Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

poruka: 3.308
|
čitano: 475.224
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob".
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Pero Dinamit kaže...

Znači čuvam se cijelu jebenu godinu, imam dvoje male djece i ne družimo se previše s ostalima i onda jučer vidim onog debila Vilija i onog šerifa Božinovića kako komentiraju sprovod Bandića. 

 

Točno tako. Ako to nije toliki problem, neka Grad Zagreb plati stalno deset covid redara na grobljima i organiziraju normalne sprovode.

16 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Bandić je ostavio 100.000 ucviljenih glasača, Plenković je morao pokazati da je on taj koji će nastaviti Milanov put kojem je osnovno obilježje da pravila za neke ne vrijede.

To je naprosto bila pokazna vježba kontinuiteta koji HDZ nudi u Zagrebu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

I sad kad u Zagrebu brojke porastu, biti će krive terase...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

@Pero, dobrodošao u stvarnost  već ti je promaknuo i Tuđmanov sprovod i misa, ali ajde, glavno da si progledao

12 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Moze se reci da je korona prosla... Jer cisto sumnjam da nece nastat bunt nakon banditovog sprovoda... Zamisli ovisi ti egzistencija nemozes radit a s druge strane vrhuska ti se smije u facu i porucuje da oni mogu sto ih je volja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ministar kaže...

@Pero, dobrodošao u stvarnost  već ti je promaknuo i Tuđmanov sprovod i misa, ali ajde, glavno da si progledao

 Tuđmanov sprovod mi je promakao, misa nije ali me to nije toliko smetalo iako sam ju komentirao sa ženom.

 

Gle, ja ne govorim da je korona sranje i da ne postoji, ali me smeta takvo ponašanje. Sad vrijedi, sad ne vrijedi neko pravilo. A yebite se, ono.

 

Oni su prvi koji bi trebali biti primjer.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
3 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Bitno da te misa ne smeta, a to je tek šljam koji podržava kriminalce za koje veliš da bi trebali bit primjer...
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Je, smetala me. Krivo sam napisao ali ne mogu editirati.

Nije me samo toliko smetala kao ovo.

To je tek posebna vrsta...
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice