Neslužbeno, ogoljeno, izdanje Windowsa 11 treba sa

poruka: 32
|
čitano: 20.692
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neslužbeno, ogoljeno, izdanje Windowsa 11 treba sa".
15 godina
offline
Re: Neslužbeno, ogoljeno, izdanje Windowsa 11 treb
HowYesN0 kaže...

instalirao onu verziju win 10.

nema microsoft store sad nem mogu instalirati Realtek Audio Control. treba mi samo da uključim loudness equalization, jer toga nema u sound control panelu.

jel ima neko rješenje da se instalira naknadno microsoft store?

 ako ti se ne da instalirat sve ispočetka uzmeš normalni ISO od Win10 i napraviš si upgrade tog okljaštrenog na normalni da se ne pitaš šta će ti još usfaliti za neki program kao što ti sad fali store... te okljaštrene verzije su "za posebne situacije" a ne za opću upotrebu.

8 godina
offline
Re: Neslužbeno, ogoljeno, izdanje Windowsa 11 treb
Gnjavator kaže...
HowYesN0 kaže...

instalirao onu verziju win 10.

nema microsoft store sad nem mogu instalirati Realtek Audio Control. treba mi samo da uključim loudness equalization, jer toga nema u sound control panelu.

jel ima neko rješenje da se instalira naknadno microsoft store?

 ako ti se ne da instalirat sve ispočetka uzmeš normalni ISO od Win10 i napraviš si upgrade tog okljaštrenog na normalni da se ne pitaš šta će ti još usfaliti za neki program kao što ti sad fali store... te okljaštrene verzije su "za posebne situacije" a ne za opću upotrebu.

rješeno tako da sam deinstalirao realtek drivere od matične i ostali samo windows driver.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice