Youtube premium

poruka: 630
|
čitano: 248.823
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Bass kaže...

ali je problem kad TV i mob dođu na red. Komp je ezpz.

Mobitel ReVanced i oglasa nema. Android TV SmartTube, a ostali televizori Web Video Caster i nikakvih oglasa nema. 😉

cvaja997 kaže...

Iskreno, na mobitelu, iz ne znam kojeg razloga, meni, nije strašno. Podnošljivi su to oglasi.

ReVanced?

6 godina
offline
Re: Youtube premium

Ne, normalna, službena YT aplikacija. Ima oglasa, ali ne svaki video, skoro ni jedan tijekom videa od cca 10, 13 minuta, uglavnom to je meni podnošljivo. Na PC sam imao 2 na početku, jedan koji se ne može preskočit redovno. Drugi je većinom bio duži. Apsolutno ne relevantni sadržaj za mene, ono što definitivno nikad nebih konzumirao ili da sam gledao negdje na nekom webshopu neki srodni proizvod. Više oglasa, redovito, u videu od 10 minuta i obavezno na kraju neki dugački. Da ne pišem o kompilacijama pjesama, to je na PCu kod mene priča za sebe. Ne znam što se događa, ne lažem. Na mobitelu je meni osobno ok i da je tako na PCu, nebih imao ad block. U životu treba radit kompromis, nema džabe ni u stare babe, međutim ključna riječ je kompromis.  

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Re: Youtube premium
Gale92 kaže...
chorba69 kaže...

ma vjerujem da će oni to pooštriti još ali znam dosta ljudi koji imaju već nekoliko mjeseci/godina YouTube preko turske na Main accountu i do sad još nista. Čak i rijetko gdje pročitam da se na family subscriptions nes tak desi. 

Ali dobro, kažem meni je acc opet aktivan i to je bitno. Navodno ostatak ekipe već par mjeseci ima tak i radi im dobro pa se nadam da će i mene poslužit. 
ak ne bude se napravio hrvatski family i super. 

 Sigurno je da će YouTube ići ka tome da se "očisti" od takvog načina kupovine. Jer zašto bi netko bio "pametniji" koji kupi Premium za 3€, od mene koji ga plaćam 14€. Dali ste vi pametniji ili sam ja samo dovoljno glup da dajem 14€

 Pa 14 EUR sigurno necu dati, jer jednostavno daleko DALEKO precijenjeno za ono sto nudi. Neka stave postenu cijenu u skladu s trzistem pa ce vise ljudi uzeti bez workarounda, vrlo jednostavno. Evo Netflix sam uzeo legalno na kraju jer mislim da 10 EUR za premium paket vrijedi, snizili su cijenu sa 12 eura na 10 kad su ukidali dijeljenje. Ali 14 EUR za rijesit se adova, a realno to je jedini smisao premiuma jer je Youtube Music neupotrebljivo govno, je izvan svih granica razuma. Jedva vrijedi i 3.5 EUR koje placam preko Ukrajine.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Minneyar kaže...

 Pa 14 EUR sigurno necu dati, jer jednostavno daleko DALEKO precijenjeno za ono sto nudi. Neka stave postenu cijenu u skladu s trzistem pa ce vise ljudi uzeti bez workarounda, vrlo jednostavno. Evo Netflix sam uzeo legalno na kraju jer mislim da 10 EUR za premium paket vrijedi, snizili su cijenu sa 12 eura na 10 kad su ukidali dijeljenje. Ali 14 EUR za rijesit se adova, a realno to je jedini smisao premiuma jer je Youtube Music neupotrebljivo govno, je izvan svih granica razuma. Jedva vrijedi i 3.5 EUR koje placam preko Ukrajine.

 Slažem se da je puno, ali jednostavno mi se neda "Igrat" s načinima kako da bude jeftinije. I još k tome ako je to "ilegalno". Nadam se da će ako se ovo zaista "blokira" kako će cijena otići "na dole".

12 godina
offline
Re: Youtube premium
Hacker002 kaže...

Odi na Payment profiles na Googleu, postavljen ti je turski primarni pa je zato problem. Imao isti problem prije par godina. Napravi ručno novi profil na hrvatsku i njega stavi kao defaultni, a ovaj turski ostavi neka dodatno stoji. Možda će trajati dan dva dok mobitel sinkronizira profile i povuče podatke, ali trebalo bi riješiti tvoj problem.

 

To ovako treba biti kao na slici?

 

Stavio sam tako ima već 2 tjedna, ali i dalje isti problem imam. Što je najbolje frendu i burazu koji su u istoj obitelji je u eurima, a meni u lirama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2024 13:01 (Tony1999).
16 godina
offline
Re: Youtube premium

Tako treba, da. Ovaj SS je s računala pretpostavljam - moraš na mobitelu ručno prebaciti profil na taj hrvatski, jer ti je vjerojatno i dalje odabran turski tamo, zato ti i nije prebacilo. To bude instantno više manje, nema potrebe za čekanjem tjedan dva.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Youtube premium

ekipa kako ste dodali drugi račun u youtube family prije uzimanja ovog iz turske?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Youtube premium
Hacker002 kaže...

Tako treba, da. Ovaj SS je s računala pretpostavljam - moraš na mobitelu ručno prebaciti profil na taj hrvatski, jer ti je vjerojatno i dalje odabran turski tamo, zato ti i nije prebacilo. To bude instantno više manje, nema potrebe za čekanjem tjedan dva.

 Svejedno, sto god napravio taj jedan mail povezuje na tursku, ostali normalno rade.

A sad sam tek glupost napravio, reko idem izbacit taj mail iz obitelji pa vratit nazad, i sad mi baca da nismo u istoj državi i ne mogu dodat ponovno u obitelj.

16 godina
offline
Re: Youtube premium

Ostali normalno rade jer oni nemaju veze sa tim payment profilom i tim gmail profilom. Taj specifičan turski profil za plaćanje je dodan samo na acc preko kojega je kupljena pretplata, ako si njega izbacio iz obitelji mislim da si deaktivirao premium svima (no nisam siguran). Ne znam stvarno šta dalje, ja sam imao identičan problem u startu, napravio kako sam ti i rekao i problem je riješen, tako da ćeš morati googlati i tražiti alternativne načine rješavanja problema.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Youtube premium

evo upravo uspio od nule sve rješit.

- prvo napravio family grupu i dodao suprugu

- ona prihvatila pozivnicu za obiteljsku

- nord vpn za pc skinuo (platio 16€)

- spojio se na ukrainu

- firefox incognito mode i otvorio youtube ukrajinski

- rješio obiteljsku pretplatu 149UAH preko revoluta i mastercard kartice

- zatražio refund nordVPNa (30dana imaju za refund)

 

I to je to, sad premium imamo i supruga i ja i 2 tv-a u stanu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube premium

Doslovno si mogao uzeti i neki besplatan VPN za to. Sad samo moliš Boga da YouTube ne krene sa suspendiranjem računa plaćenih preko VPN-a. Jer u nekim državama su navodno počeli.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2024 21:52 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Doslovno si mogao uzeti i neki besplatan VPN za to. Sad samo moliš Boga da YouTube ne krene sa suspendiranjem računa plaćenih preko VPN-a. Jer u nekim državama su navodno počeli.

 Iskreno sumnjam da bu se to dogodilo u skorijoj budućnosti (youtube-u bolje i 3€ mjesečno na ovaj način nego 0€, bitno je da para sjeda njima na račun svakog mjeseca).

Jbg nisam na brzinu tražio vpn pa sam rješil ovak, svakako sam to mogao i bolje rješit.

12 godina
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Doslovno si mogao uzeti i neki besplatan VPN za to. Sad samo moliš Boga da YouTube ne krene sa suspendiranjem računa plaćenih preko VPN-a. Jer u nekim državama su navodno počeli.

 Jedini koji moli Boga si ti da se to dogodi samo da mozes reci: Rekao sam vam, ReVanced je zakon!

12 godina
offline
Re: Youtube premium
Hacker002 kaže...

Ostali normalno rade jer oni nemaju veze sa tim payment profilom i tim gmail profilom. Taj specifičan turski profil za plaćanje je dodan samo na acc preko kojega je kupljena pretplata, ako si njega izbacio iz obitelji mislim da si deaktivirao premium svima (no nisam siguran). Ne znam stvarno šta dalje, ja sam imao identičan problem u startu, napravio kako sam ti i rekao i problem je riješen, tako da ćeš morati googlati i tražiti alternativne načine rješavanja problema.

 Ne, ne, krivo si me shvatio. 

 

Znaci ja sam napravio novi mail preko kojeg sam uzeo Family premium. Na taj mail u obitelj sam dodao ljude i svoj osobni mail koji koristim zadnjih 10+ godina. I na mom osobnom mailu su se stvari počele pojavljivati u turskim lirama (ne na mailu preko kojeg je kupljen premium) dok ostali članovi obitelji normalno imaju sve u eurima. I mail koji sam izbacio je svoj osobni mail, tada se sve vratilo u eure, no sada ga ne mogu vratit u family.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2024 22:59 (Tony1999).
13 godina
offline
Re: Youtube premium
sinkee kaže...
Marko :D kaže...

Doslovno si mogao uzeti i neki besplatan VPN za to. Sad samo moliš Boga da YouTube ne krene sa suspendiranjem računa plaćenih preko VPN-a. Jer u nekim državama su navodno počeli.

 Iskreno sumnjam da bu se to dogodilo u skorijoj budućnosti (youtube-u bolje i 3€ mjesečno na ovaj način nego 0€, bitno je da para sjeda njima na račun svakog mjeseca).

Jbg nisam na brzinu tražio vpn pa sam rješil ovak, svakako sam to mogao i bolje rješit.

Obiteljske račune su nedavno počeli suspendirati zbog VPN-a... 🤷‍♂️

 

https://www.reddit.com/r/youtube/comments/18bj0ab/yotutube_is_starting_to_crack_down_on_family_plan/?rdt=41361

siljo90 kaže...
Marko :D kaže...

Doslovno si mogao uzeti i neki besplatan VPN za to. Sad samo moliš Boga da YouTube ne krene sa suspendiranjem računa plaćenih preko VPN-a. Jer u nekim državama su navodno počeli.

 Jedini koji moli Boga si ti da se to dogodi samo da mozes reci: Rekao sam vam, ReVanced je zakon!

Busted! 

16 godina
offline
Re: Youtube premium
Tony1999 kaže...

 Ne, ne, krivo si me shvatio. 

 

Znaci ja sam napravio novi mail preko kojeg sam uzeo Family premium. Na taj mail u obitelj sam dodao ljude i svoj osobni mail koji koristim zadnjih 10+ godina. I na mom osobnom mailu su se stvari počele pojavljivati u turskim lirama (ne na mailu preko kojeg je kupljen premium) dok ostali članovi obitelji normalno imaju sve u eurima. I mail koji sam izbacio je svoj osobni mail, tada se sve vratilo u eure, no sada ga ne mogu vratit u family.

 Ne vidim na koji način ti je povuklo turski profil plaćanja na mail s kojeg se plaćanje ne vrši, tako da nemam ideju šta zašto i kako.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...
sinkee kaže...
Marko :D kaže...

Doslovno si mogao uzeti i neki besplatan VPN za to. Sad samo moliš Boga da YouTube ne krene sa suspendiranjem računa plaćenih preko VPN-a. Jer u nekim državama su navodno počeli.

 Iskreno sumnjam da bu se to dogodilo u skorijoj budućnosti (youtube-u bolje i 3€ mjesečno na ovaj način nego 0€, bitno je da para sjeda njima na račun svakog mjeseca).

Jbg nisam na brzinu tražio vpn pa sam rješil ovak, svakako sam to mogao i bolje rješit.

Obiteljske račune su nedavno počeli suspendirati zbog VPN-a... 🤷‍♂️

 

https://www.reddit.com/r/youtube/comments/18bj0ab/yotutube_is_starting_to_crack_down_on_family_plan/?rdt=41361

 

 

Ne vidim da je ikome suspendiran racun, nego ti uklone Premium ako ne potvrdis adresu. Znaci racun kao racun, saved videos itd ti sve ostaje. I uopce ne vidim da ima topic ikakve veze s VPNom, radi se o Netflix scenariju odnosno kad se ljudi spajaju iz razlicitih kucanstava/ IP-a - i zato pita za potvrdu adrese, a ne jer si koristio VPN za platit manje. Uopce nema veze s tvojim komentarima, cini mi se ko da pokusavas progurat svoju agendu da si ti pametan s Revanced i svi drugi nacini ne valjaju :P i onda bacas linkove koji nemaju veze s temom...

 

Ali ako zbilja i kod nas krenu uvoditi ovakva sranja - da "Family" znaci samo oni koji zive na istoj adresi - uzet cu jednostavno prek Ukrajine ili otkud ce se vec moc 2 individualna accounta za sebe i zenu, a freeloaderi ostali koji su na meni nek se snadu, jos ce me i jeftinije doc :) A ako ikad i to ukinu... e onda cemo traziti adblockere i revancede i slicno. Jedino sto definitivno nikad necu napravit nego cu radije obrisat account je placat im punu bolesnu cijenu, ili gledat free verziju s adovima jer je potpuno neupotrebljivo. 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Youtube premium

Markane moj ne znam čemu tolika negativnost prema ekipi koja se snalazi na ovaj način (uključujući mene) .

Da i ja sam dugo godina na androidu koristio vanced pa revanced (kad je prvi ukinut) i nisam dao kinte, no kako sam prešao u IOS vode od toga nikaj (da ne pričam da doma na 2 telkaća (non android) te supruga i klinac koriste nativni youtube od A1 STB-a i doslovno je negledljivo pustit ikakav crtić/video s 2x 15sec reklama koje nemreš prekinut).

 

Dokle god postoje zaobilazne strane (znači tvoj revanced jednako krši youtube uvjete kao i naš vpn i registracija preko TR,ARG,UKR; doslovno isti drek :) ali zakaj u svakoj temi moraš naglasit kako smo mi u krivu, a ti u pravu, ne kužim.

Ali ono kaj sam napisao i prošli put, dok god YT dobija neku paru od nas, mislim da nas nebudu dirali jer kak se veli "Bolje vrabac u ruci nego golub na grani".

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2024 10:10 (sinkee).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TUTORIAL za Youtube premium by Najbrži
Najbrži kaže...
  1. -NAJPRIJE dodati svoje članove obitelji ili prijatelje u Family google, te oni moraju potvrditi e-mail potvrdu koja im dođe odmah
  2. -skinuti UrbanVPN za Android
  3. -odabrati opciju FREE gore desno u kutu i pratiti upute te pristati na davanje podataka
  4. -odabrati UKRAJINU na VPNaplikaciji, provjeriti na https://whatismyipaddress.com da li pokazuje divlju adresu u Ukrajini
  5. -otići preko Youtube aplikacije ili Chrome incognito mode na m.youtube.com, ulogirati se na svoj Google account, odabrati Premium kupnju
  6. -odabrati osobna ~€2,50 ili obiteljska ~€3,75 pretplata, next, vidjeti ćete članove obitelji, next, dodati podatke REVOLUT kartice koja će se teretiti, next, potvrditi plaćanje na revolut aplikaciji te će te vidjeti da je skinulo €0,26 za potvrđivanje kartice
  7. -obrisati UrbanVPN s mobitela


UŽIVAJTE 

Prva naplata obiteljskog premium, €3,62 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2024 12:43 (Najbrži).
12 godina
neaktivan
offline
Youtube premium

Pozz svima, na koji način sad koristite yt premium india? dali to uopće još igra ili se selite na neki drugi račun?

Meni ne dozvoljava platiti pretplatu zbog kartice koja nije prijavljena na adresi indije a jednokratna kartica se ne može koristit.

 

 

ProboY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube premium

Svi su sad preselili u Ukrajinu. Слава Україні!

5 godina
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Svi su sad preselili u Ukrajinu. Слава Україні!

 Nisu. Ima nas jos na Turskoj....

9 godina
offline
Re: Youtube premium
Posmatrač kaže...
Marko :D kaže...

Svi su sad preselili u Ukrajinu. Слава Україні!

 Nisu. Ima nas jos na Turskoj....

 

Ima ima..... Sve ok za sada

14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
Ja imam slozeno preko argentine.Valuta im toliko devalvira da ako i premium poskupi za trecinu njihov pesos izgubi pola vrijednosti tako da sam jos uvijek u plusu 😀
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube premium

 Selim račun u ukrainu. Radi normalno opcija za godinu dana pretplate?

ProboY
15 godina
offline
Youtube premium

drustvo imam trenutno youtube premium preko turske.. istice mi pretplata za par dana (uzeo odmah godinu) sad pokusavam opet preko vpna da dokupim ali mi izbaci poruku kao da ne mogu identifikuju drzavu... zna li neko kako to rijesiti? I btw koja je procedura da se prebacim na argentinu ili ukrajinu?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2024 21:13 (DangerousB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Youtube premium
ProboY001 kaže...

Pozz svima, na koji način sad koristite yt premium india? dali to uopće još igra ili se selite na neki drugi račun?

Meni ne dozvoljava platiti pretplatu zbog kartice koja nije prijavljena na adresi indije a jednokratna kartica se ne može koristit.

 

 

 Meni Indija još fercera, taman jučer skinuli 2,10eur za family i tako več 4 godine, i isto tako več 4 godine čitam kako će google stat na rep tomu, kako će banat račune, kako će baba Manda javit googlu.... pa ništa. Tako da sve one koje grize ili neznaju to napravit preko VPN-a neka plaču a ja uživam sa svojih 2 eur na mjesec!!!

 

P.S. Neznam špta to ne valja sa YT MUsic jer sam koristio i Spotify i Amazonov, i Tidal i Dezeer i nikakve posebne razlike nisam skužio među njima pošto su im kolekcije (osim Tidala) skoro pa iste, jedino što je plus YT MUsica što imaš krcato muzike sa YT koje nema na niti jednom servisu i koje možeš isto tako slušat.

13 godina
offline
Youtube premium

Meni i dalje radi preko Indije, 2.1eur je nakon konverzije.

U jednom trenutku sam imao problema sa payment profilima na google accountu i tada mi je googleova korisnicka sluzba pomogla da sredim. Da mi market bude hrvatski a da mi ostane youtube premium na Indiji... Nadam se da bude radilo minimalno dok god kartica koju koristim ima validity.

Carpe diem.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Youtube premium
nikonja kaže...
ProboY001 kaže...

Pozz svima, na koji način sad koristite yt premium india? dali to uopće još igra ili se selite na neki drugi račun?

Meni ne dozvoljava platiti pretplatu zbog kartice koja nije prijavljena na adresi indije a jednokratna kartica se ne može koristit.

 

 

 Meni Indija još fercera, taman jučer skinuli 2,10eur za family i tako več 4 godine, i isto tako več 4 godine čitam kako će google stat na rep tomu, kako će banat račune, kako će baba Manda javit googlu.... pa ništa. Tako da sve one koje grize ili neznaju to napravit preko VPN-a neka plaču a ja uživam sa svojih 2 eur na mjesec!!!

 

P.S. Neznam špta to ne valja sa YT MUsic jer sam koristio i Spotify i Amazonov, i Tidal i Dezeer i nikakve posebne razlike nisam skužio među njima pošto su im kolekcije (osim Tidala) skoro pa iste, jedino što je plus YT MUsica što imaš krcato muzike sa YT koje nema na niti jednom servisu i koje možeš isto tako slušat.

Nije sve u kolekciji glazbe, nego i u algoritmu. Spotify ima algoritam kakve druge streaming usluge mogu samo sanjati.

11 godina
offline
Re: Youtube premium
Nedavno sam promjenio mob, uzo Honor 90, i sad mi ne radi vanced u pozadini. Tj radi možda 20tak sekundi nakon gašenja ekrana i onda ubije app.
Na starom A70 sve bilo oduvijek super sa vancedom i sad zeza.
Ima tko neku sugestiju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice