Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st zaključana tema

poruka: 265
|
čitano: 39.032
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st".
14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Kao i svi proxy ratovi do sada.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
maximus007 kaže...
Svi se sukobi vode oko resursa i moći. Ne možeš separatiste nabrijati izravno time. Moraš u miks ubaciti djedovinu, nacionalnost i religiju.

 koji mu resursi nedostaju...a moć je posjedovao već dugi niz godina?

po svemu sudeći..prije ovoga, sve su kalkulacije bacili na digitron.

sankcije ga neće uzdrmat.  oslanjat će se na kineski monetarni backup.

 

znači..naložene grupacije unutar regija su začinska vegeta obogaćena nacinal religijskim ljutim papričicama.. igrokaz?

uvijek sam bio oduševljen sa teorijama , kako moćna CIA uspije implementirat te terenske sukobe...eto i Vladimir uspijeva.

 

kako su uspjeli kreirat one azov neonaci odrede?  ima ih poprilično.. njih CIA stvorila, a Vladimir balvandžije?

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Jesi pogledao video do kraja?
Ne znam što imam objašnjavati. Ovo je jedan pogled na sukobe, potkrijepljen dosadašnjim sukobima u regiji.
15 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Meni je u ovome ratu prvenstveno žao Ukrajinaca. Civila. Iz tog razloga, neka sukob što prije završi.

 

Rusija ima svoje interese. To nije ništa čudno. To je tako. Ameri i Zapad su dugo provodili svoj plan, širili utjecaj - ostvarivali svoje interese. Ono što su izvodili se predstavljalo kao preventivni udari, intervencije itd. Pokvareno i zločinački!

 

A ono što mi se ne sviđa kod Rusa je način kako pravdaju svoj potez - zaštita Rusa trlji-brlji, tralala. Pa odcjepljivanje teritorija... Gadljivo i smrdljivo! Kao što su Srbi radili.

Jedino što paze da ne bude puno civilnih žrtava. Za sada. Ali ako se sukob otegne, biti će gadno i za samu Rusiju. U pogledu žrtava i troškova.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 13:27 (Izzy).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
maximus007 kaže...

Ne znam što imam objašnjavati.

 kao što urednik videa ima svoj zaključak, tako ja ostajem pri svom...

lik je na kocku sa svjesnim gubitkom stavio sve potencijalne NOVE moguće resurse..posebno crnomorski bazen derivata.

 

ako sprovede okupaciju do kraja, apsolutno sljedećih 30g od tih sirovina nema nikakve koristi. biti će gladni kruha.

nema utemeljene tvrdnje da rus ovo radi isključivo radi grabljenja lopatom dodatnih ukrajinskih resursa.  ovom liku opasnih namjera ništa ne vjerujem,ali sam siguran da je opsjednut teritorijem kao teritorijem,a ne teorijama spletki pomoću kojih se dolazi do energenata.

ne pristajem da je sve kao američka špranca..resursi, resursi, resursi.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
15 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Ma teško da Rusija ovo radi zbog resursa ili samog teritorija - američka ekspanzija i širenje utjecaja bliže Rusiji su mogući razlozi ove intervencije ili pak invazije kako je mediji predstavljaju. Tj. kako koji/čiji mediji.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

malo ontopica da ne zastrani tema.

nisam neki dječarac koji uzbuđeno zamišlja moćne hakere vršnjake...a bome, niti je sve dosada viđeno ddosanje.

 

malo im čačkaju po plinovodu...a bome i bankovni sustav.  u startu su se malo zeznuli, pa pokosili jednu ukrajinsku banku.  ispričavaju se. 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
I nije samo on. Još jedna od nevjerojatnih tvrdnji da samo jedna osoba donosi sve odluke. Bez podrške partije i ostalih oligarha. Bez obzira na autokratičnost niti jedan diktator u povijesti nije opstao kao jedinka.
A jedan od resursa je i sam teritorij, ljudi. Ne mora biti samo klasična materija.
16 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

+ niti jedan diktator se nije zadovoljio i rekao to mi je dosta.  kao kada sam ja na dijeti i ne vadim više iz lonca.

da...koliko god je sovjetski ustroj bio brutalno hladnog stiska...opet je postojala gornja-donja-srednja partijska skupština u kojoj se ipak nešto propitkivalo prije odluke.

 

ovaj je solo igrač.  ruku na srce..imao je dosta godina da ispolira do savršenstva svoj status.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Meni samo jedna sitnica u cijeloj prici nije jasna....

 

Ne pratim sad sve to nesto fanaticno, tako da vjerovatno propustam dosta toga, no ipak.....

 

Fascinantno je kako u nasim medijima postoji nedostatak snimaka "s terena"..... kad malo gledam informativne emisije, posebne emisije, izvanredne vijesti - uglavnom se vrte jedne te iste snimke.... 

 

Neznam dali i strani mediji ovako pokrivaju te dogadjaje, ali fascinantno mi je, sjetimo se naseg rata, prije 30 godina tehnologija kakvu danas poznajemo i koja je dostupna svima prakticki nije ni postojala, pa opet, na tv su se vrtile snimke, slike... prakticki svake pogodjene kuce, zgrade, svake nase "obrane" ili, ako si gledao tv program druge strane, svake njihove "pobjede".....

 

Postoji li tu ipak probrana filtracija sto ce doci do ociju javnosti, ili je mozda nesto drugo na stvari?

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk

pa onda bi recimo od stresa ga strefila srčani i odjednom je sve 5, cvjetići i jednorozi koji prde dugu ???

 

on je poprilično na daleko vršku vlasti, ali ima bazu, čak i "demokraturni" izbori su mu davali legitimitet (legalitet ima), ali nije trenutni režim u Rusiji Putin sam, on je njegovo lice...

 

a propos teme, ukucao rt.com i prvo se otvori neka bijel stranica s Anti DDos logom i onda te pusti na stranicu samu...

 

znači Anonimci su vrijedni 24 sata na dan...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

već je netko napisao...zaboravi današnje medije sa materijalom "on d fejs of d plejs".

a ja sam već nadodao... danas je zvijezda pekar u Kijevu koji iz pekare snima kako mu ispred pekare gori tenk.

 

može se na twitteru pronaći dobrih accounta, sve iz prve ruke sa terena. od civila do vojske...svi snimaju.  a kažu da je onaj tiktok krcat..nemam,pa ne znam.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Damir22 kaže...

Meni samo jedna sitnica u cijeloj prici nije jasna....

 

Ne pratim sad sve to nesto fanaticno, tako da vjerovatno propustam dosta toga, no ipak.....

 

Fascinantno je kako u nasim medijima postoji nedostatak snimaka "s terena"..... kad malo gledam informativne emisije, posebne emisije, izvanredne vijesti - uglavnom se vrte jedne te iste snimke.... 

 

Neznam dali i strani mediji ovako pokrivaju te dogadjaje, ali fascinantno mi je, sjetimo se naseg rata, prije 30 godina tehnologija kakvu danas poznajemo i koja je dostupna svima prakticki nije ni postojala, pa opet, na tv su se vrtile snimke, slike... prakticki svake pogodjene kuce, zgrade, svake nase "obrane" ili, ako si gledao tv program druge strane, svake njihove "pobjede".....

 

Postoji li tu ipak probrana filtracija sto ce doci do ociju javnosti, ili je mozda nesto drugo na stvari?

 pa ima naravno, nitko ne voli gledati svoje mrtve...

 

drugo narativ se mijenja kako se provjere informacije...

 

ne zaboravite, ISTINA je prva žrtva rata..

 

ili, ponavljam se, Bismarck reče: nikad se ne laže kao nakon lova, tijekom RATA i pred izbore...

 

npr.: ruski okupatori nemilice gaze ukrajinske civile u autu - i video stare Strele 10 m na okopljenom točkašu kako pregazi auto u Kijevu..

 

ruska vojska ih ne koristi (to su kao one Strele koje se ispaljuju s ramena ali njih 4 spremne za paljbu i pokretne) više jer su pomalo zastarjele..

 

bio je ukrajinski koji je u panici valjda izgubio kontrolu...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Izzy kaže...

Meni je u ovome ratu prvenstveno žao Ukrajinaca. Civila. Iz tog razloga, neka sukob što prije završi.

 

Rusija ima svoje interese. To nije ništa čudno. To je tako. Ameri i Zapad su dugo provodili svoj plan, širili utjecaj - ostvarivali svoje interese. Ono što su izvodili se predstavljalo kao preventivni udari, intervencije itd. Pokvareno i zločinački!

 

A ono što mi se ne sviđa kod Rusa je način kako pravdaju svoj potez - zaštita Rusa trlji-brlji, tralala. Pa odcjepljivanje teritorija... Gadljivo i smrdljivo! Kao što su Srbi radili.

Jedino što paze da ne bude puno civilnih žrtava. Za sada. Ali ako se sukob otegne, biti će gadno i za samu Rusiju. U pogledu žrtava i troškova.

 

Glavni razloga napada je guranje Ukrajine u Nato, ali ima tu i drugih razloga dakle malo resursi pa ostalo.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/hakerska-skupina-anonymous-aktivno-napada-ruske-st/287462.aspx?page=0&jumpto=6480172&sort=asc&view=flat

 

Kak če bit velikih civilnih žrtava, kad Rusi uopče neselektivno ne bombardiraju gradove i naselja.To je ono kaj je radila Srpska vojska i četnici, dakle Vukovar i neselektivno granatiranje grada do uništenja.Rusi do sad i nisu koristili tešku artiljeriju, ili pogotovo ne onaj famozni TOS-1=đepno oružje za masovno lokalno uništenje.

 

 

Kad smo več kod civilnih žrtava i medija, eto ovo dole kao primjer loptanja sa prigodnom istinom vs realnost.Inače Jubitu kanal vode petorica Američkih vojnika ili bivših vojnika itd.Iako je ipak poznato šta je pogodilo tu zgradu, pa normalno da u naslovu i dalje stoji da je to bio Ruski projektil ili napad.Prosječan človek koji recimo gleda HTV ili CNN, on misli da su tu raketu ispalili ili poslali Rusi.

 

- zgradu je pogodilo zalutali ili pokvareni Buk PZO sistem velikog kalibra=bojeva rasprskavajuča glava od 70kg

 

- Buk je ispalila Ukrajinska vojska gađajuči Ruski avion ili avione iznad grada

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 14:33 (rambox).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Stric_Jura kaže...

ukucao rt.com i prvo se otvori neka bijel stranica s Anti DDos logom i onda te pusti na stranicu samu...

 

znači Anonimci su vrijedni 24 sata na dan...

 RT ja konstantno pratim 7 dana.  od prvog dana im sve ruše. čak bude potpuno nedostupan 24h.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
neaktivan
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

evo upravo objavili kako se gazda jutros ustao na lijevu nogu.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Izzy kaže...

Ma teško da Rusija ovo radi zbog resursa ili samog teritorija - američka ekspanzija i širenje utjecaja bliže Rusiji su mogući razlozi ove intervencije ili pak invazije kako je mediji predstavljaju. Tj. kako koji/čiji mediji.

 Točno. Ameri su ovo zakuhali iz koristoljublja i njih vidim kao največe zlo koje pogađa planet. Od amera nemamo nikakve koristi samo štetni ugovori poput ulaska u nato koji plačamo ohoho, a uz to kako je katastrofalno dogovoren na našu štetu bože sačuvaj. Koju korist od rusije ima evropa osjetit čemo ako oni zaustave dotok energenata dolazi nam stagflacija, znači nešto najgore šta se može dogodit. Onaj tko očekuje da će nas ameri izvuč iz ovoga je naivčina teška. Bolje je bit u dobre sa onim koji ti je blizu nego u ratu sa onim koji je daleko. 

 

Ukrajinci su izgleda isto budaletine kao i cijela nato evropa isti kuraaz glupi tupi ljubi amere bravo.Mislite da ameri nebi sravnili sa zemljom centralnu ameriku ako bi rusi tamo instalirali vojnu silu kao što to ameri sad rade uvlačeći se u ukrajinu.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 15:02 (dery).
15 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Po meni zadnji trzaj Putina jer ocito mu nejde po planu kad sa ovime prijeti....no to ujedno i moze biti najgore, sa padom da sve nas ponese skupa sa njim
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Je, nakaradno je što je npr. Londonu sad tek zasmetao ruski novac, kao i drugima. Svijetu očigledno ne manjka sociopata na najvišim pozicijama, i tragično je da je tek sad to postalo predmetom javnog zgražanja, zahvaljujući očigledno (sve dalje osobna procjena) zamračenom ruskom autokratu koji je došao do faze u kojoj bi većina običnih građana bila hospitalizirana u prikladnoj košulji.

 

 

Moram priznati i da se ježim od relativizacija i whatabout pizdarija u ovoj situaciji, dijelom zbog toga što imamo i višak debiliziranih koji romantiziraju bilo koju stranu, a dijelom zato što se gubi fokus u situaciji koja je (trenutno) crno bijela - kasnije se može raspravljati o tome što smo naučili i kamo idemo. 

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk

Točno to, Rusija može imati sigurnosne zahtjeve, ali ne mogu ići preko sigurnosnih zahtjeva ukrajinskih građana - čitaj, njihovih života...

 

a s druge strane svi "partneri" su zabrinuti a do sad su brojali penezeke....

 

uglavnom - dosta!!!

 

samo kak da to sad VVPu stavimo pred facu?

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
torrente kaže...

evo upravo objavili kako se gazda jutros ustao na lijevu nogu.

 

 

 Ma gluposti na kvadrat, pa takve snage ili resursi(u bilo kojoj Nuklearnoj sili) nonstop 24 sata spremni su za brzo djelovanje.

dado16 kaže...
Po meni zadnji trzaj Putina jer ocito mu nejde po planu kad sa ovime prijeti....no to ujedno i moze biti najgore, sa padom da sve nas ponese skupa sa njim

Da imaš pravo, veliku državu kao Ukrajinu osvajaš ili večinom preuzmaš kontrolu za par dana to je čas posla.

 

- Hitler ili Blitzkrieg Njemačka napala Poljsku, hm Poljska je kapitulirala nakon dvadeset šest dana

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
4 godine
odjavljen
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Rambox je na putu u Rusiju da se pridruzi njihovim dobrovoljcima.
14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Marko :D kaže...

Hakirali su i glavne ruske TV kanale, pokazuju videe iz Ukrajine s nečijim govorom (pretpostavljam od Zelenskog) i titlovima. 

 

Bravo! 👍

 I što će to konkrentno promijeniti osim možda osnažiti antizapadni sentiment kod onih u Rusiji koji ga već imaju?

14 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk

a gle i to je dokaz da batina ima dva kraja, dakle kamo sreće da je samo skidanje stranica..

 

nek se već jednom nađu i dogovore primirje..

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Ameri mogu zaustavit ovo samo neka odbiju ulazak ukrajine u nato. Interes je neka se evropa i rusija unište ekonomski pa vladaj.Nek ničeg nema samo dolar nek živi vječno.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 18:29 (dery).
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
dery kaže...

Ameri mogu zaustavit ovo samo neka odbiju ulazak ukrajine u nato. Interes je neka se evropa i rusija unište ekonomski pa vladaj.Nek ničeg nema samo dolar nek živi vječno.

 to je sukus svega...drugo je sve ok?

lik opasnih namjera će se vratiti treniranju juda i raspisati demokratske izbore?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
13 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
dery kaže...

Ameri mogu zaustavit ovo samo neka odbiju ulazak ukrajine u nato. Interes je neka se evropa i rusija unište ekonomski pa vladaj.Nek ničeg nema samo dolar nek živi vječno.

Iako Ukrajina svim snagama želi u NATO, nisu je pustili upravo iz razloga da ne izbije neki konflikt. Ispada da Rusiju ne smeta samo NATO nego i EU, odnosno, općeniti europski put Ukrajine.

 

Ovaj puta su napali istu bez ikakvog povoda i razloga. Putin pokušava na silu vratiti USSR, ali baš mu i ne polazi za rukom. Najgluplje od svega je što je sama Rusija priznala Ukrajinu i s njom ima diplomatske odnose.

 

Mišljenja sam da se Putinovoj vladavini uskoro bliži kraj jer se svi okreću protiv njega, čak i njegovi najbolji prijatelji, oligarsi koji ga i drže na vlasti. Kao što je Johnny Harris u svojim YouTube lijepo objasnio, Rusija je zapravo kula od karata s Putinom na vrhu, a odmah ispod njega s oligarsima. Kako će mu oni okretati leđa, tako će se kula od karata rušiti. Dvoje je već javno reklo da ne žele rat i da je sve besmisleno. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 20:21 (Marko :D).
2 godine
offline
Hakerska skupina Anonymous aktivno napada ruske st

Samo bih dao podršku Anonymusima, i našoj napaćenoj ukrajinskoj braći i sestrama...

 

Luđaku Putinu želim jedan hitac iz snajpera, posred njegova beloga čela.

 

Držite se, braćo. 

▓ Razlika između patnje i sreće jest samo u različitom rasporedu atoma u prostoru. ☠️ Stop the War in Ukraine☠️
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hakerska skupina Anonymous aktivno napada rusk
Al ga trkeljate da je to strašno. Ameri, Rusi, Ameri, Rusi. Jel se tko od vas vrhunskih stratega i geostrateških stručnjaka ijednom zapitao što Ukrajina želi? Kao neovisna i samostalna država kojoj su neovisnost garantirali Rusi, Amerikanci, Velika Britanija i ostali, a Rusi se popišali na taj međunarodni dokument (koji nije spominjao NATO uopće) kao da je račun iz Konzuma?
Reakcija Amerike i još više Velike Britanije je toliko žestoka, jer se oni još uvijek do dosta visoke mjere drže toga što su potpisali (za razliku od ovog pomahnitalog diktatora).
Ove sve gluposti Amerika je kriva, NATO je kriv, Ukrajina je kriva ostavite za neke portale na kojima budale vjeruju u to. Nit je Ukrajina bila blizu NATO-a, nit je NATO uopće razmišljao o njima.
Ovo s resursima je još veća glupost. Ni jedna zemlja neće dovesti cijeli svijet u krizu i okrenuti uhodana tržišta na glavačke jer Ukrajinci imaju neke resurse. A Rusija do nje ima većinu tih resursa u još većim količinama koje svi sretno kupuju i dalje će kupovati, ako pomahnitali ne pomahnita do kraja.
Jedino koga se ima što pitati o Ukrajinskoj budućnosti jest Ukrajina sama. Sve ostalo su teška gaženja međunarodnog prava kojeg smo gradili zadnjih 80 godina, gdje tko je jači taj tlači.
Da, I Amerikanci (i Rusi) su pregazili ta prava dosta puta, ali za razliku od Rusa, Amerika nije rekla "e vi ste sad Amerika, baj baj" kao što Putin želi reći e sad ste opet u SSSR-u.
Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 22:05 (Entry Point).
Moj PC  
7 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice