Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

poruka: 37
|
čitano: 23.390
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad".
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
Stric_Jura kaže...

naručio Xiaomi 13 Lite, sad će par juana u održavanje Tiangong-1 koji će ponosno nadlijetati i tebe...

 

živ mi bio, jalni moj sunarodnjače!

 Zasad dok je Patriota i Great Arsenal of Democracy nema straha . Ali moglo bi biti ako vaši pomognu Narančastom da se dokopa Bijele kuće.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2023 12:58 (SaintGriz).
2 godine
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
SaintGriz kaže...

 Bitan sam sebi, ali to nije glavni razlog. Kada mogu birati biram da svojim parama što manje sponzoriram KP Kine i njihovu ideologiju koja ide protiv čovjeka i prirode.

 Konačno, treba ti kompletna stranica da umjesto BSa upišeš stvarni razlog.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
notloB kaže...
SaintGriz kaže...

 Bitan sam sebi, ali to nije glavni razlog. Kada mogu birati biram da svojim parama što manje sponzoriram KP Kine i njihovu ideologiju koja ide protiv čovjeka i prirode.

 Konačno, treba ti kompletna stranica da umjesto BSa upišeš stvarni razlog.

 E jebat ga, pa zar moram crtat da ne mrzim najstariju i povjesno možda najbitniju civilizaciju već KP(non jot) Kine, tu ideologiju, ostale diktatore i režime. I da je EU i ovakva kakva jest najbolji izbor za nas.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2023 13:09 (SaintGriz).
2 godine
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
SaintGriz kaže...

 E jebat ga, pa zar moram crtat da ne mrzim najstariju i povjesno možda najbitniju civilizaciju već KP(non jot) Kine, tu ideologiju, ostale diktatore i režime. I da je EU i ovakva kakva jest najbolji izbor za nas.

 Kapitalistička partija kine, jest autoritarni režim jedne partije koja više nema nikakvog smisla ukoliko je ikada i imala, srećom više nema kulturnih revolucija pomahnitale pande ali ne daju se s vlasti i masti ni za živu glavu.

14 godina
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
SaintGriz kaže...
Stric_Jura kaže...

naručio Xiaomi 13 Lite, sad će par juana u održavanje Tiangong-1 koji će ponosno nadlijetati i tebe...

 

živ mi bio, jalni moj sunarodnjače!

 Zasad dok je Patriota i Great Arsenal of Democracy nema straha . Ali moglo bi biti ako vaši pomognu Narančastom da se dokopa Bijele kuće.

ah bjesnilo sam ispravno dijagnosticirao...

 

googlaj si Tiangong-1 (a Patriot na sreću ne može do njega, nikako, pa ni onda), ne sramoti se...

Ju je je? Je ju je!
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i

Šta si ti to točno dijagnosticirao boomeru 
- Tiangong odavno više ne leti nada mnom/nama

- To je svemirska stanica ne svemirsko oružje

16 godina
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
SaintGriz kaže...
syncmaster245b kaže...
SaintGriz kaže...

Ne vjeruj kinezima ni kad darove nose...

 Zasto?

 

Sudjelujes na ovom forumu zahvaljujuci darovima iz Kine.

 

Ovaj upis si napisao na tipkovnici napravljenoj u Kini, provjeravajuci upisani tekst na monitoru napravljenom u Kini i kliktajuci na lijevi klik na "Posalji" link sa misem napravljenim u Kini.

 

Zasto je to bitno?

 

Zato jer ni ti ni ja, danas ne bi mogli priustiti gledanje u monitor, kliktanje na misu i tipkanje na tipkovnici "Made In U.S.A.".

 

Plitkoca razmisljanja je frapantna.

Da i? To nisu darovi, već plaćeni proizvodi. Te proizvode koristim jer sam ih platio, a mogu ih platiti jer živim na perifiriji zapada, što mi omogućuje da živim bolje od 90% ostatka planete.

Dalje, povratak industrije iz Kine na zapad je nešto što se upravo događa i što će obilježiti idućih 10 godina stoga se pripremi na to da više ne gledaš made in China na tehnološkim proizvodima.

Plitkoća razmisljanja je frapantna, ali što očekivati od rusofila koji voli čvrstu ruku (desnicu?).

Da, slazem se da je plitkoca razmisljanja frapantna.

Da bi se industrija vratila iz Kine na zapad, taj zapad bi trebao prvo da ima ljude koji znaju i hoce da rade. Pogledaj samo TSMC koji gradi tvornicu u Americi i koje probleme sada imaju tamo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice