Vaš YouTube channel izdvojena tema

poruka: 2.014
|
čitano: 496.560
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Vaš YouTube channel

leteca123 
Bacio sam oko samo na vizualni dio kanala i moram reći da izgleda jako dosadno, a kada je vizualni dio dosadan onda ti kvaliteta videa i reklamiranje ništa ne znače. Kvaliteta videa više utječe na to da ti zadržiš publiku, a kako ćeš ju zadržati ako nikoga u startu ne privlačiš.

Stoga moraš obavezno redizjan cijelog kanala odraditi.

Krenimo redom:

1. Naslovna - Dark cyan izuzetno dosadna i odbojna, djeluje mi kao da se kanal bavi nekim ozbiljnim tememama na području narodne medicine. Eto takav je prvi dojam na mene ostavila. Baviš se parfemima i ženskog si roda što je idealan spoj za tonove neke vedre i upečatljive boje. Znači nemoj odabrati neku vedru boju, uzet samo jedan ton te boje i staviti logo preko toga...opet će biti dosadno. Složi to malo zanimljivije, iskoristi maštu i neke primjere sa drugih kanala koji se bave sličnim temema. 

2. Thumbnail - Izuzev ovih posljednih 10 videa koji imaju solidne thumnailove, ostali su po mom mišljenju opet jako dosadni, prazni i odbojni. Mada ni ovih početnih 10 nisu nešto previše dobri. Gledam ih sa desktop računala, tekst se skoro ne vidi, ti kao kreator zauzimaš premali dio thumbnaila i samo na jedno od tih videa zapravo držiš sami proizvod (video: parfem koji volimo mrziti - dior sauvage). 
Što bi trebala učiniti da to poboljšaš? Za početak tekst na thumnailu treba biti veći tako da se može pročitati, ako pričaš o nekom konkretnom proizvodu ne bi bilo loše da ga zapravo držiš u ruci. Na taj će način gledatelj i bez čitanja naslova videa znati otprilike o čemu se radi.

Primjerice video "Što trebate znati prije kupnje parfemskog ulja?...." Na thumnailu si samo ti, nema teksta, nema proizvoda nema ničega i dok ne pročitam naslov videa ja nemam pojma o čemu se tu radi. A tko danas ima vremena čitati naslov svakog videa? Osobno listam naslovnu i čekam da mi nešto upadne u oko, osim ako ciljano ne tražim tu temu. 

 

I koliko ljudi domaćeg govornog područja na dnevnoj bazi ciljano traži pojam "parfemska ulja" vjerojatno 0.....a da si u dvije ruke uzela parfemsko ulje i približila ga kameri i iznad njega napisala "kupnja parfemskog ulja" i stavila thinking emoji ljudi bi možda naletili na video i rekli hmmm ajde baš da vidim o čemu se tu radi, tu već imaš šanse dobiti neke preglede. A s onim prvim thumbnailom ne možeš ništa dobiti.

Redizajn thumnailova je također potreban i to svih, pronađi neki novi dizajn, primijeni gornje savjete i napravi nove thumbnailove za apsolutno sve videe tako da taj početni vizualni dojam bude dobar, zanimljiv i da tjera koristnika na istraživanje, a ne da korisnik kaže "dosadno" i ode

3. Za trailer kanala moraš imat neki video gdje ćeš sebe predstaviti. Pogotovo u početku dok nitko ne zna tko si i što si. A publika voli znati i tko si i što si, koliko godina imaš, s čime se baviš, s čime ćeš se baviti na kanalu, kakav sadržaj mogu očekivati, zašto bi se trebali preplatiti itd itd itd 


Toliko o tome, kad te stvari središ onda se možemo usredotočiti na reklamiranje, tu također imam par savjeta iz svog iskustva koji su meni osobno pomogli da dođem do publike u početku svoje yt karijere.


Za kraj ću ubaciti dvije slike, jedna je screen tvog trenutnog kanala, druga slika je screen jednog random kanala koji je izrazito lijepo sređen, privlači pažnju i ostavlja dojam profesionalnosti. Takav bi i tvoj trebao biti.



Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
ovo su fakat korisni savjeti! hvala ti :)

trebalo mi je savjeta oko thumbnaila i opcenito tih vizuala- nisam zadovoljna, nemam bas puno vjestina za to, a ni oko sta treba popravit (ucim, ali ucim sve odjednom jer na svakom polju nesto treba doraditi , a volim uzet i vrijeme za odmor da mi ne prisjedne sve ovo uz ostale obaveze). sto se tice tih vizuala, vidim kad mi je ruzno, ali ne znam sta popravit da bude ljepse. ajmo rec da sam zadnjima barem donekle zadovoljna, tj ne mislim da su toliko ruzni ko svi oni prije koje sam radila. zato su mi jako korisni ovi tvoji savjeti jer se nekad zbunim i ne znam na sta bi se fokusirala - sad znam. uglavnom, trebat ce mi neko vrijeme da sve implementiram, a onda se javim s rezultatima i novom zahvalom :) Hvala ti puno sto si izdvojio vrijeme!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 10:43 (leteca123).
3 godine
offline
Vaš YouTube channel

Pa evo ja imam kanal još od 2015 ali tek u zadnje vrijeme sam počeo objavljivat. Isprva koristim besplatne videe te ih slažem u cjelinu.Tema je priroda ali to namjeravam proširiti i na druge tematike.

Muzika je isto royality free ali je pomno birana. Već je dosta ljudi posjetilo kanal ali mi nedostaju komentari u vezi samih filmova i da li je muzika primjerena temi. Sada sam dodao i animiranu špicu i odjavu.

Dakle interesiraju me mišljenja što bi se još dalo dodati i slično.

Adresa kanala-

Sada bi jošpokušao promovirati video-tražim mjesta gdje to najbolje učiniti,ali kako je netko rekao kvaliteta videa bi trebala biti mjerilo.

 Da i još pitanje kako i da li postoji opcija ako mi netko odgovori na forumu da dobijem obavijest na mail?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 22:27 (nelson11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
nelson11 kaže...

Pa evo ja imam kanal još od 2015 ali tek u zadnje vrijeme sam počeo objavljivat. Isprva koristim besplatne videe te ih slažem u cjelinu.Tema je priroda ali to namjeravam proširiti i na druge tematike.

Muzika je isto royality free ali je pomno birana. Već je dosta ljudi posjetilo kanal ali mi nedostaju komentari u vezi samih filmova i da li je muzika primjerena temi. Sada sam dodao i animiranu špicu i odjavu.

Dakle interesiraju me mišljenja što bi se još dalo dodati i slično.

Adresa kanala-

Sada bi jošpokušao promovirati video-tražim mjesta gdje to najbolje učiniti,ali kako je netko rekao kvaliteta videa bi trebala biti mjerilo.

 Da i još pitanje kako i da li postoji opcija ako mi netko odgovori na forumu da dobijem obavijest na mail?

 Pozdrav! Već si se javljao u temu? Vidim da sam ti već pogledao prvi video.

S ovakvim videima je jako teško nešto napraviti jer kao prvo, YouTube ih je prepun, a kao drugo, već koristiš video koji je negdje na internetu.

Trebao bi imati nekakav dobar plan kako dovući ljude na kanal.

U muziku se baš ne kužim, meni zvuči OK... al to će netko drugi bolje znati :D

 

Mislim da ti ne mogu dolaziti poruke na mail, ali postoji mogućnost da se varam, prođi kroz sve opcije, mislim da ih nema mnogo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Pozdrav..

Evo moj youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCVrL8LpQB-qAW1j3J4mMAIQ

 

Ima dosta snimki s dronom, a jos ce ih i biti..

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Vaš YouTube channel

Meni se sviđa ,pretplatio sam se -treba malo vremena za to pregledat -i kad si već snimal klet mogo si i na gemišt pozvat.

3 godine
offline
Re: Vaš YouTube channel
Napravim ti ja uvodnu-ovo sad je primjerenije web -stranici nego YouTube kanalu ali vizuelno nije loše.
15 godina
offline
Vaš YouTube channel

Pozdrav ekipa, evo i ja da nabacim svoj kanal koji sam krenuo pred koji mjesec

 

Salsy Tunes - YouTube

 

Uglavnom tematika kanala je muzika, sviram razne instrumente (u zadnje vrijeme najviše Rav Drum), ali vjerojatno budem išao i malo u srodne stvari (uskoro mi dolazi mikrofon i stativ, pa se možda bacim neki mini review/unboxing)

 

Možda vam se muzika svidi, pa u tom slučaju uživajte A što se tiče mjesta za poboljšanje, znam da ga ima (krenuvši od loga pa nadalje) Ali i dalje sam otvoren čuti pohvale/kritike, čekam malo da se oslobodim sa vremenom pa krenuti u poliranje kanala, do tada mi je više prioritet naći vremena za sviranje

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Ne želim predstaviti svoj kanal , jer tamo nema ništa za sada. Ali me zanima da li netko gleda i sluša J.Fla . To mi je Youtube preporučio prije mjesec dana . Kliknuo sam na subscribe nakon prvog videa. Ima ih oko 300.  Ona je iz Južne Koreje . 10.6. će navršiti 34. Kanal postoji od 2011.  Ima 17.1 M pretplatnika. Ima super glas i extra je simpatična. Ja ju ne mogu prestati slušati i gledati. Jučer je jedan  video naziva Ed Sheeran - Shape Of You ( cover by J.Fla ) prešao 300M pregleda. Jena od bolji izvedbi mi je   Titanium + Alone ( cover by J.Fla )

 

J.Fla

i am big fan and subscriber of J.Fla
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2021 21:10 (Wox).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Wox kaže...

Ne želim predstaviti svoj kanal , jer tamo nema ništa za sada. Ali me zanima da li netko gleda i sluša J.Fla . To mi je Youtube preporučio prije mjesec dana . Kliknuo sam na subscribe nakon prvog videa. Ima ih oko 300.  Ona je iz Južne Koreje . 10.6. će navršiti 34. Kanal postoji od 2011.  Ima 17.1 M pretplatnika. Ima super glas i extra je simpatična. Ja ju ne mogu prestati slušati i gledati. Jučer je jedan  video naziva Ed Sheeran - Shape Of You ( cover by J.Fla ) prešao 300M pregleda. Jena od bolji izvedbi mi je   Titanium + Alone ( cover by J.Fla )

 

J.Fla

 WOW, pretplatio se odmah :D

 

Btw, mislim da ova tema ne bi trebala biti za ovo, jer da svi počnu stavljati svoje omiljene yourubere nastao bi kaos sa ovom temom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
CyberDemonVZ kaže...

 WOW, pretplatio se odmah :D

 

Btw, mislim da ova tema ne bi trebala biti za ovo, jer da svi počnu stavljati svoje omiljene yourubere nastao bi kaos sa ovom temom.

 Znam , trebalo bi stvoriti temu za to. Ali ovo vam je primjer  kako kanal može imati puno pregleda.  Za početak morate biti zgodna cura. Ako ne to onda mačka ili pas .

i am big fan and subscriber of J.Fla
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Wox kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 WOW, pretplatio se odmah :D

 

Btw, mislim da ova tema ne bi trebala biti za ovo, jer da svi počnu stavljati svoje omiljene yourubere nastao bi kaos sa ovom temom.

 Znam , trebalo bi stvoriti temu za to. Ali ovo vam je primjer  kako kanal može imati puno pregleda.  Za početak morate biti zgodna cura. Ako ne to onda mačka ili pas .

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
2 godine
offline
Re: Vaš YouTube channel
Pozdrav.
Valjda sam na pravoj adresi da pitam.
Prije 2-3 dana su mi nestali komentari na Web portalima.
Koristim mob. Nemam ideje sta je u pitanju.
Znam za YouTube. (Mozda je vezano). Ali pitam za ove novinske, itd.
Hvala.
P. S.
Ne komentiram. Nema razloga za zabranu i nisam ništa isključivo.
Probao Chrome i Operu. Isto je.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.6.2021 16:26 (Glukalo).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Ako vas zanimaju video recenzije i sličan gaming sadržaj navratite do mog kanala, pogledajte ako vam se sviđa pretplatite se i ostavite like 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaš YouTube channel

evo ja na svom kanalu reuploadao neke sinkronizacije sa Rođinih Basni sa facebooka. šteta što više ne sinkroniziraju.

 

https://www.youtube.com/user/HowYesN0/videos

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Zdravo. Nadjoh stari account sto sam nekada koristio ovdje. Sa drugim bio aktivniji, ali se ne sjecam sa kojim mailom :) No to svakako nije tema. 

 

Prije sedmicu dana sam kreirao svoj Youtube kanal. Za sada imam 6 video-a, short movies, na neki nacin satira, sarkazam, vise sam isao na to da sadrzaj bude cudan. Koristim licencirane video samplove, koliko me vec kreativnost sluzi, te platim voice over-e. 

 

https://www.youtube.com/channel/UCVpMjmgcH3bGfCNUPQmIoHg

 

Mislim da ce bi vam se mogao svidjeti sadrzaj. Ovih 6 filmova sam radio preko mjesec dana, prije nego sam pokrenuo kanal.

 

Zanima me, ima li neko da radi slican sadrzaj, ili barem priblizna kategorija, pa da podrzim jedni druge. Za sada imam samo 184 subs-a. Onaj nacin preko FB grupa gdje ima po 100k usera (medjusobna pretplata i pregledi) ne funckionse. 97% njih su Azija i Afrika, te niko od i ne ostane pretplacen na vas kanal duze od par dana. 

 

Takodjer, zna li neko link na neku dobru zajednicu za support. Bas sam nesto oceivako bolji odziv obzirom na moj sadrzaj, ali u moru video klipova koji se redovno  objave, a sto je vecinom smece, jednostavno niko te ne moze primjetiti. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 15:53 (A1miR).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš YouTube channel

Danas uđem u svoj profil i imam si što za vidjeti. Prije sam imao odjeljak za diskusiju, ali sada nemam. Nisam imao poruke u tome odjeljku, ali trebao bi biti dostupan i bez poruka. Zna li netko zašto je odjednom taj odjeljak nestao?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Možda nekoga zanima i ovakav sadržaj

 

https://www.youtube.com/channel/UC4SAIIFrFN8bv4meC0ppcKA

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaš YouTube channel

prije facebooka i youtubea ekipa je telefonom zajebavala ljude.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Pozdrav ekipa. Podjelio bi kanal od brata. Radi se o gaming setup-ovima. Tko ima volje neka baci oko. Svaki savjet je dobrodosao 

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Lijep Vam pozdrav svima. 

Evo mi smo poceli sa kanalom prije nekih 3-4 mjeseca. Totalno sam nova u editiranju videa, do sada nisam to nikada radila. Pa sa svakim videom ucim pomalo. Fali tu jos opreme. Ali polako.
Pregledi idu polako, pretplatnici malo manje. Imamo jedan video koji je prstigao 40000 pregleda, nenadano, valjda smo uboli trenutak u kojem se takav video vise trazio.
Ne znam koliko publike ima ovdje za ovakav sadrzaj, ali vrijedi pokusati.

Pa pogledajte: Dino Ox SB

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

....

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2023 18:02 (x18x05x).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Pozz ekipa, evo da i ja ubacim svoj youtube pa ako nekoga zanima pretplatite se! 

Nije nista posebno ali eto po malo dok ne naucim vise, svaki savjet je dobro dosao!

(1) Upside Down - YouTube

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
O Jay kaže...

Pozz ekipa, evo da i ja ubacim svoj youtube pa ako nekoga zanima pretplatite se! 

Nije nista posebno ali eto po malo dok ne naucim vise, svaki savjet je dobro dosao!

(1) Upside Down - YouTube

 Poradi malo na SEO, to ti je važno odmah u startu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel

Ok thnx, znam na sta mislis!

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2022 23:29 (O Jay).
14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
O Jay kaže...

Ok thnx, znam na sta mislis!

 Puno kad ih imaš onda je teže to odradit. Meni se neda pa sam platio da mi se to napravi. Sad pri uploadu odmah to riješim.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Vaš YouTube channel
x18x05x kaže...

 Poradi malo na SEO, to ti je važno odmah u startu.

 De malo više oko toga, kako se to poboljša SEO?

14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Paladin17 kaže...
x18x05x kaže...

 Poradi malo na SEO, to ti je važno odmah u startu.

 De malo više oko toga, kako se to poboljša SEO?

 Ja imam dva servisa koja plaćam, odmah pri uploadu ti nudi sve što ti treba.

Vidlq i TubeBudy.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Vaš YouTube channel

Šta ti to konkretno nudi? Da piše naslove, opise i tagove umjesto tebe?

To je bezveze i ne vrijedi plaćati.

Također vidim da tvoj kanal ima jako malo pregleda, iako ima prilično puno pretplatnika.

Ako si kupio i pretplatnike to je jako loše za kanal, ne možeš zavarat youtube algoritam nikako i činiš si medvjeđu uslugu.

14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Paladin17 kaže...

Šta ti to konkretno nudi? Da piše naslove, opise i tagove umjesto tebe?

To je bezveze i ne vrijedi plaćati.

Također vidim da tvoj kanal ima jako malo pregleda, iako ima prilično puno pretplatnika.

Ako si kupio i pretplatnike to je jako loše za kanal, ne možeš zavarat youtube algoritam nikako i činiš si medvjeđu uslugu.

 Ne piše ništa nego ti nudi tagove, šta da promjeniš i dodaš.. Reklamirao sam ga, neda mi se biti na dnu dugo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice