Google chrome crash-shockwave dodatak crash

poruka: 12
|
čitano: 10.067
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Google chrome crash-shockwave dodatak crash

kada gledam videa na youtubeu duže vrijeme dobijem ovaj crash na chromu i cijeli mi se komp zamrzne ako itko zna kako riješiti problem bio bi mu zahvalan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google chrome crash-shockwave dodatak crash

i si popravio? I meni je isti problem

harry
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome crash-shockwave dodatak crash
Updejtaj ga, ili skini neki fix...
13 godina
neaktivan
offline
Google chrome crash-shockwave dodatak crash

updejtao, skinuo neke programe, re-instalirao sound driver, i driver od grafike, ali ništa, re-instalirao i shockwave, adobe flash player, i sve što se može instalirat od adobe-a ali ništa ...

harry
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google chrome crash-shockwave dodatak crash

..probaj ovako: u chrome upisi: about:plugins , sa desne strane imas - detalji i pod stavkom flash onemoguci samo gcswf32.dll , a ovaj dole ispod ostavi(ili probaj i njega onemoguciti)....mozda ti ovo pomogne....

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2011 23:23 (lion002).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome crash-shockwave dodatak crash
lion002 kaže...

..probaj ovako: u chrome upisi: about:plugins , sa desne strane imas - detalji i pod stavkom flash onemoguci samo gcswf32.dll , a ovaj dole ispod ostavi(ili probaj i njega onemoguciti)....mozda ti ovo pomogne....

Hvala, ali neuspješan pokušaj! Ako ima itko drugu varijantu nek kaže ovdje! ;)

harry
13 godina
offline
Re: Google chrome crash-shockwave dodatak crash

meni se to ne događa samo na chromu već i na mozilli ako duže gleda videa na youtubeu...nekada znam dobiti i bsod watchdog.sys

10 godina
neaktivan
offline
Google chrome crash-shockwave dodatak crash

POZDRAV !

Imam problem, i molio bih nekog za pomoć- imam klinca koji igra igrice na facebook- u. Svako malo igrice uspore, i pojavi se obavijest- dodatak SHOCKWAVE ne reagira. Već sam par puta deinstalirao GOOGLE CHROME, jer njega stalno korisrim, i ponovo ga instalirao. Situacija svaki put ista- SHOCKWAVE ne reagira, kao i prije. Što, i kako, napraviti da se to ne dešava? Napominjem da pojma nemam o kompjuterima, totalna neznalica

ZAHVALJUJEM 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome crash-shockwave dodatak crash

da li imaš instaliran i internet explorer osim google chrome?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome crash-shockwave dodatak crash

Da, imam sve instalirano. Pričao sam s ljudima iz servisa za kompjutere, kažu da moram rušiti VISTU, i napraviti nekakve particije

10 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome crash-shockwave dodatak crash

probaj pustiti za sada vistu instaliranu.izgleda da je problem u adobe flash player i plugin flash koji je instaliran u chrome.                                           1.deinstalirati adobe flash player-da bi bio siguran u potpunu deinstalaciju idi na www.helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstal-flash-player-windows.html i deinstaliraj           2.otvori chrome iu tražilicu upiši :chrome://plugins(otvorit će ti se stranica sa svim plugin instaliranim u chrome)                                                3.nađi plugin za flash-kliknina Detalji-gore desno                                                                                          4.na adobe flash klikni Onemogući                                                                                                    5.skini i instaliraj zadnju verziju adobe flash player 

10 godina
neaktivan
offline
Google chrome crash-shockwave dodatak crash

JBG.,ja sam ti preglup za to.nikak i ništa.Traži me moj OS i moj Browser

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2013 20:55 (paranoid01).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice