Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

poruka: 40
|
čitano: 8.316
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c".
12 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro

Apple Music od samog početka nudi iTunes Match. To je doslovce ta mogućnost da uploadaš svu svoju glazbenu kolekciju i imaš je dostupno gdje god preko neta. Mislim da su čak predstavili tu mogućnost i prije samog Googlea.

 

inace ovaj Apple Music je čak povoljan ako 6 ljudi uzme skupa, jer tad ispadne 11-12kn

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
9 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Tau kaže...

Apple Music od samog početka nudi iTunes Match. To je doslovce ta mogućnost da uploadaš svu svoju glazbenu kolekciju i imaš je dostupno gdje god preko neta. Mislim da su čak predstavili tu mogućnost i prije samog Googlea.

 

inace ovaj Apple Music je čak povoljan ako 6 ljudi uzme skupa, jer tad ispadne 11-12kn

 zanimljivo.

a da li imas free prostor za 50000 pjesama (kao google) ili ti uzima/naplaćuje neki dodatni prostor?

i da li radi slušanje preko bilo kojeg browsera? (ako nemas itunes npr) 

12 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Limit je na duplo, na 100 000 i ne placa se nikakav prostor. Genijalna stvar za one koji imaju ogromne privatne zbirke i neke stvari koje nisu komercijalne

P.S.moze se i koristiti samo iTunes Match bez Apple Musica za 25$ godišnje
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 12:05 (Tau).
9 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Tau kaže...
Limit je na duplo, na 100 000 i ne placa se nikakav prostor. Genijalna stvar za one koji imaju ogromne privatne zbirke i neke stvari koje nisu komercijalne

P.S.moze se i koristiti samo iTunes Match bez Apple Musica za 25$ godišnje

sad sam guglao, moze se slusati samo kroz itunes ili ios.

i moras placati pretplatu na to, ovo kod google je free bez ikakvih pretplata i radi na web-u izmedu ostalog

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 12:19 (digitall).
12 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Ako sam dobro shvatio uz Apple music pretplatu je dostupan gdje i sam Music, znaci Android preko aplikacije, Windows i Linux preko weba. Na Windowsu je možda bio Match dostupan i preko stare iTunes aplikacije.

Zgodna stvar je što ti ovdje i automatski napravi upgrade glazbe na 256k ako je lošije kvalitete.

Kako to funkcionira kod Google Play Musica? Ništa ne platim, ulogiram se s Gmailom i instaliram aplikaciju na MacOS i ona mi transferira besplatno glazbu i mogu je streamati na bilo koji uređaj?
Pretpostavljam da mi onda pušta reklame između?

I sad tek gledam, Google Play Music je 8,99$ kod nas, sto bi bilo oko 63kn. Jel moguće da je skuplji od Apple Musica od 45kn, ili je u tih 8.99$ uključeno 6 korisnika kao kod Apple Musica za 70kn?
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
9 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Tau kaže...
Ako sam dobro shvatio uz Apple music pretplatu je dostupan gdje i sam Music, znaci Android preko aplikacije, Windows i Linux preko weba. Na Windowsu je možda bio Match dostupan i preko stare iTunes aplikacije.

Zgodna stvar je što ti ovdje i automatski napravi upgrade glazbe na 256k ako je lošije kvalitete.

Kako to funkcionira kod Google Play Musica? Ništa ne platim, ulogiram se s Gmailom i instaliram aplikaciju na MacOS i ona mi transferira besplatno glazbu i mogu je streamati na bilo koji uređaj?
Pretpostavljam da mi onda pušta reklame između?

I sad tek gledam, Google Play Music je 8,99$ kod nas, sto bi bilo oko 63kn. Jel moguće da je skuplji od Apple Musica od 45kn, ili je u tih 8.99$ uključeno 6 korisnika kao kod Apple Musica za 70kn?

 da ako ce ici kao apple music preko weba onda ok, iako placas neku pretplatu..

 

a sto se tice ovoga na google music ne moras nista instalirati, odes na google music preko svog acc, dakle na web-u uploadas glazbu, drag and drop, i slusas je putem weba ili putem aplikacije na mobu, tv-u ili gdje god..

nema reklama

 

to mi je kao free backup, i naravno najbolja kolekcija pjesava i mikseva koju slusam gdje god kad god, bez placanja icega..

fora je sto ti broji jednu pjesmu i miks koji traje 2 sata :), ustvari broji fajlove

i ne buni se kad stavis nesto piratsko na njega :) 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 13:54 (digitall).
13 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Tau kaže...
Ako sam dobro shvatio uz Apple music pretplatu je dostupan gdje i sam Music, znaci Android preko aplikacije, Windows i Linux preko weba. Na Windowsu je možda bio Match dostupan i preko stare iTunes aplikacije.

Zgodna stvar je što ti ovdje i automatski napravi upgrade glazbe na 256k ako je lošije kvalitete.

Kako to funkcionira kod Google Play Musica? Ništa ne platim, ulogiram se s Gmailom i instaliram aplikaciju na MacOS i ona mi transferira besplatno glazbu i mogu je streamati na bilo koji uređaj?
Pretpostavljam da mi onda pušta reklame između?

I sad tek gledam, Google Play Music je 8,99$ kod nas, sto bi bilo oko 63kn. Jel moguće da je skuplji od Apple Musica od 45kn, ili je u tih 8.99$ uključeno 6 korisnika kao kod Apple Musica za 70kn?

Meni je veliki minus Google Play Musica što se za pristup istom mora dodati kartica.

 

I koliko sam skužio, Google-ove usluge su kod nas skuplje jer cijenu ne određuju po standardu u državi (recimo, kao Netflix – jedna cijena za sve). U nekim državama to rade, ali kod nas ne. Zato kada se netko želi pretplatiti na YouTube Premium, može se spojiti na indijski VPN poslužitelj i cijena mu onda ispada 12 kuna mjesečno, dok je prava cijena za Hrvatsku 72 kune mjesečno.

digitall kaže...
Tau kaže...
Ako sam dobro shvatio uz Apple music pretplatu je dostupan gdje i sam Music, znaci Android preko aplikacije, Windows i Linux preko weba. Na Windowsu je možda bio Match dostupan i preko stare iTunes aplikacije.

Zgodna stvar je što ti ovdje i automatski napravi upgrade glazbe na 256k ako je lošije kvalitete.

Kako to funkcionira kod Google Play Musica? Ništa ne platim, ulogiram se s Gmailom i instaliram aplikaciju na MacOS i ona mi transferira besplatno glazbu i mogu je streamati na bilo koji uređaj?
Pretpostavljam da mi onda pušta reklame između?

I sad tek gledam, Google Play Music je 8,99$ kod nas, sto bi bilo oko 63kn. Jel moguće da je skuplji od Apple Musica od 45kn, ili je u tih 8.99$ uključeno 6 korisnika kao kod Apple Musica za 70kn?

 da ako ce ici kao apple music preko weba onda ok, iako placas neku pretplatu..

 

a sto se tice ovoga na google music ne moras nista instalirati, odes na google music preko svog acc, dakle na web-u uploadas glazbu, drag and drop, i slusas je putem weba ili putem aplikacije na mobu, tv-u ili gdje god..

nema reklama

 

to mi je kao free backup, i naravno najbolja kolekcija pjesava i mikseva koju slusam gdje god kad god, bez placanja icega..

fora je sto ti broji jednu pjesmu i miks koji traje 2 sata :), ustvari broji fajlove

i ne buni se kad stavis nesto piratsko na njega :) 

Ni jedan servis se ne buni kada staviš nešto piratsko na njega. Ti slobodno možeš držati piratizran sadržaj na Google Drive-u, OneDrive-u, MEGA-i; problem nastaje tek kada negdje podijeliš link i netko prijavi datoteku kao piratluk. Onda servisi sadržaj brišu i tebe ili opomenu ili ti izbrišu račun (ovisi od servisa do servisa).

 

Dakle, dokle god ti sve stvari držiš za sebe i one kojima vjeruješ, sve će biti u redu. Onog trenutka kada podijeliš link do piratskog sadržaja na neki forum, chat ili neku drugu popularnu stranicu, možeš brzo očekivati brisanje sadržaja od strane servisa.

9 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Marko :D kaže...

Meni je veliki minus Google Play Musica što se za pristup istom mora dodati kartica.

 

 

Ni jedan servis se ne buni kada staviš nešto piratsko na njega. Ti slobodno možeš držati piratizran sadržaj na Google Drive-u, OneDrive-u, MEGA-i; 

 ne treba ti kartica, ja ništa ne plaćam, nit sam davao karticu.. ustvari možda jesam prilikom aktivacije onog free perioda, ali sam je isti dan maknuo i to je to, ne može mi se ništa skinuti niti produžiti..

 

a ovo za piratluk nisam bas siguran.. na google drive mi nije dao ni upload nekih stvarčica, tipa nekih aktivatora i sl., ok to možda tretira kao virus ili nešto.. 

uglavnom ovo za google music sam više mislio na to da se ne buni kad s youtube skines glazbu i prebacis je sebi u library.. iako za to isto placas pretplatu inače... 

12 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Zanimljivo. Zvuci super!
To je stvarno dobro za back-up glazbe.
Makar moram priznati da mi je čudno da Google nešto nudi, a ne uvaljuje usput i reklame. Bit ce da računaju da im analitika što slušamo može pomoći za razvoj servisa ili preciznije targetiranje reklama i drugim uslugama ili jednostavno da napumpaju broj korisnika... tko ce znati.
Bas cu malo probati.
Hvala na informaciji!
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
13 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
digitall kaže...
Marko :D kaže...

Meni je veliki minus Google Play Musica što se za pristup istom mora dodati kartica.

 

 

Ni jedan servis se ne buni kada staviš nešto piratsko na njega. Ti slobodno možeš držati piratizran sadržaj na Google Drive-u, OneDrive-u, MEGA-i; 

 ne treba ti kartica, ja ništa ne plaćam, nit sam davao karticu.. ustvari možda jesam prilikom aktivacije onog free perioda, ali sam je isti dan maknuo i to je to, ne može mi se ništa skinuti niti produžiti..

 

a ovo za piratluk nisam bas siguran.. na google drive mi nije dao ni upload nekih stvarčica, tipa nekih aktivatora i sl., ok to možda tretira kao virus ili nešto.. 

uglavnom ovo za google music sam više mislio na to da se ne buni kad s youtube skines glazbu i prebacis je sebi u library.. iako za to isto placas pretplatu inače... 

O tom traženju kartice prilikom registracije i govorim. Ni jedna druga usluga to ne radi; samo Google.

 

Što se tiče piratskog sadržaja, Google Drive, kao i sve drugi bolje usluge, skeniraju datoteke prilikom (neke nakon) slanja istih na njihove poslužitelje. Dakle, ako neki aktivator bude klasificiran kao virus (što u većini slučajeva i je), Google ti neće dopustiti prijenos ili preuzimanje te datoteke. Tu se ne radi o zabrani prijenosa piratskog sadržaja i alata, nego isključivo o zaštiti korisnika od malwarea.

 

Ako baš želiš neki zaražen aktivator prenijeti u oblak, promijeni mu ekstenziju ili ga postavi u šifriranu .RAR arhivu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice