Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 665.860
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Nema na zalost, ja bih voleo da igra na ps5 makar dobije 4k i 60fps mada i ovako je prelepa. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Red Dead Redemption 2

Onda je ne igram dok ne dođe to ili remaster, koliko to god glupo zvučalo, ali to je Rockstar, rade vrhunske igre i istovremeno su maksimalni šupci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Qui-Gon-Jinn kaže...

Onda je ne igram dok ne dođe to ili remaster, koliko to god glupo zvučalo, ali to je Rockstar, rade vrhunske igre i istovremeno su maksimalni šupci.

 Onda ga nećeš odigrati nikad.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ne verujem da ce apgrejdovati rdr2 ikad, sav fokus im je na gta 6 a koliko sam negde procitao uveliko su zapoceli i projekat za rdr3. Razmazili smo se sa tim remasterima i rimejkovima, samo nek rockstar nastavi da izbacuje ovako sjajne igre i ja cu biti zadovoljan. Njih vredi cekati. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ruya kaže...

Ne verujem da ce apgrejdovati rdr2 ikad, sav fokus im je na gta 6 a koliko sam negde procitao uveliko su zapoceli i projekat za rdr3. Razmazili smo se sa tim remasterima i rimejkovima, samo nek rockstar nastavi da izbacuje ovako sjajne igre i ja cu biti zadovoljan. Njih vredi cekati. 

ma najgore je što nema potrebe išta upgradeati. ako se dobro sijećam pc verzija ima identične teksture i modele jer zauzima približno jednako memorije. trebaju samo složiti jače grafičke presete i to je to. realnost na ps5 i xbox series x je 4k mode na 30fps medium/high detalja, onda nekakav performance mode za 60fps isto medium/high detalja ali na 1440 ili 1080 i za kraj fidelity mode opet na manjoj rezoluciji i 30fps, ali sve na ultra.

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...

Onda je ne igram dok ne dođe to ili remaster, koliko to god glupo zvučalo, ali to je Rockstar, rade vrhunske igre i istovremeno su maksimalni šupci.

 Onda ga nećeš odigrati nikad.

 Odigrao sam ga već na PCu ali želim iz kauča na PS5. I doći će, ali kao nadogradnja koja se plaća. Već se dosta šuška o remasteru...

3 mjeseca
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
ruya kaže...

Ne verujem da ce apgrejdovati rdr2 ikad, sav fokus im je na gta 6 a koliko sam negde procitao uveliko su zapoceli i projekat nonline za rdr3. Razmazili smo se sa tim remasterima i rimejkovima, samo nek rockstar nastavi da izbacuje ovako sjajne igre i ja cu biti zadovoljan. Njih vredi cekati. 

 Slažem se i da smo bili razmaženi. Može biti lijepo, ali ponekad je bolje sačekati novu originalnu igru ​​koja je zapravo vrijedna čekanja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2024 10:31 (JasminD).
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Qui-Gon-Jinn kaže...
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...

Onda je ne igram dok ne dođe to ili remaster, koliko to god glupo zvučalo, ali to je Rockstar, rade vrhunske igre i istovremeno su maksimalni šupci.

 Onda ga nećeš odigrati nikad.

 Odigrao sam ga već na PCu ali želim iz kauča na PS5. I doći će, ali kao nadogradnja koja se plaća. Već se dosta šuška o remasteru...

 Ako će uložiti truda koliko i u GTA Trilogy Remaster i Red Dead 1 remaster onda je bolje da ne rade ništa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...

Onda je ne igram dok ne dođe to ili remaster, koliko to god glupo zvučalo, ali to je Rockstar, rade vrhunske igre i istovremeno su maksimalni šupci.

 Onda ga nećeš odigrati nikad.

 Odigrao sam ga već na PCu ali želim iz kauča na PS5. I doći će, ali kao nadogradnja koja se plaća. Već se dosta šuška o remasteru...

 Ako će uložiti truda koliko i u GTA Trilogy Remaster i Red Dead 1 remaster onda je bolje da ne rade ništa.

 RDR 1 Remaster nije krš kao GTA Trilogy, on je dobio 60FPS update i AMD FSR i sada je PS5 verzija skroz ok, najbolja koja se može igrati (do sada je to bila XBOX verzija). Međutim igra nikako ne vrijedi 40-50 eura po koliko se prodaje, prije negdje 25. Ja sam dao full price jer sam fan westerna i ovog serijala.

13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Meni jučer YT preporučio neki video od lika koji intenzivno prati te neke stvari oko Rockstara i veli da je moguće da izbace remaster GTA 4 i prije izlaska GTA 6. Nije nemoguće ali bilo bi lijepo, odlična igra a pomalo zaboravljena zbog boljki koje je imala. Vrag mi nije dao mira i našao verziju sa najvažnijim fixevima, skinuo i danas derem iza posla, sjećam se da sam igrao zadnji put, ima 10+ godina. A i da izbace remaster nebi to tako izgledalo ni radilo kao kad ju moderi srede. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
vrinho kaže...

Meni jučer YT preporučio neki video od lika koji intenzivno prati te neke stvari oko Rockstara i veli da je moguće da izbace remaster GTA 4 i prije izlaska GTA 6. Nije nemoguće ali bilo bi lijepo, odlična igra a pomalo zaboravljena zbog boljki koje je imala. Vrag mi nije dao mira i našao verziju sa najvažnijim fixevima, skinuo i danas derem iza posla, sjećam se da sam igrao zadnji put, ima 10+ godina. A i da izbace remaster nebi to tako izgledalo ni radilo kao kad ju moderi srede. 

 

sjećam se kao da je bilo jučer kad sam počeo igrati gta 4 i kad je došla prva misija sa borbom, kad sam ispalio metak nekom tipu u glavu, a on se toliko realistično skljokao na pod da nisam mogao vjerovati. Cijela scena, od pucanja do rupe u glavi do pada, sve je izgledalo potpuno next gen. Da stvarno pomisliš da si koknuo nekog. 

 

A inače, tada sam imao oko 16-17 godina, starci mi kupili samo moj novi komp, to je bilo vrijeme kad se za pristojne novce moglo dobiti vrlo dobro gaming računalo, i ono scena taman počeli božićni praznici, a meni se na torrentima skinuo Fallout 3 i GTA 4. A je mi bilo dobro 

10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Pitanje, dal se likovi respawnaju u igrici? Ima ona misija di idemo opljačkat neku obitelj kaj živi u izolaciji, melju na nekom svom jeziku i lova je skrivena ispod kolica u štali. Riješio misiju, vratio se u kamp, još sam imao ono utjerivanje dugova i kasnije se nađem opet tamo kod te ekipe i svi živi. Roknuo sam ih opet, nije bilo ništa za pokupit jer sam to već odradio. 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Qui-Gon-Jinn kaže...
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...
Hexfire kaže...
Qui-Gon-Jinn kaže...

Onda je ne igram dok ne dođe to ili remaster, koliko to god glupo zvučalo, ali to je Rockstar, rade vrhunske igre i istovremeno su maksimalni šupci.

 Onda ga nećeš odigrati nikad.

 Odigrao sam ga već na PCu ali želim iz kauča na PS5. I doći će, ali kao nadogradnja koja se plaća. Već se dosta šuška o remasteru...

 Ako će uložiti truda koliko i u GTA Trilogy Remaster i Red Dead 1 remaster onda je bolje da ne rade ništa.

 RDR 1 Remaster nije krš kao GTA Trilogy, on je dobio 60FPS update i AMD FSR i sada je PS5 verzija skroz ok, najbolja koja se može igrati (do sada je to bila XBOX verzija). Međutim igra nikako ne vrijedi 40-50 eura po koliko se prodaje, prije negdje 25. Ja sam dao full price jer sam fan westerna i ovog serijala.

RDR1 nije remaster nego port naknadno hardverski akceleriran izbačen samo zato što PS4/5 nemaju compatibility mode s PS3, dok xbox ima. ako na dobrom kompu vrtiš xbox360 verziju preko xenia emulatora možeš dobiti isti rezultat. to nije remaster, nema poboljšanih tekstura, modela itd. u svakom slučaju neetično naplaćivanje igre po punoj cijeni umjesto 20% koliko je zaslužila svaka stara igra, bez obzira koliko volim igru. siguran sam da će po istom principu odraditi i GTA IV "remaster" jer Rockstar neće trošiti resurse svojih timova na remaster ispred GTA VI, GTA online i bilo koje potencijalne nove igre. ako outsourcaju nekoga možemo očekivati još jedan fjasko kao GTA Trilogy.

 

gocc01 kaže...

Pitanje, dal se likovi respawnaju u igrici? Ima ona misija di idemo opljačkat neku obitelj kaj živi u izolaciji, melju na nekom svom jeziku i lova je skrivena ispod kolica u štali. Riješio misiju, vratio se u kamp, još sam imao ono utjerivanje dugova i kasnije se nađem opet tamo kod te ekipe i svi živi. Roknuo sam ih opet, nije bilo ništa za pokupit jer sam to već odradio. 

svi NPCevi koji imaju neku konstantnu ulogu u igri a ne umru kroz priču ili event se respawnaju kao ozlijeđeni ili zdravi, npr. vlasnici trgovina i slično. tako i ovi tvoji spomenuti, jer se zna njihovo ime, gdje žive itd. ako je glavna misija i neki bitan lik umre, a ne smije zbog priče onda faila misija. ako ubiješ nebitnog prolaznika on se neće respawnati nego neka njegova varijacija, pa se radi o drugom NPC-ju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2024 23:55 (spoonman039).
15 godina
offline
Red Dead Redemption 2

https://www.hcl.hr/vijest/60-fps-playstation-5-hack-211544/

 

Sony i njhov slogan "For the players"

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice