Odrastanje i video-igre

poruka: 34
|
čitano: 8.547
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Odrastanje i video-igre
Igram videoigre odkad znam za sebe,sve je pocelo sa SNES-om,pa ps1,ps2 sad ps3.
Nikad nemojte odbacivati socijalni zivot zbog igara,ja provodim jako puno vremena na kompu,ali ne vidim po cemu je to lose,i dalje odem s frendovima na kavu,dolaze frendovi do mene,razgovaramo o normalnim temama i to.
Inace igram Counter-Strike,i da,stari CS iz 1999,jednostavno ta igra je dio mog zivota,nebi je se nikad odrekao,nije to samo igra,to je zajebancija s ljudima s cijelog balkana na ts-u,evo imam ekipicu tu iz zagorja,imamo klan,igramo svaki dan,zajebavamo se,pobjedjujemo itd.
Jedino manji problem zbog skole,jedva prolazim,ali ipak znam cu proci,ionako nisam upisao skolu koju sam htio,pa cu zavrsiti vecernju za servisera racunala,i nadam se naci posao u struci koja me zanima.
šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Odrastanje i video-igre

Nitendo i sega na pocetku, to su bila vremena :) tenkovi, patke, onda ps crash bandicot :) I onda zlatno doba igara 2005-a!  To je bilo vrijeme u pm...

 

age of empires 3

civilization 3 serijal

silkroad online

voyage century online

bf2

cod2

wow

cs

gta sa

cabal online

 

Neću ni spominjati pokemone preko emulatora i dotu :)

www.mmo-balkan.com www.starcitizen-balkan.com
12 godina
offline
Re: Odrastanje i video-igre
TheThing kaže...

Nitendo i sega na pocetku, to su bila vremena :) tenkovi, patke, onda ps crash bandicot :) I onda zlatno doba igara 2005-a!  To je bilo vrijeme u pm...

 

age of empires 3

civilization 3 serijal

silkroad online

voyage century online

bf2

cod2

wow

cs

gta sa

cabal online

 

Neću ni spominjati pokemone preko emulatora i dotu :)

Ako si bio u klanu Croatian ''nesto'' i imali onog lava za grb onda smo skupa igrali :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: Odrastanje i video-igre

Bio sam u crazy crew i kasnije u nekom mislim da se zvao nesto croatian nisam siguran :)

www.mmo-balkan.com www.starcitizen-balkan.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice