračenje, bolest... pa to je opasna muzika, opasne frekvencije, opasne ideje!

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 16:48 (Louis Pluto).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice