IPhone 6S - Rasprava izdvojena tema

poruka: 1.068
|
čitano: 227.671
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Pao mi je telefon jučer i napuklo je staklo na ekranu.

Koja mi je najbolja opcija?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ja bi probao s Melemom..trebao bi biti dobar, pogotovo u ova hladna vremena...

 

Kratko i jasno za tebe i sve ostale sa slicnim problemom.

Dugo vremena sam radio kupoprodaju telefona, slagao ih i umetao dijelove s ebaya.

I onaj servis di zamjena kosta 800kn i onaj di kosta 200 narucuju dijelove s ebaya. Neko mozda naruci skuplji ekran, ima pouzdanijeg prodavaca s kojim je u kontaktu, neko naruci jeftiniji pa bude mob jos vise u k*rcu.

Moras se pomirit da u 2/3 slucaja ekran vise nije isti, ako nista drugo onda cisto zbog filinga..

Ako ti se neda natezat s gledanjem videa i solo montazom toga, odnesi u servis, raspitaj se malo za preporuke i tjt..Odklae si btw? Mozda mogu preporuciti neki..

 

EDIT: Sad vidim da pise da je samo napuklo...ako ne smeta kod koristenja, sigurnija ti je opcija ostavit to original staklo nego mjenjati, vjeruj mi!

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 20:03 (Zin8).
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

ili ostavi ili prodaj telefon ili idi u ovlašteni servis (agram,mesc) i zamjeni sa original dijelom i ostavi brdo para.

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

I Melem je već bio jedna od opcija ali nekako mislim da ću ga preskočiti :D

 

Samo staklo je napuklo u ćošku. Ništa strašno, ali bode u oči. Kontaktirao sam već neke servise i cifre su od 1100 do 2000. 

Razmišljao sam ga sam ćak otfurati u Agramservis pošto je kod njih cifra za zamjenu ekrana 1260 HRK što bi mi i odgovaralo makar me je strah da bi samo išla na gore :/

Inače sam iz Karlovca pa su bilo kakve preporuke dobrodošle.

Jedino što znam da ću telefon poslije svega zaštititi kao tenk pošto je preskupa igračka da mi se ovakva sranja opet događaju (telefon je star nekih pola godine, a verzija je od 64 GB pa mi zato opcije s prodajom istog baš i nisu privlačne). 

10 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Sad malo čitam po internetu i je li istina da sa apple care plusom imaš pravo na dvije besplatne zamjene/popravka (osim štete nastale zbog vode). Razmišljam da uzmem na ebayu sad tu zaštitu (koliko sam razumio moguće je aktivirati to naknadno u roku od jedne godine od aktivacije uređaja) i odnijeti u službeni servis da mi zamjene i ekran i bateriju. Malo mi zvuči to sve bajkovito ali čitajući po forumima moglo bi uspjeti?!

edit: nebitno , slat cu ga u agram servis, popravak 1260 kuna i besplatna zamjena baterije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2016 13:38 (naPerk777).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
naPerk777 kaže...

Sad malo čitam po internetu i je li istina da sa apple care plusom imaš pravo na dvije besplatne zamjene/popravka (osim štete nastale zbog vode). Razmišljam da uzmem na ebayu sad tu zaštitu (koliko sam razumio moguće je aktivirati to naknadno u roku od jedne godine od aktivacije uređaja) i odnijeti u službeni servis da mi zamjene i ekran i bateriju. Malo mi zvuči to sve bajkovito ali čitajući po forumima moglo bi uspjeti?!

edit: nebitno , slat cu ga u agram servis, popravak 1260 kuna i besplatna zamjena baterije.

 ja sam kupio polovan 6s i ima applecare+ i pitao sam u ovlastenom servisu rekli su da imas besplatno na zamjenu ALI samo u zemlji u kojoj je kupljen telefon... moj kuplje u austriji i sad kad bih htio da iskoristim applecare+ moram u austriju nositi telefon na popravku

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2016 18:15 (DangerousB).
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Događa se i meni onaj problem sa gašenjem mobitela sa čak i 20ak posto.
Mobitelu mi je bilo puklo staklo, uredno zamjenjeno, ali ne u ovlastenom.
Imam li ja pravo na zamjenu baterije, jer je mobitel bio otvaran itd...
Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ja sam svoj 6S ao u iStyle na zamjenu baterije. Iako se nadam da ce zamjeniti cijeli uređaj jer ima defektan ekran sto ne zele priznati pod greskom..

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
odjavljen
offline
IPhone 6s - Rasprava

Dobar dan, dao sam prosli utorak svoj iphone 6s u istyle na zamjenu baterije. Zahvacen je onom akcijom besplatne zamjene baterije, ali evo danas je vec cetvrtak i jos uvijek mi nisu javili da je mobitel gotov. Znate li molim vas koliko dugo traje ta zamjena baterije jer je ovo zabrinjavajuce? mobitel je bio u savrsenom stanju tako da su jedino to morali obaviti.

 

lp

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Dal se moze preko IMEI-a provjeriti ako mobitel ima recimo neki opoziv tipa falicna baterija ili neki drugi dio?

PSN:Tomislav025
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Moze naravno samo to radi servis. Kontaktiraj istyle mozda najbolje preko maila. Brzo odgovore

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Dal se moze preko IMEI-a provjeriti ako mobitel ima recimo neki opoziv tipa falicna baterija ili neki drugi dio?

 https://www.apple.com/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

 

tu ukucaj serijski broj iuređaja i ne moraš ga nikud nosit da oni provjeravaju. Ja sam provjerio na svojem i bio je "zaražen" problemom, odnio sam ga u Apple centar, zamijenili su mi bateriju i radi ko vurica.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
15 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Stolnik kaže...
omomomomoomm kaže...

Dal se moze preko IMEI-a provjeriti ako mobitel ima recimo neki opoziv tipa falicna baterija ili neki drugi dio?

 https://www.apple.com/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

 

tu ukucaj serijski broj iuređaja i ne moraš ga nikud nosit da oni provjeravaju. Ja sam provjerio na svojem i bio je "zaražen" problemom, odnio sam ga u Apple centar, zamijenili su mi bateriju i radi ko vurica.

 Koliko ti je trajao popravak ako nije tajna?

13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Dodge_167 kaže...
Stolnik kaže...
omomomomoomm kaže...

Dal se moze preko IMEI-a provjeriti ako mobitel ima recimo neki opoziv tipa falicna baterija ili neki drugi dio?

 https://www.apple.com/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

 

tu ukucaj serijski broj iuređaja i ne moraš ga nikud nosit da oni provjeravaju. Ja sam provjerio na svojem i bio je "zaražen" problemom, odnio sam ga u Apple centar, zamijenili su mi bateriju i radi ko vurica.

 Koliko ti je trajao popravak ako nije tajna?

 Nosio sam ga u Ptuj na garanciju, jer mi je bliže nego Zg, al cca 3 tjedna im je trebalo, jer su ga slali u Ljubljanu, pa natrag za Ptuj...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
12 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ne mogu niti jednu aplikaciju ažuritati izbacuje mi ovo na kineskom ili kojemu već, zna li netko riješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: IPhone 6s - Rasprava
Games55 kaže...

Ne mogu niti jednu aplikaciju ažuritati izbacuje mi ovo na kineskom ili kojemu već, zna li netko riješenje?

Malo sam "guuglao" preko aplikacije, pa je prevelo sa kineskog, pa pročitaj što ti sugeriraju! 

Evidentno si nekako prebačen na "Chinese" AppStore, a trebaš potražiti u Hrvatskom! 

Evo ti dolje SS pojašnjenja, prijevoda, ako je, nadam se točan?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

Pa dosad nisam imao s time problema, a regija je postavljan na Hrvatsku i opet isto. Zna netko možda?
EDIT:obrisao igricu i skinuo je opet i sve normalno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2016 20:24 (Games55).
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Pitanje. Ako je telefon zakljucan recimo na njemacku mrezu sto treba napraviti da radi na nasu?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
IPhone 6s - Rasprava

Zna li netko onaj broj koji se treba nazvati ta pomoć u problemima sa Apple gadgetima?!
Ja sam ga jednom ove godine pozivao već za pomoć prijatelju, ali ga nisam zapisao tukac!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Pitanje. Ako je telefon zakljucan recimo na njemacku mrezu sto treba napraviti da radi na nasu?

 

Otići u poslovnicu te mreže i vidjeti ima li pravo na besplatno otključavanje. Ako ne onda ide plaćanje, možeš i tu https://sim-unlock.net/unlock/Iphone/

11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Od danas vlasnik novog 6s. Nakon skoro tri godine koristenja 5s malo sam se ponovio. U ovih dva sata sve odlicno radi nadam se da ce tako sve ostati. 5s nije bio ni na jednom popravku ali je nazalost dao svoje. 

 

Ios 10 leti.

 

 

EDIT: kada se prebacuje sa zvona na necujno mobitel mora zavibrirati, 5s zavibrira onak normalno a 6s totalno drugacije i nekak slabo. dal je to normalno ili? 

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2016 20:31 (omomomomoomm).
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Od danas vlasnik novog 6s. Nakon skoro tri godine koristenja 5s malo sam se ponovio. U ovih dva sata sve odlicno radi nadam se da ce tako sve ostati. 5s nije bio ni na jednom popravku ali je nazalost dao svoje. 

 

Ios 10 leti.

 

 

EDIT: kada se prebacuje sa zvona na necujno mobitel mora zavibrirati, 5s zavibrira onak normalno a 6s totalno drugacije i nekak slabo. dal je to normalno ili? 

 Je, nekako elegantnije zavibrira ajmo reći.

Ja sam isto prešao s 5s na 6s i iako prezadovoljan, još uvijek mislim da je 5s najbolji i najljepši iphone ikad!

Uzeo sam ga ispred SE čisto zato jer sam ajmo reć "morao" zbog ugovora.

11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

neznam dal bi nazvao elegantno meni izgleda kao da je pokvareno napram 5s. a valjda je normalno mozda jos netko odgovori.

 

da 5s definitivno najljepsi iphone ikad.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
omomomomoomm kaže...

neznam dal bi nazvao elegantno meni izgleda kao da je pokvareno napram 5s. a valjda je normalno mozda jos netko odgovori.

 

da 5s definitivno najljepsi iphone ikad.

 Ma sve 5 nek ti još netko potvrdi, ali nemaš frke, ispravan je odnosno slabije se "čuje" ta vibracija.

Sad neznam koliko je slabo to kod tebe, možda stvarno je defekt.

 

13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Od danas vlasnik novog 6s. Nakon skoro tri godine koristenja 5s malo sam se ponovio. U ovih dva sata sve odlicno radi nadam se da ce tako sve ostati. 5s nije bio ni na jednom popravku ali je nazalost dao svoje. 

 

Ios 10 leti.

 

 

EDIT: kada se prebacuje sa zvona na necujno mobitel mora zavibrirati, 5s zavibrira onak normalno a 6s totalno drugacije i nekak slabo. dal je to normalno ili? 

 6s nema običan vibracijski motor kao svi prethodnici, nego taptic engine, i prilikom mute switcha 2 puta 'zavibrira', osobno mi je to puno ugodnije, nego da se cijeli telefon trese.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Mogu rec da sam za sad zadovoljan. Pogotovo sa trajanjem baterije. 5s sam punio gdje sam vidio struju 😊

 

 

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Pozdrav, predao sam telefon na ovu zamjenu baterije i ubacio kraticu u drugi telefon i vidim nemam sve kontakte. Haj reko nije problem imam na icloudu jer sam stavio tamo da mi sprema samo kontakte i biljeske. Udjem preko kompa na icloud i vidim tamo da nemam tog kontakta kojeg sam i imao pa me zanima koji je princip rada tog icluda kad se on sprema nanovo sto je zadano posto je taj kontakt spremljen sigurno prije 3 4 mjeseca a nije se spremio na icloud?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
kenan94 kaže...
Pozdrav, predao sam telefon na ovu zamjenu baterije i ubacio kraticu u drugi telefon i vidim nemam sve kontakte. Haj reko nije problem imam na icloudu jer sam stavio tamo da mi sprema samo kontakte i biljeske. Udjem preko kompa na icloud i vidim tamo da nemam tog kontakta kojeg sam i imao pa me zanima koji je princip rada tog icluda kad se on sprema nanovo sto je zadano posto je taj kontakt spremljen sigurno prije 3 4 mjeseca a nije se spremio na icloud?

 Pogle u postavkama telefona dal ti je u izborniku 'kontakti', označen iCloud...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Koja su iskustva nakon zamjene baterije? Predao sam uredjaj ali nisam jos nazad dobio isti. Kazu trebalo bi sve biti gotovo sutra ili prekosutra.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.12.2016 18:17 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Telefon mi je na zamjeni baterije tako da sad to ne mogu provjeriti ali mi je u icloudu postavljeno da se snimaju kontakti i biljeske jer mi je to bitno samo.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice