IPhone 7, rasprava!

poruka: 3.507
|
čitano: 504.684
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Mirko935 kaže...
cedevita od limuna kaže...

 Nešto što ima dokaze ne može biti mit. Pogledaj samo iphone 5 i galaxy s3, jedan će uskoro dobiti ios 10 (koji na njemu radi bolje nego ios 9) a drugi skoro neupotrebljiv, a da ne uspoređujem galaxy s5 i taj iphone koji ti imaš (koji je vjerojatno defektan, ili jednostavno user error).

 You've got to be kidding me... Gospođica je prije iPhonea 6 imala iPhone 5s. Znam kako je taj mobitel radio s iOS-om 9, tako da ne znam tko bi se hvalio s tim kako će iPhone 5 raditi na iOS-u 10. A dobiješ i Lift to wake na iPhone 5? Ili dobiješ samo iOS 10 broj?

Siguran sam da je stvar u tome da je i taj iPhone 5s bio defektan hahhaha

 

U kakvom ste vi denialu... Ne možete priznati da je iOS jednostavno loš u usporedbi s Androidom nego ako netko ima problem automatski je taj kriv i samo njegov primjerak defektan. Zanimljivo.

 

 Pa šta se imaš hvaliti ili ne kako radi iphone 5 na ios 10, samo ga usporediš sa konkurencijom iz 2013 i to je to. i nije lift to wake nego raise to wake i to ćeš dobiti samo na 6s i se.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 19:46 (cedevita od limuna).
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
cedevita od limuna kaže...

 Pa šta se imaš hvaliti ili ne kako radi iphone 5 na ios 10, samo ga usporediš sa konkurencijom iz 2013 i to je to. i nije lift to wake nego raise to wake i to ćeš dobiti samo na 6s i se.

 Rekao ti je prije par stranica čovjek da još uvijek koristi mobitel s Froyom, tako da ima još mobitela iz davnijih vremena koji super rade.

A iPhone 5 će na iOS-u biti teška katastrofa. Katastrofa je iPhone 4 na iOS-u 8 i 9 tako da ne može ni ovo biti bolje.

 

Oprosti, to se zove "Lift to wake" na mom mobitelu koji je jedan od onih od kojih je Apple prekopirao (možemo reći ukrao) tu funkciju.

 

Znači, ipak nećeš baš jako dobiti iOS 10 na iPhone 5?

 

Znači, apsolvirali smo da ne postoji aplikacija koja bi mi omogućila da Auto Brightness radi kako treba na iPhoneu? Je*em ja vaš napredni OS koji nema ekvivalent aplikaciji koja se pojavila 2012. i radi na fu**ing Froyu dan danas.

14 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Aha...

 

"We are looking to use the Ambient Light Sensor on iOS. It seems that there is a public API in the IOKit framework, however it has a disclaimer at the top that says "Although it is a public framework, Apple discourages developers from using it, and any apps using it will be rejected from App Store."

Looking at other forum posts, most people want to use the Light Sensor in order to adjust the brightness. Adjusting brightness will definitely get your App rejected by the App Store. What we are wondering is, will Apple reject any App that uses the light sensor, or only those Apps that use the light sensor to adjust the brightness?"

https://forums.developer.apple.com/thread/36512

 

Super vam je OS... Ovo je isto tako da bude najnapredniji i najbolji telefon na svijetu???

 

Očito zato nisam ni neki dan našao uopće aplikaciju za isprobati radi li senzor...

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 20:05 (Mirko935).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
cedevita od limuna kaže...
Torent kaže...

 Evo ti si upravo dokazao da u životu iphone nisi primio u ruke. Multilanguage tipkovnica postoji od uvijek, podržava 3rd party keyboards (swiftkey i ostale..), a kakav je to puni bluetooth? (mogu spojit auto, slušalice, tipkovnicu, printer..) ili ti još uvijek šalješ pjesme preko bluetooth-a. A od kad to nexus ima micro sd? A da ne govorim o tome kad trebam nekoga nazvat, pa samsungu treba 5 sekundi da otvori dialer.

  Ne mozes spojiti sve sto se inace moze spojiti preko bluetootha. Tipa OBD. Ne mozes poslati bilo kakav file preko bluetootha. Zasto ne mozes? Stevo ti zabranio. Tebi je to super meni je to debilno... Ti pricas o S3. Zasto spominjes nexus? S3 ne treba 5 sec za dialer. Taj koji si ti koristio je defektan ;)

da ne pricam da je imao veci ekran sa vecom rezolucijom,amoled ekran, GG2, sd card, nfc, bolju prednju kameru, stereo radio sa RDS, TV izlaz, bolju bateriju, wi fi direct, DLNA a izasao 4 mjeseca ranije... Meni djeluje poprilicno mocniji i bolji uredjaj....

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 20:19 (Torent).
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Torent kaže...
cedevita od limuna kaže...
Torent kaže...

 Evo ti si upravo dokazao da u životu iphone nisi primio u ruke. Multilanguage tipkovnica postoji od uvijek, podržava 3rd party keyboards (swiftkey i ostale..), a kakav je to puni bluetooth? (mogu spojit auto, slušalice, tipkovnicu, printer..) ili ti još uvijek šalješ pjesme preko bluetooth-a. A od kad to nexus ima micro sd? A da ne govorim o tome kad trebam nekoga nazvat, pa samsungu treba 5 sekundi da otvori dialer.

  Ne mozes spojiti sve sto se inace moze spojiti preko bluetootha. Tipa OBD. Ne mozes poslati bilo kakav file preko bluetootha. Zasto ne mozes? Stevo ti zabranio. Tebi je to super meni je to debilno... Ti pricas o S3. Zasto spominjes nexus? S3 ne treba 5 sec za dialer. Taj koji si ti koristio je defektan ;)

da ne pricam da je imao veci ekran sa vecom rezolucijom,amoled ekran, GG2, sd card, nfc, bolju prednju kameru, stereo radio sa RDS, TV izlaz, bolju bateriju, wi fi direct, DLNA a izasao 4 mjeseca ranije... Meni djeluje poprilicno mocniji i bolji uredjaj....

 i samo 1gb ram-a... :)

16 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
cedevita od limuna kaže...
Torent kaže...
cedevita od limuna kaže...
Torent kaže...

 Evo ti si upravo dokazao da u životu iphone nisi primio u ruke. Multilanguage tipkovnica postoji od uvijek, podržava 3rd party keyboards (swiftkey i ostale..), a kakav je to puni bluetooth? (mogu spojit auto, slušalice, tipkovnicu, printer..) ili ti još uvijek šalješ pjesme preko bluetooth-a. A od kad to nexus ima micro sd? A da ne govorim o tome kad trebam nekoga nazvat, pa samsungu treba 5 sekundi da otvori dialer.

  Ne mozes spojiti sve sto se inace moze spojiti preko bluetootha. Tipa OBD. Ne mozes poslati bilo kakav file preko bluetootha. Zasto ne mozes? Stevo ti zabranio. Tebi je to super meni je to debilno... Ti pricas o S3. Zasto spominjes nexus? S3 ne treba 5 sec za dialer. Taj koji si ti koristio je defektan ;)

da ne pricam da je imao veci ekran sa vecom rezolucijom,amoled ekran, GG2, sd card, nfc, bolju prednju kameru, stereo radio sa RDS, TV izlaz, bolju bateriju, wi fi direct, DLNA a izasao 4 mjeseca ranije... Meni djeluje poprilicno mocniji i bolji uredjaj....

 i samo 1gb ram-a... :)

 Kao neki klinci s pričom "moj tata je jači od tvog". Činjenica je da iPhone sa slabijim harverom radi isto i u nekim stvarima bolje od flagshipova drugih proizvođača s puno jačim hardverom. To je tako i to je zbog bolje optimiziranog iOS-a. Nema tu potrebe za rasprave, to je tako, a ljudi kupuju što si mogu priuštiti i što im bolje paše

8 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
ParaNO1d kaže...
....

 Kao neki klinci s pričom "moj tata je jači od tvog". Činjenica je da iPhone sa slabijim harverom radi isto i u nekim stvarima bolje od flagshipova drugih proizvođača s puno jačim hardverom. To je tako i to je zbog bolje optimiziranog iOS-a. Nema tu potrebe za rasprave, to je tako, a ljudi kupuju što si mogu priuštiti i što im bolje paše

 Tako mozes pricati da ti osovi imaju iste mogucnosti a to nije ni blizu. Posto je android puno mocniji os u pogledu multitaskinga, vecih ekrana sa vecom rezom na flagshipovima onda je logicnije da su puno gladniji hardwarea pa ta razlika u brzini je vrlo diskutabilna. U pogledu mogucnsti ni blizu a u pogledu brzine spalo na milisekunde.... Puno vise opcija ili par milisekundi ili sekundi dnevno.... Hmmmmmmmmmmmmmm

14 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Kolega cedevita od limuna, da vidite u čemu je problem s malom rezolucijom. Ne mislim se prepirati i svađati, nego ozbiljno, kad smo već tu i kad kažeš da nema problema s tom rezolucijom. Pa da te ne odere Apple kad ćeš kupovati novi mobitel :

link

 

Ako imaš iPhone 6 ili 6s, prebaci ove slike 1440p rezolucije na telefon pa ćeš vidjeti kako je tekst divno mutan i nečitak. Također obrati pozornost na to kako Safari renderira ovaj forum. Užas. I word wrapping mu nije jača strana. Opera rulz.

 

Zar je normalno da jedan flagship 2017. godine neće moći prikazati normalno tekst te veličine? I prije nego kažete da nema smisla imati tako sitan tekst, kad sjedim na miru ili ležim u krevetu uopće ne zumiram npr. forum nego čitam tako kako se otvori kao što je na slikama. Ako je dovoljno veliko za čitati meni koji imam dioptriju a ne nosim leće ni naočale, onda bogami osoba s normalnim vidom to vidi bez problema.

Isto kao i piksele na iPhoneovom ekranu. Pogledaj si samo ikonicu baterije gore. Isto, ako ih ja vidim, svatko ih može vidjeti.

 

Još ne bih rekao ništa da je ta niska rezolucija u funkciji vaše "optimizacije"... Otvorim ja na iPhoneu glavnu stranicu foruma i sad skrolam, gledam, i vidim nešto mi upada čudno u oči k'o da nešto ne valja. Kad ono skužim da čim malo jače odskrolaš preko pola stranice ti se na skoro pola sekunde prikaže bijeli blok jer nije još stigao renderirati taj dio. Pa to nisam vidio stvarno od 2012. WTF? I u zumiranju je Android vrlo primjetno brži. Kakve su to jadne performanse i to na takvoj rezoluciji? Bitno da se u Antutu benchmarku dobije 10000 više nego na mom mobitelu, a u stvarnom životu je sve to laž. (pokrenuo sam Antutu baš da vidim ima li stvarno taj telefon kakvih problema s performansama budući da ste vi uvjereni da je defektan )

 

Da ne bi bilo kako nije fer jer je iPhone 6 godinu dana stariji uzmi u obzir da je cijenom iPhone 6 64 GB cijenom jednak Privu i 32 GB SD kartici, ako ne i skuplji. Iako bi ga možda bilo poštenije uspoređivati sa 6 plus koji vjerojatno ima još gore performanse zbog veće rezolucije ekrana. I uzmi u obzir da je visoka cijena Priva zbog tipkovnice i da ima daleko jeftinijih po performansama ekvivalentnih Androida.

 

I za kraj, budući da vi volite youtube filmiće, usporedba brzine Priva i iPhonea 6S:

 

Jedino što je brže na iPhoneu su igrice (kao što ranije rekoh), kamera i bootanje. Sve ostalo se brže pali na Privu, a nevjerojatno, ali istinito, bolji je i što se tiče performansi u browseru kojima su se Appleovci dugo hvalili. Unatoč tome što treba nacrtati skoro 4 puta više piksela. I s tim da su Priva u svim recenzijama (a na videu je sa ranim Lollipop softverom sudeći po datumu) popljuvali kao neoptimiziranog i sporog u odnosu na druge flagshipe.

 

Da ponovimo pitanje od ranije... Koje su prednosti iPhonea i gdje je ta svemoguća optimizacija iOS-a kad je navodno bolesno neoptimiziran i spor Android brži od njega u svemu osim u igrarijama? Kome mobitel služi za igrice i slikanje selfija apsolutno bih preporučio iPhone, ali za druge stvari ne znam baš kako se to isplati. I još ne mogu fu**ing Auto Brightness namjestiti, mislim stvarno tužno...

 

EDIT: E, da, skoro zaboravih još jedno čudo nevjerojatno... How in God's name vi živite bez ikonica notifikacija gore lijevo? Dakle, na iPhoneu ako propustiš vidjeti poruku čim se pojavi ili povlačiš Notification bar ili kako već to zovete svakih 2 minute čovjek pojma nema da ima ikakvu poruku i slično. Bar da ima notification LED-icu k'o drugi mobiteli... Koji vrag je s tim?

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 10:20 (Mirko935).
Moj PC  
5 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

Ti to ne razumijes....Aplikacija se otvara brze...... A kad se otvori ionako je nebitno. Kao i notifikacije.. Neces se valjda u kaficu hvaliti renderovanjem HTML-a... Pa curke to en razumiju....Roze gold i otvara brze.........Nema sretnije djece.... ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Torent kaže...

Ti to ne razumijes....Aplikacija se otvara brze...... A kad se otvori ionako je nebitno. Kao i notifikacije.. Neces se valjda u kaficu hvaliti renderovanjem HTML-a... Pa curke to en razumiju....Roze gold i otvara brze.........Nema sretnije djece.... ;)

 A šta ću ako je sredina zime, -20 stepeni i moram curki pokazati svoj fakbuk profil da pokažem kako sam se nadebildao u teretani? Šta ću onda bez brzog HTML renderiranja? Dok na ajFonu otvorim već ode ona s nekim Androjidašem koji je brže otvorio i još mu plastičan mobitel pa joj ugodno primiti ga fino toplog u ruke

 

AjFonetovci, imam još jedno pitanje. Može li se na ajFonu turiti da ima Direct Call shortcut da žena može da me nazove k'o čovjek a ne da mora kopati po Foun aplikaciji đe nema jadna još ni smart dial nego mora kucati broj ili skrolati tamo po listi?

Isto za Whatsapp chat samenom, nema šta ona s drugima četovati. Vidim po internetima da ima neki čudnovati workaroundi preko browsera i aplikacija, ali ja bi ovako normalno samo shortcut turio ako može? Ili je i po tom pitanju 1998. kod Epla?

8 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Mirko935 kaže...
Torent kaže...

Ti to ne razumijes....Aplikacija se otvara brze...... A kad se otvori ionako je nebitno. Kao i notifikacije.. Neces se valjda u kaficu hvaliti renderovanjem HTML-a... Pa curke to en razumiju....Roze gold i otvara brze.........Nema sretnije djece.... ;)

 A šta ću ako je sredina zime, -20 stepeni i moram curki pokazati svoj fakbuk profil da pokažem kako sam se nadebildao u teretani? Šta ću onda bez brzog HTML renderiranja? Dok na ajFonu otvorim već ode ona s nekim Androjidašem koji je brže otvorio i još mu plastičan mobitel pa joj ugodno primiti ga fino toplog u ruke

 

AjFonetovci, imam još jedno pitanje. Može li se na ajFonu turiti da ima Direct Call shortcut da žena može da me nazove k'o čovjek a ne da mora kopati po Foun aplikaciji đe nema jadna još ni smart dial nego mora kucati broj ili skrolati tamo po listi?

Isto za Whatsapp chat samenom, nema šta ona s drugima četovati. Vidim po internetima da ima neki čudnovati workaroundi preko browsera i aplikacija, ali ja bi ovako normalno samo shortcut turio ako može? Ili je i po tom pitanju 1998. kod Epla?

 il ti je cura daleko il se bojis hladnoce ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Torent kaže...

 il ti je cura daleko il se bojis hladnoce ;)

 Ma ja to "hipotetski", k'o fer-de-lance neki dan vezano za udate žene. :D

8 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

Hipotetski ih ganja ili razumije? ;) NIsam skuzio koji dio je bio hipotetski ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Torent kaže...

Hipotetski ih ganja ili razumije? ;) NIsam skuzio koji dio je bio hipotetski ;)

 To moraš njega pitati. :D Ja bih rekao da je hipotetski da on komunicira s tim ženama, čini mi se da se zasad radi o jednosmjernom slanju čudnih fotografija s njegove strane :D

8 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Mirko935 kaže...
Torent kaže...

Hipotetski ih ganja ili razumije? ;) NIsam skuzio koji dio je bio hipotetski ;)

 To moraš njega pitati. :D Ja bih rekao da je hipotetski da on komunicira s tim ženama, čini mi se da se zasad radi o jednosmjernom slanju čudnih fotografija s njegove strane :D

 Kako znas da s cudne ;) Slao i tebi? ;)

11 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Daj odjebite sa teme o iphonu sa andoridom njegovom brzinom,jezgrama,mogucnostima. ne zanima nas to.

 

Di su moderatori?

 
1 5 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Torent kaže...

 Kako znas da s cudne ;) Slao i tebi? ;)

 Bogu hvala, nije. :D Ali s obzirom na to da se jako zainteresirao za program s kojim bi mogao slati slike koje same nestanu, za pretpostaviti je da su jako čudne. :D

 

omomomomoomm kaže...

Daj odjebite sa teme o iphonu sa andoridom njegovom brzinom,jezgrama,mogucnostima. ne zanima nas to.

 

Di su moderatori?

 Sad sam jako zbunjen... Što bi točno trebalo biti u temi "iPhone 7, rasprava!" nego rasprava o leakanim specifikacijama iPhonea 7, o tome kako će se to odraziti na stvarne performanse i iskustvo korištenja iPhonea 7 i, naravno, usporedbi iPhonea 7 s konkurencijom (što pokušavamo između ostalog usporedbom trenutnih modela) jer iPhone nije sam na svijetu? I naravno, potrebno je u takvoj temi raspraviti i o OS-u tog uređaja i usporedbi s konkurencijom jer, također, iOS nije sam na svijetu i nekome tko se interesira za iPhone 7 bi moglo koristiti ako se pokaže da negdje kod konkurencije može dobiti bolji uređaj, bolji price/performance omjer ili OS s više ili s boljim mogućnostima.

 

Koja bi druga svrha teme o bilo kojem proizvodu trebala biti nego rasprava o tom proizvodu i drugim ekvivalentnim proizvodima?

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 14:54 (Mirko935).
8 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Mirko935 kaže...
Torent kaže...

 Kako znas da s cudne ;) Slao i tebi? ;)

 Bogu hvala, nije. :D Ali s obzirom na to da se jako zainteresirao za program s kojim bi mogao slati slike koje same nestanu, za pretpostaviti je da su jako čudne. :D

 

omomomomoomm kaže...

Daj odjebite sa teme o iphonu sa andoridom njegovom brzinom,jezgrama,mogucnostima. ne zanima nas to.

 

Di su moderatori?

 Sad sam jako zbunjen... Što bi točno trebalo biti u temi "iPhone 7, rasprava!" nego rasprava o leakanim specifikacijama iPhonea 7, o tome kako će se to odraziti na stvarne performanse i iskustvo korištenja iPhonea 7 i, naravno, usporedbi iPhonea 7 s konkurencijom (što pokušavamo između ostalog usporedbom trenutnih modela) jer iPhone nije sam na svijetu? I naravno, potrebno je u takvoj temi raspraviti i o OS-u tog uređaja i usporedbi s konkurencijom jer, također, iOS nije sam na svijetu i nekome tko se interesira za iPhone 7 bi moglo koristiti ako se pokaže da negdje kod konkurencije može dobiti bolji uređaj, bolji price/performance omjer ili OS s više ili s boljim mogućnostima.

 

Koja bi druga svrha teme o bilo kojem proizvodu trebala biti nego rasprava o tom proizvodu i drugim ekvivalentnim proizvodima?

Kako kome ;) Ipak su to najbolji iphonei ikad ;)

 

Kojem proizvodu? Za sada imas rumor i render ;)

8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Mirko935 kaže...
Torent kaže..

Hipotetski ih ganja ili razumije? ;) NIsam skuzio koji dio je bio hipotetski ;)

 To moraš njega pitati. :D Ja bih rekao da je hipotetski da on komunicira s tim ženama, čini mi se da se zasad radi o jednosmjernom slanju čudnih fotografija s njegove strane :D

 Nije baš jednosmjerno, ali, recimo to tako, moji selfiji više otkrivaju nego oni kaj ona pošalje.... 

Ali, ni jednom se nije žalila.....

Stavio sam disclamer hipotetski, da me ne bi čudno gledali....

I da dobijem objektivne odgovore.

Torent kaže...

 Kako znas da s cudne ;) Slao i tebi? ;)

 Ma, njemu je "čudno" i to kaj moj Zopo ima duplo veći FPS od njegova Priva , pa automatski misli da uokolo šaljem  čudne slike....

A slike sve postam tu u temi, ili nekoj drugoj, da svi uživaju u mom fotografskom umijeću i talentu za pronalazak iPhone korisnka u trenucima opuštanja...

Mislim čak prodavati snimke National geographicu, ali ne još, čekam da postanu još rijeđa vrsta, pa će moje fotografije više vrijediti  

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Torent kaže...
Mirko935 kaže...

 Sad sam jako zbunjen... Što bi točno trebalo biti u temi "iPhone 7, rasprava!" nego rasprava o leakanim specifikacijama iPhonea 7, o tome kako će se to odraziti na stvarne performanse i iskustvo korištenja iPhonea 7 i, naravno, usporedbi iPhonea 7 s konkurencijom (što pokušavamo između ostalog usporedbom trenutnih modela) jer iPhone nije sam na svijetu? I naravno, potrebno je u takvoj temi raspraviti i o OS-u tog uređaja i usporedbi s konkurencijom jer, također, iOS nije sam na svijetu i nekome tko se interesira za iPhone 7 bi moglo koristiti ako se pokaže da negdje kod konkurencije može dobiti bolji uređaj, bolji price/performance omjer ili OS s više ili s boljim mogućnostima.

 

Koja bi druga svrha teme o bilo kojem proizvodu trebala biti nego rasprava o tom proizvodu i drugim ekvivalentnim proizvodima?

Kako kome ;) Ipak su to najbolji iphonei ikad ;)

 

Kojem proizvodu? Za sada imas rumor i render ;)

 Istina, ali nisu nužno najbolji phonei ikad, meni nekako logično da onda i o phoneima raspravljamo, ne samo aj phoneu

 

A gle, ATJLučko je započeo raspravu o ovom potencijalnom proizvodu 5. siječnja. Ja bih rekao da dobrano kasnimo s uključenjem u temu.

 

I nije istina da imamo samo rumor i render, vidjeli smo neki dan živi SIM tray.

 

fer-de-lance kaže...

 Nije baš jednosmjerno, ali, recimo to tako, moji selfiji više otkrivaju nego oni kaj ona pošalje.... 

Ali, ni jednom se nije žalila.....

Stavio sam disclamer hipotetski, da me ne bi čudno gledali....

I da dobijem objektivne odgovore.

Torent kaže...

 Kako znas da s cudne ;) Slao i tebi? ;)

 Ma, njemu je "čudno" i to kaj moj Zopo ima duplo veći FPS od njegova Priva, pa automatski misli da uokolo šaljem  čudne slike....

A slike sve postam tu u temi, ili nekoj drugoj, da svi uživaju u mom fotografskom umijeću i talentu za pronalazak iPhone korisnka u trenucima opuštanja...

Mislim čak prodavati snimke National geographicu, ali ne još, čekam da postanu još rijeđa vrsta, pa će moje fotografije više vrijediti

 Znači, skoro sam pogodio da je jednosmjerno Jesu li bar dostatni njeni selfiji za zadovoljiti neke primalne nagone, to je bitno pitanje?

 

A ovo za FPS je zbog rezolucije (Nemoj se šaliti s tim, još će ti jadni ljudi povjerovati pa će početi kupovati Zopo umjesto iPhonea i biti stuck na Androidu za trećinu cijene, iste performanse i više mogućnosti. )

 

edit: btw, fer-de-lance, ako baš moraš postati slike, postaj njene, ne svoje. Ovdje je uglavnom muška populacija pa ne znam koliki bi interes bio za tvojima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 15:10 (Mirko935).
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Mirko935 kaže...

 Znači, skoro sam pogodio da je jednosmjerno Jesu li bar dostatni njeni selfiji za zadovoljiti neke primalne nagone, to je bitno pitanje?

 

A ovo za FPS je zbog rezolucije (Nemoj se šaliti s tim, još će ti jadni ljudi povjerovati pa će početi kupovati Zopo umjesto iPhonea i biti stuck na Androidu za trećinu cijene, iste performanse i više mogućnosti. )

 

edit: btw, fer-de-lance, ako baš moraš postati slike, postaj njene, ne svoje. Ovdje je uglavnom muška populacija pa ne znam koliki bi interes bio za tvojima.

 Ajme meni, pa ti fakat nisi normalan....

Većina tih selfija je samo s ciljem demonstracije kvalitetnog stila odijevanja i smisla za modu.

Tipa, pošalje mi sliku sa novim šeširom, haljinom, badićem, itd., pa ocijenim.

Tak i ja isto, pošaljem kad kupim neku košulju, nove Conversice, itd.

Bezazlene stvari...

To što mi se par puta dogodilo da su baš gaće koje sam kupio tak nekvalitetne pa mi padnu baš u trenutku dok slikam selfie nije moja krivica....

I, naravno, neugodno mi je poslije..... 

 

A ovo za Zopo, to ti je jednostavno tak, fulao si kupovinu 

 

A , ovo za edit dio: istina, premda i da stavim svoje selfije, mislim da bi svejedno bilo interesa, jer zgodnog muškarca svi znaju cijeniti, ne treba gledati samo seksualne konotacije.....

 

Eto, nadam se da smo razriješili sve nedoumice i krive pretpostavke....

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
fer-de-lance kaže...

 Ajme meni, pa ti fakat nisi normalan....

Većina tih selfija je samo s ciljem demonstracije kvalitetnog stila odijevanja i smisla za modu.

Tipa, pošalje mi sliku sa novim šeširom, haljinom, badićem, itd., pa ocijenim.

Tak i ja isto, pošaljem kad kupim neku košulju, nove Conversice, itd.

Bezazlene stvari...

To što mi se par puta dogodilo da su baš gaće koje sam kupio tak nekvalitetne pa mi padnu baš u trenutku dok slikam selfie nije moja krivica....

I, naravno, neugodno mi je poslije..... 

 

A ovo za Zopo, to ti je jednostavno tak, fulao si kupovinu 

 

A , ovo za edit dio: istina, premda i da stavim svoje selfije, mislim da bi svejedno bilo interesa, jer zgodnog muškarca svi znaju cijeniti, ne treba gledati samo seksualne konotacije.....

 

Eto, nadam se da smo razriješili sve nedoumice i krive pretpostavke....

 Ja nisam normalan, a ti riskiraš da jadnu ženu muž ulovi sa slikom tvojih Conversica. Mislim, stvarno... Znam, zaje*ano je to kad kupiš loše gaće, meni isto znaju ispasti i to uvijek baš kad šaljem slike nekim ženama. Užas.

 

Nemam ništa protiv zgodnih muškaraca, ali ako moram, rađe ih viđam s gaćama, a ti nisi baš pouzdan po tom pitanju.

 

Jbg, da ima Zopo s tastaturom, razmislio bih. Ovako jadan i tužan nisam imao izbora. K'o kako naši prijatelji iPhoneovci nemaju izbora jer je sve osim uređaja s iOS-om jako neoptimizirano i nestabilno. Btw, onaj Viber se još uvijek ruši na iPhoneu. Ali dobro, tek svaku drugu-treću poruku koja se u njemu pokuša poslati pa nije neki bed.

 

Da se vratimo mi na temu... Gdje su nam prijatelji? Ja mislio da će se potaknuti neka rasprava ako stavim argumente da veće rezolucije imaju smisla i priupitam par pitanja vezano za performanse, a na kraju nitko iz suprotnog tabora neće uopće pričati s nama. Možda su se naljutili.

8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Mirko935 kaže...

 

Da se vratimo mi na temu... Gdje su nam prijatelji? Ja mislio da će se potaknuti neka rasprava ako stavim argumente da veće rezolucije imaju smisla i priupitam par pitanja vezano za performanse, a na kraju nitko iz suprotnog tabora neće uopće pričati s nama. Možda su se naljutili.

 Ne razumiju ti se oni u to, bar se nadam da je to razlog kaj ne pričaju s nama.

Nije valjda da su se naljutili na nas...

A ako jesu, morat ćemo im obećati da ćemo govoriti samo ono kaj žele čuti.

Ajde, u tome sam bar ekspert 

Ne kao pokojni Stevie J., ali ponekad sam uvjerljiv.... 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
fer-de-lance kaže...

 Ne razumiju ti se oni u to, bar se nadam da je to razlog kaj ne pričaju s nama.

Nije valjda da su se naljutili na nas...

A ako jesu, morat ćemo im obećati da ćemo govoriti samo ono kaj žele čuti.

Ajde, u tome sam bar ekspert 

Ne kao pokojni Stevie J., ali ponekad sam uvjerljiv.... 

 Nema veze što se ne razumiju, neka iskoriste priliku kad smo tu i voljni im objasniti.

 

Kako kaže mudra, "Knowledge is power, ignorance is bliss."... Nažalost, čini mi se da oni previše vole svoj bliss da bi išta učinili po tom pitanju.

 

A dobro, nemoj se bedirati, pa nitko nije kao SJ, zna se da je on bio najbolji prodavač magle u povijesti magle.

11 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Torent kaže...
Syke kaže...
...

 

Još kad bi ti shvatio razliku između hwa za računala i za mobitele možda bi shvatio neke stvari.

 Ajd prosvijetli nas budale koji smo na racuanrima od 90-tih i smatphoneima od pocetaka istih... U cemu je razlika? Ima hardware imas os i imas aplikacije koje koristis da nesto korisno napravis. U cemu je razlika? Ili mislis da curke i metroseksualci ne nose laptope po kaficima da se mogu ku...i? Nije in? Ja ne vidim razliku jer i jedno i drugo i trece mi je alat koji treba da obavi odredjeni zadatak i ako to ne moze obaviti nista mi ne znaci sto neki drugi moze obaviti milisekund brze...Ako ne mogu preko bt prebaciti podatek u uredjaj pola metra od sebe sta mi znaci to sto se templrun otvara milisenkd brze?

 

Program za PC računalo možeš pokrenuti na mobitelu?  ARM i X86 procesori su isti?

 

Ovo za BT provlačiš kroz svaku temu, ostaješ bez argumenata pa ponavljaš gluposti kao papagaj. Shvatili smo, ideš u srednju i fora ti je prebacivati slike preko BTa pod malim odmorom. OK tvoj izbor, ali dopusti da druge boli ona stvar za to.

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Syke kaže...

Program za PC računalo možeš pokrenuti na mobitelu?  ARM i X86 procesori su isti?

 

Ovo za BT provlačiš kroz svaku temu, ostaješ bez argumenata pa ponavljaš gluposti kao papagaj. Shvatili smo, ideš u srednju i fora ti je prebacivati slike preko BTa pod malim odmorom. OK tvoj izbor, ali dopusti da druge boli ona stvar za to.

 Koga briga za vrstu procesora? Bit je da jedan i drugi rade nešto što trebaš kroz aplikacije koje imaš unutar OS-a. Možeš napisati istovjetnu aplikaciju za Windows, Linux, Android, MacOS i iOS. Who the fu** cares za arhitekturu?

 

Čovjeku je BT bitan. Bar ima neki argument. Većina Appleovaca samo stalno priča u prazno o stabilnosti i optimiziranosti što smo 50 puta dokazali da nije istina i da nije bolje na iPhonetu.

 

edit: Zapravo sam malo fulao. Kad programiraš za Apple imaš puno više glupih ograničenja tako da ne možeš baš napraviti jednako dobru aplikaciju. Kao što zaključismo vezano za senzor svjetla. No tebe vjerojatno ni za to nije briga jer je Appleov auto-brightness tebi najbolji. Vidi lockscreene, launchere, sigurno ima još hrpa toga što je ograničeno jer Apple smatra da su njihovi korisnici totalni debili.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.9.2016 18:08 (Mirko935).
11 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

I kojeg datuma je tocno predstavljanje sedmice?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
omomomomoomm kaže...

I kojeg datuma je tocno predstavljanje sedmice?

 http://www.apple.com/apple-events/september-2016/

 

Dakle po našem vremenu danas u 19:00.

10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Jel ce Air Pods dolazit sa 7com u pakovanju il ih posebno prodaju?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

posebno, 159$ :P

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice