Vaš YouTube channel izdvojena tema

poruka: 2.014
|
čitano: 496.813
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Vaš YouTube channel
x18x05x kaže...

 Reklamirao sam ga, neda mi se biti na dnu dugo.

 Pa na dnu si.

Nemaš preglede, nemaš lajkove, nemaš komentare, a imaš preko 1k pretplatnika... sve radiš potpuno pogrešno i nepotrebno bacaš novce na te servise i reklamiranje.

 

Nikome ne bi predložio da bilo šta plaća i pokušava umjetno napumpat brojke, pogotovo u početku, youtube će to uredno "kazniti" i takvi kanali će uvijek biti na dnu.

Onaj tko kreće raditi youtubu kanal treba to raditi jer voli, a ne forsirati i glumati nešto što nisi i trčati samo za pretplatnicima.

Ako imaš dobar sadržaj, pregledi i pretplatnici će doći sami od sebe.

14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Paladin17 kaže...
x18x05x kaže...

 Reklamirao sam ga, neda mi se biti na dnu dugo.

 Pa na dnu si.

Nemaš preglede, nemaš lajkove, nemaš komentare, a imaš preko 1k pretplatnika... sve radiš potpuno pogrešno i nepotrebno bacaš novce na te servise i reklamiranje.

 

Nikome ne bi predložio da bilo šta plaća i pokušava umjetno napumpat brojke, pogotovo u početku, youtube će to uredno "kazniti" i takvi kanali će uvijek biti na dnu.

Onaj tko kreće raditi youtubu kanal treba to raditi jer voli, a ne forsirati i glumati nešto što nisi i trčati samo za pretplatnicima.

Ako imaš dobar sadržaj, pregledi i pretplatnici će doći sami od sebe.

 Odličan savjet. Hvala.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Ja imam YT kanal s 40k subova jer mi se posrecilo.

https://youtube.com/c/PlayStationPortal

Vidiq koristim samo da mi nadopuni tagove, ne placam ništa. Samo upisi pojam u trazilicu i kopiraj 10 najtraženijih pojmova u tagove, to je ono sto vidiq prodaje.

Moj savjet ti je konstantan rad, 2-3 videa tjedno najmanje i promocija negdje na Instagramu, faceu ili Twitteru. Instagram kao i face je super za placanje reklama. Lijepi svoja videa po mrezama. Krenes od nule i treba ti barem godinu dvije za neki uspjeh.
Slobodno pitaj bilo sto u porukama, rado cu ti pomoci.
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Gogy7 kaže...
Ja imam YT kanal s 40k subova jer mi se posrecilo.
https://youtube.com/c/PlayStationPortal
Vidiq koristim samo da mi nadopuni tagove, ne placam ništa. Samo upisi pojam u trazilicu i kopiraj 10 najtraženijih pojmova u tagove, to je ono sto vidiq prodaje.
Moj savjet ti je konstantan rad, 2-3 videa tjedno najmanje i promocija negdje na Instagramu, faceu ili Twitteru. Instagram kao i face je super za placanje reklama. Lijepi svoja videa po mrezama. Krenes od nule i treba ti barem godinu dvije za neki uspjeh.
Slobodno pitaj bilo sto u porukama, rado cu ti pomoci.

 Mislim da je tvoj kanal jedini s ove teme koji mi tu i tamo uleti kao prijedlog na Youtube. Tako da svaka čast, dobro odrađen posao.

Skoro svaki video pogledam, bar dio, makar nemam PlayStation, da bar nekako pomognem

 

Dal ti se već radi o nekakvoj ozibljnijoj cifri isplate, il su to još uvijek malene brojke?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Trenutno sam na 2 tisuće eura. Ali 20% dajem USA i oko 300€ mjesecno placam doprinose u Hrvatskoj.
Trudim se koliko mogu je volim to raditi, i hrpi ljudi pomaze to sto radim.
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

......

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2023 18:05 (x18x05x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
22 mjeseca
protjeran
offline
Vaš YouTube channel

Evo moj kanal:

https://www.youtube.com/channel/UCFEaQAsfAf0_u50Lz2yeOZA/videos

 

Snimam čisto radi svog zadovoljstva, volim starije PES igre pa eto, malo da mi ostane za uspomenu koji video... ;)

>>> https://www.youtube.com/channel/UCFEaQAsfAf0_u50Lz2yeOZA/videos
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš YouTube channel

Ima li netko od vas problem sa listom kanala koje pratite? Prema mojoj procjeni, pratim oko 700 kanala, ali kada uđem na YouTube, sa desne strane mi piše da pratim oko 480 kanala. Kada kliknem na "subscriptions", a zatim na "manage", ponovno mi se pojavi lista od tih 480 kanala. Povjerovao bih da je to stvaran broj kanala na koje sam pretplaćen, ali kada sam tražio kanal na koji sam se prvi pretplatio i koji je i dalje aktivan, nisam ga mogao naći, a jučer sam gledao video na tom kanalu i uredno dobivam obavijesti. Iz svega toga zaključujem da su noviji kanali potisnuli starije, ali da sa starijih kanal uredno dobivam obavijesti, jer sam pretplaćen. Međutim, interesira me gdje i da li uopće mogu naći listu koja će prikazati i te ostale kanale na koje sam očito pretplaćen?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Vaš YouTube channel

Evo da se i ja javim pošto već dugo nisam.

Moj YouTube kanal bez obzira što ga nisam taknuo 7 mjeseci ima oko 6000 pregleda do sada. Znaći što god objavili postići će promet prije ili kasnije.

Iako mi je ideja bila da radim filmove na kanalu ispada da mi web stranica oduzima kompletno slobodno vrijeme pa jednostavno ne stignem.

Na web stranici opisujem mogućnosti zarade na internetu a ima i jedna posebna stranica samo za YouTube.

Uskoro će biti potpuno preuređena jer se u godinu dana pojavilo izuzetno puno servisa za izradu videa, automatske prijevode i slično.

Ako imate svoj kanal za koji bi htjeli da netko sazna za njega, pozivam vas da me kontaktirate na email-info@nel-media.com

Imam jednu posebnu stranicu za radove naših ćlanova i to je zamišljeno ako netko ima neke svoje radove bilo da su slike, filmovi ili nešto slično

to mogu objaviti.

Sada mislim tamo objaviti par novih radova pa se i vi možete prijaviti.

Trebali bi u emailu poslati link na kanal, nekakvu profilnu sliku,  kratku biografiju i linkove na društvene mreže gdje imate svoj profil.

Naravno sve je besplatno.

Uskoro sve servise koje objavljujem na web stranici kao i uputstva mislim napraviti i u obliku filmova na YouTube.

Evo toliko. 

Kako na primjer izgleda galerija slika koju smo objavili za jednu gospođu pogledajte ovdje-https://nel-media.com/radovi-nasih-clanova/ljiljana-antolic-turcic

Ako je nekog sram može napisati samo ime i nadimak.

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš YouTube channel

Imate li problem sa notifikacijama? Uredno dobijam notifikacije za nove videozapise, ali izostaju notifikacije za odgovore na moje komentare. Problem se pojavio jučer. Također, jučer mi se dogodilo da moj komentar nije bio vidljiv nekih 7 sati, da bi danas opet sve bilo u redu. Postoji način da riješim problem?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Video osvrt Fifa 23 :) 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

[B]Milan vs Juventus | FIFA 23 MATCHDAY[/B]

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Otvaranje packova u futu :D

 

 

Liverpool vs Man City Fifa 23 Matchday

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Vaš YouTube channel
Kad te piralo na youtubu iz koje si drzave stavio si hrvatska ili sta drugo?? Kod izrade kanala.
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Hrvatska, mozes staviti što hoćeš, vidim da neki koji imaju kanal na engleskom stave USA kao državu, ali ne znam jel pomaže
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Staviš HR ako će ti sadržaj biti na HR jeziku.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Vaš YouTube channel
A kako tj gdje napraviti intro koji bi se spajao sa videom koji bi bio snimljen na ps4 pro tak dugo dok ne dode ps5?
14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Dejan123 kaže...
A kako tj gdje napraviti intro koji bi se spajao sa videom koji bi bio snimljen na ps4 pro tak dugo dok ne dode ps5?

 https://www.canva.com/

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
3 godine
offline
Re: Vaš YouTube channel
A jel bitno dok te pita da izaberes jel sadrzaj za djecu il odrasle posto bude gejming valda djeca il?? Ima to ujecaja?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Dejan123 kaže...
A jel bitno dok te pita da izaberes jel sadrzaj za djecu il odrasle posto bude gejming valda djeca il?? Ima to ujecaja?

 Ako odabereš za djecu onda nema reklama na tvojim videima.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Ogroman Božićni Nagradni natječaj :) 

 

 

sretno svima 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Vaš YouTube channel

Jel ima netko problema sa uploadom videa na jutjub? Nekad mi uploada brzinom od 20-25 Mbita a nekad 2-3 Mbita, danas cijeli dan samo 2-3 Mbita, sve odradjujem preko chrome'a, da nema veze možda peak hours što se tiče uploada na yt, jer meni speed test stalno prikazuje max upload brzinu 20-25 Mbita, znači sa moje strane sve ok.

 

EDIT: Riješio problem prelaskom na windows 10, upload radi ko beba.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2022 16:58 (OnTime).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vaš YouTube channel

Evo ovo je moj jubito kanal.

Napravim tu i tamo recenziju moba, usporebe kamera, kakav tutorial.

 

 

Npr ovo je zadnji video u kojem serem po samsungu ali opravdano

 

 

 

Ovaj mi je jedan od popularnijih

 

 

30k pregleda

 

Pa eto bacite oko, mozete udrit subscribe ako vam nije mrsko. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
thebatman kaže...

Evo ovo je moj jubito kanal.

Napravim tu i tamo recenziju moba, usporebe kamera, kakav tutorial.

 

 

Npr ovo je zadnji video u kojem serem po samsungu ali opravdano

 

 

 

Ovaj mi je jedan od popularnijih

 

 

30k pregleda

 

Pa eto bacite oko, mozete udrit subscribe ako vam nije mrsko. 

 Bacio oko. Ako možeš stavit info od mobitela na ekran kada pričaš o specifikacijama. Ono u lijevi ugao ili desno svejedno. I naravno možda bi bilo dobro da si napišeš text prije nego počneš video. Da u svakom momentu znaš šta trebaš reći, neće biti onog umm, pa umm... Samo nastavi, imaš sub od mene.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
2 godine
offline
Vaš YouTube channel

Ima neko kakvu preporuku software'a za editiranje videa? Koristio sam Camtasiu al je počela nešto zajebavat, počeli su mi blinkat videi, Camtasia je stvarno super brza što se tiče renderinga i mogu reć dosta jednostavna za koristit/podesit, pa ak ima nešto tak slično bilo bi great. Thx.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2022 17:48 (OnTime).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
OnTime kaže...

Ima neko kakvu preporuku software'a za editiranje videa? Koristio sam Camtasiu al je počela nešto zajebavat, počeli su mi blinkat videi, Camtasia je stvarno super brza što se tiče renderinga i mogu reć dosta jednostavna za koristit/podesit, pa ak ima nešto tak slično bilo bi great. Thx.

 DaVinci Resolve. Free verzija ti je dosta.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
2 godine
offline
Re: Vaš YouTube channel
x18x05x kaže...
OnTime kaže...

Ima neko kakvu preporuku software'a za editiranje videa? Koristio sam Camtasiu al je počela nešto zajebavat, počeli su mi blinkat videi, Camtasia je stvarno super brza što se tiče renderinga i mogu reć dosta jednostavna za koristit/podesit, pa ak ima nešto tak slično bilo bi great. Thx.

 DaVinci Resolve. Free verzija ti je dosta.

 Jao danas ga isprobao i dosta naštelavanja ima, moraš unaprijed odredit 60 fps'a svaki put kad otvaraš novi projekt, pa sam odustao, evo našao power director arrr verzija, jednostavan, brz, 3 sata videa renda za 40 minuta, nemrem se požalit :), hvala svakako

14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
OnTime kaže...
x18x05x kaže...
OnTime kaže...

Ima neko kakvu preporuku software'a za editiranje videa? Koristio sam Camtasiu al je počela nešto zajebavat, počeli su mi blinkat videi, Camtasia je stvarno super brza što se tiče renderinga i mogu reć dosta jednostavna za koristit/podesit, pa ak ima nešto tak slično bilo bi great. Thx.

 DaVinci Resolve. Free verzija ti je dosta.

 Jao danas ga isprobao i dosta naštelavanja ima, moraš unaprijed odredit 60 fps'a svaki put kad otvaraš novi projekt, pa sam odustao, evo našao power director arrr verzija, jednostavan, brz, 3 sata videa renda za 40 minuta, nemrem se požalit :), hvala svakako

 Je, traži malo igranja. Ali kada naučiš ne trebaju ti plaćeni programi.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
10 godina
offline
Vaš YouTube channel

Jel netko doživio da kad monetizira kanal da mu pogledi totalno potonu? Znaci 3 kanala, 3 totalno različite tematike, dan nakon što sam zatražio monetizaciju potonu za 99.99%... sa otprilike 2k po satu na 10 pogleda po satu. A četvrti kanal za 95%... nijedan strike, nijedna opomena. Nemaš koga pitati, nemaš se kome žaliti taj yt je za ku.... ja mogu razmjeti da pogledi padaju i rastu i to je normalno ali da ti svi kanali padnu za 99.99% i to točno dan nakom što zatražiš monetizaciju je totalno čudno. Gledam slične kanale tj. svoju konkurenciju rastu brutalno... nakom monetizacije ogroman rast... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
njuskac kaže...

Jel netko doživio da kad monetizira kanal da mu pogledi totalno potonu? Znaci 3 kanala, 3 totalno različite tematike, dan nakon što sam zatražio monetizaciju potonu za 99.99%... sa otprilike 2k po satu na 10 pogleda po satu. A četvrti kanal za 95%... nijedan strike, nijedna opomena. Nemaš koga pitati, nemaš se kome žaliti taj yt je za ku.... ja mogu razmjeti da pogledi padaju i rastu i to je normalno ali da ti svi kanali padnu za 99.99% i to točno dan nakom što zatražiš monetizaciju je totalno čudno. Gledam slične kanale tj. svoju konkurenciju rastu brutalno... nakom monetizacije ogroman rast... 

 Pitaj ovdje. Jako brzo odg.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice