Youtube premium

poruka: 637
|
čitano: 249.862
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Youtube premium
Hacker002 kaže...
simontemp kaže...

Probaj vidjeti da li tamo gdje živiš ima opcija Premium lite. Kod mene u Švedskoj postoji pa ako ti treba pretplata samo da makneš reklame to je dosta jeftinija opcija od klasičnog premiuma.

 Da, ima logike da sada kada je napravio argentinski za 0,8€ mjesečno ugasi njega i napravi švedski lite sa trećinom funkcija za 7€ mjesečno.

 neka, dobro je meni i ovo, samo sam htio zbog reklama i to je to. 
 

so far, so good.
11 godina
offline
Re: Youtube premium
ReVanced ?
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Youtube premium
Doktor-X kaže...
ReVanced ?

 Čitaj, za tv mu treba najviše.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
14 godina
offline
Re: Youtube premium
Da... Tv... I cak i Shield recimo... Je android ali Android tv i iz njegovog store-a su izbacene sve aplikacije koje kao nepodrzavaju rad s daljinskim... Pa je blockere malo teze stavit...
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 14:32 (jocommb).
10 godina
offline
Youtube premium

Ma dok argentina radi nema brige, nema bolje opciju od full premiuma za 0.8€ mjesecno solo ili za family (5) cca 1.5€.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Youtube premium
x18x05x kaže...
Doktor-X kaže...
ReVanced ?

 Čitaj, za tv mu treba najviše.

 

Ja na tv-u recimo koristim android tv box koji vrti coreelec i sa yatse app-om šaljem video sa mobitela na tv bez reklama i ičega, i radi bez problema već godinama osim age gate videa ali na tome se radi

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 16:55 (Doktor-X).
14 godina
offline
Youtube premium

Ja imam Indijski Premium. Oko 16 eur godišnje. Naplati se odmah tako da nemam brige dal bude se na platilo.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
Ako neko zna pomoći hvala unaprijed 🙂
Imam Nord VPN s kojim se spojimo na Argentinu-otvorim Google račun-odem i uzimam YT premium famili-i onda dodam svoj ACC i od žene i svi imaju premium?
Plaćanje može PayPal?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium

Jednostavnije prolazi da napraviš prvo na Googleu grupu obiteljsku (postavke računa, family & sharing), onda kada ste svi u grupi upališ VPN, spojiš se na ARG, odeš na YT premium stranicu i aktiviraš. Pripremi si neku random adresu iz ARG (imaš generatore na netu) jer ju moraš upisati. PayPal ne može koliko ja znam, ali nemaš ni potrebe za njim, spojiš direktno sa bilo kojom karticom koju imaš, tekući, žiro, Revolut, svejedno.

 

Možeš članove i naknadno onda dodavati u obitelj pa im se automatski aktivira, ako nekoga s vremenom još ubaciš, ali u startu ti je jednostavnije prvo napraviti grupu pa onda aktivirati, jer naknadno ubacivanje zna zezati nekada.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
3 godine
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
Da li je bolja opcija napraviti extra ACC za glavni ACC koji će biti Argentina a onda dodati moj i ženin primarni u famili?
16 godina
offline
Re: Youtube premium

Ja imam glavni, ne vidim razlog zašto bi pravio novi

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Re: Youtube premium
3ZX1 kaže...
Da li je bolja opcija napraviti extra ACC za glavni ACC koji će biti Argentina a onda dodati moj i ženin primarni u famili?

 

 

Meni nikako nije htio dodati postojeci u argentinsku obitelj pa sam morao napraviti nove....

 

tako da ako ces probati, napravi prvo obitelj pa onda uzmi pretplatu ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 12:10 (MarioArt).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
Hacker002 kaže...

Jednostavnije prolazi da napraviš prvo na Googleu grupu obiteljsku (postavke računa, family & sharing), onda kada ste svi u grupi upališ VPN, spojiš se na ARG, odeš na YT premium stranicu i aktiviraš. Pripremi si neku random adresu iz ARG (imaš generatore na netu) jer ju moraš upisati. PayPal ne može koliko ja znam, ali nemaš ni potrebe za njim, spojiš direktno sa bilo kojom karticom koju imaš, tekući, žiro, Revolut, svejedno.

 

Možeš članove i naknadno onda dodavati u obitelj pa im se automatski aktivira, ako nekoga s vremenom još ubaciš, ali u startu ti je jednostavnije prvo napraviti grupu pa onda aktivirati, jer naknadno ubacivanje zna zezati nekada.

 Napravio sam tocno kako si opisao i platio Revolut-om prosla uplata za famili bez problema. naravo za sada :)

kosta 179 argentinskih novaca sto bude 1.26 €

HVALA puno za savjet.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 17:00 (3ZX1).
11 godina
offline
Youtube premium
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Youtube premium

koji SMS servis koristite za verifikaciju argentinskog g accounta

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
koristio sam YT P. preko IN , a zadnjih godinu dana koristim preko ARG. ( Revolut kartica) . Sinoc sam aktivirao frendu YT P , također ARG...ali plaćan MasterC. i to od AirCash-a Eto da znate da može i tako :)
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Youtube premium
jocommb kaže...
Da... Tv... I cak i Shield recimo... Je android ali Android tv i iz njegovog store-a su izbacene sve aplikacije koje kao nepodrzavaju rad s daljinskim... Pa je blockere malo teze stavit...

 https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext

13 godina
offline
Youtube premium

SmartTube Next koristim više od godinu dana i trenutno nema bolje aplikacije za Android TV za Youtube (koja se ne plaća naravno)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Youtube premium

Evo da i ja potvrdim da radi. Preko tunnel bear na argentinu , stavio adresu nekog lokalnog dućana i platio preko Vise, ispada 119ARS, odnosno 6,08 kn mjesečno. Naravno na postojeći acc.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 0:26 (mazy651).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Youtube premium

Preko Surfsharka ne radi ali Tunnelbear prolazi normalno.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Youtube premium

Znači preko onoga koji se plaća ne radi, a onog donekle besplatnog radi. Dobar taj Surfshark

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Youtube premium

UrbanVPN dodatak za FF/Chrome, besplatan i radi super, pogotovo za takve stvari

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium
Bog ljudi ,upravo stigao email sa youtuba povecali su cjenu Argentiskog youtuba premimum za 4 Puta !!!Sa 179ars na 699ars!!21.11 stupa na snagu nova cjena!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Youtube premium

Meni dosao mail da povecavaju na 389ARS, znaci na nekih cca 20 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium
A kako to sad???Sta sad oni muljaju ?nerazumem po koju osnovu su meni lupili 699ars
8 godina
offline
Youtube premium

U tebe je vjerovatno family račun....Meni je single i isto poskupljuje na 389 pezosa....

“You had me at ‘Meat Tornado.’”
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium
Tacno kod mene family ,hvala puno na odogovoru i jos uvjek je jeftinije nego ovde u njemacku.
Lp
12 godina
offline
Youtube premium

Izgleda da se moramo iseliti iz Argentine...u kojoj državi je još akcija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Youtube premium

Mislim da su Turska i Indija idući najjeftiniji, ali neka netko provjeri

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Youtube premium

Svuda poskupljuje. U SAD ide sa 15 na 23 dolara, u Argentini je i inflacija pa je poskupljenje veće. Treba pričekati pa onda vidjeti gdje je po novom najpovoljnije. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice