Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st zaključana tema

poruka: 265
|
čitano: 38.665
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st".
15 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Evo probudio sam se u sred noći i mislim se sada... (A iskreno, još od svibnja prošle godine imam problema sa spavanjem.)

 

 Evo da se malo i nasmijem. Uglavnom, prije desetak dana sam imao jednu raspravu na poslu, ali ne i svađu sa šefom, inženjerom, glede posla i toga kako on ima sve isplanirano, posao, posao. I ja mu kažem da je u redu i poželjno imati planove, ali da treba računati i na nepredviđene situacije, bolovanja (bilo ih je itekako) itd. Treba na ljude gledati prvenstveno, želim mu reći. Pritišću nas rokovi, istina (a evo i mene je zaboljelo prije koji dan, nije korona)... Ali on i dalje ima zacrtano i to je to. Obična ovca je. I onda kada sam mu se žalio na neke stvari u firmi, loše postavljene (mada već poznate), on meni govori da to kažem direktoru. Pazite, ja? Pa on je iznad mene i kao moj nadređeni, neka on to prenosi. I pri kraju razgovora kada sam rekao da su ti problemi vjerojatno poznati upravi i nadređenima jer su godinama prisutni, on meni cinično: "Je, je sve se zna, i korona je izmišljena...". U tome stilu je počeo, a ja mu govorim da ne može tako, da pretjeruje i to nema smisla (njegovo preseravanje). Zna on da sam inače kritičan i ljut spram određenih mjera i medijskog ispiranja mozga tj. pretjerivanja oko korone.

 

Nakon ovog "uvoda" želim reći ovo - zadnja događanja oko Rusije i Ukrajine su dio dubljih, globalnih "igara". Rusija vrši agresiju na jednu zemlju, ali SAD je to potaknuo svojom politikom i željom da ostane dominantan, a umanji moć i utjecaj Rusije. Ipak, Rusija (od raspada SSSR-a) je djelovala samo u Siriji i to uspješno (kada govorimo o akcijama daleko od njihove granice). Sve ostale intervencije su bile u njezinom susjedstvu (što ne znači da ih opravdavam). A Amerika od 2. Svj. rata neprestano ratuje tisućama kilometara od svog teritorija.

 

I nije nemoguće da je sve ovo već negdje smišljen scenarij. Možete vi ovdje trubiti - Teorija zavjere!

A mediji, uh mediji! Koliko ih ne volim, a opet ih pratim...

 

Sjetite se da se prije par mjeseci pisalo o nekakvim vježbama za zamračenje u Njemačkoj i drugdje u Europi i pozivalo se ljude da gomilaju zalihe. Tada je to izgledalo kao pripremanje za posljedice pandemije i krize njome prouzrokovane (a ja bih rekao i mjerama). A pogledajmo sada ovo, ovaj rat...

 

Pandemija se skoro više i ne spominje, a 2 godine su nas "davili" s njom kroz medije. Eno jučer u Berlinu oko 100 000 ljudi se okupilo za Ukrajinu. Ne znam u kojoj zemlji preko 80 000. Doduše, imaju maske. Zamislite samo, deseci tisuća ljudi se blisko okuplja, a prije mjesec dana bi to bilo APSOLUTNO  NEZAMISLIVO!!!

 

Itekako je moguće da su tu duboke igre i predstave za mase u pitanju, tko zna što nam se sve sprema...

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2022 5:13 (Izzy).
Moj PC  
3 1 hvala 0
2 godine
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Izzy kaže...

 

 

Sjetite se da se prije par mjeseci pisalo o nekakvim vježbama za zamračenje u Njemačkoj i drugdje u Europi i pozivalo se ljude da gomilaju zalihe. Tada je to izgledalo kao pripremanje za posljedice pandemije i krize njome prouzrokovane (a ja bih rekao i mjerama). A pogledajmo sada ovo, ovaj rat...

 

Pandemija se skoro više i ne spominje, a 2 godine su nas "davili" s njom kroz medije. Eno jučer u Berlinu oko 100 000 ljudi se okupilo za Ukrajinu. Ne znam u kojoj zemlji preko 80 000. Doduše, imaju maske. Zamislite samo, deseci tisuća ljudi se blisko okuplja, a prije mjesec dana bi to bilo APSOLUTNO  NEZAMISLIVO!!!

 

Itekako je moguće da su tu duboke igre i predstave za mase u pitanju, tko zna što nam se sve sprema...

 *meni je sve logično...

corona se je dobrano povukla u cijeloj Europi, a i u svijetu.. to o "zamračenju" nisam nigdje pročitao, a svaku epidemiju će trgovina odn trgovci dobro iskoristiti, čak stvoriti i paniku kod ljudi, da bi se više kupovalo.

*u društvu postoje prioriteti..

 

em, što se je corona povukla, em što sad treba ići u Ukrajinu i braniti ju, a ne prosvjedovati pa poslije ići u neki fini restoran, napapati se i reći ;"a jesmo pokazali Putinu"

 

*serem im se na prosvjede, nikada ne idem ni na kakve prosvjede

 

* kada retorički kažeš , "što zna što nam se sprema", u pravu si.. narcisoidni luđak, psihopat Putin je sposoban izazvati Armagedon, samo da bi dokazao da je u pravu.

 

e sad, je li vrijeme puniti zamrzivače mesinom, podrume, konzervama, ne znam, ali ako dođe do nuklearnoga rata, neće ti dugo ta hrana potrajati...

 

pocrkat ćemo svi od nuklearnog zračenja,a  Putin, Biden, Makarona i ekipa već imaju vrhunska podzemna skloništa u kojima se može preživjeti do 50 godina.

 

ako stvarno voliš teorije zavjera evo ti moja; pošto nisu ljudsku populaciju uspjeli dokrajčiti puštenim corona virusom, tajne vlade u sjeni su odlučile riješiti prenapučenost planeta ograničenim nuklearnim ratom, pazivši da ne bace previše nuklearnog materijala, dovoljno da pobije sve nebitne civile, a da djeca bogatuna i njihova djeca mogu lijepo izaći na svjež zrak nakon 50 godina... 

▓ Razlika između patnje i sreće jest samo u različitom rasporedu atoma u prostoru. ☠️ Stop the War in Ukraine☠️
14 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Orban je jedini pametan političar u europi, ovo sve ostalo je jad i bijeda.

 

Sad oni idu slat oružje i avione Ukrajincima, rat je i ljudi ginu na obje strane. Što je to nego objava rata drugoj strani.

 

Kada nuklearne rakete počnu letjeti po europi, onda će svi biti jako iznenađeni. Danas bi bogme rađe živio u Splitu nego u Zagrebu, ipak smo mi glavni grad jedne nato članice.

 
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Valjda će se situacija smiriti i neće doći do korištenja nuklearnog oružja. A i dođe li do tog crnog scenarija, to ne mora automatski značiti 3. Svj. rat i masovno korištenje nuklearki i samim time kataklizmu. 

 

Ovo za zamračenje se govorilo u Austriji, sada sam provjerio. Sjećam da sam tada vidio u jednom članku da je isto savjetovala i Kina svojim građanima. Ali možda ne za cijelu zemlju, nego određene regije. Ne znam.

 

Možda je to bio rezultat rada tajnih službi, praćenja globalne situacije i sukladno tome su se izdala upozorenja i savjeti. Moguće, da...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
gogogogic kaže...

Orban je jedini pametan političar u europi, ovo sve ostalo je jad i bijeda.

 

Sad oni idu slat oružje i avione Ukrajincima, rat je i ljudi ginu na obje strane. Što je to nego objava rata drugoj strani.

 

Kada nuklearne rakete počnu letjeti po europi, onda će svi biti jako iznenađeni. Danas bi bogme rađe živio u Splitu nego u Zagrebu, ipak smo mi glavni grad jedne nato članice.

Da, najbolje da su se odmah predali i mir. I onda Putin napadne Finsku, i ona nek se preda i mir. Pa ide na Kazahstan, i oni se predaju i mir.

 

Što se Hrvatska nije predala 90-ih? Onda bi svi imali mir. Naravno, nismo htjeli da nam sudbinu kroji Beograd. Pa logično je da ni Ukrajina ne želi da im sudbinu kroji Moskva.

 

Samo nek se oni bore. Treba se jednom riješit tog gada za svagda.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2022 11:52 (Marko :D).
14 godina
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk

Samo nek se oni bore ?!?!?

 

a ostali peku kokice i gledaju?

 

lako ukrajinskim kurcem ruske gloginje mlatiti...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Stric_Jura kaže...

Samo nek se oni bore ?!?!?

 

a ostali peku kokice i gledaju?

 

lako ukrajinskim kurcem ruske gloginje mlatiti...

Nisam to mislio, ali nema veze. Moja poanta je da su nezavisna država koja ima pravo štititi svoje nacionalne interese i teritorijalni integritet.

14 godina
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk

OK, to se slažem, može Rusija tražiti sigurnost za svoje građane ali ne na uštrb sigurnosti tuđih, osobito ne zemlje s kojom ima dugu granicu i hrpu izmiješanog stanovništva...

 

dakle primirje, potpuno povlačenje ruske vojske i onda pregovori... i reparacije...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Što se tiče spomenutog manjka novinarskih video reportaža i skepticizma vezanog uz to - kad ameri negdje ratuju, moj dojam je da imaju press centar ko za faking olimpijske igre, i zna se gdje je crta, gdje je sigurno, itd. Ovdje s jedne strane imamo ruse koji definitivno nisu press friendly, a s druge strane ukrajincima to sigurno nije prioritet u ovoj situaciji - pa i naši su novinari većinom zbrisali u roku 2 dana, to valjda dovoljno govori o situaciji tamo. U svakom slučaju, skroz drugačiji ''ballgame'' jer nije asimetrično natjeravanje u poluplemenskoj zabiti.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Stric_Jura kaže...

OK, to se slažem, može Rusija tražiti sigurnost za svoje građane ali ne na uštrb sigurnosti tuđih, osobito ne zemlje s kojom ima dugu granicu i hrpu izmiješanog stanovništva...

 

dakle primirje, potpuno povlačenje ruske vojske i onda pregovori... i reparacije...

Da, tako bi i trebalo bit. Samo što Zelenski sam kaže da ne očekuje puno od tih pregovora, ali svejedno se sastaje da ga ne mogu optuživati da nije ništa pokušao. Mislim, što očekivati od pregovora u Rusiji (namjerno kažem u Rusiji jer je po meni Bjelorusija de facto dio Rusije).

11 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Mozda nema veze clankom ali ja bih prije da nam bude recesija sljedecih 5 godina nego da stari prdonja baci nuklearku

Electronic Dance Music ♥
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Strumf123 kaže...

Mozda nema veze clankom ali ja bih prije da nam bude recesija sljedecih 5 godina nego da stari prdonja baci nuklearku

Ima smisla.

Tread softly because you tread on my dreams.
13 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk

Ne bojim se za Putina , on zna kako koristit nuklearno oruzje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2022 9:51 (MGloc).
14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
ElektričnaOvca kaže...
Strumf123 kaže...

Mozda nema veze clankom ali ja bih prije da nam bude recesija sljedecih 5 godina nego da stari prdonja baci nuklearku

Ima smisla.

Moj savjet je da dijetu prilagodite kupovini krovnih solara do zime. Sudba je htjela da rečenica "gostima prodajemo sunce i more" od ovog ljeta ima sasvim novo značenje.

 

U tijeku je igra, ali ne šah već monopoly, a valuta neće bit dolar nego kilovat.

 

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
5 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

U svom ovom sranju ima i veselih trenutaka... Ovi jadni rusi u svojim tenkičima ostaju beu goriva pa žicaju prolaznike da ima malo daju, onda idu od kuće do kuće žicat hranu, pitaju za smjerove (kako doći do nekoh grada), cigiči kako im kradu tenk itd itd. Pun je internet ovakvih pizdarija (ne treba svemu vjerovati ali eto)... Ovo je sve samo ne organizirana vojska koja zna što radi, ovo su mulci koji pojma nemaju što bi trebali raditi (vjerojatno prevareni) i zašto su tamo. Totalni šou! Medijski najeksponiraniji rat ikad, svi imaju mobitele a ima i interneta - nadam se i zadnji.

 

A i ovi anonimni nek pomognu kako mogu ili žele - sve je dobro što ljuti Putina. Pa nek nas svih rokne atomskom - neće ni njemu biti dobro u nekom bunkeru ako cilja na to. 

Sve Vas Volim
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk

Da, "sreća" u svem pičvajzu (nema sreće kad se gine i razara) je da Rusi ne idu "do kosti" niti s velikim snagama (na terenu imaju sad oko 45% brojnosti ukrajinske vojske)...

 

zamislite bi li se takve "šaljivi kućni video" moga snimiti na Balkanu tokom rata između civila i napadačke vojske...

 

najbliže tome je onaj (ali preko telefona) " Kukanjac, jebem ti mater!"

 

ali definitivno nema ruski vojnik što tražiti na ukrajinskom teritoriju i pravi pregovori mogu biti tek kad se i zadnji makne...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
suspendiran
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Entry Point kaže...

Ove sve gluposti Amerika je kriva, NATO je kriv, Ukrajina je kriva ostavite za neke portale na kojima budale vjeruju u to. Nit je Ukrajina bila blizu NATO-a, nit je NATO uopće razmišljao o njima.

 Naivan si, povijest je pokazala da su ameri svuda zamiješali karte pokretali krize koje su daleko od njihovog doma. Što se tiće putina on je bolesnik kojeg treba izbrisat te vjerujem da će mu i njegovi okrenit leđa. Pitam te šta je najvažnije na svijetu znaš li?

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2022 11:40 (dery).
2 godine
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Srce Isusovo kaže...

Medijski najeksponiraniji rat ikad, svi imaju mobitele a ima i interneta - nadam se i zadnji.

 

 

 neeedobog da je zadnji... 

▓ Razlika između patnje i sreće jest samo u različitom rasporedu atoma u prostoru. ☠️ Stop the War in Ukraine☠️
5 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Zaporožac kaže...
Srce Isusovo kaže...

Medijski najeksponiraniji rat ikad, svi imaju mobitele a ima i interneta - nadam se i zadnji.

 

 

 neeedobog da je zadnji... 

 zadnji u smislu da ih više ne bude jer su se ljudi opametili a ne zato jer ćemo "živit" Fallout igrice.... 

Sve Vas Volim
13 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Super mi je ekipa kako ekipa kritizira zapadni stil života, a sami ga žive iz dana u dan. Ili kako pojedinci veličaju diktatore, pa odlaze živjeti u slobodne zapadne zemlje. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2022 11:58 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
ivan dragi kaže...
ElektričnaOvca kaže...
Strumf123 kaže...

Mozda nema veze clankom ali ja bih prije da nam bude recesija sljedecih 5 godina nego da stari prdonja baci nuklearku

Ima smisla.

Moj savjet je da dijetu prilagodite kupovini krovnih solara do zime. Sudba je htjela da rečenica "gostima prodajemo sunce i more" od ovog ljeta ima sasvim novo značenje.

 

U tijeku je igra, ali ne šah već monopoly, a valuta neće bit dolar nego kilovat.

 

 a ovo će biti glavni hit:

 

Ju je je? Je ju je!
14 godina
online
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Marko :D kaže...

Super mi je ekipa kako ekipa kritizira zapadni stil života, a sami ga žive iz dana u dan. Ili kako pojedinci veličaju diktatore, pa odlaze živjeti u slobodne zapadne zemlje. 

 hmmmm jesi siguran da postoji "zapadni stil života" kao jednoznačna odrednica ?

 

pogledaj si dokumentarac "History of French-bashing"....

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

molim lijepo da mi (kao laiku te nevježi) netko sažeto pojasni razliku između "aktivnog" i "pasivnog" napada (na stranice) jer, ako se naglašava to aktivno, očito mora postojati i pasivna varijanta inačice te možda čak i "neutralna". nikad mi pridjevi nisu baš išli ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Ajar kaže...

molim lijepo da mi (kao laiku te nevježi) netko sažeto pojasni razliku između "aktivnog" i "pasivnog" napada (na stranice) jer, ako se naglašava to aktivno, očito mora postojati i pasivna varijanta inačice te možda čak i "neutralna". nikad mi pridjevi nisu baš išli ... 

Možda ono kad (u pauzama između napada) šalješ poruke tipa ''ša je papci, uhakiralo vas, a?''

 

 

Tread softly because you tread on my dreams.
16 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Izzy kaže...

Evo probudio sam se u sred noći i mislim se sada... (A iskreno, još od svibnja prošle godine imam problema sa spavanjem.)

 

 Evo da se malo i nasmijem. Uglavnom, prije desetak dana sam imao jednu raspravu na poslu, ali ne i svađu sa šefom, inženjerom, glede posla i toga kako on ima sve isplanirano, posao, posao. I ja mu kažem da je u redu i poželjno imati planove, ali da treba računati i na nepredviđene situacije, bolovanja (bilo ih je itekako) itd. Treba na ljude gledati prvenstveno, želim mu reći. Pritišću nas rokovi, istina (a evo i mene je zaboljelo prije koji dan, nije korona)... Ali on i dalje ima zacrtano i to je to. Obična ovca je. I onda kada sam mu se žalio na neke stvari u firmi, loše postavljene (mada već poznate), on meni govori da to kažem direktoru. Pazite, ja? Pa on je iznad mene i kao moj nadređeni, neka on to prenosi. I pri kraju razgovora kada sam rekao da su ti problemi vjerojatno poznati upravi i nadređenima jer su godinama prisutni, on meni cinično: "Je, je sve se zna, i korona je izmišljena...". U tome stilu je počeo, a ja mu govorim da ne može tako, da pretjeruje i to nema smisla (njegovo preseravanje). Zna on da sam inače kritičan i ljut spram određenih mjera i medijskog ispiranja mozga tj. pretjerivanja oko korone.

 

Nakon ovog "uvoda" želim reći ovo - zadnja događanja oko Rusije i Ukrajine su dio dubljih, globalnih "igara". Rusija vrši agresiju na jednu zemlju, ali SAD je to potaknuo svojom politikom i željom da ostane dominantan, a umanji moć i utjecaj Rusije. Ipak, Rusija (od raspada SSSR-a) je djelovala samo u Siriji i to uspješno (kada govorimo o akcijama daleko od njihove granice). Sve ostale intervencije su bile u njezinom susjedstvu (što ne znači da ih opravdavam). A Amerika od 2. Svj. rata neprestano ratuje tisućama kilometara od svog teritorija.

 

I nije nemoguće da je sve ovo već negdje smišljen scenarij. Možete vi ovdje trubiti - Teorija zavjere!

A mediji, uh mediji! Koliko ih ne volim, a opet ih pratim...

 

Sjetite se da se prije par mjeseci pisalo o nekakvim vježbama za zamračenje u Njemačkoj i drugdje u Europi i pozivalo se ljude da gomilaju zalihe. Tada je to izgledalo kao pripremanje za posljedice pandemije i krize njome prouzrokovane (a ja bih rekao i mjerama). A pogledajmo sada ovo, ovaj rat...

 

Pandemija se skoro više i ne spominje, a 2 godine su nas "davili" s njom kroz medije. Eno jučer u Berlinu oko 100 000 ljudi se okupilo za Ukrajinu. Ne znam u kojoj zemlji preko 80 000. Doduše, imaju maske. Zamislite samo, deseci tisuća ljudi se blisko okuplja, a prije mjesec dana bi to bilo APSOLUTNO  NEZAMISLIVO!!!

 

Itekako je moguće da su tu duboke igre i predstave za mase u pitanju, tko zna što nam se sve sprema...

Sve dok Ruski plin teče za raznu EU industriju, do tada je sve manje više po starom nema panike.Kad bi taj plin stao, nastalo bi sranje jer drugi plin ne možeš dobit(ne brzo i jednostavno, i pogotovo ne jeftino) iz nekog drugog izvora.Kad ti industrija stane(Njemci su toga itekako svjesni), jer eto nemaš plina e onda si nahebal ko žuti mačor.

 

Sve ostalo je sporedno, dakle u Ukrajini se ratuje i gine ali taj famozni plin i dalje sigurno ide za EU.

 

Dakle ako dotok plina stane, e tek onda postaje vrlo ozbiljno ili ideš prema raspadu sistema.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2022 13:48 (rambox).
12 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Ekipa jel imate dojam da propagandna mašinerija i fake news 100% Ukrajinski ? Kontao sam da će rusi tu prednjačiti, al jebi ga kad je cijeli svijet protiv ovog luđaka.

 

Doslovno svaka druga vijest je fake i nedugo zatim dođe demantij.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Putinove zadnje riječi - it was fun while it blyasted!

 

jebiga, dadjokes :D

NULL!=NULL
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Sad baš čitam, amerika je izgubila u 20 godina rata u afganistanu cca 2400 vojnika a rusija 3k-4k u 4 dana... U što se je ovo pretvorilo jebote, ovaj glupan šalje djecu u rat a ista ta djeca ginu na tuđoj zemlji za kurac.. Kad je sve ovo počelo, očekivao sam nekakvu profesionalnost od rusa, ono tipa, rusija je jaka, ima vojsku ima moderno oružje, logistika ovo ono - past će ukrajina u 2-3 dana a kad ono totalni šitšou. Preciznim kaćušama gađaju gradove, sela.... boli ih kurac - samo rokaj rođo... kažem preciznim jer te kaćuše mogu ubit mrava na stadionu kilometrima daleko tako da sjebu stadion  i sve oko njega..

Sve Vas Volim
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
online
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

prerano je za brojati mrtve, a Ameri (i ostatak) u Afganistanu su imali cca 7500-8000 mrtvih, protiv slabo naoružanih (i to lakim oružjem, nisu im Rusi slali ni Igle ni AT oružje)...

 

Rusi ni sami izgleda ne znaju kako da se postave, i veli to je jedina "sreća" za civile, jer je ova "operacija" glupa i nepotrebna...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Stric_Jura kaže...

prerano je za brojati mrtve, a Ameri (i ostatak) u Afganistanu su imali cca 7500-8000 mrtvih, protiv slabo naoružanih (i to lakim oružjem, nisu im Rusi slali ni Igle ni AT oružje)...

 

Rusi ni sami izgleda ne znaju kako da se postave, i veli to je jedina "sreća" za civile, jer je ova "operacija" glupa i nepotrebna...

 Točno i bolio ih je kc za civile. Ovdje je malo druga priča. 45 mil stanovnika EJ. Pitanje je samo koliko je žrtava na Ukrainiskoj strani.

 

Uvjeren sam peterostruko više.

 

Nadam se da će ovo ludilo što prije završiti.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice