µTorrent - Tutorijal za port forward

poruka: 136
|
čitano: 104.650
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: µTorrent - Tutorijal za port forward

Meni obično radi ona provjera unutar samog uTorrent programa. Ako imaš u donjem desnom uglu zeleni kružić i piše ti network OK, to je to. Ako ti nije zeleno, onda ti nije forwardiran port. Vidi to za početak pa ćemo vidjeti gdje bi mogao biti propust.

 

 

12 godina
protjeran
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

ne vrijedi to uvijek, jer neki routeri ne puštaju prolaz a utorrent pokazuje zeleno.

Reketarim po forumu..
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: µTorrent - Tutorijal za port forward

od ovih generičkih koji se dijele okolo, znam da je ta poteškoća vezana uz tilgine i thomsone

12 godina
protjeran
offline
Re: µTorrent - Tutorijal za port forward
nCh! kaže...

od ovih generičkih koji se dijele okolo, znam da je ta poteškoća vezana uz tilgine i thomsone

..pa neka isključe firewall u routeru i mir, dosta im je Comodo od softverskih.

Reketarim po forumu..
12 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Pretpostavljam da bi DHCP-server trebao biti na off...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Imam problem hocu otvoriti portove na Siemensu Gigaset SX 763,sve napravim kako tu pise i cak sam citao po drugim stranicama portforwarding,ali portovi se i dalje nece otvoriti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 17:13 (PaRkUs).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: µTorrent - Tutorijal za port forward

Jesi isključio firewall na user.t-com.hr?

http://nighthawk-software.blogspot.com/
12 godina
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Pokusavam otvoriti port na routeru Cisco EPC2325,skinuo sam PF config,ali u listi podrzanih nema navedenog routera.Imaju slicni tipa EPC2425 1.0, EPC2434, EPC2425 E10.5, itd.Da li mogu postavke od nekog drugog slicnog.ili mora bas taj koji imam?Ako moze drugi,koji?Ako neko ima neke ideje u vezi ovoga neka napise.Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: µTorrent - Tutorijal za port forward

Naravno Firewall imam uvijek svuda iskljucen.
Edit:nisam siguran za korisnicke stranice,tamo nemam pristup jer neznam lozinku,a t-šrot mi je nece dati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2012 14:58 (PaRkUs).
12 godina
offline
Re: µTorrent - Tutorijal za port forward
error_666 kaže...

Pokusavam otvoriti port na routeru Cisco EPC2325,skinuo sam PF config,ali u listi podrzanih nema navedenog routera.Imaju slicni tipa EPC2425 1.0, EPC2434, EPC2425 E10.5, itd.Da li mogu postavke od nekog drugog slicnog.ili mora bas taj koji imam?Ako moze drugi,koji?Ako neko ima neke ideje u vezi ovoga neka napise.Hvala unaprijed

Preko programa Simple Port Forwarding sam pronasao svoj model routera ,uradio otvaranje porta za utorrent, sve je proslo glatko kroz aplikaciju,kad je zavrsio ima opcija test i tu je sve ok,kao port je online i reachable ali u samom programu utorrent kad odem na setup guide i testiram , kao i prije port nije otvoren.Znaci spf javlja port otvoren,a u utorrentu nije.Zanima me koji program javlja tacnu informaciju

 

EDIT:Problem rjesen,caka je bila u statickom IP-u,sad je port otvoren definitivno

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2012 20:09 (error_666).
15 godina
offline
Re: µTorrent - Tutorijal za port forward
PaRkUs kaže...

Naravno Firewall imam uvijek svuda iskljucen.
Edit:nisam siguran za korisnicke stranice,tamo nemam pristup jer neznam lozinku,a t-šrot mi je nece dati.

kako ti nece dati? pa svatko ima pravo na svoje korisničke podatke, zovi opet.

when I'm sad, I stop being sad and be AWESOME instead! True story :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: µTorrent - Tutorijal za port forward
marinn95 kaže...
PaRkUs kaže...

Naravno Firewall imam uvijek svuda iskljucen.
Edit:nisam siguran za korisnicke stranice,tamo nemam pristup jer neznam lozinku,a t-šrot mi je nece dati.

kako ti nece dati? pa svatko ima pravo na svoje korisničke podatke, zovi opet.

Zvao sam 2 puta gospoda mi nece dati podatke jer nezovem s telefona na kojem glasi internet,a telefon nemam upaljen. T-Šrot korisnička služba saves the day again!

7 godina
protjeran
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Može li neko korak po korak objasnit kako otvorit portove za utorent na T-šrotovom speedportu w724v ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Znaci ovako, imam Iskon optiku, namjesten DHCP,  statika na pc-u, ruter ZyXEL VMG5313-B30A, ugasen fw na ruteru i nisam spojiv na THTu. Bio sam spojiv ali je bilo doslo do nekih problema kod optickog kabla i kad sam dobio uslugu natrag vise nisam spojiv.

 

Ima li netko ideju sto bi mogao biti problem? I da, model rutera nema niti na portforward stranici niti u programu simpleportforwrding kaj je netko spomenuo na pocetku teme...

 

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Pozz narode.Jel mi mozete reci kako otvoriti portove preko rutera (Tband TB9621V2).Uso sam u ruter,ali ja sada ovdje nista ne kuzim sta treba mjenjat.Ugl koristim Wireles OPTIdsl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
µTorrent - Tutorijal za port forward

Vecer ljudi.Imam problem sa spojivosti na trackeru TorrentHR.Ugl,prije par dana sam uzeo HomeBox i odmah prvo sto sam napravio,sam krenuo sredjivati port forwarding na ruteru.Sve sam dobro nastimao,iskljucio sam firewall,upisao pod port forwarding IP adrese i broj porta.U samom utorrentu takodjer istu stvar napravio ali jednostavno na torrentHRu sam ne spojiv.Non stop stoji crveni krizic.Svi ostali siteovi rade super i spojiv sam.Samo TorrentHR steka.Pomislio sam da je razlog sto nitk one skida moj torrent,ali evo sada sam skinuo neku seriju i vidim da kako se skida takodjer i seeda.Ali posto sam ne psojiv,ne broji mi seed.Nemam vise ideja sta bi moglo biti.Posto je sve sredjeno,kako u ruteru/utorrentu i takodjer firewall u kompu je sredjen.Zanimljivo je to sto u samom utorrentu stoji zelena kvacica i kada idem da pogledam dal je port otvoren,izbaci mi na ova 2 mjesta zelenu kvacicu.Pa sada si ja opet postavljam pitanje sta ne valja? Zna mozda netko u cemu bi mogao biti problem?

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2017 0:47 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice